Socionikos forumas

Dabar yra 17 Bal 2024, 00:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 229 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Bir 2006, 22:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Prisistatymas nepaž?stantiems. Esu Jesenin?. Tip? patvirtino keli rus? socionikai, o iš m?s? forumo tipavo Skarlet. Tipo versijai neprieštarauja realiai ir virtualiai paž?stami Cassandra, Vartotojas 2, Liepa, dreiph (?ia registravosi kaip Naiptol), socion, aristokrat?, liutauras ir turb?t, kiti šio forumo dalyviai, gal tik išskyrus Nadi?.

Rus? socionik? Vera Novikova mane kaip klasikin?, tipišk? Jesenin? buvo atsirinkusi jos kuriamai asociacij? testo metodikai testuoti.

Remiantis visu tuo, k? išd?s?iau, manau, kad daugelis atsakym? ? žemiau pateiktus klausimus tur?t? b?ti daugiau ar mažiau tipiški Jesenino tipui ir gali b?ti panaudoti palyginimui, testuojant naujokus.

----------------------------------------------------------



1. Sakykite, k? jumyse labiausiai vertina draugai? Kokias savybes jie išskiria?



Lankstumas, jautrumas, d?mesingumas, talentas kurti santykius su priešinga lytimi, lengvumas bendravime, mok?jimas analizuoti psichologines problemas ir pad?ti, protas, optimizmas, r?pestingumas.



Kaip manote, ar jie teis?s?

Iš esm?s - taip.



Kokias savybes J?s ypatingai vertinat žmon?se? Su kokiais žmon?mis draugaujate?



Ne pagal svarbos eiliškum?, ta?iau bandysiu išvardinti:

tvarkingumas, taktiškumas, patikimumas, mandagumas, stipri valia, mok?jimas pasiekti savus tikslus, darbštumas, protas, intelektas. Draugauju su tokiais, kurie turi kelias iš išvardint? savybi?.



Kod?l?

Tokie žmon?s man ?dom?s, aš jais žaviuosi. Galb?t kai kuriais iš j? tod?l, kad jie turi tokias savybes, kurios pas mane silpniau išreikštos, o su kitais- d?l to,kad sieja bendri interesai (kaip pvz. socionika:).



2. Kaip J?s susidarote nuomon? apie žmog?, susipažin?? ? k? kreipiate d?mes??



Sunku taip išskirti, ? k?. ? visk?. Labai svarbu balsas, balso tembras, intonacija. Žvilgsnis, akys. Judesiai. Drabužiai. Iš karto pajuntu, ar simpatiškas man žmogus ar ne, pritraukia ar atstumia.



3. Kaip J?s reaguojate ? v?lavimus?



Neutraliai, nors... turb?t visgi labiau negatyviai negu pozityviai. Jeigu imti neutralum? kaip 0 pad?t? skal?je, kur pozityvas +10, o negatyvas -10, tai v?lavim? aš pažym??iau šioje skal?je ant -2. :happy:



Ar su Jumis taip atsitinka?



Kartais, labai retai. Lengvai galiu b?ti punktuali, ta?iau kartais, jeigu n?ra labai svarbu b?ti sutartoje vietoje tiksliu laiku (na pvz. kai laukia man?s ne 1 žmogus, o susitinka grup? draug?), gal??iau pav?luoti 10 minu?i?. Na, maksimum 20 (labai didel? retenyb? tai b?t?. Na, tarkim ?P atveju, arba jeigu pramiego?iau, nors kaip sakiau, neb?na to).



Kaip J?s reaguojate, kai kas nors v?luoja?

Nesinervinu. Papras?iausiai m?stau, kuo ?ia užsi?mus kol laukiu. Paprastai kas kažkiek laiko žvilgteriu ? laikrod?. Išsitraukiu koki? užraš? knygel? ar telefon?, kad kažkuo užsiimti (žaisti, rašin?ti sms ar šiaip kažk?). Jeigu laukiu patogioje vietoje (tarkim, namuose), nesinervinu, jeigu ne- po kažkio laiko man tiesiog tampa nuobodu. Bet nepykstu, reaguoju tolerantiškai- o kas, jeigu tam žmogui kažkas nutiko? Kartais skambinu, kad išsiaiškinti, ar kas nenutiko. Nors skambinti aš LABAI nem?gstu-geriau jau sms rašyti. Dar, daug kas priklauso nuo to, k? man tas žmogus reiškia ir kiek gerai aš žinau jo polinkius ? punktualum? arba v?lavimus. Jeigu jis paprastai b?na punktualus-skambinsiu ir nerimausiu. Jeigu ne- ne?sitempsiu ir kažkuo užsiimsiu ir lauksiu jo.



Kaip J?s kovojate su savo v?lavimais?

Nereikia kovoti, nes nev?luoju arba v?luoju ne daugiau nei leistina, padoru. Bet paprastai net ? pasimatym? ateinu punktualiai, kas lyg ir n?ra madinga mergin? tarpe :))))



Kokios trukm?s uždelsimas jau laikytinas pav?lavimu?

Ži?rint, kas, kur ir kada v?luoja. Jeigu ? dalykin? susitikim?, tai ir dvi minut?s-pav?lavimas. ? tokius susitikimus ateinu anks?iau nei numatytas laikas kokiom 3 minut?m. Jeigu ? pasimatym?- v?lavimas 10 min, nors kaip sakiau, turb?t kiti v?lavim? ? pasimatymus laiko gero tono taisykle.

Jeigu ? susitikim? draugais- ži?rint, kur jis vyksta ir kiek j?. Kartais ir pusvalandis nelaikomas pav?lavimu.



4. Kas Jums yra jaukumas, komfortas, patogumas? Tai skirtingos s?vokos ar tapa?ios?



Jaukumas b?na dvejopas:

- maloni, patogi, graži aplinka kažkur, arba

- laim?s poj?tis, kai esi su mylimu žmogumi.



Komfortas: patog?s drabužiai, baldai, avalyn? ir pan.

Patogumas- viskas, kas sukuria komforto poj?t?.

Taip, skirtingos šios s?vokos.



K? darote, kai norite jaukumo?



J? susikuriu.



O kai norisi komforto?



Einu/važiuoju ten, kur tas komfortas yra, jo ieškau.



5. Ar J?s visada žinote, kokie drabužiai Jums tinka? Kod?l?



Ne visada žinau, kol nepamatavusi, jeigu kalb?t apie dyd?. Ypa? jeigu tai kažkoks netradicinis modelis. Ant pakabos atrodo vienaip, o mano fig?rai pvz. gali netikti. Žinau kokie deriniai man tinka, mano fig?rai, žinau koks stilius man patinka ir kokios spalvos.

Kod?l?- Nežinau k? ? tai atsakyti. Intuityviai gal jau?iu? Arba pasikliauju tuo, k? matau veidrodyje-kad mano akys rodo ne kreivai? :))).



Kaip priimate sprendim? d?l pirkinio?



Ži?riu, ar patinku sau su tokiais drabužiais, ar ne. Nesunku nuspr?sti, jeigu jau?iuosi patogiai ir graži.



Ar Jums svarbu, kad J?s? išor? pagirt?, ar tai n?ra b?tina?



Neb?tina. Aš pati žinau, kaip atrodau. Iš esm?s, tai n?ra svarbu, bet jeigu kas pagiria- aišku, malonu.



O jeigu Jus kritikuoja?

Nemalonu. Nors v?lgi- ži?rint, kas kritikuoja. Koks, mano nuomone, to žmogaus skonis. Jeigu geras- ?vertin?iau kritik? ir dary?iau pakeitimus savo išvaizdoje. Ta?iau kažkod?l man?s niekas nekritikuoja.



6. Ar Jums b?dinga patarti kitiems, kokie drabužiai jiems tikt? nešioti? Kod?l?



Patariu tada, kai jau?iu, kad žmogus teisingai ? tai sureaguos. Darau tai retai ir, man atrodo, korektiškai. Ir principo, man tai n?ra b?dinga, patarin?ju tada, kai negaliu pak?sti- kai esu ?sitikinus, kad žmogus tikrai netinkamai apsireng?s (pvz. per plonais r?bais vidury žiemos). Nors, dabar pagalvojau...b?na, kad ir draug?ms pasakau: va, tau tas modelis labai tur?t? tikti, nes išryškint? t? ar an?. Bet paprastai dažniau pagalvoju, nei garsiai pasakau.



O kaip J?s reaguojate ? panašius patarimus savo adresu? Kod?l?



Pozityviai, kai pati j? prašau. Aš džiaugiuosi, kai man padeda išsirinkti drabužius. Spalvas, kurios man patinka, aš ir be patarim? žinau, o štai apži?r?t save iš nugaros-sud?tinga. Tam gal?t? pad?ti kitas žmogus.



7. Ar atkreipiate d?mes? ? tai, kaip rengiasi J?s? kolegos?



Taip, dažnai. Ypa? jeigu kokie akcentai ?domesni aprangoje.



Ar iš karto pastebite žmogaus atsinaujinimus?



Ne visada iš karto. Lengva pasteb?ti, kaip sakiau, kažkokius ryški? spalv?, kardinalius poky?ius: plauk? perdažymus, ar ilg? nukirpimus ? trumpus, o r?buose- seg? kokia jeigu ?domi, ar pakabukas ant kaklo, etc.



8. Aprašykite savo mylimus kvepalus. Kaip jie kvepia? Kod?l J?s išsirinkote b?tent juos?



Man juos išrinko kitas žmogus. Kad aprašyti kvap? ir komponentus, man prireik? panaršyti internete. Kvap? sudaro "rož?, žibuokl?, mandarinas, medetka, frezija, imbiero ir ?žuolo žiev?s bei muskuso natos:)". Pati neišskir?iau taip detaliai:)). Kvapas n?ra nei lengvas, nei sunkus, daugiau vakarinis, nors kartais ir dien? naudojuosi. Patiko, ir naudojuosi, o kod?l b?tent jais? Sunku atsakyti. Naudojuosi ne vien šiais kvepalais. Su šiais galb?t jau?iuosi labiau pasitikinti savimi ir patrauklesn?.

-----------------------------

Kai tik tur?siu laiko, prat?siu atsakymus ? kitus klausimus. Prašau nekomentuot iki tol:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2006, 19:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Neutraliai, nors... turb?t visgi labiau negatyviai negu pozityviai. Jeigu imti neutralum? kaip 0 pad?t? skal?je, kur pozityvas +10, o negatyvas -10, tai v?lavim? aš pažym??iau šioje skal?je ant -2.


Vau, koks k?ribingos :bethics: emocij? spektras. Negatyvios, neutralios, pozityvios. Sužav?ta.

:blogic: visam savo grožy - emocijas pamatavom skai?iukais. Super:).

Taip ir toliau.

Tikiuosi, vis dar juokinga ir nieks nepyksta.

Kad S. Jeseninas taip eiles savo rašyt?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2006, 19:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadios nagrin?jamoje citatoje (žr. aukš?iau) Solanža atsakin?jo ? klausim? 3. Kaip J?s reaguojate ? v?lavimus?

Tiesiog prival?jau patikslinti, nes atitraukus nuo klausimo - ne?manoma suprasti, apie k? kalbma... 

(k?rybin? :wintuition: turi Hamletas ir Džekas)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2006, 20:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Man juos išrinko kitas žmogus. Kad aprašyti kvap? ir komponentus, man prireik? panaršyti internete. Kvap? sudaro "rož?, žibuokl?, mandarinas, medetka, frezija, imbiero ir ?žuolo žiev?s bei muskuso natos:)". Pati neišskir?iau taip detaliai:)). Kvapas n?ra nei lengvas, nei sunkus, daugiau vakarinis, nors kartais ir dien? naudojuosi. Patiko, ir naudojuosi, o kod?l b?tent jais? Sunku atsakyti. Naudojuosi ne vien šiais kvepalais. Su šiais galb?t jau?iuosi labiau pasitikinti savimi ir patrauklesn?.


Ne, Solanža, tu fantastiška.

Kas tau pasak?, kad aprašin?dama kvepalus, turi aprašyti j? sudedamasias dalis:strange:? Ir dar naršyti d?l to internete?:shocked: Pavyzdinga juodalogika. Jei jau Jesininas, tai ir aprašin?k kaip priklauso, su kr?va emocij?!!! Taigi tavo kvepalai tokie fantastiški ir nuotaikingi!!!! Prašom joki? detali?!!!

O kvapas, Solanža, irgi yra aprašomas ne vien tik sverimo kategorijomis (lengvas, sunkus):)))), jei k?. Prašom daug emocij? ir :wsensoric:. Pasverimas (visom prasm?m), jei k?, irgi juodalogikos sritis.

Solanža, Jesininas - dar nereiškia Tinginys. Tai daug daugiau. Tai kitokie m?stymo procesai. O Džekas neb?tinai darboholikas.

Laukiu t?sinio. Ir prašau susikaupti. Lauk detales, pirmyn emocijas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2006, 20:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia: Nusišneki...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2006, 22:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Vartotojas 2, pereinam ? turgaus lyg?: "Nusišneki". - "Pars tu durnas". Ane?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2006, 22:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia: Aha :smile:



Jei jau Jesininas, tai ir aprašin?k kaip priklauso, su kr?va emocij?!!!
Prieš m?tydama tokius teiginukus, ver?iau pirma savo tip? išsiaiškink. Vadovauja ji kaip Jeseninai rašyti turi... svieto nejuokink.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2006, 23:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Aha
Gerai, sutar?m.

Vartotojas 2:

ver?iau pirma savo tip? išsiaiškink. Vadovauja ji kaip Jeseninai rašyti turi... svieto nejuokink.


Žinai, kas kitus kritikuoja? Tas, kas neturi k? pasi?lyti. Sviet? juokina tipavimas šiame forume. Turi metodik?? Tada aprašyk. Neturi, netr?kdyk tiems, kas turi.

O tip? savo aš žinau. Rytoj ?d?siu Jungo aprašymo vertim?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bir 2006, 23:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
(k?rybin?  turi Hamletas ir Džekas)


Liepa, o tu toj citatoj matai :wintuition:?

Žaviuosi tavo objektyvia logika (ne ši? citat? turiu galvoj, o apskritai). Štai k? reiškia k?ribiška funkcija. Dirba, nekabindama ant sav?s medali?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2006, 00:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
Žinai, kas kitus kritikuoja? Tas, kas neturi k? pasi?lyti.
?ia tik tavo nuomon?. Ne daugiau.. :smile:

Sviet? juokina tipavimas šiame forume.
Mieloji, apsidaryk - šiame forume, regis, tavo didžios mintys sukelia gerokai daugiau juoko nei kit? mintys apie socionik?. Tamst? turb?t b?t? galima nominuoti ? pajuokos objekt? :wink: Ir leiskite paklausti - kas tu ?ia tokia, kad gal?tum teigti jog vis? tipavimas juokingas, o tavo vienos ne? Išvis, kas tu ?ia tokia, kad gal?tum kažk? spr?sti šiame forume? :smile: Der?t? skaitytis su kit? nuomone, o ne vadovauti kaip kas turi rašyti. Juolabiau buvo Solanžos komentaras: "<...> Prašau nekomentuot iki tol".

Ale asmenyb? tamstos tai utopin?... nors kuol? ant galvos tašyk - vistiek nesupras...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2006, 00:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ups, atsiprašau, nepasteb?jau.

Juoktis ne aš pirma prad?jau. Aš niekad nesijuokiu iš žmoni?.

Vartotojas 2, parodyk bent vien? tipavim?, kuris atitikt? tavo aprašytus reikalavimus (kur pacitavai, atsakydamas ? mano klausim? apie tipavimus). Tod?l ir juokingas, kad labai nerimtas ir paviršutiniškas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2006, 01:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
Vartotojas 2, parodyk bent vien? tipavim?, kuris atitikt? tavo aprašytus reikalavimus (kur pacitavai, atsakydamas ? mano klausim? apie tipavimus). Tod?l ir juokingas, kad labai nerimtas ir paviršutiniškas.
Mda.. k? bendro turi mano fraz?s su kit? dalyvi? tipavimu? Jie tipuoja kaip nori. Aš asmeniškai niekad ner?miau "konv?jerinio" tipavimo koks yra šiame forume, kuomet iš trij? frazi? manymai ir nuojautos, kad ?ia tipas A ar B. Bet kuriuo atveju, toks tipavimas koks yra, lyginant su tavuoju yra N kart? korektiškesnis. O su savu vertinimu, apie paviršutiniškum? gal nepasakok... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2006, 09:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia, o kod?l tu galvoji, kad Solanža - džekas? :strange: Man tai vizuališkai nusistato grynas jeseninas, nes pas Solanž? labai labai gražios akys, o tai tipinis jesenino bruožas :wink:







p.s. na, bet kadangi solanža yra paprašiusi dar nekomentuoti, si?ly?iau visiems nuo didesni? diskusij? susilaikyti :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2006, 19:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Mieloji, apsidaryk - šiame forume, regis, tavo didžios mintys sukelia gerokai daugiau juoko nei kit? mintys apie socionik?.
Na ir kas, kitam forume vaizdas b?t? diametraliai priešingas.



liutaurai, aš manau, kad gražios akys n?ra tipinis bruožas. Manau, kiekvienas tipas gal?t? tur?ti gražias akis. Be to, grožis yra subjektyvu. Mes tipuojam objektyviais parametrais. O metodik? aš ver?iu ? lietuvi? kalb?. Greit bus prieinama, tod?l dabar neatsakin?ju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2006, 22:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
liutaurai, aš manau, kad gražios akys n?ra tipinis bruožas. Manau, kiekvienas tipas gal?t? tur?ti gražias akis. Be to, grožis yra subjektyvu. Mes tipuojam objektyviais parametrais. O metodik? aš ver?iu ? lietuvi? kalb?. Greit bus prieinama, tod?l dabar neatsakin?ju.




:smile: aišku. o aš maniau visai kitaip.



pavyzdžiui, kad jesenin?s turi gražias akis, gorkiai - gražius ?sus, heksliai - graž? liežuv?, ir t.t. :wink:



o k?, ne taip?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 229 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 56 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007