Socionikos forumas

Dabar yra 25 Bal 2024, 19:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 13:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639


Cassandra raš?:
Laisva ir nevaldoma pokalbio t?km? gali kli?ti racionalui, iracionalo, net jei jis tai ir pastebi, tati neerzina - gi nat?ralus pokalbis vystosi, kur?, esant reikalui bet kada galima perkelti ? kit? kategorij?, ar kuriam galima sukurti nauj? tem?.



Nepatinka man b?tent tas, kad tie nukrypimai niekur n?ra perkeliami, o ne laisva t?km?. Noriu sužinot, kaip su Ugne baig?si, o skaitau apie liutaura du ar tris puslapius. O Robespjerai turi :bintuition:, kiek pastebiu, jie apie ateit? neperdaug susim?sto. Turiu 2 paž?stamus Robikus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, na, aš tipuodama nerišu prie tipo toki? požymi?, kaip m?gimas ar nem?gimas plauti rankas, svajoti ar ne apie ateit? ir pan., nes tai ne tipo, o asmenyb?s bruožai, kai kurie netgi susij? su amžiaus tarpsniais. Niekas nenuneigs, kad jaunyst?je svajojama, nepriklausomai nuo tipo, daugiau nei sulaukus brandaus amžiaus.



Ta?iau intuityvai yra link? kalb?ti b?tent apie svajones, nesvarbu, ? kur ir kaip orientuotas. Tuo tarpu sensorikai žod? "svajon?" yra link? keisti ? žod? "noras" d?l tos priežasties, kad su j? konkre?iu m?stymu "svajon?" yra kažkas pernelyg neapibr?žto ir sunkiai ?vardijamo. Tuo tarpu "noras" yra konkretus ir žemiškas.



Apskritai, teigti, kad robikai nesusim?sto apie ateit?, yra netikslu. Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo jo tipo, susim?sto apie ateit?. Tik kiekvienas skirtingai tai supranta. Pvz. mano m?stymas apie ateit? šiai dienai yra toks: velnias, kit? ruden? šildymas brangs, ir stipriai, nes: 1) brangsta dujos, 2) šildymo PVM lengvatos nuimamos ir paliekamas 18 % PVM, vadinasi, atsižvelgiant ? tai...(toliau eina samprotavimai apie šeimos ?k?, biudžet?, išlaidas, pajamas ir t.t.). Tuo tarpu koks nors Dostikas, m?stydamas apie ateit?, akcentus susid?lios visai kitoje plotm?je, orientuodamasis ? žmogiškus santykius ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 14:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra: o gal visgi jeseninas. j? tai tikrai labai daug dalyvauja forumuose, pvz., šiame :smile: be to, jie svajotojai. ir nori išmokti bei išmokinti  joti (:blogic:), kad nekankint? gyv?n? (etinis pol?kis), bet gi nepavyksta, nes visgi tik svajoja :wink:



bet ?ia, žinoma, v?l tik viena iš versij?. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 14:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras, va man tas etinis pol?kis apie gyv?n? nekankinim? irgi užkliuvo, tod?l pagalvojau, kad bent jau normatyvin? etika tur?t? b?ti ir kaip vien? iš versij? pasirinkau rob?. Bet Nadiai reikia tikslaus tem? suskirstymo. Tod?l mintis sukasi arba apie racionalum?, arba apie logik?. K? tu manai apie tai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 15:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra: Jo, tokiuose klausimuose yra tikrai racijos, tod?l logiko versijos visgi iki galo neatmes?iau. kita vertus, atkreip?iau d?mes? kaip savo t? pasakym? ji formulavo: "Nors ir labai man nepatinka, kad temos pas jus ?ia labai laisvai nukrypsta, ..." Taigi ji tiesiog ?ia pabr?ž? galb?t tam tikr? paradoksali? kontradikcij?, kuri? pati ir suvokia.



Kaip beb?t?, jei mes laikytum?s tos prielaidos, kad ji savo tip? suvokia teisingai, tai atmes?iau racionalo intraverto versij?. ir štai kod?l: svajojimas ir gyvenimas ateitimi yra aiški užuomina ? intuityvum?. ta?iau nadia, pateikdama Robio pavyzd?, kartu netiesiogiai pabr?ž?, jog ji svajojimo fenomeno nesieja su :bintuition: vadinasi, viena iš nadios stipri?j? funkcij? yra :wintuition: o kadangi ji - intravert?, tai :wintuition: yra ir pirmoje vietoje. Taigi, mano galva, lieka tik du variantai: jeseninas arba balzakas (arba kitas tipas, jei ji sav?j? visgi nusista?iusi ne visai teisingai).



o kadangi jeseninai tikriausiai aktyviau dalyvauja forumuose nei balzakai, tai gal išties m?s? naujoji ir šaunioji forumo dalyv? yra INFP :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 15:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia labai logiškai ir nuosekliai d?lioja mintis, tod?l man nesitiki, kad jos logika gal?t? b?ti ketvirtoje funkcijoje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 15:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Hmm...man Nadios pasisakymai sukelia jausma, kad stengiamasi nepasakyti perdaug. Pasakoma kazhkas, kas tarsi pridengia dar 3/4 kazhko, kas nepasakoma. Et, nemoku ishsireiksht. Ir kazhkas pazhistamo. Kazhkur jau girdetas-matytas kategorishkumas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 16:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, suprantu, apie k? tu, kažkok? nutyl?jim? jau?iu ir aš, tod?l ir neskubu su išvadomis. Laukiu, kol žmogus atsiskleis. Nors...aišku, galiu ir nesulaukti.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 02:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: paradoksas, pasakei lygiai tai, k? galvojau, skaitydama ši? tem? (dar ne visur sp?jau apeit šiandien).



Ne jeseninas tai tikrai, liutaurai :smile: Jeseninai nesiparina d?l tem? nugrybavim?- jie eina pas admin? ir aiškina: daryk rod? admine! arba man leisk padaryt! :wink::happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 03:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
IV kvadra?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 11:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
liutauras raš?:
Cassandra: nugi jinai daug pasak?: kad intravertas. reiškiasi, net (!) aštuoni tipai iškart atkrenta :wink:. toliau samprotaudamas, many?iau, kad ji - logik?. Iškart prie kategorizm? per?jo. Taigi, beliko tik keturi variantai :smile: Iš likusi?j? man labiausiai tik?tinas - Balzakas (bent d?l jo jinai labai aiškiai pasisak? - matyt, žino k? sako :smile:).



nu bet ?ia, žinoma, šit? pasvarstym? nepriimkit rimtai - vis tiek visk? sužinosim šeštadien?, o gal ir anks?iau :smile:


Liutaurai, nepasteb?jau šitos tavo pirmos žinut?s. Atsp?jai.

Tik dabar radau j?s? tip? statistik?. Taigi atsiprašau, kad suklaidinau. Aš, rašydama, tur?jau galvoj ne šio forumo statistik?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 12:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
A, tada aišku, kod?l kiekvien? savo žod? gerai apgalvoji :wink: Sekasi gi tai III kvadrai :wink::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 12:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia[/b raš?:
Liutaurai, nepasteb?jau šitos tavo pirmos žinut?s. Atsp?jai.




Tu matai, koks aš taiklus. Iš pirmo š?vio atsp?jau! :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 12:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Musu daug ir mes jega :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 22:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
panteja: Speju- panteja jesenine. Jus tipindami neatsizvelgiate i tai kad tipa lengviausiai nustatyti ne pagal funkcijas o pagal santykius, jei ji dar parasytu kaip sutaria su vyru ir kurioj vietoj kyla konfliktai , bei nepamenu su tevu ar broliu (cia gali buti bet kas, nes giminiu nesirenkama) butu dar lengviau tipinti. kiti panasus tipai negaletu gyventi su hamletu. Butu idomu, jei paziuretume i jos atsakymos is tos pozicijos kad ji Jesenine, ir pasakyti kurioj vietoj jeseninas taip neisielgtu-nerasytu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 153 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007