Socionikos forumas

Dabar yra 17 Geg 2024, 15:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2008, 10:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
kol nera hipotezes, tol negalima atlikt eksperimento, t.y. gauti fakto, kuris patvirtintu arba paneigtu musu iskelta hipoteze. Maza to, vienas faktas nebutinai reiskia, kad musu hipoteze yra klaidinga.
Žinai, tu mane stebini:wink: Negi tu nesupranti, kad ieškant saryšio tarp vaiku ir tevu tipo, tereikia atlikti labai paprasta eksperimenta - teisingai nustatyti vienu ir kitu tipus, o tu kalbi apie tokius atvejus, kai galbut neaišku, kokius faktus reikia tirti. Be to, ne viena fakta pateikiau, o bent 5-6. Jau šis tas. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2008, 10:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Medelejevo iškelta hipoteze ir sudaryta sistema (cheminiu elementu lentele) padejo atrasti naujus elementus (dar nežinomus), netgi "nurode" su kokiomis tiketinomis savybemis ju ieškoti :wink:
Gal pakaks važiuoti remiantis vien tik kažkada mokykloje ar universitete išmoktais "idomiaisiais teiginiais" iki galo nesuvokiant ju esmes? Kai Mendelejevas kure savo perodine sistema, dauguma cheminiu elementu jau buvo žinoma, o jis remdamasis ju pasikartojanciomis savybemis, sukure savo periodine sistema, kas leido atrasti ir kažkiek nauju elementu; taigi, jis, visu pirma, dirbo su turimais faktais (t.y. žinomais cheminiais elementais).

Tai aš ir siulau daryti ta pati: gauti daugiau faktu, juos analizuoti, o paskui apibendrinti (galbut iki teorijos sukurimo).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2008, 11:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globai, bet Tu rašei, kad butina visu pirma TEISINGAI nustatyti tipus (šiuo atveju ir tevu, ir vaiku). Aš irgi manau, kad tai - SVARBIAUSIA.

Man kelia abejoniu Tavo tipavimas - be jokiu argumentu, pateikinejant gausybe "nustatytu" atvejuu.  Jeigu Tu butum profesionalas ir užsiiminetum tik tipavimu - tada gal ir patikeciau. Bet dabar manau, kad labai neatsakinga šitaip kategoriškai "klijuoti etiketes"...  Bet kuris mokslininkas abejoja, tikrina. Tu tai teigi itartinai užtikrintai - kaip negincytina FAKTA. (todel manau, kad labai neatsakingai)

Kelia abejoniu ir Tavo paties tipo nustatymo tikslumas (o tai SVARBIAUSIA - tipuojant kitus).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2008, 12:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Gal neplakime i kruva skirtingu dalyku - tipavimo patikimumo ir teoriju apie vaiku ir tevu tipus kurimo:

1. Niekas netipuoja idealiai gerai.

2. Kurti teorijas neturint faktu (t . y. teorijos pasireiškimo praktikoje pavyzdžiu) yra naivu.

Mane stebina nuolatiniai bandymai užmetyti mane kažkokiais abstrakciais ideju lygio argumentais (geras pvz - su Mendelejevu), net nepagalvojus, ar tokie argumentai tinka. Toks stilius gal ir :bintuition:-iškas, bet nelabai :wlogic:-iškas.   


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2008, 14:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Laikas rakinti tema. Atrodo tai kraupiai!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2008, 14:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
betkoks raš?:
Laikas rakinti tema. Atrodo tai kraupiai!
Kas gi cia kraupaus? Primenu, kad šitas forumas nera skirtas silpnu nervu žmonems:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2008, 15:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Tavo pasiulymas nevykes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2008, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2008, 13:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII: Nepalikinek tarpu savo postuose


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2008, 01:22 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 47
ALRIII, prasyciau zinutes rasyti glaustai, taip, kad kitiems dalyviams jas butu vizualiai patogu skaityti !


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2008, 10:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Taigi, kolega, man kyla itarimas, jog pritrukot argumentu buvusioj temoj ir taip vaikiskai bandot man atkersyt :wink: Gal klystu :tongue:
Klysti, ir ne pirma karta. Na, o tavo išsišokimai tikrai vaikiški.

Deja/laimei (?), tik aš šitoje diskusijoje normaliai argumentavau. Ir nereikia labai stebetis, jei nepavyksta manes iveikti diskusijoje. Galiu pasigirti, kad esu diskusijoje nugalejes viena didžiausiu Lietuvos demagogu Audriu Butkeviciu. Už tai jis pakviete mane prisijungti prie jo komandos. Pasiulyma, beje, atmeciau. Tai vyko prieš 12 metu, taigi, manau, per ta laika dar kažkiek patobulejau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2008, 18:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ALRIII: na zinoma, kaip gi tu cia dabar,kaip tikras robas, imsi ir nusileisi :tongue::wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 14:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII: Robas - tai viso labo tik tipo pavadinimas, o ne kažkokia diagnoze, kuria reiketu nuolat dangstytis:wink: O jei tai diagnoze, tai žmonems gali kilti noras susipažinti su gydanciu gydytoju:smile: 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 15:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nesutinku.  Kiekvienas pavadinimas yra tarsi "kodas" - informacijos koncentratas.  Ir jeigu nemokame to kodo perskaityti - jis mums jokios informacijos ir neneša (tiesiog skambesys, melodija).

Šia prasme "dizgnoze" - stalas - reiškia, jog mes suprantame apie kokias daikto savybes kalbama, kad jis nera skirtas guleti, važinetis, kalbetis ir pan. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Vas 2008, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Manau, kad puikiai suprantate, kuo skiriasi "kodas" nuo "diagnozes" ir ka bei apie ka aš norejau pasakyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 42 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007