Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 05:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 276 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 29 Lie 2010, 21:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pirma, Jeseninas ir Žukovas šioje temoje - nesiklijuoja niekaip...

Antra:
Ekstravertinės etikos potipis būtų E,
ekstravertinės sensorikos potipis - F
ekstravertinės logikos potipis - P
ekstravertinės intuicijos potipis - I

Intravertimės etikos potipis - R
intravertinės sensorikos potipis - S
intravertinės logikos potipis - L
intravertinės intuicijos potipis - T


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2010, 20:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
nu ką tu čia vis nušneki? ką tu čia ištraukei iš kur?
Fe - emocinis subtipas jesenino, Ni - intuityvus

ten tebuvo atsakymas į kažkieno postą ir tiek. jeseninas ir žukovas tebuvo kaip pavyzdžiai, ar visiškai aišku ar dar ne ? tipo argumentacija dėl 32 tipų...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2010, 21:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Socionikoje nėra Fe ir Ni žymėjimų, nes viena raidė "F" reiškia :bsensoric: (ekstravertinę sensoriką), o N raidė išvis nieko nežymi.
Jesenino emocinis potipis yra E, o intuityvus - T.

Nemarmaliuokite į vieną krūvą SKIRTINGŲ SISTEMŲ žymėjimų!!!
Юуk нeгaliмa рашytи бet кaиp, кад kиtиeмс tekтų реbусus sпręсti... Būtina apsipręsti, kuria VIENA KALBA rašome....
Apie MBTI tipologiją yra sukurta speciali tema: ten - prašom su visais MBTI žymėjimais...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2010, 15:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
na, man rodos mes niekada Liepa nesusikalbėsim ;)

tu nori - tu naudok tuos žymėjimus.

čia kaip ir išsišokimas iš tavo pusės ;) aš praleidžiu nemažai laiko angliškuose socionikos puslapiuose ir ten naudojamas tik toks žymėjimas.
:bsensoric: = Se
:bsensoric: :wlogic: = SeTi = SLE = ESTp
Žukovais ir kitais vardais labai retai vadinami tipai. dažniausiai tik aptariant verstus rusų tekstus.
Taip pat ir subtipai žymimi kaip SLE, Se subtipas ar Sle, Ti subtipas.

čia tavo pačios bėda ir prašau nelysti su tais žymėjimais mamiškai grūmodama ;) atsiprašau už piktumą ir dėkui už tavo susivaldymą, tačiau aš negaliu karštai nereaguoti, atsiprašau.

Tavo nuolatinis MBTI prikišinėjimas mane žemina. Aš su MBTI vargiai susijęs. Niekada neatlikinėjau jokių testų, beveik nieko neskaičiau apie MBTI.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2010, 15:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nary, o kodėl supykai? Turėtum supykti ant savęs, kad nesidomi socionika ir nežinai terminų.
ČIA yra socionikos forumas - ir mes naudojame socionikos žymėjimus ir terminus.
Juk nuėjęs į tuos angliškus forumus nerašai ten lietuviškai - tai ir čia būk malonus (kultūringas ir mandagus) kalbėti ta kalba, kuria kalba visi.

Jeigu pageidauji - gal ir būtų galima čia sukurti MBTI bloką (aš esu prašiusi analogiško leidimo MBTI forume turėti socionikos bloką ir jį gavau... bet deja, tenykščiai beveik visi nėra susipažinę su socionika). Lygiai taip pat nežinau, ar čia atsiras daugiau žmonių susipažinusių su MBTI - jei bus, kas supranta, tai turėsi su kuo tame bloke kalbėtis MBTI terminais. Jei ne - tai kitiems MBTI yra "paukščių kalba"...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2010, 15:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Liepa, toks vaizdas, kad nė neskaitai ką rašau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2010, 15:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Skaitau atidžiai. Но niekuomet je n'accepterai pas говорить maišyta language.
Jeigu aš žinau ir moku šias tris ar keturias kalbas - dar nereiškia, kad galiu sau leisti jomis kalbėti VIENU METU.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2010, 15:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
jau mačiau šitą bairį, labai šmaikštu, žiauriai ;)

šitas jūsų forumas kirmyja, niekas jame nesilanko, o tu man sakai, kad aš kalbėčiau būtent tokia kalba kokios tu pareikalauji? na, atsiprašau... ir dar kartą paminėsiu, kad lankaus socionikuos forumuose.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2010, 15:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš norėčiau, kad forumą lankytų ir NAUJOKAI, tik pradėję domėtis socionika, kad užsikabintų. Ir nenorėčiau, kad prarastų norą čia lankytis, pamanę, kad čia tik šiaip sau chatas ir toli nuo RIMTO domėjimosi, kadangi patys dalyviai visiškai neskiria tipologijų ir patys painioja (o gal neskiria?) žymėjimų. Gal kitus forumus ir tenkina "laikraštinis horoskopinis" domėjimosi lygis (išsibūriau pagal kaži kokiame žurnale ar forume rastą testą ir jau žinau tipą). Tačiau Tu nurodyk dar bent vieną rimtą lietuvišką socionkos forumą.

Bajerį galime palikti ramybėje. Bet ar Tu panorėtum užsiregistruoti forume, kuriame kalbama va tokia maišyta kalba. Juk vargu. Taigi, jei Tavo tikslas nėra gąsdinti kitus, tai...

P.S. O dėl apmirimo - dabar rugsėjis. Tikriausiai teko matyti naują nicką šiame forume - tai naujokas. Kol kas susipažįsta su socionikos pagrindais. Įžvelgiu jame nemažą potencialą. Laukiu, kol galės įsijungti į diskusijas su seniau besidominčiais socionika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2010, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Naa, taip sakykim, išryškėja kartais vertybių skirtumai... Kurie dar ir užgauna neretai ;)

Tiesiog noriu pasakyti paprastai.

Ar tu supranti, kad aš nesidomiu ir niekada gyvenime nesidomėjau MBTI? :D Tik tiek...

Dėl maišymų kažkokių... Sakau, vartojamos plačiai tos skirtingos, tau nepriimtinos sąvokos ir problemų jokių nėra. Naujokams gal ir sunku susigaudyti, tačiau dauguma žmonių lengvai laviruoja tarp tų visų žymėjimų ir bėdos nemato. Dažniausiai man rodos daroma taip kaip patogiau. Vienakart nori sakai ENTj, kitą LIE, ir dėl to daug bėdos nėra. Beje vienas žmogas angl. forume kėlė klausimą dėl naudingumo triženklio naudojimo ir jo dauguma argumentų buvo prieš triženklį ir keturženklis tikrai pasirodė kur kas patogesnis. Tačiau tas labai kažko gal neįtakojo, ir visi kaip naudojo visus galimus žymėjimus, taip ir tebenaudoja ;)

Tarsi iš MBTI nukopijuotas keturženklis žymėjimas, tiesiog kartais taip ir įvardijamas kaip "keturženklis žymėjimas", pvz. "keturženkliu žymėjimu šiame santykyje galima sakyti XXXx yra tas tas, kažkas ..."


Na žodžiu, jaučiu gausiu tą patį ablomą :strange: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2010, 17:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Bet ar Tu supranti, kad tas MECHANIŠKAI iš MBTI perimtas žymėjimas - žymi visiškai KITOKIUS TIPUS. Jie nesutampa!!!
Ir kai Tu parašai pvz. ISFJ - tai visiškai neaišku, kokį tipą turi omenyje? Ar tai Diuma, ar Dreizeris... O gal dar velniai žino kas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2010, 18:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
:strange:

visų pirma - gana retai rašau keturženkliu žymėjimu. visiems aišku kad kalbama apie socioniką. visi rašo ne XXXX formatu, o XXXx, kas irgi labai aiškiai yra aišku, ir aišku, jog kalba eina apie socioninius tipus. Man apskritai neaišku kam įdomūs tie MBTI tipai. Kaip suprantu, sistema kuri paremta tik tai tipavimu yra galimai įdomu tik horoskopų bei astrologijų mėgėjams :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2010, 23:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nary, tada aš irgi nesuprantu - kuo gi Tau tokie keblūs socionikos tipų žymėjimai (pvz. Dreizeris, Sergėtojas, ESI, RF, :wethics: :bsensoric: ) - rinkis net iš 5 variantų!
Kuriems galams įvesti painiavą su MBTI žymėjimu, ar į jį panašiu (naudojant ketvirtąją raidę mažąją).
Ar Tu greitai susiorientuotum, kokia funkcija bazinė, kuri kūrybinė, pvz., INFp tipui, ir išvis - KOKS tai tipas? Ką reiškia I, N, F, E, S, T raidės - suprantu. O kokia "j" arba "p" reikšmė??? Ką konkrečiai jos žymi? Ar pats žinai, jeigu "kartais" vartoji?
O socioniniame (bet kuriame iš 5 variantų) - viskas aišku, kaip ant delno :happy:


P.S. pamačius MBTI žymėjimą man TIKRAI NEAIŠKU, apie kurią tipologiją kalbama (tuo labiau, neaišku ir apie kokį tipą kalbama, ypač jei intravertinį)...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 02 Spa 2010, 00:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Liepa, nu ar tikrai nežinai ką reiškia j ir p raidutės? :tongue:

j -- racionalumas;
p -- iracionalumas.

kuri funkcija kuri?

na nesiginčyju kaip yra kam, tačiau man keturženklis skaičiavimas labai dažnai yra patogesnis, nors tas tegali būti įpratimo dalykas :wink:

man aišku, jog INFp yra tas pats kaip IEI, arba Jesėninas :wintuition: :bethics: (Jesėninais niekas IEI anglų kalboje "nesibarsto", ten niekas nenaudoja tų žodinių tipų įvardinimų, todėl turbūt nėr taip sunku įsiminti tik du matavimus tipui -- triženklį bei keturženklį; aišku naujokams tas kelia šiek tiek nepatogumų, tačiau nemenka dalis forumuotojų jau turi nemažą foruminį stažą, kas dar savaime nereiškia labai "brandžių" diskusijų...). ir vis gi, gan aišku jog INFp yra IEI, IEI yra gėjiškas, mergaitiškas Beta kvadros atstovas. būtent angliškoj aplinkoj labai daug ką lemia kvadra. turbūt viską labai būtent ir palengvina pasaulio skirstymas kvadromis, tipais bei ypač dualų poromis. viskas kaip ir paprasta gaunasi. /// dėl pačių funkcijų, jų pirmumų, antrumų, trečiumų... na, nežinau, kažkaip visi susimena viską ir supranta. painiavios gal ir būna, bet aš didelių problemų nepamenu. tuo tarpu, triženklis matavimas tikrai nepalegvina funkcijų dėlionų. ir Liepa! turiu priminti, kad sistema buvo kurta tavo tipo atstovės, tai tau ir pačiai tas matavimas yra gana įprastas, normalus ir lengvas. tikriausiai dažnam kitam tipui triženklis matavimas tėra patogus, lengvas ir "fainas" matavimas, pavadinimas, kuris atstovauja vieną ir 16 socionų tipų, tačiau ganėtinai abejoju dėl triženklio matavimo gelbėjimo skirstant tipo funkicjas į "reikiamas" vieteles funkciniuose blokuose :wink: :strange: taivat

labai paprasta, visi žino kurie tipai yra kuriuose kvadrasose, tuomet pagal raides galima Reinino visokius ten tipus žiūrėtis, temperamentus, klubas ir pan. dar beje labai padeda tas dalykas, sakykim, kaip kad "matavimas": beta ST, kas reikštų beta kvadros praktikų klubo atstovus. kalba eina apie Žukovą bei Gorkį. arba SLE ir LSI. viskas labai paprasta ir aišku apie ką eina kalba. na žodžiu tikrai nėra labai didelės maišaties. del funkcijų pačių, tai vėlgi. yra kvadros. visiems, kaip ir turėtų būti žinoma, jog :bethics: yra Alfos ir Betos funkcija. tuo tarpu :wsensoric: - Alfos bei Deltos. :bsensoric: -- Betos ir Gamos, o :blogic: -- Gamos bei Deltos. daug maž viskas aišku ir paprasta. toliaregiškai būtų galima teigti, jog kitokiomis sąlygomis susikuria skirtingi pažinimo bei susigaudymo sistemoj principai, tačiau turbūt jie nėra nei kažką prastesni, nei.. dar kažką :strange: :tongue: tai tiek :smile: labanakt... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Duelis: Liepa-Unex
StandartinėParašytas: 02 Spa 2010, 00:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
RF ir dar kokie žymėjimai man yra neišnagrinėti, o ir susidurti su jais netenka tiek dažnai, kad vertėtų susipažinti. tačiau tas nieko labai labai labai neigiamo tam žymėjimui kaip ir nereiškia iš mano pusės :wink: :happy: :tongue: :shocked:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 276 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007