Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 19:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 12:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Jau berods ne pirm? kart? žadi nuveikti kažkokius didžius darbus ir kažk? b?tinai mums pacituoti. Kažkod?l nematau rezultato.




Tod?l, kad turiu tik vien? laisv? valand? ? dien?, kol miega vaikas.

Gerai, pradedu. Bet gali labai užtrukti. Be to, vertimo kokyb?... Prašau taisyti, jei nesunku.



1.??????? ??????????, ??????-?????? ??????????? ??? ???? ????????, ? ?????? 5-6 ??? ???????, ???????? ??? ?????????? ??? ?????



1. ????? ? ??????

2. ??????????? ???? ?????? ? ????, ??? ??? ?????????

3. ?????, ?????????? ???????????? ? ??????????

4. ??????? ? ???????, ?????????? ???????????

5. ???????????



1.Prisimink prašau kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.



1. Aki? blizgesys

2. spontaniškas sugeb?jimas dalyvauti vyksme

3. dr?sa, narsa:), prietar? ir kompleks? nebuvimas

4. grynumas (tyrumas) ir tiesumas, manipuliacijos nebuvimas

5. nuoširdumas

(redaguota Cassandros).



2. ?? ??? ?? ? ?????? ??????? ????????? ????????, ????????, ??????? ???????? ? ????? ?????????? ??????? ??????.



???????? ????, ???? ??????. ????? ????? ???????????? ?????-?? ?????? ?????. ??? ????? ?????????, ?????????? ? ?????????.



??????? ??? ????? ????? ???? ???. ????? ???????, ???? ?? ????? ? ?? ????????, ? ??? ?? ?????? ?? ???? ????? ?????? ????????? ???????. ? ????? ????? ?? ???????? ????????? ? ??????, ?? ?? ? ??? ????????. ??? ????? ?????.



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.



K?no judesiai, balsas skamb?jimas. Kokie žodžiai yra pasakomi kitokiu tonu, lyg tai b?t? žinut?, pasisl?pusi kitoje.

Malonu, kai iš karto eina srov?. Galima tyl?ti, neži?r?ti vienam ? kit?, ir visd?lto kiekvienas iš dviej? puikiai jau?ia kit?. Ir kai iš karto prasideda šneka apie daug k?, bet kartu ir apie niek? ypatingo. Tai bus v?liau.



3. ??? ????? ????????, ??????????? ????????

??? ????? ????????????? ??? ?????????? ????????

?????????? ?? ???



??????????? ??????? ?????? ?????????. ??????? ??? ????? ???????? ????????? ???????. ? ??? ? ????????? ???? ??? ????? ????????????. ?? ??????? ????????? ???????, ????? ????. ? ??????????, ??? ??? ? ????? ???????.



?? ?????????????? ???????? ???? ???????? ????. ????? ????? ??? ??????, ? ????? – ???. ???? ????? ??? ????? ??? ?????? ?? ???????, ? ?????????. ?? ????, ?? ????????? ??????????? ??????, ??? ? ?? ???? ? ????? ? ?????? ???????. ??? ?????? ???????? ?????. ??? ?? ???????, ????? ?????????? ??????? ?? ??????. ??, ? ????? ????, ??? ??? ????????? ??????? ????????????? ????????. ???? ?? ????????? ??????, ??? ????? ?????????? ?????. ?? ???? ? ??, ???? ????? ?????????. ?? ??????? ?? ????. ? ?????? ? ???? ????????? ????????.



3. Kas yra harmoningas, dvasingas žmogus.

Kas yra nedvasingas, neharmoningas žmogus?

Ar tu esi harmoningas?



Harmoningas žmogus gerai juda. Tod?l man dažnai patinka neaukštos moterys. Joms gerai sekasi k?no judesiai. Jis šneka maloniu balsu, beveik dainuoja Ir jauti, kad jam su tavim malonu.



Nuo neharmoningo žmopgaus eina skausmo pojutis. Kartais jam galima pad?ti, o kartais - ne. Dažniausiai man lengviau jam pad?ti ne žodžiais, bet fiziškai. Nežinau, jis pastoviai užsidengia rankomis, tad aš jas paimu ir pastatau ? kit? pad?t?. Tai paprastai nustebina žmog?. Jie nesitiki, kad svetimas žmogus juos palies. Iš tikr?j?, tai kaip atsegti marškinius dustan?iam žmogui. Jei tu teisingai atsp?jai, jam iš karto darosi geriau. Bet yra ir toki?, kuriems reikia kan?ios. Toki? liesti ne reikia. Aš papras?iausiai nustosiu su jais bendrauti.



5. ??? ?? ????????????? ????????, ????? ?? ??????? ? ?????, ???? ?????? ???? ?????? ? ?????????? ????? ?????????



? ???? ?????????? ?????????? ???????. ? ??? ??? ??????, ????? ? ???? ??????????. ?? ?????? ??? ????? ???????????? ?????. ???? ????? ??, ? ??? ? ?????, ??? ????? ????? ???? ?????? ????? ???.



5.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?



Man prasideda vidinis monologas. O ?ia jau priklauso nuo to, kokia mano nuotaika. Bet paprastai tai yra labai produktyvus laikas. Nors retsykiais, to, apie k? aš galvojau, man prireiks tik po daugelio met?.



6. ??? ????? ???? ??? ????? ???????? ??? ??? ???????????

??? ?? ??????? ??? ????, ????? ??????? ? ?????-?? ????? ?????? ??????????



?????? ????? 3. ? ?????? ???????? ?? ?????. ?????? ??????? – ????????? ???????. ??, ? ????????, ???????? ???????? ???????? ??? ??????? ???????. ? ???? ?? ?????????? ???????? ??????????? ?????????, ???? ?????? ????? ?????? ??????? ? ?????????? ?? ???. ??? ?????? ???????, ???? ??? ???????, ??? ?? ???? ?????? ???????? ???? ?? ?????.



6.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kuo jie skiriasi? K? darai, kad tam tikroj vietoj b?t? jauku?



Ži?r?k punkt? 3. Aš nieko ypatingo nedarau. Kiekvienas žmpgus - skirtinga istorija. Bet, iš principo, stengiuosi suteikti jam maloni? bendravimo tekm?. O jei nepavyksta paprastais nepastebimais b?dais, galiu uždavin?ti tiesmukus klausimus ir pereiti link šoko. Ar papras?iausiai išeiti, jei man atrodo, kad nuo jo nieko gero b?ti negali.



8. ?? ????? ?????? ?????? ?? ?????? ?????? ??????, ?????? ? ????? ??????? ? ??? ?? ??? ???????? ?? ????? ????? ?????????? ???????? ?????? ? ???????



??????. ? ?? ?? ???? ?? ????????. ????? ??? ?????? ???????, ??? ???????. ????? ??. ???????? ?? ????, ??? ??? ???-?? ??? ? ???? ??????, ? ?????? ??? ???????, ???????? ?? ???. ? ????? ???? ??????????. ?? ??, ??? ???????? ????????, ??? ?????.



8. Ar duodi kitiems patarimus d?l drabuži? pasirinkimo, stiliaus? Kokiais atvejais ir kaip tai darai? Iš koki? žmoni? priimi tokius patarimus ir kod?l?



Niekam. Ir iš nieko nepriimu. Nebent d?l technikos, žygiams. Tada taip. Priimu nuo vis?, kas jau kur nors buvo su šitais drabužiais , ir gali man pasakyti ar jie dirba. Ir taip pat galiu patari. Kas lie?ia estetik?, tai asmeniška.



9. ???? ?? ????? ?????????? ??????, ?? ??????????? ?? ??? ?? ??? ????? ?????? ????????? ?? ??? ???? ??????? ???????? ???????? ?? ?????? ?? ???????



100% ???



9. Jei iš ryto tu sutiksi kaimyn?, ar atsimeni kaip jis buvo apsireng?s. Gali prisiminti, kaip buvo apsireng?s kolega kri sutikai eidamas ? darb??



100% ne.



10. ????? ??????????, ??? ?? ??????? ? ??????, ???? ???????? ???-?????? ?????? ? ??????????, ?? ???????????? ????? ? ??????, ?? ???????? ???-?? .. ???????? ??????? ??????? ???????



??????? ??????, ????? ??? ?? ???????. ? ????? ????????? ?????. ????? ?????? ? ?????. ???????, ????? ?? ???????? ???????? ?? ????.



10. K? tu darai ir kod?l, jei staiga kur nors transporte atsidursi šalia bomžo, nuo kurio kažkaip.... negerai kvepia. Su pavyzdžiu.



kažkiek ken?iu, kad jo ne?žeist. O paskui nepastebimai išeinu. Taip b?na metro. Sunkiau, kai jis pradeda su manim kalb?tis.



11. ??? ????? - ???????? ??????????????? ????????? ??????? ???????

?????????? ?????????



???????? ????????: ????????????? ? ??????, ?????? ???????????? ???? (?? ??????????? ? ?????, ????? ?????? ? ?????, ??? ??? ????????), ????? ?????? ? ?????????, ????? ??????? ????, ???????? ???????????? ?????? ????, ? ??????, ????? ?????. ???????? ???????? ?????????? ???????? ??? ??????, ???? ????? ???????, ????? ?? ??????????? ???? ????????. ?? ??? ??? ????.



??????????: ?????? ?????????? ????? ????, ??? ??? ? ????, ???? ????? ?? ??????, ???? ?????, ?????? ????????? ?????? ??? ????????? ?????. ???????? ?????? ?? ?????????? ?????? ???????. ??? ?? ????? ????? ???? ????????? ? ??? ??????. ????? ??? ?????????????? ??????. ????? ?????????, ??? ?? ????? ???????, ??? ?????????? ??????, ???? ???????????. ????? ???? ????? ????????? ? ?????? ???????? ?? ???????, ???? ???? ? ???? ??? ??????? ?????????????.



11. Kas yra malonus fiziologinis pojutis? Su pavyzdžiu. Nemalonus pojutis?



Malon?s poju?iai: prisilietimas prie dr?gnos, šiltos žmogaus odos (neb?tinai sekse, galima šiaip klube, kur visi prakaituoja), emocij? banga stadionuose, kai vyksta koncertas, atvira erdv? aplink tave, Alpuose, draugo balsas. Ypa? malonus yra fizinis spaudimas ar suspaudimas, net labai stiprus, , kai nuo žmogaus, kuriuo pasitikiu. Bet ?ia jau seksas.



Nemalon?s: šlaias maudinukas po to, kai buvai j?roje, mašin? smarv? gatv?se, gr?žtuvo garsas, staigus emocij? pokitis ar garso garsumo. Neken?iu fortepiono muzikos b?tent d?l to. Js nemoka surasti sau garsumo ir ten groti.  Kaip simuliuotas orgazmas. Labai nemalonu, kap nuo garso surantu, kad parodomosios emocijos, tik apsim?tin?jimas. Tokius dalykus ilgai prisimenu ir daugiau žmogum nepasitikiu, net jei neturiu joki? ?rodym?.



14. ??? ????? - ?????????? ????????

T? - ?????????? ???????? ???????

??? ?? ??????????, ???? ???? ???????? ??????????? ?????????????



???? ??? ??? ????, ? ????? ??????????. ?? ?????? ?? ?????. ?, ?????? ?????, ???????. ????? ?????????? ???? ??????, ??? ?? ???? ????? ????????. ??? ????? ??????, ? ?? ?????. ? ? ??????? ????? ?????????? ??????, ??? ??? ????? ??????. ? ????? ?????? ?????????.



??? ???? ????????, ??? ??? ?????. ??, ??? ???? ?????, ????????, ??? ? ???? ???? ???? ???, ? ??? ?????? ???? ?????? ???, ??? ????. ??? ?? ?????????, ? ???? ??????????, ????? ????????. ? ?????? ?????? ???? ?? ???????.



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?



Jei man to reikia, aš b?nu praktiškas. Bet visada savaip. Aš, vis? pirm?, tingus. B?nu praktiškas tik tod?l, kad nenoriu daug dirbti. Man reikia pinig?, o ne šlov?s. O žygiuose b?nu praktiškas tod?l, kad ten b?nu žv?rimi. O žv?ris visada praktiškas.



Kaip mane vadina, man tas pats. Tie, kas mane pažista, supranta, kad aš turiu savo pasaul?, ir kad negalima spr?sti apie mane taip, kaip apie visus. Jie nekritikuoja o teikia informacij?, dažnai nauding?. O kit? nuomon? man ner?pi.



15. ??? ?? ???? ?????? ??????, ????? ????? ??????? ? ????? ??????? ??????????

????????? ????????? ??? ?? ????????? ??? ???? ??? ????????



??? ??? ?????. ?????? ?????? ??, ??? ? ????? ? ????. ???? ? ? ???? ???????, ?? ??? ????? ? ????????. ? ???? ??????? ?????? ??????, ??? ? ?????? ???? ????????? ????? ???????, ??? ? ?? ?? ??????. ??????? ?? ?? ? ???? ?????????? ????. ? ??? ?????????? ?????????. ??? ????? ?????? ????????????, ? ?? ????. ????? ? ???? ??????? ???.



15. Kaip tu elgiesi, kai reikia ?silieti ? nauj? darbo kolektyv?? Užkariauti pagarb?? Kaip tu supranti, kad tave gerbia?



Man tas pats. Svarbu tik tas, k? aš galvoju apie save. Kol aš patenkintas savimi, gali nors ? mane šaudyti. O gerbia mane b?tent už t?, kad aš kuriu savo kontaktus tokiu b?du, kad nesu kli?tis kitiems. Tod?l jiems n?ra reikalo manim užsiimin?t. O man užsiimin?t kolegomis. Jie - gamybinio aparato dalis, o ne žmon?s. Žmones aš pasirenku sau pats.



16. ??? ????? - ????? ? ????? ??????? ? ????? ?? ????????

?????? ???????? ???? ??????, ???????? ???? ???????? - ? ????? ??????? ??????? ??????.



???? ???????? ? ????? ??????. ??? ??????? ????????? ???????? ?? ?????. ? ????????? ???? ?????? ????? ?????, ? ? ????????? – ????? ???? ?????????. ? ?? ?????????? ???????… ??? ??? ????? ????? ? ??????????, ? ?? ? ???????????? ?? ????. ?? ????????? ???? ?? ???????? ? ???? ??????. ??? ?????, ? ??? ?????????? ??? ?? ??????. ??????, ??? ??? ??????????? ???? ??? ????? ??????????, ??? ???????. ? ?????? ??? ? ????????? ???? ??????? ????? ??? ????, ????? ?????? ?? ?????? ??????? ???? ? ???? ?????????. ??? ???????, ? ??? ????? ??????. ? ?????? ?? ?? ?????. ? ???? ??? ??????. ???? ?????? ????????? ???.



16. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.



Gin?as prasideda nuo balso intonacijos. Pats pokalbio dalykas neturi reikšm?s. Su moterimis gin?as b?na sekso dalis, su vyrais - dalis santyki? žaidimo. O iš tikr?j? gin?ytis - štai labai retai ir mirtinai, nes aš nesustosiu. Bet tikrasis gin?as ne?traukia emocij?. Tai yra karas, ir viskas tampa, kaip darbe. B?davo, kad mano mirtinas priešas man labai patikdavo, kaip žmogus. O grei?iai, aš priver?iu save ?vertinti žmog?, kad emocijos nevaidint? jokio vaidmens mano elgesy. Jos pavojingos, aš jas blogai valdau. Tas pats žygyje. Aš neturiu emociju. Yra tik sekantis žingsnis.



17. ??????? ??????? ??????-?? ???????, ????? ???????, ???????????, ?? ?????????????. ??? ?? ????????????? ???????? ????????? ??? ????????



? ?????? ???????, ??? ? ??? ?? ???. ? ??? ?????? ????? 3. ??? ???? ??????, ? ? ??? ?????. ?????????? ??? ????, ?? ???? ? ??????? ??? ??? ??, ????? ???????? ?????????, ??? ????? ?????????. ??? ??????? ??????? – ??? ?????????????. ?? ????? ????? ?????? ???, ??? ?????, ? ??? ??????? ??????? ????? ???? ? ??? ????? ?? ?????. ???? ??? ??? ? ????, ?? ????? ????? ????????. ????, ??????, ????? ??? ????? ??????? ?? ????? ??????????? ? ??? ?????? ???????, ??? ????? ?????? ?? ????.



17 .Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?



Paprastai aš suprantu, kas jam ne taip. O ?ia ži?r?k punkt? 3. J? reikia gydyti, ir aš tai darau. Pageidautina be šoko, bet galiu ir smogti j? ar j?, kad isterija pasibaigt?, ar durys atsivert?. Mano artimas žmogus - mano nuosavyb?. Jis turi teis? daryti visk?, k? nori, bet pravesti rib? tarp m?s? teis?s neturi. Jeigu jam taip reikia - tegu b?na visam laikui. Nors paprastai, po daugelio met? mes galime v?l susitikti ir visk? prad?ti iš naujo, lyg nieko ir nebuvo.



18. ??? ????? - ?????????? ????????? ??? ?? ??????????? ????? ? ???????? ??????????? ??? ????? ??? ?????????



??????? ????? ?? ???????. ??? ???????????, ????? ? ???? ???????? ? ?????? ?????? ????? ?? ????????? ? 4 ????, ????, ??? ???-?? ???? ????? ? ???? ?????? ????????? ???????? ?? ???????????, ??? ????.



18. Kas yra žmogaus nuotaika? Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Kaip galima j? pakeist??



Žodžiais to nepasakysi. Kaip nustatai, koks yra pojutis tavo dešin?j kojoj? Kod?l tu atsibudai 4 valand? ryto, žinodamas, kad kažkas raš?, ir tau reikia skubei atrašyti? Poju?io nenustatai, jis yra.



19.????? ??????????, ?? ?????? ???????????? ?????? ????? ?? ??? ?????? ???????

???? ?? ? ???-?? ??????????, ??? ?????? ????? ????????? ???????



????? ????? ?????????? ? ???????. ? ????????? ? ?????? ???? ???????? ?? ??????, ???? ? ????? ??? ??? ????? ?????. ?? ??? ??? ?????. ? ?? ????? ?????.



19. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?



Tam, kad paskui susitaikyti lovoje. Su vyrais aš grei?iau pulsiu iš nugaros, jei ir tada kai) man to reik?s. Bet taip b?na retai. Aš nem?gstu karo.



20. ??? ?? ??????????, ? ??? ??????? ???? ???-?? ?? ???? ????????? ??????? ??????? ??????.



???? ? ?????, ??? ?? ??? ??? ?????, ? ????????? ???????. ?????? ??? ? ????. ?? ?? ???????? ???? ??????, ? ????, ??? ? ??? ?? ????? ??????????. ? ???????? ??? ????? ??????? ????????? ????????, ??? ?????? ???????, ? ??? ?????? ???, ????????. ??? ?? ?, ? ???? ??? ?????????. ??? ????? ????????, ???? ??? ????-?? ??????.



20. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.



Jei aš galvoju, kad jis ar ji teisi, aš prisipažistu es?s kaltas. Paprastai taip ir yra. Bet nesijau?iu blogas., aš žinau, kad dariau tai nespecialiai. Aš stengiuosi kuo grei?iau ištaisyti problem?, kai tik paaišk?ji, kame ji yra, ta problema. Tai ne aš, o tik mano elgsena. J? galima pakeisti, jeigu ji kam nors trukdo.



21. ????? ??????????, ??? ?? ??????????? ??? ??? ? ???? ?????????? ??? ????????? ??? ????????? ?????????? ???? ???-?? ?????? ??? ????????? ? ???? ????? ?????? – ??? ?? ??????????? ???????



????????. ??? ??????? ?? ??? ????????? ?????????, ??????? ???? ?? ??????. ???? ????? ?????? ???????????? ????????, ??????????? ?? ???? ?????? ??????? ???????, ? ?????????? ???????, ????????? ??????????? ???? ??????. ?? ?????? ??? ????, ? ????????? ??? ????. ?????, ???? ?? ????, ??????? ?????????? ??? ?? ?????, ?? ????? ??????.



21. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?



Instinktas. Koks formalus to žmogaus poži?rius ? mane, neturi reikšm?s. Galiu labai gerai galvoti apie žmog?, kuris puola mane grubiausiais žodžiais, ir nekesti kito, formaliai vadinan?iu mane genijum. Tai grei?iau yra garsas ir jo k?no pad?tis. Žodžiai, patys savaime, neteiks man jokios informacijos šiuo klausimu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 12:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: ?ia mano galva tr?ksta klausim? ekstra/intraversijai.



Atsargiai darau preliminari? išvad? kad logikas ir sensorikas....:strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 12:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Perskai?iau labai paviršutiniškai, nes karalait? vis knirksi. Pirmas ?sp?dis - Don Kichotas (krenta ? akis tam tikra filosofija), bet reikia panagrin?ti giliau, k? ir padarysiu laisvesn? valand?l?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 14:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kad ne Don Kichotas - tai 1000%

Don Kichotai paprastai nesilie?ia prie žmogaus pokalbio metu.  M?gsta rankose sukioti kokius nors daiktus.  Rus? forume buvo speciali tema apie lietim?si prie žmogaus: Donai lie?iasi tik prie labai labai artimo žmogaus, kuriam jau?ia išskirtinius jausmus. Su nepaž?stamais žmon?mis fizinio kontakto vengia.



Apskritai pagal vertybes tipas, many?iau, nepriklauso Alfa kvadrai.  Bent man susidaro nepalankus ?sp?dis. Tokio žmogaus priveng?iau, laiky?iausi distancijos.  Šokiruoja atsakymuose detal?s, kur kalbama apie žmogaus SAVINIM?SI (mano nuosavyb?), ir kai kalbama apie "pagalb?".  Bent jau man tai b?t? antipagalba - d??iau ? kojas kuo toliau.



D?l aspekt?.  Turb?t ne baltalogikis (21 punkto atsakymas tiesiog priešingas, taip pat 16 visiškai nesuprantamas logikos poži?riu, nes siejama su sensorika).  Valios sensorika gali b?ti stipri - krenta ? akis tas savinimasis ir savo valios primetimas kai kalbama apie pagalb? žmogui, nesiskaitymas su žmogaus laisva valia.  Dar 3 klausime (apie harmonij?) - pirm?kart? girdžiu kad apibr?žt? per sensorik?. Ir n? žodžio apie dvasingum? (intuitui paprastai svarbu)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 14:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Gal dar per dr?su teigti, bet man ? Štirlic? neša. Sutinku, kad nedonkichotiška tai visai- ypa? tie lietimaisi. Donai niekada nelie?ia, tai vienintelis tipas, kur? man taip sud?tinga apsikabinti, net esant norui. O tas savinimasis savo žmogaus, savo moters, labai b?dingas Štirlicui.



Papildymas.



Štirlis, kaip konfliktinis, man visada labai panaš? jausm? sukelia, kaip šis Xtatic: ir erzina, ir žavi. Toks ....dualo surogatas. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 14:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914






Mano nuomone, min?tas asmuo - tikrai logikas:



Jei man to reikia, aš b?nu praktiškas. Bet visada savaip. Aš, vis? pirm?, tingus. B?nu praktiškas tik tod?l, kad nenoriu daug dirbti. Man reikia pinig?, o ne šlov?s.



Kaip mane vadina, man tas pats. Tie, kas mane pažista, supranta, kad aš turiu savo pasaul?, ir kad negalima spr?sti apie mane taip, kaip apie visus. Jie nekritikuoja o teikia informacij?, dažnai nauding?. O kit? nuomon? man ner?pi.



Man tas pats. Svarbu tik tas, k? aš galvoju apie save. Kol aš patenkintas savimi, gali nors ? mane šaudyti. O gerbia mane b?tent už t?, kad aš kuriu savo kontaktus tokiu b?du, kad nesu kli?tis kitiems. Tod?l jiems n?ra reikalo manim užsiimin?t. O man užsiimin?t kolegomis. Jie - gamybinio aparato dalis, o ne žmon?s. Žmones aš pasirenku sau pats.



O iš tikr?j? gin?ytis - štai labai retai ir mirtinai, nes aš nesustosiu. Bet tikrasis gin?as ne?traukia emocij?. Tai yra karas, ir viskas tampa, kaip darbe. B?davo, kad mano mirtinas priešas man labai patikdavo, kaip žmogus. O grei?iai, aš priver?iu save ?vertinti žmog?, kad emocijos nevaidint? jokio vaidmens mano elgesy. Jos pavojingos, aš jas blogai valdau. Tas pats žygyje. Aš neturiu emociju. Yra tik sekantis žingsnis.



Jei aš galvoju, kad jis ar ji teisi, aš prisipažistu es?s kaltas. Paprastai taip ir yra. Bet nesijau?iu blogas., aš žinau, kad dariau tai nespecialiai. Aš stengiuosi kuo grei?iau ištaisyti problem?, kai tik paaišk?ji, kame ji yra, ta problema. Tai ne aš, o tik mano elgsena. J? galima pakeisti, jeigu ji kam nors trukdo.



Koks formalus to žmogaus poži?rius ? mane, neturi reikšm?s. Galiu labai gerai galvoti apie žmog?, kuris puola mane grubiausiais žodžiais, ir nekesti kito, formaliai vadinan?iu mane genijum.




Teiginiai, neatitinkantys bazin?s :bsensoric::



Ar duodi kitiems patarimus d?l drabuži? pasirinkimo, stiliaus? Kokiais atvejais ir kaip tai darai? Iš koki? žmoni? priimi tokius patarimus ir kod?l?



Niekam. Ir iš nieko nepriimu. Nebent d?l technikos, žygiams. Tada taip. Priimu nuo vis?, kas jau kur nors buvo su šitais drabužiais , ir gali man pasakyti ar jie dirba. Ir taip pat galiu patari. Kas lie?ia estetik?, tai asmeniška.



9. Jei iš ryto tu sutiksi kaimyn?, ar atsimeni kaip jis buvo apsireng?s. Gali prisiminti, kaip buvo apsireng?s kolega kri sutikai eidamas ? darb??



100% ne.



Jei man to reikia, aš b?nu praktiškas. Bet visada savaip. Aš, vis? pirm?, tingus. B?nu praktiškas tik tod?l, kad nenoriu daug dirbti. Man reikia pinig?, o ne šlov?s. O žygiuose b?nu praktiškas tod?l, kad ten b?nu žv?rimi. O žv?ris visada praktiškas.




Ta?iau šie:



Harmoningas žmogus gerai juda. Tod?l man dažnai patinka neaukštos moterys. Joms gerai sekasi k?no judesiai. Jis šneka maloniu balsu, beveik dainuoja Ir jauti, kad jam su tavim malonu.



Nuo neharmoningo žmopgaus eina skausmo pojutis. Kartais jam galima pad?ti, o kartais - ne. Dažniausiai man lengviau jam pad?ti ne žodžiais, bet fiziškai. Nežinau, jis pastoviai užsidengia rankomis, tad aš jas paimu ir pastatau ? kit? pad?t?. Tai paprastai nustebina žmog?. Jie nesitiki, kad svetimas žmogus juos palies. Iš tikr?j?, tai kaip atsegti marškinius dustan?iam žmogui. Jei tu teisingai atsp?jai, jam iš karto darosi geriau. Bet yra ir toki?, kuriems reikia kan?ios. Toki? liesti ne reikia. Aš papras?iausiai nustosiu su jais bendrauti.



Ži?r?k punkt? 3. Aš nieko ypatingo nedarau. Kiekvienas žmpgus - skirtinga istorija. Bet, iš principo, stengiuosi suteikti jam maloni? bendravimo tekm?. O jei nepavyksta paprastais nepastebimais b?dais, galiu uždavin?ti tiesmukus klausimus ir pereiti link šoko. Ar papras?iausiai išeiti, jei man atrodo, kad nuo jo nieko gero b?ti negali.



Malon?s poju?iai: prisilietimas prie dr?gnos, šiltos žmogaus odos (neb?tinai sekse, galima šiaip klube, kur visi prakaituoja), emocij? banga stadionuose, kai vyksta koncertas, atvira erdv? aplink tave, Alpuose, draugo balsas. Ypa? malonus yra fizinis spaudimas ar suspaudimas, net labai stiprus, , kai nuo žmogaus, kuriuo pasitikiu. Bet ?ia jau seksas.




gali byloti apie ugdom? sensorik?.



O ?ia gali b?ti bazin? :bintuition:



Malonu, kai iš karto eina srov?. Galima tyl?ti, neži?r?ti vienam ? kit?, ir visd?lto kiekvienas iš dviej? puikiai jau?ia kit?. Ir kai iš karto prasideda šneka apie daug k?, bet kartu ir apie niek? ypatingo. Tai bus v?liau.



Man prasideda vidinis monologas. O ?ia jau priklauso nuo to, kokia mano nuotaika. Bet paprastai tai yra labai produktyvus laikas. Nors retsykiais, to, apie k? aš galvojau, man prireiks tik po daugelio met?.



Neken?iu fortepiono muzikos b?tent d?l to. Js nemoka surasti sau garsumo ir ten groti.  Kaip simuliuotas orgazmas. Labai nemalonu, kap nuo garso surantu, kad parodomosios emocijos, tik apsim?tin?jimas. Tokius dalykus ilgai prisimenu ir daugiau žmogum nepasitikiu, net jei neturiu joki? ?rodym?.



O žygiuose b?nu praktiškas tod?l, kad ten b?nu žv?rimi. O žv?ris visada praktiškas.



Tie, kas mane pažista, supranta, kad aš turiu savo pasaul?, ir kad negalima spr?sti apie mane taip, kaip apie visus. Jie nekritikuoja o teikia informacij?, dažnai nauding?. O kit? nuomon? man ner?pi.



Kas yra žmogaus nuotaika? Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Kaip galima j? pakeist??



Žodžiais to nepasakysi. Kaip nustatai, koks yra pojutis tavo dešin?j kojoj? Kod?l tu atsibudai 4 valand? ryto, žinodamas, kad kažkas raš?, ir tau reikia skubei atrašyti? Poju?io nenustatai, jis yra.











Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 15:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
bet kuriuo atveju - loginis, bet ne su bazine :bsensoric:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 16:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cassandra, o kokia logika?

Aš labai blogai jau?iu IV-?j? kvadr?.... man ten "tamsus miškas" :smile:



Xtatic nor??iau paklausti apie mokyklos period? (laisvu tekstu) - kaip sek?si tarp klas?s draug??  apskritai koks poži?ris ? mokym?si, nam? darbus, žinias. Kokie dalykai buvo m?gstami?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 17:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa, deltie?ius paž?stu pras?iausiai, ypa? Štirlicus, tod?l apie Štirlicus nepraleisiu progos patyl?ti :smile: Šiaip ar taip, jo logika :blogic:, gimininga Džeko logikai. Ar tu randi panašum??



Nes neatmetu galimyb?s, kad ponas X gali b?ti ir :wlogic:, bet gali ir :blogic:. Tr?ksta duomen?, bent man.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 17:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš atmes?iau :wlogic:  Tikrai žmogus ne iš pirmosios kvadros.  Antrojoje baltalogikiai tik Žukovas ir Maksimas.  Bet ?ia jau logika su :bsensoric:

Be to, labai jau?iu nepalank? santyk? - ypa? "pagalbos" aprašymai tiesiog nupurto...  Aš gelb??iau žmog? nuo tokio "gelb?tojo"....



Jei kalb??iau apie ?sp?d?, kuris susidaro vaizduot?je skaitant tokius atsakymus - gal ? Nap? panašu.... Bet tada man reik?t? labai daug papildomos informacijos....  Nes tai tik ?sp?dis - blykstel?j?s vaizdas, nuojauta...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 17:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: gali b?ti štirlis.



deltie?i? bumas :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 17:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Dar krenta ? akis savo fizini? poj??i? akcentavimas (netgi palyginimai pateikti b?tent su tokiu atspalviu).  O gal tai :wsensoric: ?



Dar klaustukas su poži?riu ? pinigus... Pasakyta, kad tai svarbu.  Tai ne pirmosios kvadros vertyb?...  Aš sie?iau su :blogic:  (nauda)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 17:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Man jo sensorika irgi panašesn? ? :wsensoric:



Na, ne antros kvadros atstovas jis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 19:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: gal gali užduot jam dar kelis klausimus?

Pateikiu pagal tam tikras grupes. Jeigu matysi, kad j? perdaug, užduok mažiau klausim? iš tos grup?s.



1. ????? ??????????? ???????? ? ??????????? ??????????, ??? ??????? ???? ?? ?????????

2. ??? ??????? ?????????? ???????? ??????? ??? ?? ??????????? ???????? ??????? ????????? ?????? ?? ?????? ?????????? ?????????????? ?????????? ????, ? ????????? ?? ?? ??? ?????????

3. ??? ?? ???? ??????????, ???? ???? ?? ?????? ?? ?????? ?????? ?? ?????? ?? ????? ?????????

4. ????? ?? ????????????? ?????????? ??? ???? ??????? ??????? ?????????.

---------------------

5. ???????, ??????????, ???? ????????? ??????? ??????? ???????, ???????. ? ??? ???? ???????? ??????????? ????????? ??? ???????, ? ??? ??? ????????, ??????? ?? ???? ?? ?????? ? ???????.

6. ??? ????? ???, ??? ????? ???????? ??? ?? ???????? ??? ? ???????? ??? ?????? ????????? ???? ?????? ? ???????? ???? ? ????????? ???????? ?? ?? ? ?????

7. ??????????, ??? ?? ????????? ????????? ??????????????? ????????? ??? ?????? ????????? ??? ?????

--------------------------

8. ?????? ?? ?? ?????????????? ???????? ??????, ??????? ?? ????

9. ??? ????? ?????? ??? ?? ??? ??????????? ?????? ?? ??? ????????

10. ????? ?? ??? ??? ???????? ??????-???? ??????? ???????? ? ???? ?????????? ?????? ????? ??? ????????????

11. ??????????? ?? ??? ??? ?????????? ? ?????????? ???????

12. ??????????? ????????, ??? ?? ???????????? ? ???-?? ???????????. ???? ???????? ? ???????? ????:

a) ???????? 20 ????? ?? ???????,

b) ???????? 5 ????? ?? ???????,

c) ????? ??????, ? ??? (??) ???,

d) ??? ?????? 20 ?????, ? ??? (??) ???.

e) ? ?????? ??? ???…


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2006, 19:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Keistas poj?tis....    Abejoju tarp Napo :bsensoric::wethics:  ir Štirlio  :blogic::wsensoric:  O juk abu tokie skirtingi.... 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 194 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007