Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 23:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 116 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 17:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2005, 16:25
Pranešimai: 37
labu dienu, gerbiami zhiurovai..:)



esu naujoke-ne naujoke.. kai kurie mane pazhista, kai kurie zhalio supratimo neturi ir netures, kas ash tokia ir taip toliau..:)

norechiau, kaip m2 ir debesius pasake, nusitipinti :)))



pasakykit,ka reik daryt ir padarysiu :)))



zhemai lenkiuos ir ish anksto achiu..:)



o dabar einu i parduotuve deshreliu :)))))))))))))



p.s. Cassandra, labs..;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 18:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Sveika, Sayonara



Pirmieji ?tarimai jau kyla, iš koki? tip? gal?tum b?ti, ir iš koki? tikrai nesi... :happy:

Bet šiaip, tai nesp?liojam mes ?ia....



Nustatyti tip? galima ?vairiai. Vienas iš b?d? - gal pati nor?tum atsakyti ? klausimus - jie yra temoje "tip? nustatymo klausimynas"...

Jei laisvai skaitai rusiškai - gal??iau duoti nuorodas ? interaktyvius testus, kur atsakiusi ? beveik šimt? klausim? iškart gausi atsakym? - koks tipas tik?tinas. Patikrintume, kaip suveik? testas.



Bet kuriuo atveju nusta?ius tip? - tur?tum pajausti, kad Tau tinka to tipo aprašymas (matai jame save) ir atitinka santykiai su kitais žmon?mis, kuri? tipas irgi nustatytas. Vienu žodžiu, "mozaika turi susid?lioti tiksliai!"



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 18:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
sayonara:



A tai nuo kotletu ant deshreliu persimetet :happy: ?



O daba bishki i tema - kiek ash say pazhistu, tai bent mano manymu, ji - racionali, ir greichiausiai ekstraverte. Stipri logika. Del sensorikos kiek abejoju, nors kai kuriais atvejais labai i jegos sensorika panashu :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 19:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveikute, saya :happy:

smagu ?ia Tave matyti :happy:



Aš su pirmine diagnoze, kad esi login?, sutinku. D?l racionalumo - dar nežinau. Sensorika gali b?ti ir :wsensoric: Racionali? ekstravert? su stipria :bsensoric: neb?na. Toki? sensorik? turi racional?s intravertai. Žodžiu, jei nesunku, atsakyk ? klausimus :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 20:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2005, 16:25
Pranešimai: 37
Vienzho, idomiai Jus chia rokounat, einu padirbeti su tais klausimais.. :D Pradziai gal tiek.. O jeigu mazhasis naudelis-nenaudelis Barmaliejus leis, kuria diena galesiu ir i tuos rusishkus testus ilisti..:D



Nugis chia visai smagu, supuolet kaip rusu naikintuvai pagalbon :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 20:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2005, 16:25
Pranešimai: 37
Na, pradejau atsakineti i klausimus ir jau ishkart galiu pasakyti, kad pavargsit skaitydami..:))))))))))))))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 21:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
sayonara:



Nu tai paukshtis, tu paukshtis, atsakinek greichiau, o tai smalsumas mane apgraush.:happy: Kaip ash tokia apgrauzhta i darba eisiu? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 21:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2005, 16:25
Pranešimai: 37
Na va, pagal ta klausimyna suvariau atsakymus ant greituju.. Kadangi laiko neturiu daug, gali buti, kad pasiblashkiau shiek tiek.. Prashom Jusu teismui:



1. Man ?domus žmogus yra protingas, išsilavin?s, turintis mano supratimu puik? humoro jausm?, saik?, lankstus, diplomatiškas. Man?s nedomina siauro m?stymo, pasauliu ir aplinka nesidomintys žmon?s. Na, pvz., mano kaimynai. Gyvename komplikuotoje aplinkoje, aplink daug but?, kuriuose gyvena socialiai remtini žmon?s; tai taip vadinamas socialinis b?stas. Mes nuo pat pradži? ?m?m?s daryti tvark? :))) T.y. kalb?jom?s su kaimynais d?l triukšmo, šiukšlinimo ir pan. Ir kaip galva ? sien? padauž?me ? visiems be išimties, pasirodo, netrukdo tre?i? nakties siaut?jantis girtas diedas, kuris daužo savo žmon? su taburete ir klykiantis vaikas ?t?ti, baik?..:( Taip pat netrukdo muzika, nuo kurios vibruoja grindys. Netrukdo tai, kad prim?tyta popiergali? ir terlinos sienos 2001 m. statybos name..L Aš jau nekalbu apie tok? švent? dalyk?, kaip mano nakties miegas. Na, žmoniškai nepavyko susikalbti, tai ?m?m kvietin?ti policij?. Žinoma, d?l to esame patys baisiausi namo gyventojai, nes ?mums ne dzin?. Mano taisykl?: mes netrukdom, ir mums tur?t? netrukdyti. Va tokie bijantys pasakyti savo nuomon?, keisti savo aplink? ir siekti komforto žmon?s mane nervina. Taigi ? jie man labai ne?dom?s. Neturiu noro pažinti toki? žmoni?.

Man labai ne?dom?s neprotingi žmon?s. Hm, per diplomatiškai pasakiau. Man ne?domus kvaili žmon?s. Ir buki. Nelaikau sav?s proto bokštu, bet man santykiuose reikia jausti, jog turiu ko pasimokyti iš kito.

Kartais laikau save visai ?domiu žmogumi..J Kod?l? Gal tod?l, kad manyje dera kelios paprastai nederan?ios savyb?s..  Nežinau, šis klausimas sunkus. Meluoti ir gudrauti nesinori, o s?žiningo atsakymo kaip ir neturiu..L

Kai mane pavadina ne?domia reaguoju dvejopai: kartais ?sižeidžiu, kaip ir kiekvienas savim patenkintas arbatinukas, o kartais man dzin. Priklauso nuo to, kas taip pasako. Jeigu žmogaus nuomon? man k? nors reiškia, tada b?na pirmas variantas. Jeigu ne ? antrasis. Ta?iau b?ta t? išskirtini? atvej?, kai man nesvarbi? žmoni? svari ir gera kritika pasiek? mano smegenis..

2.Man dažnai b?na svarbu, kaip asmuo d?sto mintis, jo žodynas, sugeb?jimas palaikyti pokalb?. Na, pvz., jeigu kas nors atsakin?ja ?taip/ne?, dar negaliu daryti išvad? apie žmog?, nes jis galb?t mažakalbis. O jeigu kalba daug, bet painiojasi, netaisyklingai sako žodžius (pvz., koNbainas, o ne koMbainas; koLidorius, parkeLis) (ir jeigu tai sakoma ne bajerio forma, kaip aš pati m?gstu), palaiko siaur? tem? rat?, pagrinde apie buit? ir pinig? kiek?, tada jau man darosi svarbu išsiaiškinti, ar tas žmogus man ?domus J Iš principo, aš pirmiausiai kreipiu d?mes? ? bendravimo savybes. Svarbu, tik v?liau, asmens higiena, kvapas iš burnos ;))) ir gest? kalba.

3.Aš esu labai punktuali. Nepaken?iu v?lavimo, mane nervina v?luojantys žmon?s. Tai tarsi raudonas signalas, jog esu nesvarbi arba veikla, kuria ruošiam?s užsiimti, yra nesvarbi. Nežinau, iš kur ši mano savyb?, ta?iau tokia esu nuo pat mažens. Kai kas nors v?luoja, minu tak? tarp lango ir dur?, braižau palang? ir visaip ten burbu..J

4. Kaip kada. Dažniausiai jau?iuosi visai gerai, skaitau, landžioju po internet?, tvarkausi. Žinoma, b?na, kad vietos sau nerandu, tada ieškau, kuo gal??iau užsiimti. Bet dažniausiai man ir vienai gera..

5. Komfortas man svarbus. Tiek išorinis, tiek vidinis. Pvz., palapin?je komforto nebejau?iu. Uodai ir nemandagi kasinink? man irgi sukelia diskomforto poj?t?. Vidinis komfortas man susij?s su saugumo jausmu, meile, gerais santykiais su artimaisiais, ramybe, vidine harmonija. Jaukumas man susij?s išskirtinai su vidin?mis kategorijomis. Jauku su mylimais ir artimais žmon?mis, draugais. Jaukumas man svarbus. O kaip j? kuriu?.. Nežinau, ar iš viso kuriu..

6. B?tini  - ne. Malon?s ? kai kurie. Pavyzdys ? kokio nors girto franto švilptel?jimas nemalonus. Skustagalvio pariaumojimas apie apetitišk? užpakal? ? ne?domus. Vyro arba draug?s subtilus komplimentas ? malonus, laukiamas ir vertinamas.

D?l kritikos apie išvaizd? susinervinu. O šiaip ? kritik? ?vairiai reaguoju.. Žinoma, n?ra malonu, ta?iau ištveriama ir kartais net išvadas padarau J

7. Pirmiausiai tai susinervinu. O paskui ieškau, kaip pataisyti. Pati netaisau, ieškau, kas gal?t? tai padaryti. Ta prasme, gana greitai ir ryžtingai suku smegenis ir ieškau išei?i?.

8. Manau, kad esu praktiška. Praktiškas tai tikriausiai toks žmogus, kuris sugeba pasinaudoti aplinkos jam teikiamomis galimyb?mis ir kuris prisitaiko prie aplinkos s?lyg? ir jau?iasi patogiai. Nesu definicij? meistr? J

Man?s niekas dar n?ra pavadin?s nei praktišku, nei nepraktišku..J kažkaip tem? ratas kitoks ;))

9. Gin?as labai dažnai yra princip? karas. Tai ir gin?ijuosi, kai principai ver?ia. Kartais gin?ijuosi net tada, kai žinau, kad nesu teisi, bet maga paerzinti ir paprovokuoti ? ?ia pavyzdys gal?t? b?ti mano gin?ai su vyru. Princip? karai kartais pavirsta tiesiog karais.. Nuomon? kei?iu, bet ne lengvai. Ta?iau mane ?tikinti ?manoma geležiniais argumentais.

10. Lendu ? akis ir klausin?ju ?kas yra? gal galiu pad?t? pasipasakok?. Man tokia situacija sukelia nesaugumo jausm? ? iškart statau ?namelius? apie tai, kaip tuoj tuoj bus labai blogai. Per kelet? akimirk? galiu sumodeliuoti pasaulinio masto katastrof?.. Jeigu mano atsiprašant pastangos lieka ne?vertintos, užsiraukiu ir jau?iuois ?sižeidusi.

11. Stebiu gestus, mimik?, balso intonacijas. Labai greitai nustatau ?tamp?, li?des?. Dažniausiai skubiai galiu diagnozuoti nuotaikos pokyt? ir derintis prie situacijos. Mano nuotaikos pašokin?jan?ios. Susinervinu, supykstu greitai, ta?iau ir atsileidžiu gana greit.

12. ? konfliktus ?lendu greitai ir intensyviai. Esu iš t?, kurie teisyb?s paieško. Galiu akis išdraskyti, jeigu skriaudžia man brangius žmones ? tokiais atvejais raunuosi negalvodama apie pasekmes sau. Jos paprastai ir b?na MAN..;))) Su artimaisiais konfliktuoju, jeigu man bando nurodin?ti, k? turiu daryti/nedaryti. Ta?iau vienkartinis toks ?sikišimas nesukelia konflikto, mane reikia užbelsti, kad rizikuo?iau susipykti su pa?iais artimiausiais.. Jeigu jau?iuosi kalta d?l konflikto pradžios (pvz., pirma šokau ? akis, pasikarš?iavau, pasakiau k? nors, kas ?žeid? ir pan.) ? tada slenku taikytis. Jeigu to n?ra ? tur?s taikytis kas nors kitas. Ta?iau tam tikrais atvejais, kai esu ?sitikinusi savo teisumu, o kito neteisumu, einu taikytis pirma, jeigu pajuntu, kad kitas žmogus blogai jau?iasi..

13. Labai blogai jau?iuosi visais atvejais. Gailiuosi, kad nesusivaldžiau.

14. Iš aki? skaitau ;))) Intuityviai jau?iu, kad patinku arba kad nepatinku.. Reaguoju dažnai juoku. Juoktis man geriausia, kai bijai apsikvailinti..;)

15. M?gstu keli? eismo taisykles..J Esu lojali ?statymams. Rimtai, neinu per raudon? švies? net nakt?. Man svarbios bendražmogiškos taisykl?s, skirtos, kad b?t? galima normaliai ir saugiai sugyventi. Tarkim, mano gyvenime viena svarbiausi? taisykli? ? netrukdyti kitiems gyventi ir to paties reikalauti iš j?. ?ia tas pats pavyzdys su kaimynais. Asmeniniuose santykiuose m?gstu kintan?ias taisykles, jos sukuria dinamik?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 21:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2005, 16:25
Pranešimai: 37
m2, miegi?..:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 21:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
sayonara:



Blyn, blyn, kiek panashumu su savim randu :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 21:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
sayonara:



Kaip matai, nea :smile: Tiksliau, dar ne. Bo konkurentu prie kompo ner. O Tavo atsakymai, ypach, kur apie kaimynus, punktualuma (dar iki shiol sazhine grauzha, kad sheshtadieni velavau :smile:), kvailus zhmones, tai tip top, kaip atsakychiau ash. Bet reikia palaukti ekspertu nuosprendzhio :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 21:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
O dabar jau varau save i lova, sorius, bishki tema prishiukshlinau asmenishkumais :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 21:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
m2 raš?:
sayonara:



A tai nuo kotletu ant deshreliu persimetet :happy: ?







:happy::happy::happy::happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 22:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
sayonara: ..ten kur apie ta idomu zhmogu atsakinejai, tai tu apie mane, taip?... Nu viens prie vieno.



:happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2005, 22:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Nezhinau ar/kiek savrbi info, bet saya yra tas zhmogus, kuris ish akiu, ish pozos ish galai zhino ko pajunta, kad kitam blogai ir sugeba paguosti - greitai ir veiksmingai, kai saka. Na, ne visus, bet viena dzhekiuka (nesakysiu, kad mane, kad neatrodychiau labai jau susireikshminus :happy:).



Ir shiaip. Ash su savo zhinio sakau drasiai - visai nekonfliktine mano tipui. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 116 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 249 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007