Socionikos forumas

Dabar yra 04 Bir 2024, 03:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 11:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Papras?iausiai Cassandra pati puikiai žino savo tip?, be to jos socionin? patirtis siekia beveik kelis dešimtme?ius.
Aš irgi puikiai žinau savo tip?, ir k?? O prie ko ?ia patirtis? Cassandrai tip? nustat? žmon?s su neaiškia patirtim.



Regis niekas neturi prieštaravim? d?l Cassandros tipo visame forume.
O ?ia iš viso yra nedaug žmoni?, linkusi? kvestionuoti (na taip ?kyriai:smile:) kit? tipus - regis be man?s tik tu ir Cassandra.



Kaip geriausiai j? paž?stantis (t? galima teigti dr?siai) galiu tik patikinti, kad ji yra bene pavyzdinga Žukov?.
Aš nežinau, koki? prasm? tu ?dedi ? savok? "pavyzdinga Žukov?". Man tai reiškia, kad aš turi matyti Žukovui b?dingas funkcijas: :bsensoric:, :wlogic:, :bintuition: ir :wethics:. Aš matau priešingai ir buvau pacitavus. Jeigu j?s ?žvelgiat kur nors pamin?tas funkcijas (tik ne ten, kur Cassandra ?rodin?ja, kad jas turi, o neutralaus pob?džio diskusijose), prašau parodyti. Arba apibr?žti, koks j?s? pavyzdingo Žukovo supratimas.



O ?ia ateina Nadiežda
Mano vardas rašosi 'Nadežda'.



praktiškai žalia kaip lapas,
Aš atstovauju (deletantiškai) Tipologo atidirbt? aspektin?-funkcin? tipavimo metodik?, kurio patirtis yra tikrai nemaža.



B?t? džiugu, jeigu ši diskusija b?t? ir naudinga.
Manau, kad mano iškelta tema apie dalyvi? argumentavimo (logikos) skirtumus buvo naudinga, gal netgi ir tau.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 12:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Kiekvienas žmogus rodo dal? sav?s, ne vis? asmenyb?. Ypa? virtualyb?je (?ia rodo dar mažiau, nei realyb?je). Man atrodo, kad tai yra nat?ralu- juk ?ia ne artimi draugai, kad prieš juos atsiskleistum visa savimi. (Pvz. aš kuris laikas m?stau, kad gal??iau konkre?iai aprašyti pavyzdžiais, kaip pasireiškia JL kaip MPT. Bet neprisiver?iu. Atrodo, kad tai b?t? viešas nusirengin?jimas, jei im?iau tai daryti internete).



Be to, kuo labiau išsilavin?s žmogus, kuo jis geriau paž?sta ir save pat?, jis iš patirties žino, kurias savo savybes reikia "prilaikyti", o kurias naudoti laisvai. Tod?l neb?tinai tu turi pamatyti vis? Cassandros funkcij? aiški? išraišk?, Nadia. Ar bent jau toki?, kokios tikiesi (prisiminiau, kaip rašei apie kažkok? žukov?. šiurpas oda per?jo skaitant apie tok? grubum?).



Ir man asmeniškai visai tinkamas argumentas yra tas, kad Vartotojas 2 yra tikras d?l Cassandros tipo (kaip ir aš, ir daugelis kit? žmoni?, tarp kitko). Jis j? gerai paž?sta, jis mat?s jos vis? funkcij? išraišk? realyb?je (nes jam buvo leista tai pamatyti. Skirtingai nei tau, svetimam žmogui). Jis išmano socionikos teorij? ir moka kokybiškai tipuoti. Kod?l tai negal?t? b?ti argumentas tau, Nadia? Ar tau atrodo, kad jis nesugeba tipuoti, a?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 12:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nadia, Vartotojas 2 išreišk? pageidavim?: kad situacijas, aspektus analizuotum visumoje, paži?r?tum truput? iš toliau (apr?pdama vis? bendr? vaizd?), o ne tik tai, k? už?iuopi apgraibomis, t.y. išrankiodama iš konteksto atskiras detales.  Atleisk, bet man irgi kartais susidaro vaizdas, kad Tu ?iupin?ji "dramblio" straubl? ir iškart darai išvadas - panašus ? "gyvat?"...    Tokiu atveju sunku kaip nors komentuoti, nes tai - ne tas, k? mes matom, iš esm?s. Tod?l nepyk, jei kas nors stumteli - "apsidairyk dar kart?".


Liepa, aš steb?jau Cassandr? visumoje pus? met? ir tikrai laikiausi nuomon?s, kad ji Žukovas. Bet nieko pavyzdingo nepama?iau. Supranti, aš skaitau žmoni? žinutes, kaip socionin? knyg?. Aš skaitau, ir pabr?žiu sau galvoje: "Štai, ?ia taip reiškiasi :wlogic:, o ?ia pasak? iš :bintuition:, o ?ia :bsensoric: taip pasireiškia, o ?ia va :wintuition: ir net labai k?rybiška" ir t.t. Aš žmoni? tekst? matau kai praktin? vadov?l?, persunkt? socioniniais simboliais. Ir jei tipas nustatytas teisingai, taip ir yra. Vos ne kiekvienam sakiny aš matau šiuos simbolius (ir tikrai kiekvienoj pastraipoj), mokausi, kaupiu patirt?, studijuoju tip?. Cassandros atveju buvo tuštuma. Aš nema?iau to, k? tur?jau. Tuš?ias baltas lapas. Bet kai aš pakei?iau versij?, man viskas atsistojo ? vietas - štai jos artimos - maloniai margina teksta - :wintuition:, :bethics:, ir kiti.

D?l esm?s - v?l gi, nežinau, k? tu turi galvoj. Bendr? vaizd?? Aš manau, kad galima prisiminti tavo pavyzd? apie silk? ir bangin?. Na tarkim delfinas. Iš esm?s lygtai žuvis, ar ne? Lygi oda be plauk?, pelekai, uodega. Bet pažvelgus giliau, ?sigilinus ? detales, mes pamatysim skirtumus, ir suprasim kad visgi tai yra žinduolis.

Taip pat man buvo ir su Cassandra.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 12:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Jis išmano socionikos teorij? ir moka kokybiškai tipuoti. Kod?l tai negal?t? b?ti argumentas tau, Nadia? Ar tau atrodo, kad jis nesugeba tipuoti, a?


Solanža, aš manau, kad netaktiška aptarin?ti šit? viešai, tod?l susilaikysiu nuo atsakymo.

Be to, ?sivaizduoju, koki? reakcij? sukelt? mano atsakymas:smile:.

Man Vartotojas 2o sunkiosios artilerijos ir taip pakanka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 12:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
Aš irgi puikiai žinau savo tip?, ir k??
Ir kada aš paskutin? kart? ?rodin?jau, kad esti Dostojevsk? ar dar kas nors? :smile:



O prie ko ?ia patirtis?
Prie to, kad Cassandros, kuri žino savo tip? patirtis yra daugmaž ~10 kart? didesn? nei tavo (tamstos, regis, ~2 metai?).



O ?ia iš viso yra nedaug žmoni?, linkusi? kvestionuoti (na taip ?kyriai:smile:) kit? tipus - regis be man?s tik tu ir Cassandra.
Kada paskutin? kart? kvestionavau k? nors šiame forume? Saky?iau senokai. Net ir ži?rit ir atgal toliau - galima suskai?iuoti ant vienos rankos piršt?, k? kvestionavau.



Man tai reiškia, kad aš turi matyti Žukovui b?dingas funkcijas: :bsensoric:, :wlogic:, :bintuition: ir :wethics:.
Taip. Ir iš to galima pasimokyti. M?ginti atskirti šiuos aspektus, suvokti kod?l jie taip reiškias, kaip jie reiškias ir t.t. O ne toliau klaidžioti tarp savo :wintuition: interpretacij?.



Aš atstovauju (deletantiškai) Tipologo atidirbt? aspektin?-funkcin? tipavimo metodik?, kurio patirtis yra tikrai nemaža.
Tipologo metodika ir mintys, saky?iau, kelia didžiausi? nerim? socionikos teorijai, kaip kandidatei ? moksl?. Kalbant objektyviai - jo kompetencija ir mokslin?s žinios yra labai abejotinos, metodika - maž? mažiausiai nepagr?sta, jos validumas taip pat labai abejotinas.

O kalbant subjektyviai: man asmeniškai yra nusispjauti ? DJ Tipologo metodik?, kuri tik teršia socionik?, o jo abrozd?lio garbinimo nelaikau patirtimi.



Manau, kad mano iškelta tema apie dalyvi? argumentavimo (logikos) skirtumus buvo naudinga, gal netgi ir tau.
Suprask, kad pasaulis sukasi ne vien prielaid?, argument? ir logini? taisykli? d?ka. Tai tik vieni iš daugelio kit? sudedam?j? element? :wink:



Liepa, aš steb?jau Cassandr? visumoje pus? met? ir tikrai laikiausi nuomon?s, kad ji Žukovas.
Pažangos prošvaist?? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 13:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Many?iau, kad aš tur??iau išsakyti aiški? savo pozicij? šiuo klausimu.



Vis? pirma, noriu darsyk garsiai ir viešai pareikšti, kad esu sensorin?-login? ekstravert? (Žukov?), ir tatai man pa?iai nekelia joki? abejoni?.



Gali kilti klausimas, kod?l leidausi tipuojama. Atsakymas paprastas - Nadia bando daryti šioki? toki? pažang? tipavime ir aš geranoriškai sutikau pab?ti banduomoju triušiu. Ma?iau, kaip jai sunkiai sek?si, ta?iau man teik? vilties tai, kad ji bent jau sugeb?jo atskirti, kas yra sensorika, kas - intuicija, kas - etika, kas - logika bendrais bruožais pa?mus. Ta?iau, kai ji paband? pasinagrin?ti, kuo skiriasi, sakykim, :wlogic: nuo :blogic:, - susipainiojo visiškai. Kol kas galiu Nadiai patarti tik susilaikyti nuo kit? žmoni? tipavimo, nes ji daro klaidas pa?i? element? atpažinime. Pvz. ji maišo :bsensoric: pasireiškim? su :blogic:, :wlogic: su :wsensoric:, ?žvelgia :wintuition: apraiškas ten, kur j? n?ra. Blogiausia yra tai, kad ji remiasi ne pa?io elemento prigimties esme, t.y. tuo, k? tas ar kitas elementas valdo ar atspindi, ne jo turiniu, o kažkokiomis labai paviršutiniškomis to elemento išraiškos formomis, pvz. žodži? junginiais. Tai yra visiškai klaidinga pozicija, nes bent kiek išsilavin?s žmogus, gali keisti tiek savo sakini? strukt?r?, tiek rašymo stili?, priklausomai nuo teksto esm?s, nuo to, kam jis adresuotas, gal? gale nuo konkre?ios tos dienos savijautos. Nadia, visškai nejau?ia ir nesupranta to, kad vienas ir tas pats žmogus, ypa? jei jis išmano socionik?, ypa?, jei jis nori s?moningai pabr?žti vien? ar kit? element?, net jei tas elementas bus ne iš vedan?iojo bloko, t? padarys visai nesunkiai.



Kažkada kitoje temoje buvau ?d?jusi šiuos tekstelius:






Kaip ?rodym? pateksiu kelis skirtingus t? pa?i? kvepal? ("exclamation.p!ay") apra6us:



"Gavau dovan? kvepalus iš vieno bi?o. Feee!!! Kokie šlykš?iai sald?s! Kaip ir tas durnelis, kur padovanojo. Kai pasiži?riu ? t? r?žav? buteliuk? taip ir nupurto! Spalva kaip jo fizionomijos, kai pasakiau, kad ? naktin? klub? su juo daugiau neisiu...Brrr...nu ir smirda...mesiu juos von...kaip galima b?ti tokiam ?kyriam...ir dovanoti tokius kvepalus????"



" Nu tu žinok! Gavau fain? dovan?! vakar vakare :)))) tur?jau toki? nuojaut?, kad nutiks kažkas malonaus. Pasikv?pinau išsyk :)))) labai primena mano šešiolikt? gimtadien?...apima ramyb? ir džiugaus laukimo nuojauta. Žinai, galvoju, kad aš juos naudosiu, kai bus kažkas svarbaus, nes jie man suteikia pasitik?jimo, tod?l neš s?km?. Kaip vadinas??? Palauk, paži?r?siu..."Play"...fainas pavadinimas:)))) labai atitinka kvepalus:)))))) galima žaisti:)))) galima žaisti savo ir kit? nuotaikomis ; :))))"



"Romas vakar gimtadienio proga padovanojo man kvepalus "Play". Malon?s tokie, lengvi. Kažkoki? g?li? kvapas, roži? ir gal dar lubin?.Toks tinkamas, ne per aštrus aromatas. Buteliukas irgi toks pakankamai lengvas paži?r?ti, tik spalva gal?t? b?ti ne rausva."




Nadios reakcija;



Nadia raš?:
Cassandra, nema?iau šito posto:

o kas per žmogus taip kalb?jo? S?moninga :bethics: ir :wsensoric:.




Turiu prisipažinti, kad tas žmogus, buvau aš. Aš taip nekalb?jau. Tiesiog atsis?dau, pam?s?iau, kaip t? galima aprašyti sau neb?dingu stiliumi ir aprašiau. Iliustracijai, kad esant reikalaui, galima pateikti labai skirting? apraš?, iš ko seka išvada, kad negalima daryti išvad? apie žmog? tik iš to, kokius žodži? junginius jis naudoja. Toks prisirišimas prie teksto yra labai ribotas, trumparegiškas ir veda prie klaiding? rezultat?, k? mums pastoviai visu gražumu demonstruoja Nadia.



Manau, kad toliau t?sti mano tipavimo tem? n?ra tikslo, nes ji tampa neproduktyvi. Man mano tipas aiškus, o Nadiai, jei ji tikrai nori išmokti tipuoti, teks dar daug ko išmokti. Ta?iau tam, pirmiausia ji tur?t? atsižvelgti ? tai, k? jai pataria kiti forumo dalyviai. Jei ji pati nenor?s keisti savo pozicijos, ji taip ir liks socionikoje, kaip pati apie save išsireišk?, diletante.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 13:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ir kada aš paskutin? kart? ?rodin?jau, kad esti Dostojevsk? ar dar kas nors?


:smile: Na taip, reikia tave pagirti.



Taip. Ir iš to galima pasimokyti. M?ginti atskirti šiuos aspektus, suvokti kod?l jie taip reiškias, kaip jie reiškias ir t.t. O ne toliau klaidžioti tarp savo :wintuition: interpretacij?.


Aš už. Ir kvie?iu visus prisijungti ir diskutuoti šia tema.

Man atrodo, kad ši tema kaip tik yra pati svarbiausia. Gal atidaryti atskir? tem??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 13:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ta?iau, kai ji paband? pasinagrin?ti, kuo skiriasi, sakykim, :wlogic: nuo :blogic:, - susipainiojo visiškai. Kol kas galiu Nadiai patarti tik susilaikyti nuo kit? žmoni? tipavimo, nes ji daro klaidas pa?i? element? atpažinime. Pvz. ji maišo :bsensoric: pasireiškim? su :blogic:, :wlogic: su :wsensoric:, ?žvelgia :wintuition: apraiškas ten, kur j? n?ra.


Nagi, o dabar tikiuosi, kad nuo tuš?i? žodži? pereisim prie aptarimo iš išsiaiškinsim, kur gi aš susipainiojau vertindama :blogic: ir :wlogic:, :wlogic: ir :wsensoric:, :bsensoric: ir :blogic:, kur n?ra :wintuition: ir taip toliau. Tikiuosi bus naudinga diskusija.

Prisirišimas prie teksto yra kaip tik objektyviausia metodika. O prie ko dar galima rištis? Prie žmogaus nuomon?s apie save? Kažkiek galima, bet labai atsargiai. Betkas baig?s psichologij? pasakys: "Koks žmogus yra iš tikr?j? ir kaip jis save mato: du skirtingi dalykai".



Tipologo metodika ir mintys, saky?iau, kelia didžiausi? nerim? socionikos teorijai, kaip kandidatei ? moksl?.


Gali b?ti, bet jo metodikos ir mintys yra iš tikr?j? ar?iausiai socionikos - tos socionikos, koki? j? suk?r? Aušra. Jo darbai - yra tiesioginis Aušros darb? t?sinys.



Man mano tipas aiškus, o Nadiai, jei ji tikrai nori išmokti tipuoti, teks dar daug ko išmokti. Ta?iau tam, pirmiausia ji tur?t? atsižvelgti ? tai, k? jai pataria kiti forumo dalyviai. Jei ji pati nenor?s keisti savo pozicijos, ji taip ir liks socionikoje, kaip pati apie save išsireišk?, diletante.


Prašy?iau nepamokslauti. Aš lengvai priimu kritik? iš etin?s srities - "blogai bendrauju, turiu susim?styti apie santykius su žmon?mis" - na Vartotojas 2 man raš? - bet prašau nemokinti, k? aš turiu daryti, ir kaip tipuoti. N?ra prasm?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 13:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia raš?:
Gali b?ti, bet jo metodikos ir mintys yra iš tikr?j? ar?iausiai socionikos - tos socionikos, koki? j? suk?r? Aušra. Jo darbai - yra tiesioginis Aušros darb? t?sinys.
Toki? individ? kaip DJ Tipologas d?ka, socionika grimzta ? visiško pseudomokslo gelmes. Tai, geriausiu atveju, yra ši?kšlinimas ir teorijos niokojimas, o ne Augustinavi?i?t?s darb? t?sinys. Pasiskaityk ?d?miau Augustinavi?i?t?s Intertipini? Santyki? Teorij? ir jei rasi kažk? panašaus - pacituok. Aš asmeniškai apart vienos kitos s?sajos su E.Kretchmeriu neaptikau intelekto nesudarkyt? min?i? apie dant? dydžius, nosi? kreivum? ir amar? r?šis. Tad nereikia sapalioti ir iškreipin?ti min?i?, kurios tur?jo kur kas gilesn? prasm?, nei tavo abrozd?lio.

Esi tiksliai pasakiusi (pripažinusi) pati, Nadia. ?ia tik?jimas. ? kur?, deja, tu ?klimpai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Tipologo metodika ir mintys...(...)

Gali b?ti, bet jo metodikos ir mintys yra iš tikr?j? ar?iausiai socionikos - tos socionikos, koki? j? suk?r? Aušra. Jo darbai - yra tiesioginis Aušros darb? t?sinys.





Religiniais potyriais beigi tik?jimo tez?mis prašy?iau dalintis ne ?ia, o skyrelyje "Gyvenimas yra ypatingas".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O ne toliau klaidžioti tarp savo :wintuition: interpretacij?.
Vartotojas 2, ar aš teisigai suratau, kad...

Kad mano tipo versija pasikeit??:wink:

:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 14:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia: Tur?jau omenyje tavo paskuti?sias "?žvalgas" d?l :wintuition: Cassandros atžvilgiu.



Cassandra: Uhu, galima b?t? atidaryti teologin? tem?, specialiai Nadiai. Aptartume DJ Tipologyst?s skirtumus, pavyzdžiui, su islamo fundamentalistais :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 14:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
O ?ia iš viso yra nedaug žmoni?, linkusi? kvestionuoti (na taip ?kyriai:smile:) kit? tipus -




taip, ir tai yra raktas ? bendravimo s?km? ir ger? atmosfer? šame forume. primygtinai pertipuojant kitus tipus tik kyla didelis erzelys ir daugiau nieko. iš niekur nieko nuneigt kit? kompetencij? ir prisiskirt sau nereg?to ?žvalgumo galias (kai iš kruoopelyt?s informacijos daromos didel?s, toli siekian?ios išvados) yra daugiau nei ekstravagantiška ir arogantiška. džiaugiuosi, kad pas mus toki? žmoni? n?ra. o gal klystu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 11:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra: ?ia kam klausimas? Jei man, tai man tr?ksta informacijos.

Beje, turiu tam tikr? ?tarim?, kad pas tamsta pirma yra logika.




Logik? palikim ramyb?je :wink:, klausiau tav?s apie sensorik? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 11:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Nežinau d?l intuicijos ar sensorikos. Aišku tik tiek, kad intuicija ne pirma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 47 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007