Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 09:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Joldija rašė:
viktorija rašė:

oi kaip tu klysti.o kur intrigos.jeigu virsininkui svarbiau jo kailis,geri santykiai su kitais virsininkais,o ne pats darbas.man kaip dzekui gamyba pirmoj eilej.o su visais virsininkais as ant lygiuju.as negaliu pakesti ,kada virsininkas galvoja-as virsininkas o tu durnius.


Jei tu tas intrigas kursi ir jas skatinsi - jos ir bus. Jei ne - jos tavęs nepalies. Neįdomu užsiimti intrigomis su žmogumi, kuris į jas nereaguoja. Aš irgi tiek su savo viršininku, tiek su savo pavaldiniais bendrauju, kaip su lygiais žmonėmis. Etine prasme. Bet pagrindinis kriterijus yra darbo kokybė ir terminas. Nebus šitų dalykų - priedų prie atlyginimo irgi nebus. Papildomų užsakymų irgi. Pati geriausia motyvacija darbui. Bent kol kas. Be jokių jaukinimųsi ir kitų žaidimų.

intrigos vyksta tarp virsininku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 09:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
11:11 rašė:
Tema prasidejo: gelbekit visi virsininkai mane "kankina" ir t.t.

Veliau paaiskeja, kad konfliktas, viso labo, tik su 1 asmeniu; maza to, tas asmuo net nekontroliuoja, o tik neivertina tavo pastangu:

Cituoti:
as prijaukinau visus virsininkus-su visais as ant vienos kojos,o jis man niekaip nesiduoda.


Vadinasi, ne jie tave "kankina", o tu nori visus versti sokinet :happy: Tuomet tema gal ir reikejo rasyt taip: kokie socionikos tipu atstovai yra maziausiai paklusnus Dzekams?

as virsininku labai nemegstu,bet esu su visais geruose santykiuosi.taip -klausimas-kokie virsininkai tinka dzekui?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 09:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
Užtenka ir Lietuvoj to .....
Kuomet viršininkas premijas (o ir atlyginimus) moka už nedarbines paslaugas ir vertina etinius-asmeninius niuansus.
Ir ne visiškai sutinku su Joldija, kad nesiveliant į intrigas - jos tavęs ir nelies. Tos "nedarbinės aplinkos" statytiniai, juk turi pateisinti kažkaip savo "nedarbingumą" (už ką jiems mokama)... o puolami juk visada "kitokie" (juos erzina būtent tai, kad tiesioginiame darbe pasiekimus pelno ne jie)

kaip teisinga pasakyta,aciu tau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 10:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Liepa rašė:
Užtenka ir Lietuvoj to .....
Kuomet viršininkas premijas (o ir atlyginimus) moka už nedarbines paslaugas ir vertina etinius-asmeninius niuansus.
Ir ne visiškai sutinku su Joldija, kad nesiveliant į intrigas - jos tavęs ir nelies. Tos "nedarbinės aplinkos" statytiniai, juk turi pateisinti kažkaip savo "nedarbingumą" (už ką jiems mokama)... o puolami juk visada "kitokie" (juos erzina būtent tai, kad tiesioginiame darbe pasiekimus pelno ne jie)


Pagalvojau, kad mane visada domindavo darbe, kaip aš esu vertinama. Kokie kolegų santykiai su viršininku - manęs niekad nedomino. Tas pats ir su apmokėjimu (ar kita atsiskaitymo forma, pvz. laisvomis dienomis) - tai susitarimo reikalas, jei susitarimo yra laikomasi - viskas gerai. Susitarimo pagrindas - konkretus padarytas darbas. Nežinau, aš su savo viršininkais sutardavau visada gerai, gal todėl, kad niekad neieškodavau jokių etinių niuansų. Plius visad laikausi taisyklės - nebendrauti su viršininku be reikalo. Jei turi konkretų darbinį reikalą - eini ir kalbiesi. O jei ne - nėra ko ten šmirinėti. Kai labai reikės - pats išsikvies.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 10:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Joldija rašė:
Liepa rašė:
Užtenka ir Lietuvoj to .....
Kuomet viršininkas premijas (o ir atlyginimus) moka už nedarbines paslaugas ir vertina etinius-asmeninius niuansus.
Ir ne visiškai sutinku su Joldija, kad nesiveliant į intrigas - jos tavęs ir nelies. Tos "nedarbinės aplinkos" statytiniai, juk turi pateisinti kažkaip savo "nedarbingumą" (už ką jiems mokama)... o puolami juk visada "kitokie" (juos erzina būtent tai, kad tiesioginiame darbe pasiekimus pelno ne jie)


Pagalvojau, kad mane visada domindavo darbe, kaip aš esu vertinama. Kokie kolegų santykiai su viršininku - manęs niekad nedomino. Tas pats ir su apmokėjimu (ar kita atsiskaitymo forma, pvz. laisvomis dienomis) - tai susitarimo reikalas, jei susitarimo yra laikomasi - viskas gerai. Susitarimo pagrindas - konkretus padarytas darbas. Nežinau, aš su savo viršininkais sutardavau visada gerai, gal todėl, kad niekad neieškodavau jokių etinių niuansų. Plius visad laikausi taisyklės - nebendrauti su viršininku be reikalo. Jei turi konkretų darbinį reikalą - eini ir kalbiesi. O jei ne - nėra ko ten šmirinėti. Kai labai reikės - pats išsikvies.
manes irgi nedomina kolegu santykiai su virsininku.buvo pas mus maksimas ir shtirlicas,tai jeims labai sunku buvo dirbti,nes jie labai nelankstus,kvadratiniai.dirban su zmonemis reikia surasti priejima.as dirbau kartono fabrike meistre,reikejo uzvirinti truba,tai as nuvaziavau pas pensininka,kuris dar dirbo,bet buvo atostogose ir su draugu gere degtine ir jis atvaziavo ir uzvirino.tai ka nors reiskia.su zmonemis visada reikia surasti bendra kalba,bet virsininkai buna su gonoru ir ju intrigos tarp saves veikia ir ant musu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 10:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
o tu matei dzeka,kuris blogai dirba?


A. Valinskas? :happy:

O, jei rimtai... NE, as nesu identifikaves tiksliai jokiu dzeku savo aplinkoj. Bet net, jei buciau, tai nieko nekeistu, nes mes dabar kalbam apie tave. Is to kiek pateiki informacijos siam forume apie save, tiek ir galiu spresti apie tave. Siuo metu, tavy logikos nematau (nei :blogic: , nei :wlogic: ), o matau TIK skundus etinio pobudzio.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 11:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
viktorija rašė:
manes irgi nedomina kolegu santykiai su virsininku.buvo pas mus maksimas ir shtirlicas,tai jeims labai sunku buvo dirbti,nes jie labai nelankstus,kvadratiniai.dirban su zmonemis reikia surasti priejima.as dirbau kartono fabrike meistre,reikejo uzvirinti truba,tai as nuvaziavau pas pensininka,kuris dar dirbo,bet buvo atostogose ir su draugu gere degtine ir jis atvaziavo ir uzvirino.tai ka nors reiskia.su zmonemis visada reikia surasti bendra kalba,bet virsininkai buna su gonoru ir ju intrigos tarp saves veikia ir ant musu.


Manau, kad tie dalykai priklauso dar ir nuo konkretaus asmens intelekto bei kultūros :smile:, ne tik nuo tipo. Bet sutinku su tavimi, kad Štirlicas linkęs suignoruoti etinius niuansus, turėjau vieną viršininką Štirlį. Labiausiai jis mane pribloškė, kai mirė mano kolegės motina. Kolegės darbą automatiškai per laidotuves perėmiau dalinai aš, dalinai kita kolegė, žodžiu, situacija buvo valdoma. Prieina šefas prie manęs per pačias laidotuves ir sako: "Joldija...eeee...gal galit pasakyti X (kolegei, kuri motiną laidojo), kad ji po laidotuvių parašytų prašymą dėl nemokamų atostogų..." Suprantu, kad reikia spręsti tokius klausimus. Bet gal, vienok, ne per pačias laidotuves.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 13:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Joldija rašė:
Pagalvojau, kad mane visada domindavo darbe, kaip aš esu vertinama. Kokie kolegų santykiai su viršininku - manęs niekad nedomino. Tas pats ir su apmokėjimu (ar kita atsiskaitymo forma, pvz. laisvomis dienomis) - tai susitarimo reikalas, jei susitarimo yra laikomasi - viskas gerai. Susitarimo pagrindas - konkretus padarytas darbas. Nežinau, aš su savo viršininkais sutardavau visada gerai, gal todėl, kad niekad neieškodavau jokių etinių niuansų. Plius visad laikausi taisyklės - nebendrauti su viršininku be reikalo. Jei turi konkretų darbinį reikalą - eini ir kalbiesi. O jei ne - nėra ko ten šmirinėti. Kai labai reikės - pats išsikvies.

Man netgi būtų sunku "ieškoti" etinių niuansų... Ir suprantama, bedrauju tiktai dalykiškai ir su darbiniu reikalu.
Kai nesusidūrėte, tai turbūt ir į galvą neateina štai kokie dalykai: "etinė aplinka" darbo metu viršininko kabinete dar kokius porą kartų (pietų pertrauka nesiskaito - visi paprastai eina į valgyklą) padaro "kavos bufetuką" ir palaiko kompaniją. Darbą baigia pora valandų anksčiau. Pasiima laisvadienių įv. progom (kad ir į kirpyklą). Kadangi yra darbų pasiskirstymas - užvilkina arba nepadaro kai kurių savo darbų arba padaro taip, kad akivaizdžiai matai klaidas ir pats turi jas taisyti (nes naudotis rezultatais reikia TAU).
Darbe "kavutės" ir po darbo "iškylos" - su viršininku. O kai skyrius kaltinamas už nepadarytus darbus - skyrių gelbėti tuomet turi VISI (nesvarbu, kas už ką atsakingas) - jie gi buvo visąlaik užimti - aptarnavo viršininką, o tu ten nedalyvaudavai... Štai kokia yra tos etinės aplinkos "logika"! Aš irgi nesuprantu tokių viršininkų, kurie darbuotojus vertina pagal tai, kaip yra jų "aptarnaujami" nedarbinėje sferoje.

Kaip žmogus vertinamas - svarbu, su tuo sutinku. Įmonėje žmonės, gerai atliekantys darbą, turi autoritetą, jiems patikimi sunkesni, keblesni, skubesni darbai, jų atliktais darbais pasitikima (kokybės garantas). Tačiau būtent tokie viršininkai finansiškai labiau skatina ir privilegijas teikia "aptarnaujantiems"...

P.S. Gal kai kam pasirodys keista, bet iki naujų darbuotojų priėmimo, pas mus nebuvo "aptarnaujančiųjų". Buvom kolegos ir puikiai sutarėm. Deja, kolektyvas pasikeitė daugiau nei 50% - "aptarnaujančioji" aplinka fantastiškai moka kurti intrigas (o kaip kitaip pateisins savo privilegijas). Įvairūs viršininkai irgi turi turbūt skirtingus prioritetus - vieniems tai darbo rezultatai, kitiems asmeniški malonumai. Neįsivaizduoju pvz. intuitų-logikų klubo atstovo, kuris darbe "užsileistų" tokią aplinką...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 14:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Liepa, lindėjų į subinę be muilo visada buvo, yra ir bus. Geriausia išeitis- labai atriboti, apsibrėžti lindėjo darbus nuo savų. Griežtai nustatyti tas ribas valdžios akivaizdoje. Išsireikalauti, kad valdžia apibrėžtų, kas už ką yra atsakingas. Raštiškai. Jei tavo darbas tiesiogiai priklauso nuo lindėjo darbo eigos, apsibrėžti raštiškai terminus, iki kada lindėjas tau turi ką pateikti, informuoti apie tai valdžią (apie tokį grafiką ir lindėją), nukrypus lindėjui nuo grafiko, informuoti apie tai valdžią.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Joldija rašė:
11:11 rašė:
Cituoti:
oi kaip tu klysti.o kur intrigos.jeigu virsininkui svarbiau jo kailis,geri santykiai su kitais virsininkais,o ne pats darbas.man kaip dzekui gamyba pirmoj eilej.o su visais virsininkais as ant lygiuju.as negaliu pakesti ,kada virsininkas galvoja-as virsininkas o tu durnius.



As kazkodel tavo postuose logikos nematau... Matau TIK emocijas.


Mhm. Nemažai etinio vertinimo, ne loginio.

dzekas as dzekas.socionika studijuoju 17 metu.ne visi tipai man duodasi.teorija as zinau gerai,o va pritaikyti ne visada gaunasi.dirbti as galiu 24 valandas,uzmirstu,kad pas mane seima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Joldija rašė:
Liepa, lindėjų į subinę be muilo visada buvo, yra ir bus. Geriausia išeitis- labai atriboti, apsibrėžti lindėjo darbus nuo savų. Griežtai nustatyti tas ribas valdžios akivaizdoje. Išsireikalauti, kad valdžia apibrėžtų, kas už ką yra atsakingas. Raštiškai. Jei tavo darbas tiesiogiai priklauso nuo lindėjo darbo eigos, apsibrėžti raštiškai terminus, iki kada lindėjas tau turi ką pateikti, informuoti apie tai valdžią (apie tokį grafiką ir lindėją), nukrypus lindėjui nuo grafiko, informuoti apie tai valdžią.

idomu o kada virsininkas napoleonas manipuliatorius?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 21 Bal 2009, 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
11:11 rašė:
Cituoti:
o tu matei dzeka,kuris blogai dirba?


A. Valinskas? :happy:

O, jei rimtai... NE, as nesu identifikaves tiksliai jokiu dzeku savo aplinkoj. Bet net, jei buciau, tai nieko nekeistu, nes mes dabar kalbam apie tave. Is to kiek pateiki informacijos siam forume apie save, tiek ir galiu spresti apie tave. Siuo metu, tavy logikos nematau (nei :blogic: , nei :wlogic: ), o matau TIK skundus etinio pobudzio.

labai noretus buti etiku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 26 Bal 2009, 11:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
Jei tu tas intrigas kursi ir jas skatinsi - jos ir bus. Jei ne - jos tavęs nepalies. Neįdomu užsiimti intrigomis su žmogumi, kuris į jas nereaguoja.
Intrigantams kartais dar geriau, kai žmogus nereaguoja į intrigas, galima drąsiai veikti prieš jį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 26 Bal 2009, 12:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
11:11 rašė:
Cituoti:
o tu matei dzeka,kuris blogai dirba?
A. Valinskas? :happy:
Niekas negali atėjęs į naujo pobūdžio darbą iškart pradėti gerai dirbti. Skirtumas tik tas, kad skirtingiems tipams reikia skirtingo laikotarpio išmokti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Valdymo stiliai
StandartinėParašytas: 08 Geg 2009, 07:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
pas mane subrendo klausimas-kokie tipai gali kur dirbti ir nereikia ,kad visi gali.teoretiskai budingos specialybes kiekvienam tipui?pavyzdziui teisejas teisme.advokatas?galbut paklausti taip-kokie tipai geriausiai susitvarkytu su savo pareigomis?idomu ir kokie tipai dazniausiai buna nusikalteliais?pavyzdziui shtirlicas gali buti ir policininku ir nusikalteliu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 102 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007