Socionikos forumas

Dabar yra 20 Bal 2024, 01:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 229 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 13:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Kadangi klausimas buvo apie mane, bet užduotas visai kitoje temoje, perkeliu atsakym? ? ?ia:



Nadia raš?:


Nadia: tikrai, geriau nesakyk man kompliment?- jie gadina žmog?:). Man geriausias komplimentas yra kritikos nebuvimas.  O kompliment? kaip toki? nem?gstu.


Solanža, o kod?l nem?gsti kompliment?? Jei ne sunku.




Taigi paaiškinau. Komplimentai gadina mane. Jeigu tai komplimentai darbin?je srityje- papras?iausiai apsileidžiu, praeina noras dirbti...

Jei tai komplimentai apie kažkokias išorines savybes- pad?koju ir tiek, tokius komplimentus priimu normaliai.

O jeigu komplimentai apie charakterio bruožus (ar kaip socionikoj apie kažkokias išvystytas funkcijas), paprastai nežinau kaip ? juos reaguoti. Galvoju: kokia esu tokia, prie ko ?ia reikia girti t? mano asmenyb?? Anokie ?ia dideli nuopelnai. Daug svarbiau pa?iam save vertinti, b?ti patenkintam tuo, kaip tobul?ji. Be to, puikiausiai t? parodo ir žmoni? reakcijos ? tave kaip asmenyb?: j? nor?jimas bendrauti; malonu jausti, kad žmogui su tavim ?domu, kad jis pasiilgsta tav?s, vertina t? bendravim?. Bet neb?tina apie tai vis?laik garsiai jam man sakyti- aš ir taip t? jau?iu. O jei nuolat kartos, mane apims šleikštulys ir imsiu j? nuo sav?s stumti.



Aš orientuota ? žukov?, o jis komplimentais nesisklaido. Ir tai labai gerai.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 13:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, pagalvojau, kad Tu "gurman?" komplimentams - tau reikia subrandint?, išlaikyt?, kaip išlaikyto vyno  :wink:

?ia tik šiaip tokios asociacijos, ?sp?džiai perskai?ius atsakymus.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 14:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: :happy:



Aš pagalvojau, turi skirtis sritys, kuriose komplimentai malon?s, tarp logik? ir etik?. Man skaudžioji logika, ir tod?l ant tos srities taikomi komplimentai man ne prie d?šios.

O šiaip, gal tu ir teisi...:)



O kokios srities komplimentai tau labiausiai patinka? Na jei palyginti su mano išskirtomis maždaug.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 15:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, man patinka kai ?vertinamas mano darbas: originalumas, darbo strukt?ra/grakštumas (pvz. gražus pateikimas, lakoniškumas, koncentracija, vaizdumas). Patinka ir šiaip komplimentai kai mano pastangos pastebimos. D?l išvaizdos - lakoniškai ir ne per daugiausia, tiesiog kaip pasteb?jimas.



Nepatinka, kai k? nors sako apie mano jausmus: nei gerai nei blogai. Man negalioja tokios kategorijos kaip graž?s/negraž?s, teisingi/neteisingi jausmai.  Jie yra tokie, kokie yra - aš j? nepakeisiu. Negaliu gi jausti kitaip negu jau?iu.

Šitoje srityje kaip komplimentus aš suvokiu prisipažinimus, kad žmogui su manim pvz. gera, ramu, stabilu ir pan. T.y. kai kitas žmogus kalba apie save, o ne apie mane.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 229 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 244 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007