Socionikos forumas
http://www.lt.socionika.org/

Socionika anglu kalba
http://www.lt.socionika.org/viewtopic.php?f=45&t=774
Puslapis 11

Autorius:  Martynas0708 [ 29 Rgp 2011, 02:37 ]
Pranešimo tema:  Socionika anglu kalba

Mieli forumo dalyviai!

Gal jus dalyvaujate ir kituose, anglu forumuose?
Ieskau socionikos informacijos anglu kalba (pageidautini straipsniai versti zmoniu, ne google translater'io)
Gal galit mestelti link'a, jei esate rade kokybiskos informacijos? Taip pat pageidautina ne MBTI.

Autorius:  actekas [ 29 Rgp 2011, 12:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Socionika anglu kalba

Sveikas,

man labiausiai įstrigę (kokybės, aiškumo, detalumo prasmėmis) šie tinklapiai:

http://www.socionics.us/; http://socionist.blogspot.com/ - abu puslapiai, kurti Ukrainoje šiuo metu gyvenančio Rico DeLongo, su tikslu kaip įmanoma tiksliau perteikti pagrindines socionikos žinias Vakarams ir taip pat pavystyti tam tikras idėjas.

bei http://www.wikisocion.org/ - regis, irgi to paties žmogaus pradėta, bet toliau šį projektą kūrė ir vystė ir kiti.

Dar turiu vieną anglų kalba knygą (galėčiau ją pačiam permesti), bet pastaroji - mixas su MBTI, todėl nevisai vartotina.

Autorius:  Martynas0708 [ 29 Rgp 2011, 13:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Socionika anglu kalba

Labai dekoju.

Kai skaitau tekstus ar tipu aprasymus anglu kalba, dazniausiai tai buna 'google translater'io' darbas. O siose puslapiuose straipsniai ir aprasymai praktiskai nepublikuojami - arba jie trumpi, arba ju nera (tik teorija, griauciai).
Yra puslapis the16types.info, taciau jame miksuojama su MBTI ir daugelis publikuojamu tekstu yra versti ne zmogaus, o kompiuterio, o as, dar budamas moksleivis, nenoriu susiterst savo anglu kalbos ziniu su blogais vertimais...

Autorius:  Narys [ 06 Rgs 2011, 02:16 ]
Pranešimo tema:  Re: Socionika anglu kalba

Nu nepastebėjau mixavimo su MBTI tame the16types.info puslapyje.

Autorius:  Kalafijoras [ 10 Rgs 2011, 13:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Socionika anglu kalba

Yra kažkiek to maišymo the16types, bet svarbu jie supranta tikrus socioninius žymėjimus. Nieko ten blogo, kad savo tipą įvardina "LSI - LF - TiSe ( :wlogic: :bsensoric: )" ir pan. Esmės tai nekeičia. Blogiau yra, kai iš vienos foto įkyriai bando įtikinti, kad esi tokio ir ne kitokio tipo. Ir kaip žinia, tokie išbūrimai daugiausia ir pritraukia naujų dalyvių. Įdeda foto, pasako tipą - geros dienos. Štai ir žinau savo tipą, tiesiog ant lėkštutės...
Tokiu principu dažnai veikia aktyvus the16types forumas. Jei grįžtant prie mbti, didelė dalis nesigilina į funkcijų reikšmes ir skirtumus tarp socionikos ir mbti. Pvz. socionikos :bethics: palyginti mažai ką turi bendro su MBTI ekstravertiniais jausmais (Fe). Fe yra miksas :wethics: ir :bethics: . Panašiai ir su kitom funkcijom. Ypač kliūna :blogic: ir :bsensoric: skirtumai nuo mbti. Tačiau kurie supranta, kad socionika ir mbti skirtingi dalykai, nemaišo tų skirtumų ir gilinasi į teorijas atskirai. O kiek sutampa/nesutampa šios teorijos, jau kita kalba.

Socionics.com yra pasityčiojimas iš socionikos. Va ten tipuoja pagal mbti. Yra ir testas, kurio klausimai identiški MBTI testui. Tai gavęs pvz INFj rezultatą, nesi nei Dostojevskis nei Jeseninas. Kadangi testas neparodo i/racionalumo, o rodo identišką atsakymą, ką gautum atlikęs mbti testą. Tai ir būtų INFJ tipas, nieko daugiau. Siūlyčiau vengti ar bent griežtai žiūrėti į socionics.com , forum.socionix.com kadangi šie puslapiai mažai ką bendro turi su socionika ir skleidžia neteisingą informaciją.

Autorius:  sigurdas [ 12 Rgs 2011, 16:11 ]
Pranešimo tema:  Re: Socionika anglu kalba

Kalafijoras rašė:
Blogiau yra, kai iš vienos foto įkyriai bando įtikinti, kad esi tokio ir ne kitokio tipo. Ir kaip žinia, tokie išbūrimai daugiausia ir pritraukia naujų dalyvių. Įdeda foto, pasako tipą - geros dienos. Štai ir žinau savo tipą, tiesiog ant lėkštutės...


Man tai iskart kyla toks tvirtas isitikinimas, kad jei zmogus pasitiki vizualiniu tipavimu, jis ir penkiu eiluciu socionikos teorijos nera skaites :neutral:

Autorius:  Narys [ 15 Rgs 2011, 00:16 ]
Pranešimo tema:  Re: Socionika anglu kalba

Ten daugiau žmonės "prikolina", išsikalinėja, stumia laiką.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/