Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 15:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 17:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Iš pradži? konsiliumas vieningai nubalsavo už etin? intuityv? tip?, o dabar jau linksta prie sensologiko?


Bent jau aš  NIEKADA nemaniau kad tai etinis intuityvus....  Netgi pasakiau, kad niekada su tokiu nesupainio?iau.

Iš kur ta "vienyb?" atsirado?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 17:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: nesivelk ? diskusijas. ?ia šiaip kažkas Nadiai už?jo, tai ir pareišk?. po to tur?t? truput? aprimti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 17:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Kada gi ? tipavim? baigsim ži?r?ti kaip ? žaidim?? Iš pradži? konsiliumas vieningai nubalsavo už etin? intuityv? tip?, o dabar jau linksta prie sensologiko? Apvertus aukštyn kojom ne tik dichotomijas bet ir visus aspektus? K?ribinga :wethics: tapo sugestine? :shocked:




OT



Šitas postas man dvelkia racionalumu, beje. Iracionalai lengviau priima besikaitaliojan?ias aplinkybes. Ir galimybes, beje :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 17:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:
Liepa: nesivelk ? diskusijas. ?ia šiaip kažkas Nadiai už?jo, tai ir pareišk?. po to tur?t? truput? aprimti.




Aš žaviuosi tavo sugeb?jimu taip etiškai gražiai "apsukti" vis? t? reikal?, man taip niekad ? galv? nešaut?. Rimtai.



...nu negi ir aš darau spaudim? tau...:confused:?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na kaip gi?

na šiaip ar taip, galima daryti išvad?, kad konsiliumas pamažu prieina bendros pozicijos d?l Scarto tipo, žinoma, su viena amžina atskir?ja nuomone


Liepa, atsiprašau, aš tav?s netur?jau galvoj.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 17:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
...nu negi ir aš darau spaudim? tau...?




Cassandra: ne, tikrai ne :smile: apskritai ?ia šitam forume jokio spaudimo dar nepajau?iau, o turint omeny, kad ?ia stiprus betos kolektyvas, tai išvis šaunu.



kalbant apie mano santyk? su žukovais, tai turiu pasakyti, kad tas "spaudimas" gaunas iš to, kad aš daug dalyk? jiems nuoširdžiai pavydžiu. jie taip moka bendraut, tok? stipr? humor? turi, ir apskritai j? tokia stipri energetika, kad man tik reikia žav?tis. jei b?na lygiaver?iai santykiai (pvz., kursiokai), t.y. viskas praktiškai OK - b?na labai dinamiški pokalbiai su tam tikru nenusp?jamumu. problema b?na tik tuomet (va ir tada tas "spaudimas" pasireiškia), jei tie santykiai socialiai n?ra lygiaver?iai, ir aš esu santykinai žemesn?je pad?tyje. Pvz., šefas, d?stytojas ar mamos (beje, kaip min?jau, dostik?s) brolis. va, tada gali atsirasti problem?, su jais bendraudamas jau?iu tam tikr? neužtikrintum?, nesijau?iu savimi ir pan.



o kalbant apie bendravim? su tavimi, tai man js labai vertingas (gaila, kad daugiau jo dar neb?ta). nes v?liau galiu tam tikr? maloni? patirt? perkelti ? bendravimo su kitais žukovais erdv?, sau mintyj primindamas, kad štai - galima su jais bendrauti, ir labai lygiai bei maloniai.



nu tai ?ia tokie "off-topic" psichologiniai atviravimai :smile:. reikia pa?iam saugotis, bo kartais m?gstu tokius.:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 18:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Geg 2006, 21:19
Pranešimai: 29
Atsiprasau kad nepernelyg aktyviai dalyvauju; kad as cia nelabai ir galiu pasisakyti "i tema", nebent kalba butu apie futbola, mityba, fitnesa, automobilius ar pan, bet as vis po biski absorbuoju tas zinias, ir tuoj tuoj gal kiek prakusiu;



Atsakau i klausimus:



1. Aprašyk savo supratim?, kaip turi atrodyti gražiai apsireng?s vyras, moteris. Kame yra grožio esm?? Pabandyk paaiškinti, kas gražu, o kas ne, žmogui, kuris n? sykio gyvenime n?ra gird?j?s apie grož?.



Mano supratimu, grozis neatsiejamas nuo tvarkingumo, nori but grazus - privalai but ir tvarkingas; Grozio etalonu arba is esmes artimu jam laikau visa tai kas puikuojasi ant zurnalu virseliu ir panasiai, mano nuomone nesiskiria nuo visuomenes nuomones, na aisku turiu savo skoni - kad man patinka tarkim labiau brunetes nei blondines, aukstesnes nei zemos, maziau patinka soliariumines (na kur jau nesveikai, ypac ziema) ir tt; taip pat manau grozi sieciau su paprastumu - nebutina issipustyti kad butum grazus (grazi), ypac kai tai susije su kasdieniskumu. Pvz vienos grupiokes ten kiekviena diena issipuste pasidaze, kartais (mano nuomone net pernelyg daug, taciau as i tai is esmes nekreipiu demesio, tik dabar pamasciau) o kitos tik truputeli, subtiliau; Nezinau ar pirmas variantas geriau ar antras. Manau jau cia as labiau linkciau vadinti grazesnes tas, kurios labiau atitinka manyje susiformavusi grozio ideala, kuri tikrai sunku dabar paimti ir apibrezti; Ir dar is tikruju manau, kad grazus yra tas, kuris is tikruju mano kad yra grazus.



2. Kaip manai, ar yra bendras visiems grožio supratimo standartas? Ar galima pasakyti, kad egzistuoja klasikinis grožis?



Manau taip. Klasikinis grozis arba toks grozio etalonas vistiek yra, su didesniais ar mazesniais nukrypimais jei sneketume apie musu europine kultura. Pasauliniu mastu yra kiek kitaip - kazkuriems busmenams grazu moterys su ilgais barankoms padabintais kaklais, o mums tai kelia nuostaba ir vargu ar grazu. Musu mastu ta etalonini grozi atspindi kaip minejau (mano nuomone) zurnalu virseliai ir panasiai;



3. Kaip tu renkiesi r?bus? Ar laikaisi mados? Kod?l?



Rubus pasirenku tokius, kurie man atrodo patogus ir grazus, priimtini. Yra tokiu kuriu nenesiociau, o yra tokiu kurios tiesiog megstu; madu tikrai nesivaikau, bet parduotuves vaikosi jas, tai bet ka pirkdamas pernelyg neatitruksti nuo mados tendenciju. Nemegstu itin ryskiu, o jei buna uzrasas, tai jis turi man tikti; Is esmes kazka suprantu, pavyzdziui kuri spalva daro pilnesni kuri plonesni, koks drabuzis gali isryskinti ten peciu linija ar kazka kitka bet man tai nera aktualu ir as del to nesuku galvos;



4. Kaip orientuojiesi spalv? derinime? Kokia spalva su kokia gražiai derinasi ir atvirkš?iai, kokios nesiderina?



O del spalvu tai mano nuomone taip, jas butina derinti. Kaip minejau, nemegstu itin ryskiu, nesvarbu ar tai automobilis, ar drabuzis (vistiek atributas). Manau moku priderinti, bet tai jau manau skonio reikalas. Man atrodo kad juoda galima derinti su raudona, vakar fainai priderinau tamsiai melyna perlamutra prie tokios kremines geltonos, su spalvomis pazaisti galiu. Taciau pats realiai megstu tamsesnes spalvas, o jei jau sviesia imu, tai balta balta megstu (puikiai dera su juoda);



O del to autoremonto pats ju ten stipriai neremontuoju, tik tokius smulkius darbelius, man idomu variklio ir jo mechanizmu, taip pat pakabos ir visko veikimas ir praktiskai viska daugiau ar maziau esu perkandes. Rimtesni remonta patikiu meistrams, o man idomu ziureti kaip daro; Vat kad megstu krapstytis aplink masina tai taip, nesunkiai save nuteikiu nupoliruoti masina (sunkus ir ilgas darbas), bet gal del to kad neturiu ka veikt arba tiesiog megstu tvarka;



O del :wlogic: ir:blogic: pirmoje funkcijoje as irgi dvejoju, o gal isvis :bethics: ar :wethics:; as skaitineju, domiuosiu;



Kad esu racionalas tai tikrai. O del intravertiskumo ekstravertiskumo dar nesu tikras, bent jau dabar tai tikrai linkciau prie intraverto. Del kitu irgi miglota. tai tiek.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 18:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
Na kaip gi?

na šiaip ar taip, galima daryti išvad?, kad konsiliumas pamažu prieina bendros pozicijos d?l Scarto tipo, žinoma, su viena amžina atskir?ja nuomone


Liepa, atsiprašau, aš tav?s netur?jau galvoj.




Aš sakiau, kad dar nesusidariau nuomon?s ir kad niekur neskubu. O k?, kažkokios problemos tau Nadia, kad mes svarstom pa?ias ?vairiausias versijas? :strange: Mano galva, svarbu, kad galutiniu rezultatu sueit? ? vien? nuomon?, ? vieno tipo pripažinim? + nemažiau svarbu, kad Scarto pritart? tai versijai.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 18:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Geg 2006, 21:19
Pranešimai: 29
taip taip niekur neskubekim, o pasigincyti visada sveika


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 23:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa: nesivelk ? diskusijas. ?ia šiaip kažkas Nadiai už?jo, tai ir pareišk?. po to tur?t? truput? aprimti.


:) ?ia tai man patiko. Aišku kad man už?jo. Iš pradži? vos ne žveng? visi kad nustatin?ju logik?, ypa? liutauras su Solanža, o paskui kaip niekur nieko.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 23:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:


Iš pradži? vos ne žveng? visi kad nustatin?ju logik?, ypa? liutauras su Solanža, o paskui kaip niekur nieko.





Nadia, parodyk kur žvengiau. Perži?r?jau vis? tem? ir neradau.



Bet šiaip tai sorry- buvau pamiršus, kad išties, pradžioj tur?jau etinio intuityvo versij?. V?liau kažkaip po myto ji ?m? darytis gerokai miglotesn?, kol likau išvis be versijos :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 23:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, aš hiperbolizuot m?gstu - nežveng? nieks, bet tavo ironijos man labai jau ne?tinka:

O kad Nadia kaip ir tau nustat? robespjer?, jau seniai nustojo stebint.


Štai tokios. Kaip ir: "Nustojo stebint, kad Nadia nemoka skirti etikus nuo logik?", tik kitais žodžiais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 23:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: aha, k? turiu tai turiu. Dažnai n? pati nepastebiu, kad jau ironizuoju. Bet gi suprask, ta ironija iš oro irgi negimsta. Yra veiksmas, ir yra atoveiksmis... Manai, kad labai malonu, kai žmogus atkakliai neigia tai, kuo esi pats ?sitikin?s iki plauk? šakn? galiuk?? Ir juolab,kai tuo kažkuo esi ?sitikin?s ne tu vienas, o t? pa?i? nuomon? palaiko dar nemažas kiekis žmoni?....

Va ir atsiranda erdv?s rastis ironijai.



Einu ? tavo tem?, o tai ?ia gaunasi nukrypimas.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 12:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Mano supratimu, grozis neatsiejamas nuo tvarkingumo, nori but grazus - privalai but ir tvarkingas;


Pagal mane ?ia yra :wsensoric: vertinimas per :wlogic:.



liutaurai, :blogic: aš nematau. Net ir bendras atsakin?jimo stilius yra toks "mandras", baltaloginis: daug teksto, "lia-lia-lia-lia".

Juodalogikiai kažkaip paprastai atsakin?ja: na ?ia mano subjektyvi nuomon?, tau gal atvirks?iai atrodo.

:wintuition::blogic: tekst? ?sivaizduoju, kaip vient?s? eilut? (minties pradžia - minties pabaiga), o :wlogic::bintuition: - tokia spintel? su lentin?l?mis, daug variant? ir kiekvienam savo vieta.



7. Kai genda technika, nepatinka man, ypac jei automobilis, kai vaziuoji su juo. Jei sugenda televizorius ar kompiuteris na ar koks reikalingas namu apyvokos daiktas stengiuos pataisyti kuo greiciau i senaja bukle, kad veiktu. O automobili nuolat viska patikrinu, isitikinu kad viskas gerai, ir jei kas jau suges, tai tik ne del mano aplaidumo kaltes;


Nežinau, kaip šit? juodalogin? atsakym? vertint. Man dvelkia racionalumu ir tiek.

Aš, pvz. nepasaky?iau, kad man nepatinka, kai kas nors genda, jei nelaiku, tai savaime aišku, jei nepataisomai, tada irgi. Bet pats sugedimo faktas - ne. Taigi ?ia yra galimyb? sutaisyti:smile:. Neseniai laikrod? mažyt? sugadino. T?tis Donas atvar?, apstaug?, pasak?, kad sugadintas mechanizmas ir kad pirk?iau jam nauj?. Aš pa?miau, pasta?iau atšokusias str?lytes ? viet? ir viskas ok. T?tis aišku nepripažino, bo moterys technikoj neraukia... Net neži?r?jo. Ir vyras mano Robikas irgi - kai k? nors sugalvot, kaip ?ia pataisyt - tai ne velnio. Aš geriau susigaudau.



stengiuos pataisyti kuo greiciau i senaja bukle, kad veiktu.


Tas "kuo grei?iau" irgi labai Robiška. Vyras mano visada baisiai siunta, kai aš svarstau, verta ?ia jau judintis ar dar ne. Racionalumas - jie m?gsta padaryt, nuspr?st ir laisva galva. Hm, bet t? jau kaip ir nuspren?m:), kad racas.



O del to autoremonto pats ju ten stipriai neremontuoju, tik tokius smulkius darbelius, man idomu variklio ir jo mechanizmu, taip pat pakabos ir visko veikimas ir praktiskai viska daugiau ar maziau esu perkandes. Rimtesni remonta patikiu meistrams, o man idomu ziureti kaip daro; Vat kad megstu krapstytis aplink masina tai taip, nesunkiai save nuteikiu nupoliruoti masina (sunkus ir ilgas darbas), bet gal del to kad neturiu ka veikt arba tiesiog megstu tvarka;


Matau, Scarto domisi automobilio mechanizmu. Irgi už :wlogic:. Juodalogikiui gal r??t?, kad funkcionuot? geriau. V?lgi tvark? m?gsta. Labai Robiškas bruožas. Nupoliruoti mašin? - ?ia jau iš aktyvacin?s :wsensoric:. Robikui grožis yra svarbus. Robikas, pamaitintas, gražiai aprengtas, apskalbtas, kambarys švarus, sutvarkytas ir kt.. - visai kitas Robikas, palyginus su nedualizuotu.

?ia aš ?s?džiais dalinuosi: vargšas, vargšas mano Robikas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2006, 20:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tiems, kas dom?josi Filo tipavimu myto metu.

Pasak?, kad Scarto Don Kichotas, tipiškas. Asmeniškai su jo bendravo, aptarin?jo tip?.

Idomu, k? dabar mano pats Scarto.

Aš, ko gero, irgi gr?žtu prie Don Kichoto versijos.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 156 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007