Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 09:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2005, 09:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
padekit kas nors issiaiskint pagaliau kas as tokia...cia labai sunkus atvejis, nes gyvenime ko gero visiskai save uzslopinau..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2005, 09:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
lyrike, mes ir Tave suskai?iuosim :wink:



Pirmas uždavinys: užeik ? "Štab?", paskaityk, kas ten rašoma apie pirm? Tutik? funkcij? intuicij? ir pasakyk ar Tau tai b?dinga, ir kaip Tu priimin?ji sprendimus :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2005, 12:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
man ji hamletuk? atrodo. visai ? tem? beta kvadrai. gal.  :smile:

bet aišku, reikia dar patipint.  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 08:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus? Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l? Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

Patinka issiskiriantys zmones, kitaip mastantys, keisti, neiprasti, originalus, isradingi ir graziai apsirenge. Be to, dar idomus, kurie parodo, kad as jiems patinku, manim domisi, nuosirdziai reiskiantys savo jausmus, lengvai bendraujantys.

Esu  neidomi, nes kitiems neskiriu demesio, nesidomiu, nekalbinu.

Jei kas nors pavadintu neidomia, pagalvociau, kad as taip ir zinojau, kad taip bus.



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

As neveluoju , kaip ir sakiau anksciau, ir kad visokiu netiketumu nebutu, dar valanda anksciau galiu ateit.Veluoti labai nemalonu, atrodo, kad kazka svarbaus galiu praleisti ir nesuzinoti. Jei kas nors veluos, nepasitenkinimo nerodysiu, jei labai ilgai veluos, tai pasidomesiu kas atsitiko, issiaiskinsiu kad netycia.



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

Turejau priprast prie vienumos, as gi vienturte esu..veikti yra ka, nevengiu vienumos, bet kai isivaizduoju kaip tureciau savo buta, tai suprantu, kad  nenoriu vienatves.



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai kuri?

Komfortas, jaukumas labai svarbu, tik as ju nekuriu, nes man neiseina, laukiu kol kiti sukurs.



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

Reikalingi, nes kaip pagaliau buciau tikra, kad gera, tinkama ruba nusipirkau. Kad gerai atrodau, noriu zinoti,bet niekada nezinau, ar teisybe, tai gali pataikaut kas nors, ir as nesuprasiu. I kritika reaguoju skaudziai, nors to ir nesakau. Buvo toks atvejis kai pasake kad mano auskarai negrazus, tai as  ju daugiau nebenorejau nesioti, ir as emiau ju nemegti.

Jeigu niekas nevertina mano isvaizdos, isvis nelieka noro rupintis ja, del ko stengtis.



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi? 

Bandau sutaisyt, kitus prasau sutaisyt, tragedijos nematau



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?       

Praktiskas zmogus perka daikta ne kuris grazus, o kad kokybiskas ir ilgai tarnautu. As nepraktiska, nes nusiperku daznai tik grazu daikta, pvz.  ruba, kuris grazus ir  paaiskeja, kad nepatogus. As pati zinau, kad nepraktiska esu, cia nebutu naujiena isgirsti, neisizeisciau



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu. Gincijuosi tik del skonio, manes niekas neitikins kad reikia valgyt ta, kad labai sveika,o to nevalgyt ir panasiai.Gincijuosi ir kovoju, nes zinau kas yra neskanu. Del kitu dalyku tai nesiginciju, nes isijauciu i pasnekova ir kazkaip suprantu jo poziuri, ir mes abu liekam teisus. Beje retai tgincijuosi nes nematau tokiu dalyku del kuriu buciau visiskai tikra



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Cia kaip mano mama is pykcio nekalba. Padarau taip, kad kalbetu, pvz kai ji matys, pavaidinsiu, kad kazka negero noriu padaryti, tures kalbeti!



11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?   

    Jauciu nuotaikas iskart.Tuo vis labiau pradedu isitikinti. Aisku kinta ir mano nuotaikos, negaliu taip reaguot objektyviai ir saltai i viska.



12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

Budavo konfliktu su mama del valgio, ji visados gamindavo taip kaip as nemegstu, buvo isitikinus kad ji zino kaip yra skaniau, paskui sakydavo tai kodel nevalgai?

Be to pykstu kai kas nors ima mano daiktus nepasiklauses ir dar istepa, sugadina, sulamdo..o man labai gaila daiktu, jie kaip dalis manes, vos ne kaip gyvi jaucia. Su daiktais kaip ir zmonem susitapatinu ir isgyvenu del ju.



13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

Reikia issiaiskint, kodel zmogus mane ne taip suprato, as tycia neizeidineju niekada. Kai gera nutaika net atiprasau izeidus.



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

Zmoniu nuotaikas jauciu net negaliu pasakyt is ko, vidine nuojauta.

Sakau ir tu man nepatinki, is anksto nepatikai!Tu toks ir toks!!!!Kai pasako kad patinku, tai labai apsidziaugiu, ir iskart ta zmogu i geriausiu draugu sarasus itraukiu, nors gal dar buna gerokai per anksti. Be to, dar kartais apgalvoju, ko sieke zmogus tai sakydamas.



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Jeigu kas nors jas sugalvojo, tai turi but reikalingos.





16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?



Aisku prisigalvoju, kad tada  gerai butu ta padaryt, dar ana.. Bet priklausys nuo nuotaikos, darysiu ka tuo momentu noresiu. Vis tiek niekad nebuna taip kaip suplanuota, geriau isvengti nusivylimo.



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Perku  tik tada kai reikia arba  kai pamatau toki daikta, kurio noriu, bet kazkaip man vis nieko nereikia, i parduotuves einu tik pasivaiksciot, pasigrozet. Sarasiuku nesudarineju, nes vistiek gal dar nerasiu pacio to geriausio daikto, kuris labiausiai patiks, labai daug pastangu reikalauja issirinkti pirkini. Vaiksciojimo marsruta pasirenku pagal nuotaika.



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

Perfekcionizmas buvo labai budingas anksciau, dabar apsiraminau. Seniau kartais plaudavau indus valanda, nes vis neatrodydavo pakankamai svaru. Perfekcionizmas pasireiskia kai renkuosi pirkini, niekaip daiktas nera visiskai toks kad man patiktu. Jei matau, kad nesiseka padaryt tobulai, daznai buna, kad padarau bet kaip..Jeigu uzduotis idomi nenoreciau jos palikti, nes po to gali ikvepimo nebebut! o jei neiseina padaryt, tai pereinu prie kitos, gal po to lengviau seksis. Atideliojimas budingas, nes kartais jauciu, kad kazko nenoriu daryti, ir nedarau. Uzmarsumas nebudingas, ka pazadejau ta ir ivykdau.



2 Dabartine profesija ir ta kuri labai patiktu

Tikrovej-valdininke, o pagal pasaukima psichologe, gydytoja, aktore, verteja



3.kokia gyvenimo sriti mieliausiai paliktum rupintis kitiems?

Mieliausiai noreciau tureti stilista, kuris pasirupintu apranga, padazytu ir susukuotu...





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 08:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Hamlet? b?si, labai jau Tavo sensorika skaudi. O jau tas sakinys apie daikt? ?mim?...Vartotojas 2 tur?t? perskaityti ir "susileisti" iš laim?s, kad ne jis vienas daikt? maniakas :happy: "'Aštri" Tu. Bent kaip aš ?sivaizduoju intuicinius-etinius ir etinius-intuityvus, tai Hamletas iš j? - "aštriausias", na ne kaip špaga, o kaip jos blizgesys saul?je. Tuo tarpu Hekslis - tarsi šilko šalik?lis,  besiplaikstantis v?jyje: jud?jimo daug, bet jis "lengvas", o Tutikas yra švelnus pien?s p?kas: auga sau ? akis per daug nel?sdamas, kai pastebi j? - gražu paži?r?ti, taip ir norisi paliesti. Neliesi - tup?s prie savo pien?s, pap?si - nuskris. Ir gaudyk tada j? :wink: Vat galvoju, kaip Dostikus apibr?žti...dinamikos juose nematau, lengvumo, irgi. beje. Jie man turb?t kaip r?kas - pradžioj mielas,  minkštas, sušvelnininantis kont?rus,o v?liau iškraipantis daikt? apybraižas, kartais varantis drebul? savo dr?gme ir trukdantis susiorientuoti. Bet, ?ia, matyt, konfliktinis santykis pasireiškia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 08:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Cassandra: turiu tokia drauge hamlete,  kai ziurejau i ja zavejausi irmasciau kad jei buciau savimi, buciau tokia kaip ji.. Aciu, Cassandra, be tavo ir kitu pastabu niekaip nebuciau isisamoninus, ka slopinu savy, sitas klausimas, man jau seniai nedave ramybes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 11:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Mhm... na, gal ir Hamlet?. Panašu, kad taip...

?domu :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 11:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
taip, labai panašu ? hamlet?. Sveikinu užsipildžiusi? savo tr?kstam? dal? Bet? !  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 11:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
lyrike: dar vienas klausimukas. Kod?l visgi neatsakin?jai ? savo klausimus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 13:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Skarlet: atsakinejau, nors ir ne i visus, bet uzteko ir  tu Skarlet pasiulytu. .atsakinejimas labai sudetingas dalykas, ypac man kai reikia apgalvoti ar cia as tikroji taip elgiuosi, ar ta kuria bandau atrodyt.kai kurie klausimai is gyvenimo todel man netinka.gyvenime esu ne as


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 14:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
lyrike: Ar tu daugiau gyveni virtualiai nei realiai? Manai, kad ta tikroji tavo aš dar tik pakeliui ? real? pasaul? d?l koki? tai priežas?i?? Kod?l taip skiriasi gyvenimas ?ia- forume- ir gyvenimas ten- tikrov?je? Jei gali apie tai kalb?ti, b?t? gerai išgirsti.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 14:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Skarlet: gyevenime taip noriu  visiems patikti, bijau kad nepatiksiu tokia kokia esu. be to bandziau atsiskleisti, pasikeiciau 180 laipsniu kampu, bet neilgam.ziauriai uzslopino ir daugiau nebenorejau


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 17:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
lyrike: O kod?l, taip nori visiems patikti? Jei kažkam nepatiksi tokia, kokia esi, tai koks tikslas tada jam patikti?



O nebijai, kad kažkas palaikys tai vaidmainyste? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 17:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
lyrike: sakiau, kad Hamlet?  :happy:

Nu k?, smagu, Vartotojas 2ui pagaliau atsirado dualas, man veidrodukas, ir kitiems Betos kvadros nariams artimas žmogutis  :wink:

Žinai, lyrike, kada labai pagalvojau, kad gali b?ti Hamlet?? Kai pasakei kažk? apie Vartotojas 2, kad labai aiškus jo stilius, ar kaip ten... tiksliai nepamenu, bet pagalvojau, kad man lygiai taip yra su savo dualu. Tod?l ...  :smile: Na žodžiu, dažniau užsuk ? Beta kvadros štab?  ! :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2005, 17:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
lyrike: 180 laipsni? kampu- tai reikšt?, kad buvai užslopinus savo intuicij? ir etik?? Koks tipas tau atrodo iš toki?, kurie visiems tur?t? patikti? Logikai sensorikai? Intravertai?



Bet kokiu atveju, ?ia- tikrai ta vieta, kur tav?s reikia pa?ios tikriausios, nat?raliausios...  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 150 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007