Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 10:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Aš galvoju, gal reikt? dar j? per ekstra-intraversij? patyrin?t?

Šiaip hamletai labai dažnai laiko save intravertais....:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža, bandau išsiaiškinti, kokia pas j? III-oji, rolin?. Nes žmogaus paklausus, kas jis - ekstra ar intravertas, jis gali duoti labai subjektyv? atsakym?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: tai aš supratau, k? tu bandai. :smile:

Na paži?r?sim, koks atsakymas Audronašos bus...:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Cassandra: Puoš?iau ofis? grei?iausiai, jei neb?t? kas geriau tai moka padaryti, bet gal??iau ir ataskait? metin? paruošti, kadangi tek? tai daryti. Na jei tai ofisas nedidutis, kolektyvas savas, tada puoš?iau :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Audronasa, kiek tau svarbu tur?ti išankstin? nuomon?, pvz. susipaž?stant su nauju žmogumi? Ar sunkiai keiti savo planus, jei atsiranda kažkokios naujos ne prastesn?s galimyb?s?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 15:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Cassandra: net nežinau ar svarbu, jei bus galimyb?, stengsiuosi susižinoti, jei ne, tai ne tragedija. Išankstin? nuomon? bus juk labai ribota, o v?liau bendravime ji gali stipriai keistis.

Gan?tinai lengvai, jei tai aš kei?iu planus, jei mano planai buvo, ypatingai kokie malon?s, o kažkas kitas juos kei?ia ? ne tokius malonius, tada gan sunkiau, bet tai ne pasaulio pabaiga.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 15:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Audronasa, panašiau, kad III rolin? - :wsensoric:, kad intravert? esi, iracional?.



Vienžo, tas, kaip pati išsireiškei, šalapajus Jeseninas  :wink: O kiek tau tinka jo aprašymas? Ir koks jausmas tave apima skaitant Solanžos postus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Cassandra: Šalapajus :))))  Na lyg ir taip, bet viskas "per minkšta", na nieko ap?iuopiamo pas tuos jeseninus...

Solanžos postai - kažkas paž?stamo, paprasto ir savo, dažnai nuotaikingai veikia


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Audronasa, ar skaitai rusiškai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 15:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Cassandra: Skaitau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 15:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Audronasa, jei dar nesi skai?iusi, galb?t b?t? ?domu užmesti ak?:



http://socionics.org/type/Default.aspx?type=INFP&load=type_gul2.html



ir



http://socionics.org/type/Default.aspx?type=INFP&load=type_love.html


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 17:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tai va, kas sak?, kad pas Gaben? yra Sfinkso veidas? Aušra apie Gabenus:

"????? ???????????, ????????? ?????? ??????????????? ??????????????? ????????, ? ??????? ?? ?????? ????????????. ? ????????????? ??????????????? ????????, ????? ??? ????????????? ??????????? ?????????????? ????????, ? ????????? ? ???? ??????? ??????????????, ??? ????? ????????????? ???????, ?????? ???????????? ?????? ???????? ?????. ??? ????? ??????, ????????? ????????? ??????? ??????? ???????????? ????? ? ??????? ???????, ???????? ??? ???? ???? ???????????. ????????????? ????? ? ????? ??????????? ?????? ????????, ? ?? ?? ???????. .??? ??? ??????? ????? ?????????, ????????? ?? ??????????, ?????? ??? «?????? ???????????? ????? ? ??????? ??????. ??? ???? ?? ???? ???????? ???????".



?domiai j?s tipuojat. Logik?, sensorik? reikia ?rodyti tam tikrais veiksmais - papuošt, apie buchalterij? pašnek?t. O etikos ir intuicijos ?rodin?t nereikia.

Audronaša, kas netinka apie Gabenus, išskirus t? veido išraišk? (kas yra nes?mon?)? Ar galutinai nusprendei b?ti etiku:)?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 17:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Oi, daug kas kaip ir netinka. Na nebijau aš emocij? nei parodyti, nei kai kiti jas rodo, nebent žiauriai gr?smingai neigiamas. Tas Gaben? racionalumas, apskai?iavimas, l?tumas ne man. Darbe visk? racionalia apm?sto, apskai?iuoja... na ne, gal ir nor??iau visk? taip mok?ti racionaliai apmastyti, bet tai ne apie mane. Ir dar tas l?tumas... Man aplinkinai sako , na kur tu skubi, kaip gyvas vijurkas šast ten, šast ten.... darbe irgi tas pats, per t? skub?jim? ir klaid? padarau, nes kit? kart? gal kiek paviršutiniškai tai darau, o Gabenas tai visk? ? "gyl?"...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 17:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
?domiai j?s tipuojat. Logik?, sensorik? reikia ?rodyti tam tikrais veiksmais - papuošt, apie buchalterij? pašnek?t. O etikos ir intuicijos ?rodin?t nereikia.

Audronaša, kas netinka apie Gabenus, išskirus t? veido išraišk? (kas yra nes?mon?)? Ar galutinai nusprendei b?ti etiku:)?




Nadia, kadangi Linijoje gaus? intuityv? ir etik?, tai po šiuos dalykus palieku pasikapstyti jiems - esu tikra, kad jie tai padarys geriau už mane.



Ir dar - jau kartojuos, bet š?syk sakau atviru tekstu: gal tu man neaiškink, KAIP man reikia arba nereikia tipuoti. Man tavo metodai galb?t irgi nepriimtini, bet aš tav?s perdarin?ti nesistengiu. Tavo metodai - tavo pa?ios reikalas. Man?j? tu nepakeisi - n? nesistenk. Nori tipuoti Audronaš? savaip - prašom, bet jei bandysi darsyk kažk? aiškinti man, reikalas bus išaiškintas nebe taip švelniai ir mandagiai kaip dabar. Ar suprantamai pasakiau, zuika?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 18:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Su tokiais aprašymais reik?s ieškoti Gabenus psichiatrin?j ligonin?j - depresuojan?i? skyriuje. "Sfinkso veidas", bijo bet kokios emocijos, ir be to dar ir l?tas...

Ta mano draug?, kuri, manau, turi depresijos požymi?, va grynai tokia. Aš perskai?ius apie Gaben?, buvau nusprendus kad tai tikrai apie j?. Ji pritar? perskai?ius kr?v? aprašym? (ir Stratijevskaj?), kad tai 99 procentais ji. Iki smulkmen?. Kol vizualiai nenustat? Robiko. Tada atnešiau jai apie Robik?. Pasak?, kad taip, ko gero jinai visgi Robespjeras. Štai jums ir aprašym? skaitymo rezultatai.

Audronaša, o kokias emocijas lengvai demonstruoji?

Iš kur ištraukei, kad Gabenai racional?s? Šis tipas prie iracionali?. Praktiškumo taip, turi. Gilumas - ?ia daugiau intuicija.

Sakyti, kad Gabenas bijo emocij? yra beveik tas pats kaip sakyti, kad Jeseninas bijo skai?iuoti. Žmon?s su skaudžiaja :bethics: nem?gsta neigiam? emocij?, taip pat neadekva?i?. Turi sunkum? tada, kai aplinka reikalauja iš j? emocionalumo, kuris neatitinka j? vidin?s b?senos. Jiems sunku patiems keisti savo emocin? b?sen?. Rodyti tokias emocijas, koki? iš j? dabar laukia.

O l?tumas daugiau priklauso nuo temperamento, o ne nuo tipo. Aplamai daug nuo ko. Tiesiog nuo nuotaikos. Vieni žmon?s dažniausiai geroj nuotaikoj, kiti blogoj.

Audronaša, aš manau, kad mes turime etik? toj pa?ioj pozicijoj pagal A model?. Apskritai skiriasi tik intuicija su sensorika. Jei tur??iau laiko gal??iau daug papasakot. ?domu, ar tu visk? matai ir jauti taip pat. Gal dar surasiu to laiko.



jei užsimezga santykiai, tai - visam gyvenimui, jei tu draugas, tai amžiams, net jei ir išduosi. Geri santykiai man didžiul? vertyb?, dar tinka tai, kad daug k? dramatizuoju, mane jaudina kit? problemos, vidiniai prieštaravimai.
Štai ?ia ypa? - viskas kaip apie mane.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 178 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007