Socionikos forumas

Dabar yra 04 Bir 2024, 12:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 229 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 18:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Skirtumas tarp kitu dalyviu turbut tas, kad manes tai neerzina, kas bent man irodo, kad ne veidrodiniam santyky esam.


Skarlet, o k?, veidrodukas turi erzinti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 18:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
Solanža, ar vakar supratau, kad mano nuomon? šitame forume yra nepageidautina. Tod?l buvau nusprendus neberašyti ir kurti savo forum?. Bet jeigu tu nor?tum, kad aš komentuo?iau tavo atsakymus, o gal ir kiti dalyviai pasisakyt? už mano dalyvavim?, tada aš nor??iau b?ti apsaugoto nuo Vartotojas 2'o cinizmo ir pasity?iojim?.
Nekaltos ir gležnos gulbel?s pozicija su akivaizdžiais principais... ir ? k? tai panašu?.. O šiaip, nei kas varo, nei trukdo ignoruoti. Žodžio laisv? gal? gale, visi turi teis? vieni kitus kritikuoti.



Vartotojas 2 raš?:
Dažna Dostojevskiška tendencija - kuomet tiesiogiai ir atvirai pradedamos trypti j? vertyb?s ar jie patys - šie tipai verkšlingai pradeda trauktis. Bet turiu pasteb?ti, kad dažniausiai po tam tikro termino gr?žta, kaip tie katinai pridar? ? miltus - lyg nieko nebuvo ?vyk?.
Toks vaizdas, kad istorija daugmaž kartojasi... Tsakant, natural?s procesai.



Nadia raš?:
Tod?l buvau nusprendus neberašyti ir kurti savo forum?.
... just another brick in the wall. Koks principingumas. Bet šiaip b?t? ?domu pasiži?r?ti ši? id?j? realizavimo proces? ir pa?i? realizacij?.



Fejerverkai pagyvina forum?.

In any case - ?domu bus steb?ti tolimesn? eig? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 18:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
<...> o gal ir kiti dalyviai pasisakyt? už mano dalyvavim?, tada aš nor??iau b?ti apsaugoto nuo Vartotojas 2'o cinizmo ir pasity?iojim?. Jeigu mano nuomon? jam atrodo klaidinga, galima paskelbti t? vien? kart?, nors ir forume pagrindiniame puslapyje, bet po kiekvieno savo posto laukti eilin?s sunkiosios Vartotojas 2'o artelerijos - nebegaliu, man jau nebeatlaiko nervai.




Nadia, šiame forume daugelis dalyvi? kart? (o kai kurie ir kelet? kart?) yra pasak? savo principin? nuomon? apie fiziognomin? tipavim?. Ir v?l kiekvienoje temoje matyti tuos pa?ius išvedžiojimus, teorijos pritempin?jimus - kai kuriems irgi nelabai...  nebeatlaiko... ir t.t.  Išeiti mes neišeisime - forumas tapo SAVAS. Elgiam?s skirtingai - kartais patylime "nematydami", kartais atsikertame, kartais imame pokštauti ir visk? paver?iame juokais...

Tada geriausia visiems kartu susitarti, kad mes nesiekiame vieni kit? priversti kitaip m?styti, kiekvienas liekame prie savo paži?r? ir toleruojame kitokias paži?ras.  Susilaikykime nuo j? propagandos - kad neerzintume.



Nadia, Tu irgi jau ?siliejai ? šit? forum?, tapai sava.  Niekas prieš Tavo dalyvavim? nepasisakys (n?ra toki? k?sl?). Taip pat niekas ?ia dalyvi? nesaugos - visi esame suaug? žmon?s.  O tokius žodžius, kuriuos Tu parašei - panašiai b??iau parašiusi ir aš... susid?rusi su super-ego ir konflikto santykiais. Ne paslaptis, buvo ir mano foruminiame gyvenime toki? atvej? ir panaši? reakcij?...  Tarptipiniai santykiai TIKRAI VEIKIA (ir dar kaip!)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 18:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ir v?l kiekvienoje temoje matyti tuos pa?ius išvedžiojimus, teorijos pritempin?jimus - kai kuriems irgi nelabai...  nebeatlaiko... ir t.t.


O ?ia jau netiesa. ?ia yra du visiškai skirtingi dalykai: k? aš matau fiziognomiškai, ir k? aš matau iš teksto (aspektiškai).

Aš gi nebandau pritempti Cassandros, kadangi jos atsakymai (ir visas jos tekstas) priverti mane manyti, kad vizualiai aš suklydau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 18:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: labai nor??iau, kad liktum.



o kit? žmoni? neišaukl?si.  numok ranka, jeigu k?.



stpryb?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 18:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, prašei dar :blogic::

Pagalvojau, ši diskusija š? bei t? naudingo jau dav?:

1) Jeigu egzistuoja potipiai, tai neabejotinai priklausy?iau intuityviajam.

2) Labai naudinga pasiaiškinti funkcijas ir aspektus ir pagilinti socionikos žinias.

3) Gal ir kiti iš šios diskusijos k? nors naudingo sau "išspaus":).


Prašom, naudos suskai?iavimas:).

Kaip sakoma, stiprios funkcijos pa?ios ieško sau darbo.

D?l kvap?: antr? kart? atsakei gerai:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 18:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra, Žukovas ir Balzakas šia prasme labai skiriasi. J? etikos skirting? spalv?. Žukovo skaudžioji :wethics:, tod?l jis nem?gsta moral?, bei kit? baltaetini? dalyk?. Pvz. nemanau, kad yra gerai sakyti Žukovui, kaip jis tau patinka ir kaip tu j? myli ar ži?r?ti ?sim?l?jusiom akyt?m, kadangi Žukovas gali manyti, kad iš jo nor?s to paties atsako (?ia teoriškai, neturiu patirties). Žukovui reikia emocij?, geros nuotaikos, linksmumo. Ar ne? Srauto ? aktyvacin? funkcij?.

O Balzak? skaudžioji :bethics:, tod?l jie nem?gsta emocij?, ypa? stipri?, kadangi nesugeba atitinkamai atsišaukti, o ypa? neigiam?, kadangi jiems b?na skaudu. Balzakams reikia ger? santyki? su žmon?mis. Tada jie gerai jau?iasi.

Be to, nereikia pamiršti :bsensoric:. Žukovas pasipriešina, kai jam kažkas nepatinka. Balzakas su savo neveiklia m?gan?ia :bsensoric: pasišalina.




Tu rašai teisyb?, tikrai negaliu gin?ytis. Balzakai išties nem?gsta stipri? emocij?, ypa? neigiam? ir yra link? pasišalinti. Bet...Balzakai, net ir pasišalindami, nebando ? priešinink? apeliuoti iš moralini? kategorij?. O pas tave tos moralin?s kategorijos, nori tu to ar ne - išlenda :wink:



D?l Žukov? - ir v?lgi tu teisi, Žukovas priešinasi, nem?gsta visoki? ten lia-lia ir pan. Tiesa, jei mylimas žmogus pasako paprastai, kad j? myli - Žukovui tai malonu. Bet iš nepatinkan?ios personos Žukovas bevelyt? nieko panašaus neišgirsti. Taip pat Žukovui nepatikt? visokie ten "tu mano saul?, kvietkelis mano tu brangiausias" ir pan. "briedas" bo Žukovui tatai "kvepia" meksikoniškom melodramom  ir atrodo nenuoširdu. Aha, gera nuotaika ir linksmumas Žukovui kelia tonus?, tiksliai :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 19:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O pas tave tos moralin?s kategorijos, nori tu to ar ne - išlenda


Tod?l kad forumas. Ir pasišalint nelabai išeina. O realyb?je praktiškai neišlenda, nubendrauji su žmogum, ir tiek. Vat kaip ir dabar su Vartotojas 2, tu man ger? išsigelb?jim? sugalvojai:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 19:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Tod?l kad forumas. Ir pasišalint nelabai išeina. O realyb?je praktiškai neišlenda, nubendrauji su žmogum, ir tiek. Vat kaip ir dabar su Vartotojas 2, tu man ger? išsigelb?jim? sugalvojai:).


D?l išlindimo forumin? aplinka ?ia niekuo d?ta....  Tu teisingai pasteb?jai - "pasišalint nelabai išeina".  Bet gi ir artimuose santykiuose, šeimoje, tarp gimini?, tarp bendradarbi? - taip pat pasišalint neišeina. Tiktai su ta salyga (b?tinas kontaktas norim to ar nenorim) ir pasireiškia tarptipiniai santykiai. Su svetimais žmon?mis joki? santyki? ir n?ra - tod?l kad papras?iausiai mes vengiam bendrauti (ir galim tai sau leisti!) .  N?ra kontakto - n?ra problem?! :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 19:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na taip, :wethics: pas mane išlenda forume ar artimam bendravime. Bet kokia :wethics:? Pas mane išlenda tik :wethics: prašymas: "Žmon?s, na b?kit geri, man to taip reikia - ger? santyki?, ir ne darykit man skaudu". O ne Dostevskiškas mokinimas, kaip reikia elgtis ir moralizavimas.

Pvz. Mano Robikas irgi visada prašosi :wsensoric: aktyvacijos: bu?ki?, masaž?, skan?st?, ir nem?gsta atvirkštini? dalyk?: nešvaros, trupinuk? lovoj, plauk? kutenimo, bet negalim? palyginti to su Štirlico pastoviais patarin?jimais d?l drabuži?, maisto, švaros, skelbimo, nauj? drabuži? pirkimo. Bazin? ir aktyvacin? skiriasi savo j?ga. Iš bazin?s eina labai stiprus pastovus srautas (pamokslavimas, patarin?jimai), iš aktyvacin?s labai silpnas ir retas (daugiau prašymo, skundo) formoje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 20:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, ?ia mes jau peršokome ? Tavo tipo nagrin?jim?, tad pereikime ten kur priklauso - "Leidžiu nutipuoti".

Aš ten prat?siu....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 20:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, nesupykai, kad tavo tipavimo tema peraugo ? manojo?:) Aš populiaresn? kažkaip:strange:.

Paradoksas, visos temos gr?žta ? t? pat? tašk?:wink:.

Solanža, aš dar sugrišiu prie tavo atsakym?. Tik man reikia galimyb?s susikaupt, pvz. kai vaikas eis miegot.Ir dar reikia, kad neblaškyt? man?s provokacijom Cassandros:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 20:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: šiaip tai ?ia jau visos temos persipyn?...:smile: mano tipavimas su Nadios, Nadios su mano...:happy:



O šiaip, d?l to konflikto, mano pozicija sutampa su Liepos, tingiu kartotis.




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 20:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
Solanža, nesupykai, kad tavo tipavimo tema peraugo ? manojo?:) Aš populiaresn? kažkaip:strange:.

Paradoksas, visos temos gr?žta ? t? pat? tašk?:wink:.

Solanža, aš dar sugrišiu prie tavo atsakym?. Tik man reikia galimyb?s susikaupt, pvz. kai vaikas eis miegot.Ir dar reikia, kad neblaškyt? man?s provokacijom Cassandros:).




Nadia, nea, nes ji gali bet kada pakeisti krypt?- kaip žol? palinksta, v?jui apsisukus.:smile:

O d?l populiarumo...matyt, aš j? kitais matais matuoju, taigi nesijau?iu tampanti "nepopuliari" :smile:



Cassandra neprovokuoja, ji labai gerai visk? rašo. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 20:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
Solanža, prašei dar :blogic::

Pagalvojau, ši diskusija š? bei t? naudingo jau dav?:

1) Jeigu egzistuoja potipiai, tai neabejotinai priklausy?iau intuityviajam.

2) Labai naudinga pasiaiškinti funkcijas ir aspektus ir pagilinti socionikos žinias.

3) Gal ir kiti iš šios diskusijos k? nors naudingo sau "išspaus":).


Prašom, naudos suskai?iavimas:).

Kaip sakoma, stiprios funkcijos pa?ios ieško sau darbo.




Nadia, na ?ia vienas iš gana dažn? jesenino fint?. Nori tik?k, nori ne. Ketvirta funkcija m?gsta save taip "dangstyti" ir demonstruoti. ?ia kaip liepai duok paaiškinti savo juodai-balt? moral?, taip man duok punk?iukais pad?lioti- PA?IAI SAU aiškiau toks strukt?ruotas pateikimas, ne d?l kit? stengiuos,o vis? pirma d?l sav?s. Na, bet aš žinau, kad tav?s ne?tikinsiu, tai labai ir nesistengsiu. :tongue::wink:



Nadia raš?:
D?l kvap?: antr? kart? atsakei gerai:).


Ar tur??iau suprast, kad iš :wsensoric: pozicij? ? :wink: Reikt? pasiži?r?t, kurioj vietoj ji pas džekus..:smile::smile::smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 229 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 123 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007