Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 08:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Geg 2006, 14:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Geg 2006, 21:19
Pranešimai: 29
Laba diena, pateikiu savo atsakymus jusu analizei, is anksto atsiprasau jei ka ne taip padariau, bet jus mane sukritikuokit ir viskas bus gerai.



1. idomus zmogus man - jei pagal kokretu pavyzdi - (idomu ar pasirinkti mergina ar vaikina, nes aisku truputeli skirsis charakteristikos). Na jei bendrai tai -

*ar bendraujantis, neuzsidares; *aisku gana svarbi isvaizda, na ar pasirupina savimi kiek nors ar ne; * ar as su juo rasiu bendra kalba ar ne; * kaip as jauciuosi salia jo, ar gerai ar ne, kaip jis mane priima; * kaip jis reaguoja i mane, ar nors kiek kreipia demesi ar ne;

Save laikau idomiu zmogumi, tik tokiu truputeli (man atrodo) uzsisklendusiu, dar neatsiskleidusiu, neisreiskianciu saves taip kaip noreciau;

Idomus todel (kad tik nepasirodyciau egoistas:) kad su manau moku bendrauti, bet turiu aisku savu problemu, esu toks traukiantis aki, issiskiriantis (man atrodo), bet kita vertus as nepasitikiu savimi, mokausi to (galima sakyti tas mane ir atvede i si foruma), esu toks individualistas, bet dabar siuo metu truputi uzspaudes save i kampa ir daznai save labai riboju;

Kad as neidomus man neprisimenu kad kas butu sake, greiciau tai isreiskia neteisioginiais signalais, tokiais kaip ignoravimu ir nekreipimu demesio ir pan; Del to kaltinu save, kad tas zmogus del kazkokiu mano praeities veiksmu susidare toki ispudi apie mane, ir mane ignoruoja, stengiuosi kazka pakeisti; Aisku nemalonu;



2. Su nauju zmogumi susipazindamas labiausiai kreipiu demesi i jo laikysena, kaip jis bendrauja (ar jis dominuoja ar as turiu vesti pokalbi) isvaizda, kaip jis ar pasitiki savimi ar ne; Jei pavyzdziui jis pasimetes, zvilgsnis sokineja, neziuri i akis, as ir patogiai nesijauciu, galvoju kas negerai, o jei viskas sklandziai vyksta, tai tiesiog net nezinau, stengiuosi isijungti pilnai i pati bendravima (ne visada pavyksta)



3. As veluoju retai, stengiuosi suplanuoti taip, kad niekada neveluociau, nors kartais tenka, bet retai;

Man nepatinka zmones kurie veluoja, bet jei perspeja ir del pateisinamu priezasciu tai daro - nieko lengvai atleidziu; tik gaila buna sugaisto laiko; O jei tas zmogus man nera svarbus tai aisku kazkiek isreiskiu nepasitenkinima - daugmaz kiek as cia galiu taves laukt;



4.Vienumoje jauciuosi gerai, tik gyvenimas parode, kad ilgai saves izoliuoti geriau nereikia; randu ka veikti visada, niekada nekamuoja toks kaip po ilgesis ar kazkas panasaus, tiesiog neleidziu toms mintims listi i galva



5. As vertinu komforta ir jaukuma, taciau jo kurti galbut ir nemoku; Ypatingai jaukumo truksta mano aplinkoje, as jo nemoku sukurti, na kartais uzsidegu kokia zvake ar smilkalu, bet tai labiau del vaizdo. manau kad mano aplinka nera jauki, ten kur gyvenu;



6. Del komplimentu, tai as ju pernelyg negaunu, aisku malonus, taciau del mazo pasitikejimo savimi as juos tiesiog praleidziu pro ausis, o kritika tai nelyginant is ko - jei is draugu tai nekreipiu demesio, nuleidziu juokais, jei is merginu ar autoritetu, kuriu nuomone man svarbi, tai giliai pergyvenu, galiu nurausti ir noret prasmegt skradziai zeme;



7. Kai genda technika, nepatinka man, ypac jei automobilis, kai vaziuoji su juo. Jei sugenda televizorius ar kompiuteris na ar koks reikalingas namu apyvokos daiktas stengiuos pataisyti kuo greiciau i senaja bukle, kad veiktu. O automobili nuolat viska patikrinu, isitikinu kad viskas gerai, ir jei kas jau suges, tai tik ne del mano aplaidumo kaltes;



8. Praktiskas zmogus man yra toks, kuris zino ka daro, yra suplanaves savo dienotvarke, turi siokius tokius savo veiklos tikslus (bent jau trumpalaikius), yra "ukiskas" (moka vini ikalt, nebijo juodo darbo)

na yra visapusiskas, lankstus, lengvai prisitaiko;



9. Jei gincijamasi del nieku, tai galiu gincytis tik tam kad parodyciau save, o ne savo tiesa, jei tokia isvis yra; jei gincijamasi del rimtu dalyku, stengiuosi irodyt savo tiesa, bet iki tam tikro lygio. Jei esu isitikines savo teisingumu, gincijuosi iki galo, bet jei man tai naudinga. pvz vakar galejau gincytis su pareigunais kad jie stovejo pasislepe krumuose ir buciau teisus, taciau ka ten irodisi, geriau jau nesigincyt, o tartis; Taciau po "susitarimo" vistiek sukritikavau ir pasakiau savo nuomone; manau esu labai praktiskas,  jei pavadina mane praktisku, tai dazniausiai pagal kazkoki aspekta, tai malonu kazkiek, bet to nesureiksminu ne kiek; O nepraktiskumo atspalviu savyje na nelabai matau;



10. Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Na stengiuosi atspeti, kodel, ar as kaltas, ar ne, kokios priezastys viso to; Stengiuosi issiaiskinti, pagelbeti, uzjausti, gera zodi pasakyti, taciau iki tam tikro lygio, jei tas nepadeda pernelyg nesistengciau;



11. Kito zmogaus nuotaikas puikiai pastebiu ir suprantu, galbut net pernelyg i tai gilinuosi; tai nustatau is jo laikysenos, emociju, verbaliniu veiksmu ir siaip is akiu kazkiek, bendravimo intonacijos, na visu dirgikliu; Pokycius lengvai pastebiu, ypac jei zmogus gana atviras ir reiskiasi laisvai; mnao nuotaikos manau kinta daznai ir tai nera labai gerai blogai, ta itakoja dazniasuiai manau kitu zmoniu kazkokia reakcija i mane, esu nuo to kazkiek priklausomas;



12. Stengiuosi vengti konfliktu - bet kokiu; Jei jau kyla, tai stengiuosi pernelyg daug nezvanginti kardais, pasakau ka galvoju, tai rutuliojasi pagal situacija; Priezastis turetu buta gana rimta, verta pradeti konflikta, bet dazniausia kiti randa preizasti, tada jau tenka konfliktuot nori nenori; as linkes nenusileisti, laikausi savo tiesos jei ji reali; nemegstu ugningu konfliktu, labiau patinka spresti viska ramiai;



13. Jei ka nors izeidziu, tai dazniausia netyciomis, del to pergyvenu, ne tik del to zmogaus nuomone apie mane, bet ir kad kitu akivaizdoje kazkiek susikompromitavau; Stengiuosi kazkiek taisyti padeti kiek imanoma, kazka uzglaistyti, bet viesai iskart neatsiprasineju; esu jautrus tokiem dalykam; Savo nuomone galiu pakeisti nesunkiai; Pavyzdziui visi ant vieno grupiokio "stume", ir visiem buvo nesvarbu, as kazka automatiskai pasakiau, jis man grazos dave, daugmaz dar nu dar kas nepatinka apie mane, ir del to as pergyvenau gana nemazai;



14. Man labai svarbu kitu nuomone apie mane kaip isiaiskinau; labai kreipiu demesi i visokias smulkmenas, netgi man nebutina kazka sakyti, as jei zmogus nenori su manim bendrauti ir vengia manes, manau kad kazkas ne taip, analizuoju kodel cia taip yra, ka reiketu pakeisti ir pan; Per daug sureiksminu siuos dalykus manau. Del to ir mano nuotaikos gana daug priklauso nuo kitu nuomones apie mane; taciau man kazkaip niekas pernelyg nereiskia jausmu ar as patinku jiems ar ne; del to pasakyti kazka butu sunku;



15.Tasitykles mano manymu yra svarbu, juk visur reikia laikyti kazkokiu normu; as uz taisykliu laikymasi, jei kitu ju nepaiso galiu ir sukritikuoti, bet tuo atveju ir pats turiu ju laikytis;taciau mano manymu jei taisykles yra netinkamos tam tikrai situacijai, as lengvai jas pazeidziu pernelyg nesigrauzdamas; Ir nubaustas pernelyg nesigailiu;



16. Del atostogu sunku kazka daug pakomentuoti, esu gana jaunas vaikis, tai ir neturejau tokiu rimtu atostogu katros reikalauto didesnio demesio; galva man suktu mityba daugiausiai, ka veiksiu, kaip efektingai isnaudoti laika, ar ne per daug kainuos, ar atitinka mano galimybes ir pan;



17. Apsipirkinejimas. Sarasiukiu niekada nedarau, gal 3 kartus gyvenime, bet ir tai ne savo noru, o jei ka pamirstu, ne beda; Apsipirkimas priklauso nuo tam tikru dalyku - pvz kai dirbau uzsienyje turejau standartini produktu sarasa savaitei, na o cia vilniuje tai kiekviena diena einu i parduotuve 2 - 3 kartus, perku tai ka suvalgau dazniausiai, nors turiu ir atsargu saldytuve. Mano mitybe yra visada suplanuota, tiek laiko tiek kaloringumo (grubiai) atzvilgiais; po supermarketa vaikstau kur papuola, be marsrutu; 



18. Perfekcionizmas manau man budingas tik tuo atveju, kas liecia mano atvaizda kitu akyse, stwengiuosi kitu akyse, o ypac kuriu nuomone apie mane yra svarbi, pasitempti, ir atrodyti na kazkaip perfecto, bet tai nenaturalu ir tai nesu tikrasis as; megstu pabaigti darbus, nemegstu begioti nuo vieno prie kito, man reikia pastovumo; nieko niekada pernelyg neatideliojiu ,jei tai savrbus reikalai; o kas liecia mokslu atsiskaitymus, tai atidelioju, bet del to kas gale i visus ziuri atsainiau ir buna lengviau; uzuomarsumas mano toks vidutinis, kartasi pamirstu, bet tai dazniausiai mazmoziai;





Is anksto atsiprasau uz klaidas, kuriu, neabejoju, isivele; klauskit jei dar kazka pakomentuot reikia;

Aciu uz komentarus









 







 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Geg 2006, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Iš pirmo žvilgsnio panašu ? Robespjer?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Geg 2006, 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
pa?iu grubiausiu vertinimu, saky?iau scarto - intuityvus etinis tipas, galb?t labiau deltinis atvejis. iš konkre?i? variant?, labiausiai svarstytini jesenino, hekslio ir dostiko tipai.



gal tiek šykš?iai iš mano pus?s šiam kartui. svarbiausia man pamatyti žmog?, iš rašto galutinai spr?sti nesiryžtu.



šiaip šiam forume prie skilties "Tipai" yra išversta ? lietuvi? kalb? visai neblog? vertim?. jei skaitai angliškai, nueik ? www.socionics.com , lietuviškai gal geriausia b?t? skaityti www.sena.socionika.org

gali pagal aprašymus pasitikrinti.



o iš kitos pus?s, jei egzai neužspaus, ateik ? organizuojam? socionin? myt? kit? savait? (berods, birželio pirm? Belmonte šešt? val.), tai ten gal kas paaišk?s. :wink:



tiekos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Geg 2006, 14:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
man irgi atrodo intuityvus etinis. gal visgi intravertas.



Liutaurai, galvoju, kad ko gero sito nepasakytu jeseninas: "manau esu labai praktiskas,  jei pavadina mane praktisku, tai dazniausiai pagal kazkoki aspekta, tai malonu kazkiek, bet to nesureiksminu ne kiek; O nepraktiskumo atspalviu savyje na nelabai matau;"


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 09:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Tikrai etinis, bet sensorika tikrai ne paskutin?j vietoj, gali b?ti ugdoma. Grei?iau :wsensoric: nei :bsensoric:



Scarto, klausimas: kaip vertini spaudim?, "varym? ? kamp?"? Kaip j? supranti? Ar pats naudoji toki? poveikio priemon?, ar tau priimtiniau žmones paveikti kitais b?dais? Ar m?gsti organizuoti didel?s grup?s darb?? Ar greitai pastebi, su kokiu darbu koks žmogus efektingiausiai susidorot??



Ar atkreipi d?mes? ? interjer?? Ar  kavin?je atkreipi d?mes? ? indus, iš kuri? valgai (pvz. ar švar?s, ar ne?skil? puodukai, ar malonus dizainas)? Ar, tur?damas laisvo laiko, eitum valgyti ? McDonald? ar rinktumeisi kit? ?staig?? Kod?l?



Apie išvaizd? neklausiu, nes supratau, kad tavo išvaizda tau yra svarbi ir svarbu per išvaizd? sudaryti ger? nuomon? apie save aplinkiniams. Ar teisingai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 11:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Geg 2006, 21:19
Pranešimai: 29
Aciu uz nuomones;



del sito - "manau esu labai praktiskas,  jei pavadina mane praktisku, tai dazniausiai pagal kazkoki aspekta, tai malonu kazkiek, bet to nesureiksminu ne kiek; O nepraktiskumo atspalviu savyje na nelabai matau" tai gal del to kad as suvalkietis ir viska megstu paskaiciuot pasvert :)



Del spaudimo: Man nepatinka spaudimas. Ypac jei jis orientuotas ta linkme, kai is taves tikimasi daugiau nei tavo galimybes. Taip, kartais paspausti reikia, bet jei viska darai nuosirdziai ir teisingai ir pagal savo galimybes, manau bet koks didesnis neadekvatus spaudimas yra visiskai nereikalingas; Manau varymas i kampa tik isaukia blogesnius padarinius nei tikejiesi; As tokiu priemoniu neneaudoju, o jei, tai labai liberaliai; Na jei tas zmogus man pasirodytu bukas, ir nesuprastu kitu poveikio budu, tada gal imciaus ir spaudimo; Kad organizuoti dideles grupes darba man dar truksta patirties, taciau manau sugebeciau; Taip, gana greit pastebiu su kokiu darbu koks zmogus susidoroto, na bent jau ar jis yra tinkamas konkreciam darbui ar ne;



I interjera demesi atkreipiu, bet ne ypatingai. Jei jis kazkuo issiskiria, traukia aki, yra ne toks kaip visi, tada patraukia aki, be abejones; Kavinje pirmiausia ziuriu i patiekalo dydi galbut, o paskui i lekste, kazkiek tas puosnumas svarbus, bet as kai imantriuose nevalgau tai kazin ko nepakomentuosiu; Be abejones turi buti svarus, jei balti tai balti, ir pan; I McDonald's is principo einu valgyt tik koki karta i menesi, bet del savo isitikinimu del maisto (manau nera gerai maitintis ten diena is dienos, nebent ledais ir kava) greiciau nei del interjero ar kazko kito. Kita vertus, interjeras man priimtinas, kad ir spalvotas ir sakyciau ankstokas, ne visai funkcionalus - pakenciamas; jei noreciau gerai pavalgyti, tai eiciau geriau i valgykla kokia kita;



O del isvaizdos tai as pats dar nesu isiaiskines kai pten yra, viena diena vienaip atrodo, kita kitaip, bet esme tai taip linksta link ten kad man yra svarbi mano isvaizda. O blogiausia, kad stengiuosiu per kja susidaryti gera nuomone apie save ir aplinkiniams, taip;



dar sis tas - del humoro jausmo; jei pernelyg neuzspaudziu saves ir jauciuosi laisva (su sava kompanija ir pan) tai dazniausiai bunu pagrindinis "veikejas" - galima izvelgti lyderio oaspektu - kalba, veiksmus, juokeliai ir tt, be manes ten vangiai kazkas vyksta; taciau jei kazkas man nepatinka kompanijoj, ta prasme nauji zmones ,as ju nepazystu, nezinau ju nuomones, tai as ramus ramus bunu; ir siaip esu linkes i juokelius, ir galiu visa vakara sau juo skaldyti:) 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 12:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Scarto raš?:




del sito - "manau esu labai praktiskas,  jei pavadina mane praktisku, tai dazniausiai pagal kazkoki aspekta, tai malonu kazkiek, bet to nesureiksminu ne kiek; O nepraktiskumo atspalviu savyje na nelabai matau" tai gal del to kad as suvalkietis ir viska megstu paskaiciuot pasvert :)




Aaaa, suvalkietis :happy: va iš kur tas praktiškumas :wink:




O del isvaizdos tai as pats dar nesu isiaiskines kai pten yra, viena diena vienaip atrodo, kita kitaip, bet esme tai taip linksta link ten kad man yra svarbi mano isvaizda. O blogiausia, kad stengiuosiu per kja susidaryti gera nuomone apie save ir aplinkiniams, taip;




Kod?l - blogiausia? Kod?l blogai sudaryti apie save aplinkiniams per išvaizd?? Juk ir liaudies išmintis byloja "Pagal r?b? sutinka, pagal prot? palydi". Jei tik, aišku, išvaizdos nesureikšmini ir negyveni tik pasaulio papuošimui :strange::happy:



Išvada negalutin?, ta?iau labai linkstu prie hipotez?s, kad esi Hekslis - intuityvus-etinis, t.y. su ugdoma sensorika ekstravertas.



liutaurai, ar jauti tapat? :wink::smile:?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 12:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra raš?:




Išvada negalutin?, ta?iau labai linkstu prie hipotez?s, kad esi Hekslis - intuityvus-etinis, t.y. su ugdoma sensorika ekstravertas.



liutaurai, ar jauti tapat? :wink::smile:?




šiaip tapatum? pajutau iš pirm? frazi? :wink:



o po to - kaip man dažniausiai b?na - prad?jau suabejoti. nors visiškai galimas daiktas, kad hekslis, tas toks truput? iš ramesni?j?, kaip ir ašai :smile:



bet dar visiškai nenubraukiu jesenino varianto. šie du ir belik? kaip galimi, mano poži?riu. gal ?ia Solanža gal?t? k? nors pridurti autoritetingai.



bet kokiu atveju anks?iau ar v?liau viskas tur?t? išaišk?ti.



p.s. scarto, tu dar aprašymus pasiskaityk. paži?r?k kaip gaunas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 13:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Scarto, aš manau, kad esi statikas, tai yra s?moningas žiedas yra statinis. S?moningos funkcijos - :wlogic:,:bintuition:,:wethics: ir :bsensoric:.

Kadangi kiti mano, kad esi etinis, galutin?s išvados nedarau, bet manau, kad esi racionalus, introvertas ir loginis. Kaip tau pa?iam atrodo, esi logikas ar etikas? Tai yra, tavo stipresn? vieta yra loginis m?stymas ar santykiai su žmon?mis (santyki? jutimas)? Pasiskaityk šios dichotomijos aprašymus. Jei sp?siu, užduosiu baltalogini? klausim? (reikia išversti). Šis klausimynas apskritai yra labai prastas, kadangi dauguma klausym? yra etiniai.

liutaurai, gal pagal savo hibridizuot?, neturint? silpn? viet? tip? visgi nereikia Scarto tipo nustatin?t:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 13:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Scarto, aš manau, kad esi statikas, tai yra s?moningas žiedas yra statinis. S?moningos funkcijos - :wlogic:,:bintuition:,:wethics: ir :bsensoric:.

Kadangi kiti mano, kad esi etinis, galutin?s išvados nedarau, bet manau, kad esi racionalus, introvertas ir loginis. Kaip tau pa?iam atrodo, esi logikas ar etikas? Pasiskaityk šios dichotomijos aprašymus. Jei sp?siu, užduosiu baltalogini? klausim? (reikia išversti). Šis klausimynas apskritai yra labai prastas, kadangi dauguma klausym? yra etiniai.

liutaurai, gal pagal savo hibridizuot?, neturint? silpn? viet? tip? visgi nereikia Scarto tipo nustatin?t:wink:





Nadia, o kokia tavo nuomon? b?t? apie štai k?:



Scarto raš?:
raš?:



...ar as su juo rasiu bendra kalba ar ne; * kaip as jauciuosi salia jo, ar gerai ar ne, kaip jis mane priima; * kaip jis reaguoja i mane, ar nors kiek kreipia demesi ar ne;...



...Kad as neidomus man neprisimenu kad kas butu sake, greiciau tai isreiskia neteisioginiais signalais, tokiais kaip ignoravimu ir nekreipimu demesio ir pan; Del to kaltinu save, kad tas zmogus del kazkokiu mano praeities veiksmu susidare toki ispudi apie mane, ir mane ignoruoja, stengiuosi kazka pakeisti;Aisku nemalonu;...



...Del komplimentu, tai as ju pernelyg negaunu, aisku malonus, taciau del mazo pasitikejimo savimi as juos tiesiog praleidziu pro ausis, o kritika tai nelyginant is ko - jei is draugu tai nekreipiu demesio, nuleidziu juokais, jei is merginu ar autoritetu, kuriu nuomone man svarbi, tai giliai pergyvenu, galiu nurausti ir noret prasmegt skradziai zeme;...



... Man labai svarbu kitu nuomone apie mane kaip isiaiskinau; labai kreipiu demesi i visokias smulkmenas, netgi man nebutina kazka sakyti, as jei zmogus nenori su manim bendrauti ir vengia manes, manau kad kazkas ne taip, analizuoju kodel cia taip yra, ka reiketu pakeisti ir pan; Per daug sureiksminu siuos dalykus manau. Del to ir mano nuotaikos gana daug priklauso nuo kitu nuomones apie mane; taciau man kazkaip niekas pernelyg nereiskia jausmu ar as patinku jiems ar ne; del to pasakyti kazka butu sunku; ...




Manai, baltalogikiams TIEK svarbi kit? nuomon????:strange:



Scarto raš?:
...Jei gincijamasi del nieku, tai galiu gincytis tik tam kad parodyciau save, o ne savo tiesa,...




Ir tai, pagal tave, baltalogikio pozicija???:shocked:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
(idomu ar pasirinkti mergina ar vaikina, nes aisku truputeli skirsis charakteristikos).
Variantai - :bintuition:.



*ar bendraujantis, neuzsidares;
Ženkliukas - už s?moning? :wlogic: - juodalogikiai paprastai numeruoja.



tik tokiu truputeli (man atrodo) uzsisklendusiu, dar neatsiskleidusiu, neisreiskianciu saves taip kaip noreciau;
:bintuition: - potenciali? galimybi? pamin?jimas.



bet dabar siuo metu truputi uzspaudes save i kampa ir daznai save labai riboju;
Juodasensorinis išsireiškimas.



greiciau tai isreiskia neteisioginiais signalais, tokiais kaip ignoravimu ir nekreipimu demesio ir pan; Del to kaltinu save, kad tas zmogus del kazkokiu mano praeities veiksmu susidare toki ispudi apie mane, ir mane ignoruoja, stengiuosi kazka pakeisti;
Gali b?ti kad :wethics:.



(ar jis dominuoja ar as turiu vesti pokalbi)
Irgi juodasensorin? fraz?, aš pvz. saky?iai, ži?riu, kad daugiau kalba.



kaip jis ar pasitiki savimi ar ne; Jei pavyzdziui jis pasimetes, zvilgsnis sokineja, neziuri i akis, as ir patogiai nesijauciu, galvoju kas negerai,
Irgi :bsensoric:, nesakau, kad stipri, tiesiog suvokiama.



tiesiog neleidziu toms mintims listi i galva
Ir v?l :bsensoric:.



As vertinu komforta ir jaukuma, taciau jo kurti galbut ir nemoku; Ypatingai jaukumo truksta mano aplinkoje, as jo nemoku sukurti, na kartais uzsidegu kokia zvake ar smilkalu, bet tai labiau del vaizdo. manau kad mano aplinka nera jauki, ten kur gyvenu;


galva man suktu mityba daugiausiai,
Manau, kad klasikinis :wsensoric: aktyvacijos tr?kumas.



O automobili nuolat viska patikrinu, isitikinu kad viskas gerai, ir jei kas jau suges, tai tik ne del mano aplaidumo kaltes;


Mano mitybe yra visada suplanuota, tiek laiko tiek kaloringumo (grubiai) atzvilgiais;
Manau, kad labai racionalu.



As veluoju retai, stengiuosi suplanuoti taip, kad niekada neveluociau, nors kartais tenka, bet retai;


Praktiskas zmogus man yra toks, kuris zino ka daro, yra suplanaves savo dienotvarke, turi siokius tokius savo veiklos tikslus (bent jau trumpalaikius)
Irgi.



9tas punktas, kur nurodyti gin?o variantai - :bintuition:+:wlogic:, variantai, strukt?rizavimas.



mnao nuotaikos manau kinta daznai ir tai nera labai gerai blogai, ta itakoja dazniasuiai manau kitu zmoniu kazkokia reakcija i mane, esu nuo to kazkiek priklausomas;
Gal?t? b?ti sugestin? :bethics:, nuotaikos priklausomyb? nuo kit? nuotaikos.



Pavyzdziui visi ant vieno grupiokio "stume", ir visiem buvo nesvarbu, as kazka automatiskai pasakiau, jis man grazos dave, daugmaz dar nu dar kas nepatinka apie mane,
Vartotojas 2, štai, kaip statikai pasakoja apie praeities ?vykius, n? vieno žodelio, kuris rodyt? nuoseklum?, jungt?. Statiškai.



as jei zmogus nenori su manim bendrauti ir vengia manes, manau kad kazkas ne taip, analizuoju kodel cia taip yra, ka reiketu pakeisti ir pan
Na etikai, saky?iau, toki? dalyk? neanalizuoja, tai j? stichija, j? gyvenimas, jie jau?ia ir net nepastebi.



taciau man kazkaip niekas pernelyg nereiskia jausmu ar as patinku jiems ar ne; del to pasakyti kazka butu sunku;
Jausm? nejutimas - silpna etika.



Taisykles mano manymu yra svarbu, juk visur reikia laikyti kazkokiu normu; as uz taisykliu laikymasi, jei kitu ju nepaiso galiu ir sukritikuoti, bet tuo atveju ir pats turiu ju laikytis;
:wlogic:



megstu pabaigti darbus, nemegstu begioti nuo vieno prie kito, man reikia pastovumo; nieko niekada pernelyg neatideliojiu ,jei tai savrbus reikalai;
Racionalumas.



taciau jei kazkas man nepatinka kompanijoj, ta prasme nauji zmones ,as ju nepazystu, nezinau ju nuomones, tai as ramus ramus bunu;


Introversija ar silpna etika. Noras žinoti nuomon? - manau, logika.



Scarto, manau, kad esi Analitikas (Robespjeras).





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 14:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

kalbant apie kit? nuomon?s svarb?, tai grei?iai :bsensoric: aspektas. Kit? nuomon? nesvarbi, kai labai pasitiki savimi, o kai :bsensoric: - skaudžioji, tai kit? nuomon? tur?t? b?ti svarbi, ypa? jaunam žmogui, kuris dar nerado savo vietos visuomen?je.

O d?l gin??, jis gi paraš?, kad jei gin?yjamasi d?l niek?. Visiškai nat?rali pagal mane pozicija. Kod?l nepažaidžius logino žaidimo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 14:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutauras raš?:


šiaip tapatum? pajutau iš pirm? frazi? :wink:



o po to - kaip man dažniausiai b?na - prad?jau suabejoti. nors visiškai galimas daiktas, kad hekslis, tas toks truput? iš ramesni?j?, kaip ir ašai :smile:



bet dar visiškai nenubraukiu jesenino varianto. šie du ir belik? kaip galimi, mano poži?riu. gal ?ia Solanža gal?t? k? nors pridurti autoritetingai.

.




Liutaurai, aš irgi greit pajutau heksl?. Ir irgi suabejojau :happy:. Turb?t pas mus kažkaip panašiai protas veikia:))).

Man po paskutini? atsakym? vis labiau nebepanašus ? jesenin?. Hekslis.

Sakau be argument?, neturiu ir laiko jiems rankiot, - daug darbo.



O kad Nadia kaip ir tau nustat? robespjer?, jau seniai nustojo stebint. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
M?s? poju?iai yra labai subjektyvus dalykas, o žmogaus tipo nustatin?jimas yra atsakingas dalykas, kadangi gali ?takoti jo tolimesn? gyvenim?, tod?l, jei neturime argument? (ar jiems laiko), geriau savo poju?ius pasilaikyti sau:).

Pripažinsiu, kad mano išvada dar irgi n?ra visiškai pagr?sta; bus tokia, kai tur?siu laiko išversti baltaloginius klausimus ir palyginti atsakymus (? baltaetinius ir baltaloginius klausimus).



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2006, 14:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Iš atsakym? aš sutik?iau d?l stiprios :bintuition:, kuri turb?t yra bazin?. Scart pamin?jo, kad sugeba jausti koks žmogus kokiam darbui tinka, kam gabus, t.y. jau?ia vidines potencines to žmogaus galimybes.



Nadia,ar neprieštarauji pati sau?  Robespjero :bsensoric: tur?t? b?ti skaudžioji funkcija, o Scart j? vis d?lto valdo. 



D?l introversijos sunku spr?sti iš bendravimo...  Ekstravertas irgi gali nerodyti inicatyvos, pirmas neužmegzti kontakto tarp nepaž?stam? žmoni? arba toki?, kurie jam NE?DOM?S.



Man dar labai ?domus b?t? Scart atsakymas apie stresines situacijas... Ar teko toki? patirti, kai kažkas netik?to atsitinka staiga - kažkas užpuola, nukrenta, l?žta, d?žta, sprogsta ar pan.?  Žodžiu, kokios Tavo pa?ios pirmosios reakcijos tuo metu? Gal kok? pavyzd? prisimeni?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 70 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007