Socionikos forumas

Dabar yra 17 Bal 2024, 00:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 19:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O aš nesiruošiu taip greitai "????????? ?????". Fiziognomiškai ten blogai sek?si nustatyti, galima sakyti nustat? iš atsakym?, iš bendravimo, be to ir pats žmogus susiorientavo.

Solanža, ar atsakysi ? klausim?, man baisiai ?domu, pakartoju:

Solanža, o gal?tum išsipl?st? Kas b?tent Xtatic'o atsakymuose tave žavi, o kas erzina? Labai ?domu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 11:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:


Solanža, ar atsakysi ? klausim?, man baisiai ?domu, pakartoju:

Solanža, o gal?tum išsipl?st? Kas b?tent Xtatic'o atsakymuose tave žavi, o kas erzina? Labai ?domu.




Nepasteb?jau anks?iau šio klausimo. OK, bandau, nors n?ra lengva aiškiai išskirti- labiau aiškus pats ?sp?dis, poj?tis, negu kas konkre?iai š? poj?t? sukelia.

----------------------------------

Patinka:



"2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.



"K?no judesiai, balsas skamb?jimas. Kokie žodžiai yra pasakomi kitokiu tonu, lyg tai b?t? žinut?, pasisl?pusi kitoje." - gražios analogijos, yra kur žaist vaizduotei.



"Malonu, kai iš karto eina srov?. Galima tyl?ti, neži?r?ti vienam ? kit?, ir visd?lto kiekvienas iš dviej? puikiai jau?ia kit?. Ir kai iš karto prasideda šneka apie daug k?, bet kartu ir apie niek? ypatingo." - aha, man patinka tie patys dalykai.



"Kas lie?ia estetik?, tai asmeniška."



"žygiuose b?nu praktiškas tod?l, kad ten b?nu žv?rimi. O žv?ris visada praktiškas. "



"B?davo, kad mano mirtinas priešas man labai patikdavo, kaip žmogus."  - ?domus geb?jimas atsieti tuos du dalykus, retai kam  pavyksta.



"Emocijos pavojingos, aš jas blogai valdau. Tas pats žygyje. Aš neturiu emociju. Yra tik sekantis žingsnis." - sveikintinas atvirumas.



"20. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.



Jei aš galvoju, kad jis ar ji teisi, aš prisipaž?stu es?s kaltas. Paprastai taip ir yra. Bet nesijau?iu blogas, aš žinau, kad dariau tai nespecialiai. Aš stengiuosi kuo grei?iau ištaisyti problem?, kai tik paaišk?ja, kame ji yra, ta problema. Tai ne aš, o tik mano elgsena. J? galima pakeisti, jeigu ji kam nors trukdo."



?ia jis parodo savo silpnum?. Kone fiziškai jau?iu, kur gal??iau jam pad?ti.



"21. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?



Instinktas. Koks formalus to žmogaus poži?rius ? mane, neturi reikšm?s. Galiu labai gerai galvoti apie žmog?, kuris puola mane grubiausiais žodžiais, ir nekesti kito, formaliai vadinan?iu mane genijum. Tai grei?iau yra garsas ir jo k?no pad?tis. Žodžiai, patys savaime, neteiks man jokios informacijos šiuo klausimu. "



Truputis žv?ries instinkt? žmoguje man visada patiko. :smile: Geb?jimas atsirinkti, kas yra kas. Nelabai aišk?s man šitie jo kriterijai, pagal k? jis atsirenka ("garsas", 'k?no pad?tis"- nesuprantu to), bet jeigu jam taip pavyksta- ok.



Erzina, nepatinka:



"Tod?l man dažnai patinka neaukštos moterys. Joms gerai sekasi k?no judesiai. Jis šneka maloniu balsu, beveik dainuoja Ir jauti, kad jam su tavim malonu." - nelabai m?gstu vyrus, kurie akcentuoja fizinius duomenis, kurie aiškiai žino, koki? gabarit?, koki? plauk?, balso ir t.t. savybi? turi b?ti jo moteris. Paprastai greitai pramesdavau per bort? tokius, kurie pažint? pradeda nuo "tavo sud?jimas ir ?gis- mano m?gstamiausi". :smile:



"Nuo neharmoningo žmopgaus eina skausmo pojutis. Kartais jam galima pad?ti, o kartais - ne. Dažniausiai man lengviau jam pad?ti ne žodžiais, bet fiziškai. Nežinau, jis pastoviai užsidengia rankomis, tad aš jas paimu ir pastatau ? kit? pad?t?. Tai paprastai nustebina žmog?. Jie nesitiki, kad svetimas žmogus juos palies. Iš tikr?j?, tai kaip atsegti marškinius dustan?iam žmogui. Jei tu teisingai atsp?jai, jam iš karto darosi geriau. Bet yra ir toki?, kuriems reikia kan?ios. Toki? liesti nereikia. Aš papras?iausiai nustosiu su jais bendrauti"



Išties, nem?gstu, kai šitaip elgiamasi.



"Bet, iš principo, stengiuosi suteikti jam maloni? bendravimo tekm?. O jei nepavyksta paprastais nepastebimais b?dais, galiu uždavin?ti tiesmukus klausimus ir pereiti link šoko. Ar papras?iausiai išeiti, jei man atrodo, kad nuo jo nieko gero b?ti negali."



nem?gstu ir šok?. galima gyventi ir be j?.



"Paprastai aš suprantu, kas jam ne taip. O ?ia ži?r?k punkt? 3. J? reikia gydyti, ir aš tai darau. Pageidautina be šoko, bet galiu ir smogti jam ar jai, kad isterija pasibaigt?, ar durys atsivert?. Mano artimas žmogus - mano nuosavyb?. Jis turi teis? daryti visk?, k? nori, bet pravesti rib? tarp m?s? teis?s neturi. Jeigu jam taip reikia - tegu b?na visam laikui. "



neken?iu brutalumo, fizinio smurto.



"Nors paprastai, po daugelio met? mes galime v?l susitikti ir visk? prad?ti iš naujo, lyg nieko ir nebuvo."- po toki? veiksm? jau aš su tokiu žmogum tikrai neprad??iau visko iš naujo lyg nieko nebuvo:)))).  Žv?ris, sadistas, savininkas. Fu!



"19. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?



Tam, kad paskui susitaikyti lovoje. Su vyrais aš grei?iau pulsiu iš nugaros, jei ir tada kai) man to reik?s. Bet taip b?na retai. Aš nem?gstu karo."



Nepaken?iu dirbtinai keliam? konflikt?. O dar tie puolimai iš nugaros- nedaro žmogui garb?s.



" Labai nemalonu, kap nuo garso surantu, kad parodomosios emocijos, tik apsim?tin?jimas. Tokius dalykus ilgai prisimenu ir daugiau žmogum nepasitikiu, net jei neturiu joki? ?rodym?."



Šita fraz? rodo t? tok?, irgi štirliams b?ding? ?tarum?, atid? artimo žmogaus steb?jim?, sekim?, analizes. Kai žinai, kad esi analizuojamas, galima ?sitempti, nemalonu jaustis nuolat tyrin?jamu, norisi tiesiog gyventi.



Šitai skamba išvis nežmoniškai: "O man užsiimin?t kolegomis. Jie - gamybinio aparato dalis, o ne žmon?s. Žmones aš pasirenku sau pats."



----------------------------------------------------

Toliau, ?ia juokingai subjektyvu, bet daugumoj tai, kas jam malonu, man b?tent yra nemalonu, ir atvirkš?iai. Atrodo, absoliu?iai nereikšminga tipavimui, bet jeigu reikt? su tokiu žmogum gyvent, b?tent d?l t? smulkmen? ir kilt? problem?. Taigi:



"Malon?s poju?iai: prisilietimas prie dr?gnos, šiltos žmogaus odos (neb?tinai sekse, galima šiaip klube, kur visi prakaituoja) - man tai atgrasu;



"atvira erdv? aplink tave"- malonu ir man.



"Ypa? malonus yra fizinis spaudimas ar suspaudimas, net labai stiprus, kai tai daro žmogus, kuriuo pasitikiu. Bet ?ia jau seksas." - nem?gstu brutalios fizin?s j?gos. (Beje, štirlicams b?dingi tokie pom?giai, kaip šiam vyrukui).



"Nemalon?s: šlapias maudinukas po to, kai buvai j?roje" - pamanyk tik, galima išsigr?žt arba maudytis nuogam:)).

"mašin? smarv? gatv?se" - akcentuo?iau nebent jei gyven?iau Vilniuje ir nuolat tekt? maltis jo gatv?mis. Šiaip man?s šie kvapai visiškai neerzina.

" gr?žtuvo garsas, staigus emocij? ar garso garsumo pokytis. Neken?iu fortepiono muzikos b?tent d?l to. Js nemoka surasti sau garsumo ir ten groti.  Kaip simuliuotas orgazmas". Neerzina staig?s poky?iai, ir juolab, m?gstu fortepijono muzik?, ir ji tikrai neprimena suvaidinto orgazmo:).



Tai gal tiek. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 14:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
"B?davo, kad mano mirtinas priešas man labai patikdavo, kaip žmogus."  - ?domus geb?jimas atsieti tuos du dalykus, retai kam  pavyksta. Man yra teke tai patirti. Nors greichiau ten ne prieshas, o kunkurentas buvo. Gal Xtatic'as irgi labiau konkurenta turi omenyje?





"21. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?



Instinktas. Koks formalus to žmogaus poži?rius ? mane, neturi reikšm?s. Galiu labai gerai galvoti apie žmog?, kuris puola mane grubiausiais žodžiais, ir nekesti kito, formaliai vadinan?iu mane genijum. Tai grei?iau yra garsas ir jo k?no pad?tis. Žodžiai, patys savaime, neteiks man jokios informacijos šiuo klausimu. "



Truputis žv?ries instinkt? žmoguje man visada patiko.  Geb?jimas atsirinkti, kas yra kas. Nelabai aišk?s man šitie jo kriterijai, pagal k? jis atsirenka ("garsas", 'k?no pad?tis"- nesuprantu to), bet jeigu jam taip pavyksta- ok.



Man atrodo, kad Xtaticas tiesiog nezhino kaip apibudinti ta intuityvu pajautima, kas yra kas, todel bando tai apibrezhti kuno padetimi ar garsu :)



Kur apie prakaitavima, tai aha, bjauroka :) O del shlapio maudymosi kostiumelio - sutinku, nemalonus jausmas. Todel reikia skubiai persirengt :)





Dar, nepakeschiau jei imtu mane liesti , delioti mano rankas pagal savo supratima. Bet tai - apie pashalini zhmogu. Manes Xtatic'ko savininkishkumas taip baisiai negasdina. Zhinau, kad lengvai pasiprieshinchiau.



"O man užsiimin?t kolegomis. Jie - gamybinio aparato dalis, o ne žmon?s. Žmones aš pasirenku sau pats." Shita fraze man irgi neskaniai skamba. Zhmones - visada zhmones.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vajejej kaip padrikai parashiau, bet pakeliui teko dar kelis darbus nuveikti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 19:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
liutauras raš?:
[quote]Liepa: gali b?ti štirlis.



Abejoju, labai i daugeli klausimu kitaip atsakyciau, o atsiprasineti suklydus? zinoma atsiprasyciau, bet stirliai neklysta, nebent buvo nepakankamai informuoti, taip, kad atsiprasinet ner prasmes :-)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 19:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Va va :) Tiesiog uzhmushantis mano vyro bruozhas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 19:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Pakomentuosiu, o tai is stirliu kazkokius monstrus sadomazochistus Solanza padare.



Tod?l man dažnai patinka neaukštos moterys. Joms gerai sekasi k?no judesiai. Jis šneka maloniu balsu, beveik dainuoja Ir jauti, kad jam su tavim malonu." - nelabai m?gstu vyrus, kurie akcentuoja fizinius duomenis, kurie aiškiai žino, koki? gabarit?, koki? plauk?, balso ir t.t. savybi? turi b?ti jo moteris. Paprastai greitai pramesdavau per bort? tokius, kurie pažint? pradeda nuo "tavo sud?jimas ir ?gis- mano m?gstamiausi". :smile:



Nieko panasaus, man patinka moterys kurios man sypsosi, meiliai ziuri i mane, tuomet bet kuri man atrodys grazi ir simpatiska. Isvaizda as pastebiu kai koks zukovas parodo- va grazi mergina ar kazkas panasaus, pats as tokiu isvadu nepadarau. Nu nebent jau ten visiskai nepatraukli (nu netinkama pagal amziu, daug vyresne) mergina.





"Nuo neharmoningo žmopgaus eina skausmo pojutis. Kartais jam galima pad?ti, o kartais - ne. Dažniausiai man lengviau jam pad?ti ne žodžiais, bet fiziškai. Nežinau, jis pastoviai užsidengia rankomis, tad aš jas paimu ir pastatau ? kit? pad?t?. Tai paprastai nustebina žmog?. Jie nesitiki, kad svetimas žmogus juos palies. Iš tikr?j?, tai kaip atsegti marškinius dustan?iam žmogui. Jei tu teisingai atsp?jai, jam iš karto darosi geriau. Bet yra ir toki?, kuriems reikia kan?ios. Toki? liesti nereikia. Aš papras?iausiai nustosiu su jais bendrauti"



Etikas? gyvenime nepajausiu, kad kazkam reikia pagalobos kol jo neprispaus nuo domkrato nukritusi masina. Ciupineti zmoniu nemegstu, net ranka paduoti draugam man nera malonu.



"Paprastai aš suprantu, kas jam ne taip. O ?ia ži?r?k punkt? 3. J? reikia gydyti, ir aš tai darau. [b]Pageidautina be šoko, bet galiu ir smogti jam ar jai, kad isterija pasibaigt?,



Ir zukovai ir stirliai agresyvoki, dzekai ne.



" Labai nemalonu, kap nuo garso surantu, kad parodomosios emocijos, tik apsim?tin?jimas. Tokius dalykus ilgai prisimenu ir daugiau žmogum nepasitikiu, net jei neturiu joki? ?rodym?."



Tipiska zukovui fraze. Stirlis nelabai kreipia demesi i tokius dalykus, ir apskritai del emociniu dalyku jis pykcio ar nepasitikejimo tikrai ilgai nelaikys, paz zukovus stiprus garbes kodeksas, kol su juo tai draugas kad ir kas atsitiktu, kilo jam itarumas, pavedi smulkmenoje- priesas visam gyvenimui.





štirliams b?ding? ?tarum?, atid? artimo žmogaus steb?jim?, sekim?, analizes.



Nesamone. Velgi legendos eina apie zukovu itaruma, stirlis neitarineja, kol jam kas nors nepasako. Jis gali ismastyti pagal akivaizdzius faktus.





Kai žinai, kad esi analizuojamas, galima ?sitempti, nemalonu jaustis nuolat tyrin?jamu, norisi tiesiog gyventi.



O man visai patinka buti demesio centre.



Šitai skamba išvis nežmoniškai: "O man užsiimin?t kolegomis. Jie - gamybinio aparato dalis, o ne žmon?s. Žmones aš pasirenku sau pats."



Nu cia velgi napo- zukovo, net hekslio manipuliavimas zmonemis. Nors taip pasakyti gali ir stirlis ir dzekas, ir bet kuris zemos kulturos arogantiskas tipas, net realiai neturintis pavaldiniu.





----------------------------------------------------

Toliau, ?ia juokingai subjektyvu, bet daugumoj tai, kas jam malonu, man b?tent yra nemalonu, ir atvirkš?iai. Atrodo, absoliu?iai nereikšminga tipavimui, bet jeigu reikt? su tokiu žmogum gyvent, b?tent d?l t? smulkmen? ir kilt? problem?. Taigi:



"Malon?s poju?iai: prisilietimas prie dr?gnos, šiltos žmogaus odos (neb?tinai sekse, galima šiaip klube, kur visi prakaituoja) - man tai atgrasu;



Prie dregnos odos net sekse atgrasu. Nors velgi, visokiu ligoniu yra, ir tai gali patikti bet kam.



"atvira erdv? aplink tave"- malonu ir man.



Ir man. Tai jam patinka klubas, tai erdve, as nemegstu klubu, supermarketu, turgu, man per anksta.





"Ypa? malonus yra fizinis spaudimas ar suspaudimas, net labai stiprus, kai tai daro žmogus, kuriuo pasitikiu. Bet ?ia jau seksas." - nem?gstu brutalios fizin?s j?gos. (Beje, štirlicams b?dingi tokie pom?giai, kaip šiam vyrukui).



Man nepatinka kai pries mane naudoja jega, beje ir pats jos nevartoju. nori pasakyti kad stirliams patinka kai su jais brutualiai elgiasi?



"mašin? smarv? gatv?se" - akcentuo?iau nebent jei gyven?iau Vilniuje ir nuolat tekt? maltis jo gatv?mis. Šiaip man?s šie kvapai visiškai neerzina.



Jis matomai is maskvos kaip supratau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 20:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt: a?i? už komentar?. :wink: O ži?r?k, kartais provokacijos, pasirodo, visai neblogai užaktyvuoja diskusijoj dalyvaut:))).

Nedarau aš sadist?... Tik manau, jog Tavo atsakymai irgi - ne viskas, kas štirliams b?dinga. Daug kas tiesiog charakterio bruožai ir pan.



Kaip pvz. šitas:

"Stirlis nelabai kreipia demesi i tokius dalykus, ir apskritai del emociniu dalyku jis pykcio ar nepasitikejimo tikrai ilgai nelaikys, paz zukovus stiprus garbes kodeksas, kol su juo tai draugas kad ir kas atsitiktu, kilo jam itarumas, pavedi smulkmenoje- priesas visam gyvenimui."



Aš žinau kit? fakt?. Ta?iau galiu sutikti, kad abeji tipai, tiek žukovas, tiek štirlicas, yra gan?tinai ?tar?s. Jeigu tu toks nesi- k? gi, tik geriau tau ir tiems, kas tave supa. :wink:



Beje, labai gera pastaba d?l lietimosi prie dr?gnos odos. Ko gero, ne aristokrato tai bruožas, toks pom?gis.... Bet v?lgi, gal tai tiesiog kažkoks nukrypimas pas žmog?. :smile:



Svyt, labai gerai kad ?sijungei ? diskusij?, nors šiaip tai ant galo man?s ?ia Nadia praš? ne tiek tipuoti, kiek pasakyti, kas man jame patinka ar nepatinka- jai tas buvo smalsu. Tai tik iš to ir atsirado visi šie...hmmzzz...sadomazochizmai. :wink: O šiaip prieš štirlicus nieko neturiu, normalus tipas, dargi panašus ? dual?. O jeigu kalb?t apie išvaizd?, tai daug grei?iau patraukia, negu žukovas, ak?- išvaizdesni man štirlicai, lieknesnio stoto, labiau mano skonio. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 22:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
svyt: a?i? už komentar?. :wink: O ži?r?k, kartais provokacijos, pasirodo, visai neblogai užaktyvuoja diskusijoj dalyvaut:))).



Provokacijos gerai kol jomis nepiktnaudziaujama.



Nedarau aš sadist?... Tik manau, jog Tavo atsakymai irgi - ne viskas, kas štirliams b?dinga. Daug kas tiesiog charakterio bruožai ir pan.



As esu stirlis reiskia, tas yra stirliams budinga daugiau ar maziau. Aisku, jei kazkuris stirlis maniakas ar zmogedra, tai nereiskia kad ir as busiu zmogedra.



Aš žinau kit? fakt?. Ta?iau galiu sutikti, kad abeji tipai, tiek žukovas, tiek štirlicas, yra gan?tinai ?tar?s. Jeigu tu toks nesi- k? gi, tik geriau tau ir tiems, kas tave supa. :wink:



Arba tas itarumas yra ant tiek vidinis, kad pats jo nepastebiu.



Beje, labai gera pastaba d?l lietimosi prie dr?gnos odos. Ko gero, ne aristokrato tai bruožas, toks pom?gis.... Bet v?lgi, gal tai tiesiog kažkoks nukrypimas pas žmog?. :smile:



Jo, kazkoks ten ligonis ryskiai, tai aiskina kaip fizine jega reikia naudoti, tai patinka tokie mano supratimu neestetiski dalykai...



Svyt, labai gerai kad ?sijungei ? diskusij?, nors šiaip tai ant galo man?s ?ia Nadia praš? ne tiek tipuoti, kiek pasakyti, kas man jame patinka ar nepatinka- jai tas buvo smalsu.



Kas ten gali tau kaip normaliam zmogui patikti? gal pavienes frazes, kurias irase is oro kai pamate, kad nesamone gaunasi, jei raso vien teisybe. Arba visiskai girtas rase ir nusirase i sona, o mes supratom labai saliskai. (nu tuomet gali ir stirlis buti...)



Tai tik iš to ir atsirado visi šie...hmmzzz...sadomazochizmai. :wink: O šiaip prieš štirlicus nieko neturiu, normalus tipas, dargi panašus ? dual?. O jeigu kalb?t apie išvaizd?, tai daug grei?iau patraukia, negu žukovas, ak?- išvaizdesni man štirlicai, lieknesnio stoto, labiau mano skonio. :smile:




Nu jo, stirliai perdaug nervuoti strakalai, kad sustoretu, as irgi stirlio su virsvoriu nemaciau, (pazinojau ar pazystu gal 9 dabar suskaiciavau) tikrai visi perdziuve ir aukstoki, ne vieno maziuko. Nors vienas vaikinukas nusitipino kaip stirlis, tai nors jaunas, bet linkes i virssvori, ir beje maziukas... matomai ne stirlias. Mes jau gvildenom sita tema, as visgi manau, kad iracionalai labiau linke i virsvori, bet tai tikrai nera taisykle, jau apsnekejom, zinau kad klydau.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 22:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Viršsvoris tikrai ne iracionalumo/racionalumo bruožas. Pateiksiu klasikin? (literat?rin?) dual? pavyzd? - Don Kichotas ir San?a Pansa (Diuma).  Abu iracionalai....  O kompleksija paprastai skiriasi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 22:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Liepa raš?:
Viršsvoris tikrai ne iracionalumo/racionalumo bruožas. Pateiksiu klasikin? (literat?rin?) dual? pavyzd? - Don Kichotas ir San?a Pansa (Diuma).  Abu iracionalai....  O kompleksija paprastai skiriasi


Jo idomu, sakytume sensoriskumas, bet vel... stirliai sensorikai ir dar baltieji... O beje, kas zino koks tas buvo donkixotas? dailininkas nupiese ir tiek, pagal piesini jis greiciau i stirli panasus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 23:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
svyt k?no kompleksija grei?iau priklauso nuo medžiag? apykaitos, o ne nuo informacijos apykaitos :happy:

?ia šiaip - mes juk tipuojame siekdami išsiaiškinti informacinio metabolizmo tip?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 08:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Paskai?iau ?ia svyto raštus ir pagalvojau, kad veltui abejojau d?l jo tipo. Panašu, kad tikrai Štiras.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 10:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Shtirlis, shtirlis, 100%. Toks grynas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 10:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Nadia: o tai zinant sita naujiena, man reketu dziaugtis ir tau aciu sakyti, kad ir tu manai, kad as stirlis? tipa as cia kazka vaizduoju ir autoritetinga komisija patvirtino: taip tu ne diuma ar dostojevskis. Nei as noriu tuo stirliu buti nei ka, mano supratimu daug patrauklesniu tipu yra socione, esu kas esu ir tiek.

Beje, daug kas abejojo is pradziu, kazko jau iprasta- pasneki su socionikais ilgesni laika ir pareskia staiga- "zinai tu tikrai stirlis, is pradziu abejojau, maniau kad tu xx (kiekvienam vis kitas) tipas" tipo man tai svarbu ar rupetu ka kazkas is pradziu mane, as is pradziu pora metu pats abejojau, bet dabar zinau tikrai ir man to pakanka.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 58 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007