Socionikos forumas

Dabar yra 23 Geg 2024, 07:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 12:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas, žodžiu, matai logik? ir...daugiau nieko :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 12:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: taip


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 12:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas, o tau neatrodo, kad k?rybin? logika foruminiuose pašnekesiuose gali b?ti labiau pastebima nei bazin? sensorika :smile:?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 13:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Gal ir taip, bet per mažai turiu duomen?, kad kažk? griežtai tvirtin?iau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 08:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ar teko kada susidurti su gyvenimo pasikeitimais? Turiu omenyje kardinalius gyvenimo pasikeitimus (vedybos, skyrybos, vaiko gimimas, išvykimas gyventi ? kit? miest?, kit? šal?, darbo ir gyvenamosios vietos pakeitimas ir pan.). Viena, kai jiems ruošiesi, planuoji, d?lioji visk? savo mintyse, numaitai gaires ir perspektyvas. Tada tie pasikeitimai tarsi ir ?eina ? tavo plan?. Ta?iau kartais tenka ?šokti ? važiuojant? traukin? ir žinai - kelio atgal n?ra. Nuo tos minut?s tavo gyvenimas keisis iš esm?s. Ir net jei tai yra teigiami poky?iai, net jei faktai ir tavo nuojauta sako, kad viskas bus gerai, visvien kažkuriuo momentu pajunti kažkok? sunkiai paaiškinam? nerim?. Galb?t d?l to, kad suvoki, jog baigiasi vienas gyvenimo etapas ir prasideda kitas.



Kokia buvo j?s? reakcija ? ?vairias permainas j?s? gyvenime?



Solanža, nu ne jau apie jok? blogiausia tai aš tikrai negalvosiu  Ne tas atvejis  Aš daugiau apie tai, kaip suvokiam ir išgyvenam kardinalius pasikeitimus, net jei jie ir geri. Na, negi taip jau tikrai ?prasta mesti visk?, braukti visk? ir l?kti, galv? pametus? Nes ir tas nerimas, apie kur? rašiau, jis ne pilkas, jis lengvas toks, permatomas, toks daugiau nostalgiškas nerimas, daugiau atsisveikinimas nei baim?. Toks daugiau melsvas. Lengvas li?desys. Atsisveikinimas su tam tikru etapu, su savo nuveiktais darbais, su savo ?gyvendintom ir ne?gyvendintom svajon?m. Nes dabar bus kiti darbai, kiti planai, kitos viltys ir norai...





Cassandra, o sakai kad ne :wintuition: tips esi:wink:. Ir :wintuition: ?ia ir :bethics:.

Pasteb?jau, kad statikai apie savo jausmus ar išgyvenimus nelabai ir papasakot gali (bent jau logikai).



Pvz: - Nu kaip paskraidei?

- Gerai (patenkintas snukis). Aukštai skridau.



Ir ?ia viskas. Neišspausi daugiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 08:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, prašom dar :wintuition::happy::

Užaugau vietoje, kur traukiniai buvo labai populiari susiekimo priemon?. Iki šiol atmintyje išlik?s jausmas, kaip ryte lauki ankstyvo traukinio, tylu, ant perono - vienas kitas l?kuriuojantis žmogelis, miestas miega, paskui, ži?r?k, prisijungia dar vienas ir dar, o po kiek laiko atsirango ir žalia vinguriuojanti gyvat?...Arba tolim?j? reis? traukinys, guli kupe ant gulto, tau prieš akis ilgos kelion?s valandos ir besikei?iantys vaizdai: žali, ? tol? b?gantys, laukai; žmogeliai, besikrapštantys daržuose; moterišk?, vedanti karv?; dviratininkas prie pervažos...traukiniui sustojus kažkurioj stotel?s, pasigirsta dur? trinks?jimas, kažkas ruošiasi išlipti, kažkas ?lipa, eina nauji žmon?s, užmesdami ak? ? tavo kupe, prabilda palydov? su rusiškomis stiklin?mis, ?statytomis ? metalinius laikiklius su klausimu: "Gal arbatos?" O tu važiuoji ir tau gera steb?ti tuos tarsi kaleidoskope besimanan?ius vaizdus, pabendrauti su kupe kaimynu ar kaimynu, kuri? net vard? nežinai. Kai kuriuos pokalbius gal prisiminsi vis? gyvenim?, tik pašnekov? veid? - nebe...Kaip ir jie tavo. Nes tai - traukinys. Dabar retai keliauju traukiniais. Bet kai ?s?du ? "Paj?r?" ar "Baltij?", mane užpl?sta sen?j? dien? nostalgija...



Ar j?s prisimenate savo keliones traukiniais?


Aš tik atsakn?ju ? klausim? apie intuicij?, prašom nepykti. Ignoruoti galima. Beje, tekste :blogic: ir :wintuition:. Panašu, kad veikia blokas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 09:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ir kokius gi jausmus tu ?žvelgi tose citatose? nes aš ten joki? savo jausm? ne?žvelgiu, tik prisiminimus ir jiems b?ding? nostalgišk? nuotaik?. Ta?iau nuotaika ir jausmai - anaiptol ne vienas ir tas pats. Kalbant apie :wintuition: pagal tave išeit?, kad sensorikai neturi atminties ir tod?l negali suregzti joki? pasakojim? apie prisiminimus.



Rask bent vien? mano citat?, kur aš kalb??iau apie savo tikrus, gilius vidinius išgyvenimus - meil?, baim?, džiaugsm?, neapykant? ar pan. - kil? saldaini? atsi?siu :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 10:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

gerai, konkre?iau pasakysiu - matau emocijas. :bethics: - tai emocijos. Nostaslgija irgi berods prie emocij?, ane?

Kod?l ? bet koki? mano citat? iš karto atsiranda reakcij?:

o etikai taip nedaro? o sensorikai taip negali?

Visi visk? gali. Šiuo atveju, aš stebiu, kas dominuoja.

Cassandra, gali parodyt, kur tavo tekste galima ?žvelgti bent kiek :wethics: ir :bintuition:? ?ia tur?t? b?ti tavo s?moningi aspektai, reiškia, tur?t? pasimatyt.

Papras?iausiai visi dinaminiai aspektai tavo tekste dominuoja prieš statinius.

O kad visi visk? gali - nieks ?ia neprieštarauja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 10:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nes ir tas nerimas, apie kur? rašiau, jis ne pilkas, jis lengvas toks, permatomas, toks daugiau nostalgiškas nerimas, daugiau atsisveikinimas nei baim?. Toks daugiau melsvas. Lengvas li?desys.


O ?ia irgi charakteringa - kitas blokas - :bethics: + :wsensoric:

Ten kur traukinys buvo objektai plius ?vyki? grandin?l?s (:blogic: ir :wintuition:)

O ?ia emocijos su atspalviais (:bethics: ir :wsensoric:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 10:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra:

gerai, konkre?iau pasakysiu - matau emocijas. :bethics: - tai emocijos. Nostaslgija irgi berods prie emocij?, ane?

Kod?l ? bet koki? mano citat? iš karto atsiranda reakcij?:

o etikai taip nedaro? o sensorikai taip negali?

Visi visk? gali. Šiuo atveju, aš stebiu, kas dominuoja.

Cassandra, gali parodyt, kur tavo tekste galima ?žvelgti bent kiek :wethics: ir :bintuition:? ?ia tur?t? b?ti tavo s?moningi aspektai, reiškia, tur?t? pasimatyt.

Papras?iausiai visi dinaminiai aspektai tavo tekste dominuoja prieš statinius.

O kad visi visk? gali - nieks ?ia neprieštarauja.




Kod?l :wethics::bintuition: turi b?ti s?moningi? S?moningi aspektai yra bazin? ir k?rybin? funkcijos. :wethics::bintuition: pas mane gali b?ti ?sis?monintos. GALI B?TI. S?moning? pastang? d?ka, bet tai dar nereiškia, kad nat?ralios j? apraiškos yra s?moningos. Ir dar. Aš galiu parašyti graž? tekst?, tok? kaip apie traukinius ar pan. Aš tai galiu. Bet tai darau retai. Nes iš man?s tokie dalykai reikalauja pastang?. Jie iš man?s atima nemaž? dal? energijos. Po tio jau?iuosi išsis?musi. Tai n?ra nat?rali mano saviraiška. Tai yra tai, kas gaunasi "pasispaudus". Pasakysiu atvirai - t? tekst? apie trukinius man?s kai kas papraš? parašyti. Aš ir parašiau. Bet pati savo noru aš toki? dalyk? nekuriu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Nes ir tas nerimas, apie kur? rašiau, jis ne pilkas, jis lengvas toks, permatomas, toks daugiau nostalgiškas nerimas, daugiau atsisveikinimas nei baim?. Toks daugiau melsvas. Lengvas li?desys.


O ?ia irgi charakteringa - kitas blokas - :bethics: + :wsensoric:

Ten kur traukinys buvo objektai plius ?vyki? grandin?l?s (:blogic: ir :wintuition:)

O ?ia emocijos su atspalviais (:bethics: ir :wsensoric:).




O jetus, kokia aš, pasirodo, ?vairialyp? asmenyb? su išvystytais visokiais aspektais :wink::smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 10:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra :happy::happy::happy:

Tavo jumoro jausmas toks kartais visai nieko:smile:.

Faina. O emduk? su liutauru zanudni asmenys biškut?. Na ir netipuosiu:tongue:.

Tur?s tik vien? tip?. Skurdu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 11:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Nadia raš?:
Cassandra :happy::happy::happy:

Tavo jumoro jausmas toks kartais visai nieko:smile:.

Faina. O emduk? su liutauru zanudni asmenys biškut?. Na ir netipuosiu:tongue:.

Tur?s tik vien? tip?. Skurdu.




Nadia: :happy::happy::happy::happy:

negal?jau susilaikyti....

Nadia tavo jumoro jausmas ohhooo koks!!!

Prajuokinai nerealiai...:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 11:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
A?i?, santa. ?ia toks tikras a?i?. Dalyvauk dažniau forume.

Jei nori, galiu ir tave patipuot:smile:.

Kiek tip? turi?:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 12:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, man irgi keistas toks nagrin?jimas.  Tai apie traukinio vagon? ilg? (gal net centimetrais)tur?t? rašyti :blogic:.  Apie vagon? sukabinimo sitem? - :wlogic:. O kurie tada pateikt? statistik?, kiek procentaliai keleivi? tarpe buvo moter?, kiek vyr??  :wsensoric: rašyt? apie kupe patogumus, palyginus su plackartais?



Kiekvieno tipo modelyje juk YRA visi 8 aspektai. Ir mes jaiss visais vienaip ar kitaip PASINAUDOJAME - pagal situacij?, pagal poreik?. Lygiai taip pat kaip semdami cukr? pasinaudojame šaukšteliu (o ne šakute). Dantistas juk pjaudamas duon? naudojasi kaip visi - irgi peiliu (o ne dant? šepetuku)



P.S. Nesupratau kaip ten Nadia "blokuoja" aspektus...  atsitiktinai pasirinkdama?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007