Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 06:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 13 Vas 2013, 23:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
1.Prisimink kokį nors tau įdomų žmogų ir išvardink 5-6 jo savybes, dėl kurių jis tau įdomus.
išradingas, turi savo garbės kodeksą ir jo laikosi, stebina žinių gausa ir gebėjimu jas sieti pritaikyti, greitos reakcijos į besikeičiančią situaciją
Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo neįdomus?
matantis tik savo problemas, siauro akiračio, norintis ropštis per galvas grubiais metodais, tingus

Ar laikai save įdomiu žmogumi? Kodėl?
O taip. Man sekasi dauguma sričių į kurias pradedu gilintis. Tarp poetų galiu jaustis poete, tarp dailininkų- dailininke, tarp besigilinančių į mokslo gelmes- specialių naudingų žinių. Turiu daugybę veiklų, pomėgių. Moku išklausyti, bendrauti su labai skirtingo amžiaus žmonėmis.

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina neįdomiu?
tai nemalonu aišku, bet tai daugiau info apie tą žmogų. Jis tiesiog turi kažkokį išankstinį nusistatymą. Ai, kam gaišti laiką. Tegu sau galvoja. Užsisklendžiu, tampu nekalbia flegma jei nėra kaip atsitraukti.

2.Į ką pirmiausia atkreipi dėmesį susipažindama(s), pradėdama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.
Apžiūriu išsklaidytu žvilgsniu, labiau klausausi ką sako mano širdutė. Pvz prieš kelias dienas pristatė naują kolegą dirbsiantį gretimame kambaryje. Pasistengiau įsiminti vardą, supratau kad kažkas nepatiko išvaizdoje, bet nutariau kad tai ne mano reikalas. Pasakiau su šypsena kad visada galima kreiptis į mane bet kokiais iškilusiais klausimais. Visas sekančias dienas susitikus pasiteirauju kaip sekasi, kelis kartus parodžiau kas kur padėta, šiandien jau mačiau kad šypsosi jaučiasi jaukiai. Manau sutarsim gerai.

3.Ar dažnai vėluoji? Kaip žiūri į žmones, kurie vėluoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinimą? Kaip rodai?
stengiuosi ateiti gerokai anksčiau. Nemėgstu vėluoti, nervuojuosi, man gėda vėluoti. Atsiprašinėju.

4.Kaip jautiesi būdama(s) vienumoje? Nėr kur dėtis, nėr kč veikti ar atvirkščiai?
turiu daug veiklos, vos spėju, todėl vienatvė tai tik gera proga paimti kokį nors nebaigtą užsiėmimą į rankas. Nėr ką veikti- kas per būsena? Net sėdėdama poliklinikoje eilėje kur nei skaityt nei ką veikt randu kažką įdomaus: tiriu grindis, sienas, kas pro langą matosi, ką kalba žmonės, arba medituoju.

5.Ką tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarbūs ir kaip tai kuri?
O taip, komfortas yra gėris. Jaukumas reikalingas kaip oras. Laisvalaikį noriu leisti komforte, gražioje estetiškoje aplinkoje, lipinu atkakliai kiek leidžia finansai iki tol kelis kartus suprojektavusi galvoje, nupaišiusi sąsiuvinyje. Sukurtu jaukumu džiaugiuosi ne vienerius metus, neatsibosta.

6.Ar tau malonūs ir būtini komplimentai apie tavo išvaizdą? Kaip reaguoji į kritiką?
komplimentus mėgstu gauti ir duoti. Labiau patinka komplimentas žvilgsniu, nes žodžiai gali būti tik mandagumas. Kritika skaudi, tačiau jos yra dvi rūšys: kai pataria gero linkintys nes iš šono matosi geriau, dar trukdo įpročiai kažką keist kardinaliai, sunkiau su kritika paskatinta kritikuotojo neigiamų bangų. Tokiu atveju vėl tampu flegma.

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbyklė? Ką darai? Kaip jautiesi?
panikuoju, nes nesugebėsiu pati pataisyti, vėl neplanuoti nuostoliai, paskiau pasineriu į pomėgius pagalvojus kad kažkuo užpildyčiau laiką kol situacija išsispręs

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

noriu būti praktiška tik ne visada pasiseka. Nesvarbu kaip vertina, svarbu kad tai nebūtų neigiamas vertinimas.

9. Kas tau yra ginčas? Kokiais atvejais tu ginčijiesi? Ar lengvai keiti savo nuomonę, prisipažįsti neteisiu? Su pavyzdžiu.
diskusija kai nuomonės stipriai skiriasi ir reikia rasti kompromisą, kitaip galima likti kiekvienam su savo tiesa. Keičiu nuomonę kai gaunu argumentus, ambicijų neturiu ginti savo nuomonę. Darbe statėme didelį įrenginį. Pasiūliau pagal gamyklinius reikalavimus, kiti rado mažiau atitinkančią eksploatacijos reikalavimus, bet patogią. Sugalvojusiam asmeniui pasakiusiam kad jo sugalvota vieta yra geresnė (kai jau buvo pastatytas įrenginys) pasakiau komplimentą už gerą sprendimą nors su tuo ir nesutinku(mintyse), bet kam kovoti dėl tokių smulkmenų, bus tik bėda jei suges ir nebegalios garantinis aptarnavimas.
10.Artimas žmogus kažkodėl vaikšto visas paniuręs, nesikalba... Kaip priimi tokią situaciją? Ką darai?
Norėčiau vaikščioti ratais, trintis į šonus ir klausti: kasnutikokasnutikokasnutikogaliupadėti? Tačiau žinau kad taip elgtis negaliu, turiu tokiu atveju derintis prie paniurėlio poreikių

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos pokyčius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos? akys viską išduoda. Apskritai žmonės savo elgsena tiek daug deklaruoja apie save kad apskritai daug ko gali ir nesakyti. Nuotaikos mano lėtai kintančios.

12. Ar gali lengvai inicijuoti konfliktą? Kokios dažniausiai būna jo priežastis? Jei susipykai, ar linkęs pirma(s) taikytis? kodėl? O galima be konfliktų, ką? Negalima? Tada kalbėsiu kalbėsiu analizuosiu, kol atsibos, tik ne man atsibos aišku. Taikytis noriu. Bet prieš tai kur nors vienatvėje pakunkuliuoju, atrajoju situaciją, įsirašau amžiams amžiniesiems jei situacija buvo prasilenkusi su socialinėmis taisyklėmis.

13. Ką jauti ir ką darai, jei ką nors įžeidei? Kodėl? Su pavyzdžiu.

Atsiprašau, apskritai stengiuosi to nedaryti todėl pvz nebus. Nebent galiu sutramdyti kažką kas kėsinasi į mano gerovę bet irgi ne tiesiai kakton, subtiliau, bet kad skaudėtų ir ne iš karto. Tačiau tai ne įžeidimas, tai dvikova.

14. Kaip supranti, kas ir kaip į tave žiūri, kokius jausmus tau jaučia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kodėl? Jaučiu, ne visada suprantu kodėl. Matau, bet kol surenku info kas ir kaip kartais praeina laiko. Neprisimenu nei kad labai patikčiau nei kad nepatikčiau. Abiem atvejais sutrikčiau.

15. Ką tau reiškia taisyklės? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne? Taisyklės būtinos gyventi visuomenėje, jų reikia laikytis, jei visi laikytųsi taisyklių- liktų daugiau laiko geriems dalykams

kitą dalį atsakysiu vėliau.
Gal padėsit man pasakyti kas esu? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 01:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Pirmas įspūdis, susidaręs beskaitant - Dostojevskis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 14 Vas 2013, 08:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
:happy:

taip ir jaučiau kad gali būti taip.
Papildau:



16. Kaip esi linkęs organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvieną atostogų detalę? Ar tik apmeti maždaug, ką reiktų per jas nuveikti, bet pasilieki laisvę vietoj nuspręsti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai būsi vietoje, tada ir nuspręsi?
mėgstu žinoti visas detales, pasvajoju ir apie neįmanomas finansiškai atostogas, paguldau jas į svajonių sąrašą ir kažkada progai pasitaikius realizuoju. Tačiau jau vietoje galiu lengvai keisti planus, nes pirminis išsiaiškinimas visų smulkmenų man reikalingas pasitikėjimo savimi, tvirtumo jausmui susikurti. Dar aišku svarbu kas šalia, dėl ramybės galiu sutikti ir su kitais sprendimais. Tačiau yra kažkokių etinių taisyklių rinkinys kurių negaliu atsisakyti vardan smalsumo. Pvz negaliu savęs priversti brautis į uždarytą muziejų jei to nenoriu, verčiama pramušti įėjimą jaučiausi šlykščiai, tačiau galiu pralaužti visas neįmanomiausias užtvaras jei to noriu. Tarkim 1986-aisiais patekau į Pink Floyd koncertą Maskvoje be bilieto ne gudraudama, bet palydėta apsaugos viršininko kuris pasikalbėjus gal 10 minučių suprato kad man padėti yra būtina ir pravedė pro visas užtvaras, pasodino ložėje ir paprašė ten esančių kad manimi pasirūpintų.


17. Apsipirkinėjimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priekį, ar eini ? parduotuvę tada, kai kažko prireikia? Ar mėgsti sudarinėti pirkinių sąrašiukus? Ar turi savo nusistovėjus? vaikščiojimo po supermarketą maršrutą?

Visaip. Maisto sąrašiukas atsiranda galvoje dar namuose, tačiau gali kisti atsiradus netikėtai geram sprendimui parduotuvėje. Skaičiuoju mintyse sumą, kad nebūtų staigmenos kasoje, noriu valdyti išleidžiamos sumos dydį. Jei turiu didesnį tikslą galiu ilgą laiką atsisakyti kažko net skriausdama save maisto, kosmetikos, drabužių sąskaita ir siekti savo svajonės. Tačiau kartais mėgstu atsipalaiduoti ir paklajoti po parduotuves tarsi po parką, palepinu save iki tol uždraustomis prekėmis, tačiau visada skaitliukas tiksi iki kokios sumos leidžiamas apsipirkimas. Nebūna kankinančios dilemos: tą ar aną ir kodėl ne abu. Nevaldomos aistros pirkiniams neturiu.



18. Kiek tau būdingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vieną užduotį ir imtis kitos? Ar labiau mėgsti pasiruošimą veiksmui ar patį veiksmą? Kiek tau būdingas atidėliojimas, užuomaršumas?
Manau kad esu perfekcionistė, nemoku prašyti pagalbos, ar pasinaudoti žmogumi gražiai įkalbant padėti taip palengvindama sau gyvenimą. Pagalbą kviečiuosi tik kai noriu sukurti bendrą nuotaiką, pvz pietų ruošimui susikviečiu visus, nes taip greičiau ir šiaip esu ne vergė Izaura, kiti prisidėję bus lygiateisiai dalyviai, kitaip jausiuosi tarsi tarnaitė skubinama alkanųjų. Daugelį dalykų pasidarau pati jei išgirstu nors menkiausią "ne".
Nemėgstu nutraukti kažkokį veiksmą. Pvz plaunu lėkštę, o kažkas iš namiškių šaukia ateik va reikia... Užverdu mintyse, pasakau kad ateisiu kai pabaigsiu. Negaliu numesti, nueiti padėt ir vėl grįžti prie savo trumpalaikio darbuko. Kitaip jei tai imlus laikui darbas, tada rasiu tinkamą laiką pauzei. Rankdarbius ir paveikslus tai visus atidedu kažkuriam laikui, kad galėčiau objektyviau įvertinti ką toliau daryti. Jų pas mane daug daromų vienu metu.
Mėgstu patį veiksmą, pasiruošimas tai ta dalis kuri būtina. Atidėliojimas pas mane gali būti tik dėl rimtų išorinių priežasčių. Stengiuosi neužmiršti, bet jei dėl veiksmų gausos kažkas išgaravo iš galvos, jaučiuosi nesmagiai. Principas gal rytoj visai nereikės manęs nevilioja, neatrodo smagus. Moku save užmotyvuoti prieš tai įvertinusi darbo prasmingumą. Jei nutariau kad ne, tai jau- ne. Tai jau neatidėliojimas. Vertinu straipsnius apie racionalius sprendimus buityje, juos įsimenu taikau, radusi geresnius- keičiu senus įpročius lengvai. Svarbu kad neįdomioji tvarkymo pasiruošimo dalis vyktų kuo trumpiau sklandžiau bet jokiu būtdu nesuchaltūrinta.

Dabar galvoju ar mano šios nuoširdžios mintys būtų buvusios identiškos pvz prieš 10 metų. :strange: Hamletas man labai patiko, analizavau kaip jie daro ir stengiausi taip įprasti elgtis. :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 15 Vas 2013, 19:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Bir 2012, 10:53
Pranešimai: 24
:bintuition: / :wsensoric: kvadra, dar neatmetu robo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 18 Vas 2013, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Vas 2009, 19:09
Pranešimai: 25
Robikė pagal mane. Skaudi juodoji sensorika, bet baltos etikos nė pėdsako nematau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 18 Vas 2013, 19:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
jau susipainiojau bandydama pasirinkti kuris variantas tinkamiausias :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 20 Vas 2013, 01:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Na manau tu dostikė, šiaip netgi ir įsitikines tiesa sakant :smile: .Jei reikia galiu argumentuoti.Na dar gali pasimatuoti tarptipinius santykius su žmonėmis kuriu tipus žinai, ir pažiurėti ar kažkas gaunasi...

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 20 Vas 2013, 18:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Vas 2009, 19:09
Pranešimai: 25
13 ir 14 klausimo atsakymai rodo, kad etika labai silpna, žmogus nejaučia santykių, jų nekeičia. Už tai daugelyje vietų matau :wlogic: su :bintuition: Man irgi abejonių nekyla. Visi aspektai savo vietose :). Netgi :blogic: irgi yra neblogai išreikšta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 20 Vas 2013, 19:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
13 atsakymas labiau silpną, galimai skaudžiąją skaudžią :bsensoric: rodo. Dėl 14, panašu tai daugiau intuityvaus intraverto bruožas, ne silpnos etikos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 20 Vas 2013, 22:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Vas 2009, 19:09
Pranešimai: 25
Taip, antra dalis parodo skaudžią :bsensoric: . O iš pirmos dalies ,matosi kad ne Dostojevskis, nes jis iš kart galvotų, ką daryti su santykiais,kaip taikytis, ar išvis nori taikytis.. O tiems su :wlogic: reikia daug mokytis tokių dalykų ir ilgai galvoti kaip čia adaptuoti savo trečiąją funkciją.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 21 Vas 2013, 11:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
betipo rašė:
nes jis iš kart galvotų, ką daryti su santykiais,kaip taikytis, ar išvis nori taikytis.. O tiems su :wlogic: reikia daug mokytis tokių dalykų ir ilgai galvoti kaip čia adaptuoti savo trečiąją funkciją.


Čia ugdoma taip daro kaip tu parašei... Keturmatė :wethics: konservatyvesne, atsiprašymas labai tikėtinas variantas, ir atsiprašys lengvai ir sklandžiai jei manys kad reikia, baziniam logikui kad atsiprašyti aka prisipažinti klydus apskritai labai sunku, ne visi net ir sugeba...

Toliau čia jau visiškai nerobespjeriška...

Smilga rašė:
ambicijų neturiu ginti savo nuomonę.

Smilga rašė:
Moku išklausyti, bendrauti su labai skirtingo amžiaus žmonėmis.

Smilga rašė:
Apžiūriu išsklaidytu žvilgsniu, labiau klausausi ką sako mano širdutė.


:wethics: ypač moterys darbe...

Smilga rašė:
Pasakiau su šypsena kad visada galima kreiptis į mane bet kokiais iškilusiais klausimais. Visas sekančias dienas susitikus pasiteirauju kaip sekasi, kelis kartus parodžiau kas kur padėta, šiandien jau mačiau kad šypsosi jaučiasi jaukiai. Manau sutarsim gerai.


Rolinės lozungai...ypač motyvacija kodėl jų reikia laikytis daug ką pasakanti :happy: .Robikas prie gero noro kai būtų skėles čia puse puslapio. Apie taisyklių rūšis jų panaudojimą, sukūrimą, naudingumą ir tttt :happy: :happy:

Smilga rašė:
Taisyklės būtinos gyventi visuomenėje, jų reikia laikytis, jei visi laikytųsi taisyklių- liktų daugiau laiko geriems dalykams


Ir taip toliau ir panašiai daug čia dar būtų galima plėstis bet tingiu :syp_11: ...

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 24 Vas 2013, 18:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
Dėkoju jums. :syp_28:
Vėl matuojuosi tipus pagal jūsų pastebėjimus. Tai nuostabu. :happy: Baisiausia kad manyje nėra suinstaliuota kažko kas padėtų išlaikyti atmintyje tuos visus magiškus kvadratėlius. Kas kartą bėgu pažiūrėti ką jie reiškia. (kokia gėda) tačiau tipus diferencijuoju kažkokioje neverbalinėje zonoje :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 27 Vas 2013, 13:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Smilga rašė:

........ Baisiausia kad manyje nėra suinstaliuota kažko kas padėtų išlaikyti atmintyje tuos visus magiškus kvadratėlius. Kas kartą bėgu pažiūrėti ką jie reiškia. (kokia gėda) .........


Na ne Vienintelė turi tokią bėdą, man asmeniškai taip pat tos geometrinės figūrėlės kažkokia mistika.
Gal toks koduotas sistematizavimas parankus logikam, o etikam jis nelabai limpa. Na čia tiesiog mano subjektyvios prielaidos neturinčios jokio praktinio pagrindo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 01 Kov 2013, 02:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Bet kuriuo atveju Smilga - labai žavus tipas :happy: :syp_26:
Gyvai teko bendrauti nedaug. Dabar vėl galvoju - koks gi tipas? Be abejo - etikas. Hamletas ar Dostikas? Dabar nemažai bendrauju su moterimi, kurią nutipavau kaip Dostikę. Yra panašumų... Per intraversiją/ekstraversiją etikus tipuoti labai sunku. Manau, per kvadras labiau skirtumas turėtų jaustis. Artimieji socionikai-profai galėtų tiksliau nutipuoti :wink:

Labai vaizdingi (tiesiog meniškos miniatiūros) atsakymai į klausimus. Beje, apie tuos "magiškus kvadratėlius" nuotaikingai išsireikšta. Kad logikams jie "parankūs" - per silpnai pasakyta, Žalty. :tongue: Man jie - būtini. Be jų - kaip be rankų. Jie yra tarsi trimatis vaizdas. Mėgstu viską schematizuoti grafiškai - taip atgyja aprašymo žodžiai. Taigi, "subjektyvios prielaidos" - netgi labai praktiškai pagrįstos!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Padėkit atrasti save
StandartinėParašytas: 03 Kov 2013, 18:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 15:50
Pranešimai: 64
Dėkui, Liepa. :wink:
Man kol kas patinka pasimatuoti Dostiko peleriną. Tačiau kaip ten yra iš tiesų? Kaip ten bebūtų man labai smagu skaityti apsilankiusiųjų mintis. Dėkoju, laukiu daugiau. Tarsi atėjote į svečius mano sielon. Tačiau gyvas bendravimas aišku atskleistų daugiau. :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007