Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 12:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 00:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Sveiki visi.

Esu cia naujokas. Po geros pertraukos vel pradejau tipais dometis po truputuka.:) Bandau nustatyt artimo zmogaus tipa, bet kuo giliau, tuo daugiau medziu.:) Ish pradziu neabejojau kad Zhukovas, dabar jau kyla itarimu del Hugo.:) Gal yra koks ryshkus pastebimas pozhymis (ar keletas), kuris atskirtu viena nuo kito? Kaip antai pavyzduka toky prisimenu apie Jeseninus: visi krupshciai tepa sviesta ant sumushtiniu..:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 00:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Socionika nagrin?ja informacin? metabolizm? (apykait?).  Kaip tai siejasi su sumuštiniais?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 01:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
RamiosBites: ?tariu, kad sumuštinius kruopš?iai sviestu užsitepa ne tik Jeseninai....:smile: Ir turi b?ti visa aib? požymi? visoki?, kad gal?tum spr?st apie žmogaus tip?:).

Kas labai krinta ? akis, tai kad Hugo gerai jau?ia kito žmogaus emocijas, nuotaikas, juk etinis tipas. O Žukovo etika- skaudžioji funkcija. Tod?l jis jeigu pereis kaip tankas, elgsis grubiai, tai tod?l, kad nesigaudo situacijoje, nesupranta, kas jam k? jau?ia ir nežino, kaip der?t? elgtis. Etikas visada žino, kaip elgtis.

O dar, žukovo nepriekaištinga logika, gražiai strukt?ruotos ir nepaprastai aiškios mintys. Hugo jos ne tokios aiškios. Žukovas visk? gyvenime stengiasi aiškintis per logik?, labai dažnai aiškina, pagrindžia, ?tikin?ja, remdamasis loginiais argumentais. Hugo gi kalbos kaip etiko visai kitokios. Jis gali daug kalb?ti apie gamtos grož?, vartoti visokias mažybines išraiškos formas (toki? dalyk? kaip "aukseli, katin?li" žukovai paprastai nepaken?ia).

Oj, na daug t? skirtum?, visko ir neišvardinsi..:). O tu kokio tipo esi? B?t? galima pasiži?r?t pagal tarptipin? santyk?, ar atitinka.

Dar, kvadros vertyb?s. Antra kvadra su žukovu priešaky-kovotojai. Apie pirmos kvadros vertybes liepa gal?t? daugiau papasakot ar socion- konkre?iai apie hugo, kaip to tipo atstovas:).

Ir dar, pas hugo yra skaudžioji laiko intuicija, tod?l jie dažnai panikuoja, kad nieko nesp?s  ir to pasekoje ima labai daug darb? daryt. Žukovai irgi labai daug dirba, ta?iau jie nejau?ia panikos, planuodami laik? ir d?liodamiesi savo darbus, jie kaip iracionalai yra gerokai lankstesni, lengviau jiems tas sekasi.

Išties, skirtum? tarp ši? tip? labai daug. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 02:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Liepa raš?:
Socionika nagrin?ja informacin? metabolizm? (apykait?).  Kaip tai siejasi su sumuštiniais?


O kaip informacinis metabolizmas susijes su fiziognomika?

Mano socionikos zhinios ganetinai pavirshutinishkos, sumushtiniu ryshio turbut nesugebesiu paaishkint, Liepa.:) Tiesiog kadaise gan aktyviai domejausi tipais (aplinkiniai irgi.:)), mano pavyzdzio kilmes nebeprisimenu, bet tuo metu pastebejus keleta jeseninu, tikrai buvo aishku, kad jie sumushtinio atmestinai uzhtepti negali niekaip.:) O kiti tipai - galejo.:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 02:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Solanža raš?:
[b] O tu kokio tipo esi? B?t? galima pasiži?r?t pagal tarptipin? santyk?, ar atitinka.:


Ash - Balzakas. Pagal tarptipini ziurejau, ish pradziu akivaizdu buvo kad zhukove pas mane, paskui susimeciau shiek tiek.:) Ner lengva nustatinet gerai pazhistama zhmogu (bent jau man), painioja kad kai kurios tipo savybes uzhashtrintos, kai kurios prislopintos. O pas mumi dar shiokia tokia krize, itampa, tai dar daugiau tu savybiu pasimato, kurios pirm nekrito i aki... O ir ish praktikos neturiu su kuo palygint, nepazhinojau zhukoviu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 03:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
RamiosBites raš?:
O kaip informacinis metabolizmas susijes su fiziognomika?
Niekaip.



bet tuo metu pastebejus keleta jeseninu, tikrai buvo aishku, kad jie sumushtinio atmestinai uzhtepti negali niekaip
K? reiškia atmestinai? Aš irgi kruopš?iai tepu sumuštin?, ta?iau šiuo atveju tai nieko nereiškia.

Kažkaip nematau nieko gero, tepant sumuštin?, sviestu išsimozot rankas ar šiaip visko kuo daugiau išmozot. Arba pus? sumuštinio užtept storai, kit? pus? plonai. Arba užtept centr?, o krašt? ne. Arba neefektyviai tept sumuštinius kol pasibaigs sviestas, o neužtept? sumuštini? dar visa eil?. Na, ir taip toliau bei panašiai...

Many?iau apskritai, tvarkingai gaminant maist?, sumuštiniai tepami kruopš?iau.



Tad nemanau, kad reik?t? išvesdin?ti paraleles bei teorijas apie sumuštinio tepimo proceso ir informaciono metabolizmo s?veik? - tai b?t? grei?iau juokinga, nei prasminga ir realu :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 10:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
aš tai sumuštini? tvarkingai užtepti nemoku, ir net nesistengiu, vadinasi esu ne jeseninas, o taip ir yra :smile:



sveikas atvyk?s ramiosbites i si kampa. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
RamiosBites - labai fainas nikas, keliantis shypsena :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 10:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
RamiosBites: ateik rytoj ? m?s? myt? Picoj Jazz (tema Socioniniai mytai bloke "Gyvenimas yra ypatingas"), gali ir su savo žukoviuke- nutipinsim :wink:

Dual? tur??iau pajust :wink:, o jei hugo, tai žinok, tuoj prad?s man "ataskaitas" duot nei iš niekur nieko :happy:



m2: aga, toks pozityviai nuteikiantis...:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 21:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Solanža:

O rytoj - tai ketvirtadieni? sorry, nakti rashiau, tai nusimushiau laike shiek tiek.:) O PicaJazz jei pagal nutylejima - tai cia Vilniuj Jasinskio 16 ? Ash tai mielai ko gero prisijungciau, tik va Zhukove nemanau kad pavyktu atsitempt, kaip minejau dabar truputuka santykiai pashlije... Gal net ne truputuka.:(

Del tu sumushtiniu tai nereiketu labai imt i galva ka cia rashineju, tik kaip pavyzdi paminejau..:) Nu toks lyg ir pletkas lyg ir tiesa buvo mane pasiekes... senovej.:) Kruopshciai - tai sviestas visur iki krashtu, lygiai, lyg parodai o ne valgymui tas sumushtinis...:) pvz ash tai kai kada letai, kruopshciai tepu, o kai kada jei sviestas sushales ir skubu - atpjaunu gabala ir uzhmetu ant duonos - nu visishkai neteikiu reikshmes tokiems dalykams... o paziurejus i Jesenina, atrodydavo, kad jis tai daro labai atsakingai.:) Ai bala nemate to sviesto.:)

O... Shita... Del mytu tai man visai idomu. I shi ko gero nelabai galesiu ateit (o gal ir galesiu:), bet gal galetumet truputi apshviest, kas vyksta, kaip kur kada.:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2006, 21:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
RamiosBites: tu tikras balzak?lis..:happy: taigi nurodžiau, kur apie mytus viskas parašyta, ot tai...:happy:



Va nuoroda: http://forum.linija.org/?t=284&page=last



D?l visa ko pakartoju informacijos reziume ?ia:



Rytoj, ketvirtadien?, Vilniuje, Picoj JAZZ, kuri randasi Savanori? pr. 16, t.y. "Hyper Rimi" pastato 3 aukšte, 18 h. organizuojamas mytas. :smile: Dalyvaus daug šio forumo dalyvi?, su tavim bus 12 žmoni?. :smile: Galvoju, kad nebus sunku pasteb?ti toki? nemaž? žmoni? grupel?. Jeigu k?, stalelis rezervuotas- "Audron?s Liepos" vardu.



Nebijok, neb?si vienintelis nieko nepaž?stantis: pirm?syk tur?t? pasirodyti myte dar dvi mergait?s iš tre?ios kvadros, viena iš j?- tavo dual?. :smile:. Taip pat toks labai linksmas žmogutis kaip cibulis, kurio mes tipo nelabai ir žinom :wink:,bet kuris užtai organizuoja nuostab? ir linksm? baidari? žyg? ši? vasar?. :smile:

Tikiuosi, jau suagitavau ir visai ?kalb?jau?:).



(O d?l žukoviuk?s, tai galima paanalizuot esant norui, ir detaliau, kokios ten problem?l?s socioninio pob?džio buvo, jeigu tik tu nor?si. Šiaip retas labai atvejis, kad pusdualiai suvisam skirt?s- labai jau neblogas papildomumas. O jei skiriamasi, tai daugmaž žinau d?l ko žukov? gal?t? tam ryžtis...Na bet tiek to, gal tai yra pernelyg intymu kad forume detalizuotis.).


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bal 2006, 01:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Solanža:

A.., nesupratau pirm truputi prie ko ten tas forumas, tema ikishti...:smile: Pamaniau kad myto tema turbut..:happy::happy:

Duale sakai bus...:strange:

Teip teip, suagitavai jau..:smile: Pasistengsiu ateit, jei neishdygs kokios nenugalimos jegos aplinkybes...

O kad Zhukove tai tokia ryshki vis man atrodo, kiek besigilinciau... Beje ishkart supratau ka ten paskutiniam sakiny parashei..:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bal 2006, 00:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Da vienas idomus pastebejimas: pabandziau nutipuot 1-aja zhmona. Jesenine. Tai dariau priesh 5 metus dar - irgi Jesenine gavos... Dabar vargeli vagstu su Zhukove kazhkodel...:))) Kas tai, Karma kazkokia? Likimas? Balzakas? Nu pasakykit......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bal 2006, 12:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Apie Žukoves - klausk ko nors konkretaus, mielai atsakysiu :wink:



Beje, mano giliu ?sitikinimu, derinys Žukov?-Balzakas yra liuks :happy: V?lgi iš asmenin?s patirties :wink::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Bal 2006, 23:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Bal 2006, 02:30
Pranešimai: 39
Cassandra raš?:
Apie Žukoves - klausk ko nors konkretaus, mielai atsakysiu :wink:



Beje, mano giliu ?sitikinimu, derinys Žukov?-Balzakas yra liuks :happy: V?lgi iš asmenin?s patirties :wink::smile:




Kad derinys liuks - sutinku :smile: Ir ish patirties, ir pasiskaitymai apie tarptipinius santykius patvirtina..:smile: Iki kol neishtinka kokia santykiu krize. Nu pusiau papildyme tai daleistina, taip ir rasho..:smile: Problemos ishkyla butent sioje vietoje - ji ko nors reikalauja, ash - "tampau guma" (ash netycia), jai atrodau geriausiu atveju neryzhtingas, blogiausiu - nepajegus apsispresti, visame kame kaltas, nenuoshirdus, visa tai sudejus - netinkamas jai zhmogus. Nu taip nera, apsisprest ash galiu, bet nebutina mane ivaryt i kampa, va tada tai tikrai kancia..:smile: Suprantu kad nedelsiant ivykdyti jos reikalavimai - galbut butu isheitis ish tokios krizes. Bet tai visalaik taip gali ir neisheit. Jos pasakyta - kaip kirviu nukirsta, pas ja viskas arba juoda, arba balta, jei sakykim pavyksta ilgom, lyg ir logishkom kalbom pasiekt kazhkokio kompromisinio susitarimo, vistiek matosi kad tai jai neduoda ramybes, ja slegia, kad ant jos tai matosi, mane irgi slegia. Pasidaro sunkesnis ir sudetingesnis bendravimas, velgi jauciuosi ispaudziamas i kampa, neziurint i tai, kad lyg ir susitarem. Ji kad ir kalbames, vistiek blokuoja (nesamoningai) mano teiginius, klausosi manes, o girdi vistiek tik ka pati pasake... Kiek suprantu, ji jauciasi panashiai kaip ir ash... Ar kaip? Ka galima butu padaryti, kad tokiose situacijose ji priimtu normaliai ka ash sakau, ne tik ka ji sako? Suprantu kad gal kiek utopishkas mano klausimas, vis tik Zhukove yra Zhukove, bet vis del to, gal yra dar kokia kita isheitis?

Dar klausimas: supykus ji plyksteli kaip degtukas (ir ne tik supykus), eina tada jau be jokios logikos, tikrai kaip tankas, atrodo kad visishkai praranda sveika nuovoka ir kontrole. Impulsyvumas - megatona sakyciau. Ar taip gali but Zhukovei?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 188 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007