Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bal 2008, 22:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

ATKAKLUMAS,KURYBINGUMAS,VALIA,DORUMAS,ATSARGUMAS,JAUTRUMAS

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?



Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

TAIP,LAIKAU,NES TOKIOS KAIP AS ANTROS TIKRAI NE SU ZIBURIU NERASITE...

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

SUGLUMSTU,GALVOJU,KODEL TAIP PASAKE IR,KAD NEVERTA I TAI JAUTRIAI REAGUOTI



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

I MANIERAS,VEIDA,RUBUS,BENDRAVIMA



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

NE,LABAI RETAI VELUOJU,GERIAU JAU ANKSCIAU ATVYKTI,NEGU PAVELUOTI,O APIE TOKIUS ZMONES GALVOJU,KAD JIE ATSAKOMYBES JAUSMO NETURI IR,KAD VISKO PASITAIKO,STENGIUOSI NERODYTI NEPASITENKINIMO



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

JAUCIUOSI ATSIPALAIDAVUSI IR GALINTI VEIKTI KA NORIU,TURINTI DAUG GALIMYBIU IR KARTU IZOLIUOTA,VIENISA,BET TA VIENATVE ILGAI NETRUNKA



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

KOMFORTA KURIU TAIP,KAD MAN VISKAS MANO ERDVEJE BUTU PATOGU IR JAUKU,JIE GALI BUTI NESVARBUS JEIGU TURIU MYLIMA ZMOGU SALIA,TUOMET JOKIU PATOGUMU NEREIKIA,NEBEATKREIPIU I TAI DEMESIO



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

TAIP,MALONU,KAI GAUNU KOMPLIMENTU,TIK KARTAIS ATRODO,KAD JIE BUNA PERDETI AR ISKREIPTI,KRITIKA PRIIMU IR GALVOJU KA DARYTI,KAD NIEKAS MAN TO PATIES NEBEPASAKYTU



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

IESKAU BUDU KAIP SUTAISYTI IR ATLIKTI KUO GREICIAU,TAI KO MAN REIKIA,JAUCIUOSI KOMPLIKUOTOJE PADETYJE,BET NEPASIMETU



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

PRAKTISKAS ZMOGUS,TAI TOKS ZMOGUS,KURIS VISKA SUDERINA,APSISKAICIUOJA,SUGEBA PASVARSTYTI UZ IR PRIES,KAI MANE PAVADINA PRAKTISKA,TAI SAVOTISKAS PAGYRIMAS,O JEI NEPAVADINA TOKIA,NENUSIMINU



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

GINCAS,KAI NEBERA KUR DETIS IR REIKIA ISSIAISKINTI,GINCYJUOSI JEI BUTINA,GALIU LENGVAI PAKEISTI SAVO NUOMONE,JEI TAI BUTINA,GALIU IR SAU PRIESTARAUTI,JEI MANO KALTE,VISADA PRISIPAZISTU,KAD BUVAU NETEISI



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

KLAUSIU KAS ATSITIKO,BANDAU ISSIAISKINTI IR PADETI



11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

PAGAL BENDRAVIMA,ELGESI,MIMIKAS NUSTATAU ZMOGAUS NUOTAIKA,PASTEBIU POKYCIUS,MANO GALI BUTI NUOTAIKA LYG IR NEUTRALI,BET AS DAUG JAUCIU TIK NEPARODAU,GALI IR LB GREITAI SUSVYRUOTI,BET VEL LB GREIT ATSISTATO I PRADINE NUOTAIKA



12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

GALIU LENGVAI,PRIEZASTYS:DEMESIO TRUKUMAS,NETUREJIMAS KA VEIKTI,NORAS KONFLIKTUOTI,LINKUSI PIRMA TAIKYTIS,JEI YRA MANO KALTE,NES TURIU SAZINE IR JAUSMUS,NEGERAI ILGAI PYKTIS



13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

JEI KA IZEIDZIU,TIKRAI NESMAGIAI PASIJAUCIU,GRIAUZIA KALTES JAUSMAS IR SKUBU ATSIPRASYTI



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

SUPRANTU PAGAL BENDRAVIMA,MAN RODOMUS JAUSMUS,JU ISSAKYMA,ARBA TAM TIKRAS SITUACIJAS,JEI KAS PASAKO,KAD AS LABAI PATINKU,MAN PASIDARO MIELA GERA,BET JEIGU AS NEGALIU ATSAKYTI TUO PACIU,TAI MAN GAILA TO ZMOGAUS



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

MEILEJE,GALIMA ZAISTI BE TAISYKLIU,JEI JI TIKRA,BET IR NE VISAIS ATZVILGIAIS,O TAISYKLES MAN REISKIA DAUG,JOS BUTINOS,KITAIP SENIAI VIENAS KITA BUTUME UZMUSE,KAI VIENAME DALYKE TAISYKLIU PER DAUG,TAI JOS IR NEBEREIKALINGOS,KAI TAISKYLES KURIA DEL NAUDOS



16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji

ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

NA KAIP KADA,KARTAIS KRUOPSCIAI LABAI SUSIPLANUOJU,KARTAIS EKSPRONTU,ARBA TIK APMETU,KAS IR KAIP TURETU BUTI,ZIURINT KOKIOS ATOSTOGOS IR KUR



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po

supermarket? maršrut??

NETURIU JOKIU MARSRUTO,KUR REIKIA TEN EINU,KIEK BUTINIAUSIU PREKIU REIKIA TIEK PERKU,PASKUI KITI PINIGAI PRAMOGOMS,SARASIUKU NESUDARINEJU,NEBENT MAMA PRISAKO LABAI DAUG VISKO NUPIRKTI,TENKA UZSIRASYTI



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

JEI AS ISIMYLEJUSI,PASIDARAU LABAI UZMARSI,STENGIUOSI BUTINIAUSIU DALYKU NEATIDELIOTI,O UZDUOTIS METU TIK TOKIU ATVEJU,JEI KURIOS NESUPRANTU,TAI PEREINU PRIE KITOS


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bal 2008, 08:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Narys: nepyk uz pastaba, bet as cia pasigedau izangos:)))

"labas, padekit nutipuot mano drauge..blabla bla..." :wink:



Be to, kyla klausimu del jos atsakymu objektyvumo. Zmones ir siaip megsta save pagrazinti, o cia zmogus atsakineja, zinodamas, kad tu skaitysi. O jei tu jam svarbus....tai gali dar labiau iskreipti atsakymus.



Cia siaip, pastebejimai "ne i tema".:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 96 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007