Socionikos forumas

Dabar yra 04 Bir 2024, 08:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 12:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Taip, jei situacija reikalauja, galiu pašnek?ti ir aukštomis fraz?mis "Indiferentiškas sugestyvumas koreliacijos pagalba sublimuojamas ? ikonografin?s kreacijos produkt?"  :happy: :happy: :happy: bet labiau m?gstu kalb?ti "?kiškai" :wink: ir visiems suprantamai: "mal?s mal?s, pats nežinodamas kaip ir ko, kol nutap? kažkok? a la šventos panos abrozd?l?"

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 12:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Na, aš jau keliausiu ruoštis Jonin?ms :smile: Geros dienos Tau, Skarlet, ir smagaus vakaro :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Bir 2004, 13:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Linksmos švent?s, Cassandra !


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2004, 13:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 19
Labas !

Tiek prim?t?t kabliuk?, kad nepaj?giau neužsikabinti :happy:

Iki šiol "buvau" lyg ir "dostik?", bet socionika taip ir liko man tamsus miškas, taigi nusprendžiau nebenaršyti po tas gelmes, nes atrodo, atradau "sav?sias" :smile: Kitaip sakant- jau jau?iu gana tvirt? pagrind? po kojom. O jeigu "nagrin?site" mane socioniškai,- tai prašom, ? sveikat?,- nemanau, kad man skaud?s :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2004, 23:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveika atvykusi, kruzi :wink: Net jei ir jauti tvirt? pagrind? - gal visvien k? nors ?domaus rasi :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2004, 08:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 19
a?i? už šilt? pri?mim?, Cassandra  :happy: Ir tvirt? pagrind? niekad ne pro šal? karts nuo karto dar patvirtinti!

Jau senokai ?ia vis paskaitin?ju, taigi ir ?domaus jau radau, antraip nebu?iau kišusi nosies ? diskusijas :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2004, 12:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Sveika sugr?žus, Kruzi.  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2004, 15:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Sveka,Kruzi,užeik ir jauskis drasiau  !

O d?l tavo tipo,kad tu Dostojevsk?,aš laaaaaaaabai abejoju,perdaug jau tu logiškai mintis d?stai.......

Nors ka ?ia gyvenime gali žinoti  :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2004, 07:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 19
Sveika, Skarlet :happy: Nebuvau niekur išb?gus, tik užsieuforinau šiek tiek :happy: O dabar pagalvojau, kad gal reikt? t? euforij? pasitikrinti- ugnim, vandeniu ir visokiom ten d?dom :happy:

Sveika, Pelene ir a?i?! :happy:  Jei tur?siu laiko dažniau padalyvauti diskusijose, tai anks?iau ar v?liau yla vistiek išl?s iš maišo :happy: t.y. paaišk?s- kas aš :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2004, 11:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Kruzi,mano intuicija kužda,kad tu ? Gaben? labai panaši,aišku,ta mano intuicija gali ir klysti :wink:

Bet tu pasigilink ar tu - etik?,šiaip ji pas tave b?t? skaudžioje vietoje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2004, 08:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 19
Pelene, skaudži? viet? manyje kaip ir nebeliko :happy: na, gal dar kokia viena kita jautresn? :confused:

K? aš ten bedariau, socionika vistiek man liko tamsus miškas :confused: taigi pasigilinti man, ko gero, jau nebepavyks :confused: bet, jeigu aš kuo nors ?domi socioniškai :happy: b??iau labai laiminga, jei mane tuo kampu ir panagrin?tum?te :happy: Man tik seil? nut?sta, pasiskai?ius kaip j?s ?ia su Skarlet priešaky nardot po socionikos vandenis. Kaip žuvys vandenyne :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2004, 09:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Many?iau, kad Dostojevskiai gali logiškai kalb?ti, nes j? logika - ta funkcija, kuri? jie vis? gyvenim? ugdo. Tik pasielgia jie kartais nelogiškai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2004, 16:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Kruzi,nelabai tikiu,kad tau t? - skaudži? viet?,taip ir nebeliko.?ia galimi du varijantai,kad tave supa žmon?s,kurie tav?s neskaudina,arba tu nuo vis? labai užsisklendusi (aš kalbu emocine prasme)

Ir k? jau tu ten taip BEDAREI,kad socionika liko tamsiu mišku?Socionika,tai tiesiog aprašymas to,kas vyksta realiame gyvenime. :wink:

"Nardom po socionikos vandenis" - gražiai pasakyta.Šiaip aš,teoretik? prastoka,j? tik mielai skaitau,o pati daugiau vadovaujuosi poj??iais......... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2004, 16:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
B??iau neužpykusi ir jei b?tum,Casandra,pasakiusi,kad Dostojevskiai "pasielgia tik kartais logiškai" :happy: :happy: :happy:

Nors d?l tos logikos ir poelgi? galima b?t? ir labiau pasigilinti.Šiaip logikai teoretikai tai puik?s,na bet realiame gyvenime.............

Casandra,nore?iau truput?l? pasmalsauti. :wink:Tu man atrodai labai papildytas Žukovas,jei neb?t? didel? paslaptis,atskleisk,kokie tipai tave supa(artimiausi) :wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2004, 19:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Dostojevskiai labiau linke link ziniu-faktu, tai juos labiau traukia- kai jiems viskas zinoma (aisku, suprantama) jiems lengviau RAMU. Tai suteikia vidine ramybe. Tai juos traukia  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 512 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 74 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007