Socionikos forumas

Dabar yra 28 Bal 2024, 05:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 17:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12


Sveiki,as naujoke.Socionika pradejau dometis neseniai.Niekaip nenusistatau savo pacios tipo:),nors teciui ir broliui(Gorkis ir Dreizeris)pavyko nustatyti.Pagal pirmus testus buvau lyg ir don Kichote(labili psichika ir t.t.),taciau gal tik puse aprasymo tikrai atitinka mano savybes,kita puse-abejotina.Galeciau buti robike.Megstu analizuoti,budinga savianalize ir t.t. Bet robikas man kaip tipas nepatrauklus.Be to nezinau, ar tikrai esu intraverte.Taip,nesu labai komunikabili,daugiau mastau.Bet jei man buna sunku,butinai reikia issisneketi kitiems zmonems,net nebutinai artimiems,tada man palengveja.

Yra ir Dostojevskio, Balzako savybiu.Gal as kazkokia tipu misraine?:happy:





Prasau padekit man atrasti save:)



Atsakymai i klausimyna:

1.Patinka apsiskaite zmones,is kuriu gali kazka naujo suzinot. Traukia stiprus,pasitikintys savimi. Zmones, kuriu vertybiu skale panasi i manaja. Daug pasieke (bet ne del kazkokiu materialiniu paskatu,o tiesiog gabus,dirbantys megstanti darba).

Zmones, galintys ir is paties saves pasijuokt.

Nemegstu riboto mastymo zmoniu,zmoniu,kurie nesugeba pagalvoti kitu kampu.Zmoniu stacioku,be takto.Nesuprantu zmoniu,kurie plaukia pasroviui,neturi jokiu tikslu.Zmoniu,kurie nezino apie ka sneka,bet sneka.Zmoniu issisokeliu.



2. Jei nelaikyciau saves idomiu zmogumi,tai butu isreikstas kaip ir nepasitenkinimas savimi:)Kitiems idomi esu tikriausiai del to,kad domiuosi ivairiais dalykais,daznai galiu papasakot,ko niekas nezino,nustebinti.Bent jau maziems vaikams su manim tikrai idomu, esu kurybinga, prisigalvojam visokiausiu dalyku:)

hmm..didelese kompanijose dazniausiai per daug nesireiskiu,nors ir demesys daznai nukrypsta i mane,reiskia kazkuom esu idomi. Mane palaiko neidomia,jei iki galo manes nepazista ir mato tik viena mano puse. Nereaguoju,kartais man tiesiog vienodai, ka zmones apie mane galvoja...



3.Veluoju daznokai, nors ir stengiuosi, to isvengti.Kitus zmones,kurie veluoja, irgi suprantu ir nepykstu,nebent tai nuolat kartotusi.Tada supraciau,kaip nepagarba man.



4.Vienumoje galiu daug ka nuveikt ir man tas laikas patinka.Megstu pabuti viena:paskaityti,papiesti ar tiesiog pasvajoti.



5.Komfortas ir mane supanti aplinka man svarbus,nors laikinai galeciau gyventi ir nemalonioje aplinkoje.Tada stengiuosi tos aplinkos nematyti:).Galiu susikurti sau malonia, jaukia aplinka.Svarbu,kad butu daug erdves,sviesos,ir kambarys neperkrautas smulkiomis detalemis.Man sunku palaikyti nuolatine tvarka.



6.Komplimentai apie isvaizda man tikrai malonus ir net gi sakyciau, butini.Apskritai, pagyrimai, ne tik apie isvaizda, skatina mane tobuleti ir buti dar geresnei. I kritika reguoju labai jautriai,net jeigu jinai nevisai pagrista,visada susimastau del savo elgesio.Kartais galiu mane kritikuojanciam zmogui ir nieko nepasakyt,bet likusi viena, tikrai permastysiu..hmm nereguoju tik i kritika is zmoniu, kurie man ne autoritetai t.y. kuriu nuomones nelaikau svarbia.Arba mane nuolat kritikuojantis zmogus, geriau pasijaucia pats (tikriausiai nepilnavertiskumo kompleksas), mane sumenkindamas visose srityse.



7.Kai kas nors sugenda, labai nepergyvenu.Visada(arba beveik visada) galima pataisyti.Jeigu imanoma,taisau pati,o jei ne-kvieciuosi ka nors i pagalba.



8.Nesu visiska skrajokle skraidanti padebesiais.Pagalvoju net ir apie santykiu su zmogumi nauda,taigi esu lyg ir praktiska.

Na cia yra visokiu psichologiniu niuansu,pvz. didelis saugumo jausmo poreikis. Nerimas del ateities. Specialybe pasirinkau irgi ta,kuri man labiau naudinga ateityje bus(arba as taip manau,kad bus).



9.Gincinuosi,jei matau prasmes ir tik tada,jei zinau,apie ka kalbu!Nemegstu gincu,kurie tusti t.y.abi puses nezino apie,ka sneka ir del ko gincinasi.Jeigu argumentuotai ir logiskai irodoma,kad buvau neteisi,galiu pakeisti savo nuomone,atsiprasyti ir t.t.Pati gincu neprovokuoju.



10. Pergyvenu.Stengiuosi, kaip nors neikyriai uzmegsti pokalbi, noreciau, kad man issikalbetu,kaip nors jam padet.



11. Nuotaika nustatau is balso intonacijos, sakomi zodziai kartais priestarauja kuno kalbai.Manau,kad greitai perprantu,ka zmogus istikruju masto.Mano nuotaikos greitai kinta:galiu cia juoktis,cia verkti.



12. Galiu lengvai supykdyti zmogu.Bet to nedarau.Jausciausi kalta.Ilgai pykcio nelaikau,pamirstu.Galiu ir pirma eiti susitaikyti.



13.Jei ka nors izeidziau,iskaudinau,jauciuosi blogai pati(kalte,pasibjaurejima savimi,gailesti izeistam zmogui).Atsiprasau,pasakau,kad izeisti nenorejau,buvau pagauta isiucio,kad mano kalbos buvo nepagristos.



14.Negaliu paaiskint is kur suprantu,ka zmogus apie mane mano. Galiu jausti,ar vaikinui patinku,kaip mergina,nors jis to tiesiogiai ir neparodytu.Galiu jausti, ar salia esantys zmones vienas kitam simpatizuoja.Galiu jausti,ar zmogus pritaria mano nuomonei,galiu jausti sau priesiskus zmones,ar pavydincius.Galiu jausti,kada zmogus kalba nuosirdziai ir kada ne.Paprastai as jau zinau pries pasakant,kad zmogui labai patinku,ar labai nepatinku.Manes tai nenustebina.

Idomu tai,kad vieniems galiu atrodyti vienaip,kitiems-kitaip.

Pvz,vieni pazistami mane laikys daug besimokancia,gera mergaite.Kiti- vos ne tingine,ar net istvirkusia.

Keista,kad kai kurie zmones mano,kad zino kokia esu,kai tuo tarpu pazista tik viena mano puse.Galiu but ir tokia, ir anokia.Zmones per daug greitai susidaro apie mane nuomone.



15.Taisykliu grieztai nesilaikau.Tik tada, kai matau,kad jos reikalingos,naudingos.

Pati saves visokiomis isgalvotomis taisyklemis irgi neapriboju.



16.tik  maždaug apmetu, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieku laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip(cia apie atostogas).



17.I parduotuve,einu kai jau saldytuvas apytustis ir perku tada daug.Retkarciais pasidarau sarasiuka,bet buna,kad nuejus i parde i ji nei nepaziuriu.Nusistovejusio apsipirkinejimo marsruto neturiu,apsipirkineju skirtinguose supermarketuose, daznai perku naujus,neisbandytus dalykus.



18.Noras padaryti viska, ka darau gerai ir visose srityse, man labai budingas.Kartais tai vargina.Atideliojimas,ilgas pasiruosimas budingas,uzuomarsumas-ne.



Tikiuosi jusu tolimesniu klausimu ir diagnoziu:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 18:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
panteja: esi tikrai vienas iš intuityv?, ir tikrai jokia mišrain?! :wink:

Tik toks klausimukas- ar prieš atsakin?dama ? klausimus perži?r?jai kit? atsakymus? Man toks ?sp?dis,kad perži?r?jai ir trupu?iuk? pasinaudojai j? šabloniukais.. ?ia žinoma ne kontrolinis darbas ir gali naudotis, kuo tik nori, bet... tipo nustatymui tas labai kenkia, nes labai svarbu ne tik, k? tu atsakai,bet ir kaip atsakai, ir kokiom fraz?m, ir daug toki? smulkmen?, kurios pasako laaaabai daug, jei... jos originalios...

Taigi? :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 18:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
Na tikrai, prisipazinsiu.Parasiau atsakymus i beveik visus klausimus, iskyrus berods 15, 8.O po to pasiziurejau,ka kiti ten atsake,bet atrodo nieko nekopijavau :happy:Na ir po to papildziau 1, parasiau 15 ir 8.Klausimai abstraktus,neaisku,ka ten norima issiaskinti.Is esmes, tai noriu save kuo tiksliau aprasyt ir nepagrazinti,kad lengviau nutipinti butu.

Kad as intuityvi, tai jau tikrai...ne tas zodis,gatvej pazistamu nesisveikinu,tik del to,kad as paprasciausiai ju nematau:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 19:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
panteja: va dabar laaabai praskaidr?jo situacija. sakai 15 ir 8 klausimai atrodo per abstrakt?s. O gal tik tod?l,kad tu manai, jog kažk? privalai atsakyti, ko mes norim? O tiesa kitokia- n?ra teising? ar neteising? atsakym?, n?ra ? tem? ir ne ? tem? atsakym?, tiesiog rašai savo asociacijas, tai k? pagalvojai to klausimuko tema, kokios dažniausiai b?na tavo mintys ta tema, ? kokias situacijas su ta tema susijusias linkusi patekti, ir viskas. Žodžiu,kuo papras?iau ži?r?si ? tai,kaip pateikti savo atsakym?, tuo lengviau bus nustatyti tip?.

Hmm, visgi tos abejon?s ties 8 ir 15 kl. turb?t veda link silpnosios :blogic:...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 19:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
Man kartais atrodo,kad esu kazkokia suskilusi asmenybe.Prie vienu zmoniu bunu vienokia,prie kitu-kitokia.Dar tas amzinas vidinis konfliktas:confused:





Logine ar etine?



Etine,nes:

Veido išraiška taip pat skiriasi: loginio veidas dažniausiai be emocij?, žvilgsnis šaltas; etinio veide pasteb?site šilum?, jautrum?. Jeigu šypsosi loginis, tai šypsosi tik l?pos - akyse išlieka rimtis. Etinio šypsena pakei?ia vis? veid?, nušvinta ir akys.Etinis jau?ia ir supranta vidin? emocin? žmoni? b?sen?, nebijo manipuliuoti savo ir svetimais jausmais.



Logine,nes:

loginiai turi žinoti, kad jie yra mylimi, o etikams neužtenka vien žinoti ar jausti, jie turi myl?ti patys.

Loginiui net jo paties jausmai ar emocijos yra m?sl?, nes to negalima kontroliuoti protu.

Etinis mieliau ?kalbin?ja žmones, o loginis ?rodin?ja ar tikslinga taip elgtis, ar ne.



sakyciau daugiau logine:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 19:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
tai ties tais klausimais as ir galvojau neparasyti ko nors ne i tema.

Jei uzduotumet kitu kl. pasistengciau atsakyt,kaip galima nuosirdziau


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 19:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
Kokias savybes reiskia tas silnasis kvadratas?As cia beveik zalia.:neutral:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 19:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
panteja raš?:
Veido išraiška taip pat skiriasi: loginio veidas dažniausiai be emocij?, žvilgsnis šaltas; etinio veide pasteb?site šilum?, jautrum?. Jeigu šypsosi loginis, tai šypsosi tik l?pos - akyse išlieka rimtis. Etinio šypsena pakei?ia vis? veid?, nušvinta ir akys.Etinis jau?ia ir supranta vidin? emocin? žmoni? b?sen?, nebijo manipuliuoti savo ir svetimais jausmais.
Apart paskutino sakinio, absurdas.



panteja: Gal gali pasakyti kas tau yra moral?? Pam?gink apibr?žti, jei š? žod? supranti keliomis prasm?mis, papasakok apie visas. K? "darai" su moral?s principais:

a) laikaisi ir gyveni pagal tuos principus, taikai juos kitiems, vertini kitus pagal moral?s principus

b) supranti tuos principus, stengies laikytis j? iš reikalo, bet tau jie n?ra itin svarb?s ir vertintini

c) moral? - nykus reikalas ir nerašytos taisykl?s.. tau nusispjaut - manai, kad žmogus tiesiog arba b?na geras arba b?na blogas ir kiekvienas renkasi savaip, tam neb?tinos visuotinos taisykl?s

d) sugalvok pati, jei nepriimtini pastarieji variantai, tik tuomet konkre?iai apibr?žk :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 20:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
Linkciau prie varianto c).

Pagal kazkokias visuomenes primestas taisykles tikrai negyvenu. Ir nesmerkiu zmoniu,kurie gyvena kitaip nei visi,pvz. vienisa motina,homoseksualai ir t.t.,kai zmones gyvena sumete skudurus,merginu mieganciu su daugeliu vyru.Morale man niekas.Daug svarbiau teisingumas,gailestingumas,aplinkybes.Morale tai tik kazkokie stereotipai...kazkas pasake,kad taip turi but ir visi gyvena. Principinga nesu,nes manau, tai kvaila.



Nzn gal blogai suprantu sita zodi "morale".Maza dar:)



Ten virsuje,kur raciau apie etinius/loginius buvo cituota is  sito saito http://socioniko.net/lt/.Nzn gal ir absurdas,is kur man zinot,as tik megeja,ne profesionale.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 20:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
Nepatinka tik pasakymas"zmogus buna arba geras arba blogas".Nera taip.Nera nei visiskai geru, nei visiskai blogu zmoniu.Yra tik zmones,kurie galetu buti mano draugais ir kurie- ne,kita energetika ar visiskai kitoks poziuris i gyvenima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 22:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
DONAS



Apibendrinantys bruožai. Tai nepavargstantis nauj? ?d?j? generatorius, nuolat ieškantis naujovi?, parodantis sen? metod? ydas, paaiškinantis, kaip jas pakeisti. Jis m?sto abstrak?iai, link?s tirti pasl?pt? objekt? esm?. Gana ?žvalgus, bet nemoka savo min?i? aiškiai išd?styti kitiems ? jo id?jos atrodo šiek tiek ?miglotos?. Don Kichotas lyg rentgenu permato kiekvieno objekto potencines galimybes ir j?g?, bet ?rodyti ar parodyti kitiems negali.

Šio tipo žmon?s stengiasi sukaupti daug ir ?vairios informacijos: daug ir sistemingai skaito, lanko paskaitas. Be problem? jam ne?domu. M?gsta kuo sunkesnes užduotis. Moka aktyviai ginti savo interesus. Grasinimai ir g?sdinimai mobilizuoja j?gas. Renka informacij? apie žmones. Jau?iasi atsakingi už visas gyvas b?tybes ir jei jai gresia pavojus ? Don Kichotas tampa labai agresyvus. Jis gina visa kas gyva.

Nepastebi žmoni? išvaizdos, j? aprangos. Kovotojas už teisyb?, neken?ia melo.





<iki cia viskas daugmaz atitinka



Santykiai su žmon?mis. Dievina draugij?. Elgiasi laisvai, nevaržomai.



<hmm..kad dievinciau draugija,tai cia per stipriai pasakyta.Nesu kompanijos zmogus.Esu netgi truputi drovoka. Taciau,jei patenku i demesio centra,nesutrinku.



Pradeda pokalbius ir visuose dalyvauja.



<Taip, galiu lengvai uzmegsti pokalbi su dviem, trim zmonem.Bet jei chebra didele,tai daugiau laikausi nuosali,stebiu,bendrauju tik su keletu.Kartojuosi-nesu kompanijos siela.Butent taip as isivaizduoju Dona.



Diskusijose emocionalus, jos nenuobodžios.



<?abejoju ar tikrai.



Lengvai atpaž?sta kito žmogaus sugeb?jimus iš šio kalbos, elgesio, ?pro?i?.



<Cia apie kokius sugebejimus kalba? Greiciau suprantu to zmogaus poziuri i mane,jo nuotaika,jo poziuri i salia esancius. Tai kas nepasakoma.



Vengia paviršutinišk?, pilk? žmoni?.



<su pavirsutiniskais galiu eiti linksmintis,jie gali buti mano draugai. Na cia gal ne i tema. Pati esu vezys pagal horoskopa ir turiu daug draugu sauliu,bet su jais visada susiklosto pavirsutiniski santykiai,kurie taip pat greitai ir nutruksta.



? bendravim? ži?ri kaip ? darb?, bendravimas su jais ? naudingai praleistas laikas. J? traukia nemokan?ios išreikšti save asmenyb?s, ir jis su malonumu pad?s gabiam žmogui parodyti kaip tai padaryti. Prisiriša prie t?, su kuriais sieja bendra veikla.



M?gsta užsiimti tuo kas ?domu, nesvarbu ar tai naudinga. Pabr?žia savo demokratiškum?, stengiasi b?ti objektyvus ir teisingas.



<Gal ir megstu uzsiimti,tuo kas idomu,bet nelabai naudinga.Tik jauciu po to sazines grauzati:)

Del antro sakinio irgi pritarciau.



Gali b?ti geras organizatorius ? suorganizuoti k? nors iš nieko.



<Reikalui esant galiu organizuot,tik tai atima is manes daug energijos,nors buti organizatore man patinka.Is nieko irgi galiu suorganizuot,nes esu kurybinga.





Bet visk? iki detali? jam padaryti sunku.



<Kas tiesa,tai tiesa :happy:



Jei nori, kad tai padaryt?, reikia sakyti, kad tai svarbu žmon?ms ar pan. Žino, ko žmon?ms reikia, bet laukia, kad šie patys tai pasakyt?. Tada padeda.



Netiesa,kartais nelaukiu,kad pasakytu,padedu,nors nieks neprase:happy:



Žmogus ? viena svarbiausi? jo tyrin?jim? sri?i?, užklaustas apie žmog?, papasakos visk?, k? žinojo. Tod?l dažnai vadinamas skundiku.



<?Vel nesuprantu.



Apie jausmus nekalba.



<labai subtilu.Kodel tada Donai priskiriami prie ekstravertu??Juk ekstravertai reiskia jausmus,emocijas kitiems.Kartais nekalbu,todel,kad nenoriu likti iskaudinta. Taciau apie jausmus galiu pakalbeti ir su man menkai pazystamais zmonemis.



Nesupranta, kiek galima priart?ti prie žmogaus.



<Kartais menkai pazystamiems galiu issipasakoti kaip kokiems draugams.:confused:





Nebijo eiti prieš nusistov?jusias nuomones.



<taip



Tod?l ir artimiesiems nepriekaištauja, nes tuo lyg kištusi ? j? jausmus. M?gsta prisiimti atsakomyb?, bet nepripaž?sta joki? pareig?, net draugams.



<Del pareigu draugams tai tiesa,to nepripazistu.





Jis myli visus, kas myli j?.



<jo:happy:



Jis ?sitikin?s, kad visi žmon?s geri, visi r?pinasi vienas kitu.



<ne,nesu tokia isitikinus.Zmogus vis tiek pirmiausiai galvoja apie save,kaip jam geriau,tik po to apie kitus.



Nem?gsta b?ti pavyzdžiu kitiems, su geru ? jis geras, su piktu ? piktas.



taip



Kai Don Kichoto nuotaika gera ? jis stiprus, aktyvus, pasaulis jam atrodo nuostabus, ir atvirkš?iai.



labai taip.





Spaudžiamas gali tapti agresyvus.



<Taip nemegstu,jei kas ikyriai itikineja.



Jam b?tina tur?ti darb? ir mylim? žmog?, kitaip jis puola ? depresij?, iš kurios nemato išeities.



<taaaip



Draugiškumo demonstravimas, sveikas jumoras, komfortas, teigiamos emocijos j? ?kvepia k?rybai.



<taip







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2005, 02:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
Na kadangi nieks manes netipina,pasidariau testa (300 klausimu,vokieciu klb.,nes rusu nesuprantu).

Gavau idomu atsakyma:



Mentor(in), ethisch-intuitiv-Extravertierte:  Hamletas



Erfinder(in), intuitiv-logisch-Extravertierte: Don Kichotas



Analytiker(in), logisch-intuitiv-Extravertierte: Robis(na cia tie tyrinetojai susimaise,t.y. parase,kad Analitikas yra ekstravertas!:confused:



Taigi,taip ir liko neaisku,kas gi as esu.To as nesitikejau.Aisku tik viena:as tikrai intuityvi,daugiau logine nei etine,daugiau ekstraverte ,daugiau racionali.Bet tai tada isseiciau Dz. Londonas!:shocked:



Kas keisciausia mano antroji puse yra Hamletas.Anksciau savyje hamletisku savybiu nepastebejau,bet dabar...labai patinka manojo Hamleto poziuris i gyvenima,esminiais klausimais musu poziuriai visada sutampa ir man belieka tik stebetis,koks jisai panasus i mane.Ka man suvokti prireike daug isgyvenimu,laiko,jis paaiskina taip paprastai ir taip suprantamai...o tada as stebiuosi is kur jis toksai protingas.



Vis delto manau esu Done kartais tampanti analitike(moksluose) ar pasireiskianti kaip hamlete(cia tikriausiai kai girta bunu):happy:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2005, 14:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Ne Don Kichot? Tu :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lap 2005, 16:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
Prasau pasakykit,nekankinkit :tongue:!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lap 2005, 01:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lap 2005, 16:49
Pranešimai: 12
Ar jums jusu tipo aprasymas tinka idealiai?

Robespjeras.Skaitau skaitau, lyg ir tiktu,bet yra esminiu skirtumu .hmm....ten rasoma:





"Pyksta, jei kas nors gilinasi ? jo vidaus pasaul?. D?l to net su artimaisiais negali aiškintis savo santyki?. Vengia kalb? apie jausmus."



Netiesa. Jei blogai jauciuosi, turiu kazkokiu problemu, ir t.t butinai turiu su kazkuo pasisneket. Tada man palengveja. Nors nemegstu kitiu uzkrauti savo problemomis(nes zinau,kad niekam nepatinka niurgzliai). Taciau stengiuosi susirast zmogu, su kuriuo galeciau apie tai pakalbet ar bent jau uzsimint,kaip jauciuosi.Savyje neuzsidarau!Ir tikraiii nepykstu,jei kas klausia,kaip jauciuosi.Man to reikia.



Net nebutinai problemos.Apskritai kalbu apie jausmus. Ka tuo metu jauciu,ar man gera, ar pikta ar liudna.Yra i daugiau neatitikimu.





Kas man labai budinga,tai:



gyvenu ateitimi.Tai reiskia, ne cia ir ne dabar.O tam kad kazkada butu geriau.Labai daug planuoju,svarstau.Pasiryztu veikti tik simta kartu viska apsvarcius,kai is galimu variantu issirenku geriausia(cia turiu omeny svarbiausius gyvenimo klausimus).

Nors niekada saves neapriboju(atseit,jei jau suplanavau,tai turiu ivykdyti),pasilieku sau galimybe paskutine akimirka viska keisti.Svarbu zinot,galimas pasekmes ir but su tuo susitaikius.

Na cia tikriausiai butu galima viska pasakyti keliais zodziais:"Nemegstu rizikuot"



Nors cia netaisykle.Galiu buti ir spontaniska.Kai tai liecia jausmus.



Laaabai reikia,kad kas nors ivertintu mano darba. Neivertinto darbo,nesvarbu kiek laiko prie jo sugaisau, nelaikau sekmingu. Visokie pagyrimai laabai skatina mane toliau tobuleti ir atvirkciai- kritika mane gali visiskai sugniuzdyti.



Sunkiai isgyvenu nesekmes,nepasisekimus.



Man svarbu,kad pokalbio su manim metu zmogus gerai jaustusi.Nzn, nemoku paaiskinti. Daznai jauciu neatitikima tarp sakomu zodziu ir to, ka zmogus istikruju jaucia. Pirmoji pastebiu,kai zmones vienas kitam simpatizuoja.Zinau,kurie zmones manes nemegsta ar pavydi nors to tiesiogiai neparodo.



Labai pykstu, jei man kokio negrazino daikto,pinigu, vienzo pasieme,kas man priklause ir negrazino.



Sunku palaikyti nuolatine tvarka.Susitvarkau ir ziurek jau vel....chaosas.



Santykiuose su svetimais zmonemis daznai bunu "kauketa".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 72 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007