Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 11:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 363 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 12:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nius, ?ia ne faktas, o "faktas" , tiesiog toks posakis  Bet ne pusiaupapildin? tu man. Su pusiaupapildiniais kitaip santykiai man klostosi


Cassandra, jei "faktas", tai gal tada parašysi, kaip jauti pusiaupapildymo santyk?, kas tau tenai patinka?

Kas nepatinka santyky su manim? Koks skirtumas?

Kitaip teks man pasinaudot Solanžos metodika ir pasakyt, kad tada gali b?ti kuom nori, tik ne Žukovu:).

O bendrai, gerai yra pasakyta Aušros berods:

"Pusiau papildinys - tai ne pus? papildinio, ir ne tre?dalis, net ne ketvirtadalis. Tai išvis ne papildinys".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 13:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Ir dar mano pam?stymai:

:wethics: - tai ne tik santykiai tarp žmoni?. Suart?jimas gali vykti ir dvasiniame lygyje: aki? žvilgsnis, atvirumas, vienodos mintys..., bet ir jud?jimo lygmeny.


?dom?s pam?stymai. :happy:

Man :wethics: siejasi ir su atstumu (na, Nadia panašiai išsireišk? "suart?jimas"). Aš pvz. kai kada nesiorientuju, kok? atstum? su manim ?sivaizduoja kitas žmogus. Jau?iu, kai mano supratimu b?na pažeidžiamas tas atstumas - pvz. nepatinkantis man žmogus bando liesti pokalbio metu.  Man atrodo, kad m?s? santykiai ne tokie, kad tai b?t? leistina...  Bet apskritai sunku matyti, ar su tam tikru žmogumi vienodai santykius ?sivaizduojame. Gal vienam atrodo vienaip, kitam visai kitaip.

Mano vaizduot?je santykiai su žmon?mis kažkaip susid?lioja koncentriškais ratais - artimiausi žmon?s prie man?s (santykiai aišk?s ir nusistov?j?), draugai per tam tikr? tarpel?, šiaip paž?stami jau per tam tikr? nuotol?.  Netgi kalbant juk sakoma "artimi santykiai"....



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 13:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, vis? pirma su Balzakais "nelimpa" konfliktas.N?ra nesusišnek?jimo, atvirkš?iai, suprantam vienas kit? iš pus?s žodžio. Atsimenu, kai tik susipažinau su saviškiu, buvo por? kart? toki? situacij?, kur man buvo visiškai neaišk?s jo poelgi? motyvai, tada tiesiok pasakai žmogui, kaip tai supranti ir kas nepatinka, ir jis reaguoja taip, kad tokio pob?džio nesusipratimai daugiau nesikartot?, o laikui b?gant toki? situacij? vis maž?jo."Kritin?se vidin?se (kalbant apie tarpusavio santykius" situacijose mums padeda kalb?jimas, bet tos situacijos niekad nebuvo pasiek? "kritin?s" ribos, "kritin?se išorin?se (kalbant apie objektyvius ?vykius)" situacijose mes paprastai susitelkiam ir palaikom vienas kit?. Žodžiu, yra toks geras tarpusavio supratimo jausmas. Kartais, tiesa, tr?ksta, bendraujant su Balzakais, emocinio spalvingumo, bet k? padarysi, nieko tobulo ant šito svieto n?ra :smile:



O su tavim bendraujant dažnai apima jausmas, kad tu kalbi apie ratus, o aš - apie batus.



Be to Balzakai yra labai taik?s, ram?s, diplomatiški, malon?s ir pakankamai erudicijos turintys žmon?s, o tu man grei?iau primeni karžyg? Ksen?, tik id?jin?je plotm?je :wink:



Ir dar- su Balzakais mane vienija panašus jumoro jausmas :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 363 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 153 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007