Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 14:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2008, 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Etine sensorine tai padaro daug lengviau ir paprasciau, ir tai nebutinai reiškia, kad išvaizda jai svarbiausia. Todel tokiu dalyku nereiketu vertinti iš savo varpines priimant savo suvokima kaip etalona.
Vertinu ne vienpusiškai, o pilname komplekse...  Esu praktiškai nekart susidurusi: jeigu administratore nesugeba atsakyti i paprasciausius elementarius klausimus susijusius su jos darbu ir stengiasi "užkalbeti dantis" visokiais komplimentais arba pastebejimais apie ora... 

Nežinau, KOKS tai tipas. Bendrauja stengdamasi pagauti individualu ryši, sueiti i kontakta. Galbut net maloniai nuteikti (komplimentais) ir padaryti savo pa?ios kaip malonaus žmogaus ispudi.  Bet... i istaiga aš ateinu spresti savo klausimu - ir man svarbu, kad mane išsamiai ir teisingai informuotu. Ir butent šito pasigendu... Darbuotojo išvaizda ir imidžas man "dzin" (žurnaluose paveiksliuku galiu prisižiureti). Galbut mano, kad išvaizda kompensuoja kitus (tikrai akivaizdžius) trukumus?



Taigi aš kalbu apie kompetencijos ir imidžo santyki, pusiausvyra arba perlenkima...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2008, 13:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:
Man, bazinei sensorikei, susiderinti spalvas, fasona ir aksesuarus yra juoku darbas :smile:
Be abejo, loginiai sensoriniai irgi priklauso "lengvai" apsirengianciu grupei.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2008, 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Galbut mano, kad išvaizda kompensuoja kitus (tikrai akivaizdžius) trukumus?

Taigi aš kalbu apie kompetencijos ir imidžo santyki, pusiausvyra arba perlenkima...
Tai jus manote, kad jie/jos taip mano. Man atrodo, kad išvaizda eina savo ruožtu, o profesine kompetencija - savo. Žmogus gali buti toks ir toks, nei toks, nei toks ir t. t.- žodžiu, 4 galimi variantai, jei deliosim pagal :wlogic: taisykles:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2008, 23:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
Reikia tik žinoti, kad pvz loginei intuityviai moteriai reikia/reiketu žymiai daugiau laiko ir energijos norint atrodyti kaip etinei sensorinei.




loginei-intuityvei tam visai nereikia jokio laiko, nes pirmiausia ji vargu ar nores rengtis (juo labiau - atrodyti) kaip etine-sensorine :smile: skirtingi skoniai, skirtingi pomegiai.



kita vertus, apskritai niekas nesiekia rengtis kaip "sensorinis-etinis" (cia galima pavartoti ir kitus tris logiskai imanomus socioniniu dichotomiju derinius). del vienos paprastos priezasties. zmones nori rengtis tiesiog graziai ir/ar patogiai :smile: ir nuo socionikos cia mazai kas priklauso.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2008, 14:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis: Kažko nesupratai, matyt. Yra daugybe loginiu intuityviu moteru, kurios labai stengiasi gerai atrodyti ir tam skiria labai daug laiko. Žymiai daugiau, nei etines sensorines. Tai yra, norint pasiekti ta pati rezultata sunaudojama skirtingai laiko ir energijos. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2008, 16:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Yra daugybe loginiu intuityviu moteru, kurios labai stengiasi gerai atrodyti ir tam skiria labai daug laiko. Žymiai daugiau, nei etines sensorines. Tai yra, norint pasiekti ta pati rezultata sunaudojama skirtingai laiko ir energijos. 


Teisinga tik su salyga, kad jos NORI arba kad joms REIKIA taip atrodyti (iprastai - “ne nereikia“) :tongue:

Loginiu intuityviu prioritetas dažniausiai - ne aprangos sferoje...:wink:  Jos dažniausiai tu paciu (kaip etines sensorikes) tikslu  siekia visai kitais budais :happy: Ir savo vertinguma isivaizduoja ne deka grožio ar “skuduru“ (taip taip - vartojamas toks terminas). Kadangi ir pacios nevertina žmogaus, kuris stengiasi pasirodyti reikšmingas per šiuos “atributus“.



P.S. “O karalius taigi - nuogas!“ - loginis intuityvas nemato “ipakavimo“, jis žiuri i esmee.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2008, 16:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
“O karalius taigi - nuogas!“ - loginis intuityvas nemato “ipakavimo“, jis žiuri i esmee.
Nemato, jei išlindes iš urvo. Jei gyvena tarp žmoniu, tai pradeda suprasti, kad išvaizda žmoniu (o ne jo asmeniniame) gyvenime vaidina tam tikra vaidmeni. Toli gražu ne paskutini. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2008, 17:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Teoriskai, nesuprantu, kaip is tos pacios kvadros esantys zmones siaip taip visgi svelniai riejasi. Kazkas cia ne taip!!?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2008, 17:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
betkoks: Teoriškai juo labiau viskas aišku. Visur teigiama, kad esant veidrodiniam santykiui žmones sunkiai nusileidžia vienas kitam. Nieko keisto. Žmones daug ka supranta panašiai, bet kartu ir kitaip. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2008, 21:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Na mes gi tik žaidžiame (nesikandžiojame) :wink: 



Atsakant Globui: apranga turi reikšmes tik tiek, kad butu ivykdytas “minimumas“ - formaliai kad nebutu galima kabinetis....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2008, 21:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Taikliai. Esme gi tas aukso viduriukas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 10:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
betkoks: Manau, kad visai be reikalo isijautei i komentatoriaus vaidmeni.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 10:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
apranga turi reikšmes tik tiek, kad butu ivykdytas “minimumas“ - formaliai kad nebutu galima kabinetis....
Jei žmogus stengiasi pasiekti tik minimuma, jis atitinkamai bus ir ivertintas. Kadangi gyvename pasaulyje, kur ne vien tik loginiai intuityvus, bet yra ir kitokiu, tai patartina orientuotis bent jau i vidurki.

Tu "minimumu" gali buti ivairiu. Koks nors etinis sensorinis gali pasakyti, kad jis baige vidurine ir ivykde minimuma, jam nieko daugiau nereikia. Bet tas jo minimumas bus pastebetas ir ivertintas toli gražu nebutinai teigiamai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2008, 19:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Globas rašė:
Cassandra: Sakau, kad kai tevai iš skirtingu kvadru, aiškios sistemos tada nera.

Ner cia jokios sistemos, mano tevai robikas ir done, o as vienintelis seimoje stirlis, sesuo hamlete. Draugu seima, ir daug maz normaliai sutaria zukove su hugu. sunkiausia seimoje se santykis, bet jei seima turi vaiku, kartais kankinasi ir gyvena.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 01 Rgp 2008, 19:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Globas rašė:
Liepa raš?:
Del išvaizdos... 

Gali buti, kad žmogus TYCIA pabrezia, kad esme (vertingumas) priklauso toli grazu ne nuo isvaizdos. Pats vertina tik tuos žmones, kurie moka izvelgti esme. Todel ir jo elgesys, apranga tarsi "atsijoja" vienus nuo kitu. Taigi, del išvaizdos. Išvaizda yra viena iš žmogaus dalyvavimo socialiniame gyvenime išraiškos formu (beveik marksistine-leninine formuluote, todel ir teisinga:smile:). Kitaip tariant, kur ir kaip dalyvauji/supranti savo dalyvavima, taip ir atrodai. Taigi, išvaizda priklauso ne tik nuo tipo ir jo suvokimo, bet ir nuo asmens dalyvavimo socialiniame gyvenime. 

O tipiskas gorkio poziuris


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 129 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007