Socionikos forumas

Dabar yra 27 Bal 2024, 16:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 18:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:
Pelene: mano žinut?je nebuvo žodžio "visada". Tu j? prid?jai pati ir interpretavai su atitinkamu akcentu... :wink:


Vat ir as taip daznai jauciuosi, ir joks mano moralines samones suvokimao laipsnis nepadeda :tongue:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 18:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Pelene: kaip jautiesi? Kur mano žinut?je yra kas nors užsiminta apie mano jautim?si? :shocked:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 19:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:
Skarlet, oi, visaip gali buti.

Jei tavo :blogic:, tai visada pulsi viesai, placiai, nepavargstanciai diskutuoti tomis temomis?

O Casandra su :bsensoric: turetu pastoviai aptarineti kovos ar teritorijos uzvaldymo mechanizmus? Ar kaip???

Kazkas cia man nesirisa su relybe.:strange:

O as pastoviai tureciau aiskinti ir kistis i visu santykius, visus aukleti. Visus temti ant mano pacios gyvenimisko suvokimo kurpaliaus??? Na nesamone kazkokia. Arba as jau cia nieko pradedu nesuprasti ka tu nori pasakyti...







Šioje vietoje labai pritar?iau Pelenei. Jei mano bazin? yra :bsensoric:, tai vadinasi, mano temos tur?t? sukiotis nuo bald? perstumdymo kambario erdv?je iki intervencijos ? kaimyn? daržel? bei atsikovojimo iš j? tam tikros teritorijos, metodus. Arba aš tur??iau pastoviai visiems aiškinti, kokia aš "kr?ta, ?iotka, kieta ir niekur nedingsit šoksit pagal mano d?del? , slabakai" :happy: Betgi tai yra juokinga :happy: Jei aš gerai jau?iu erdv? ir j?g? pasiskirstym? joje, bei kokiu b?du t? pasiskirstym? pergrupuoti taip, kad man b?t? naudinga, tai dar nereiškia, kad aš apie tai pliaukšiu ant kiekvieno kampo. Ten, kur žmogus yra stiprus iš ties?, jis eina ir daro ir to neafišuoja.Tik aplinkiniai nustemba :"O , o kaip ?ia taip buvo???" Man ne vienas žmogus yra pasak?s: "Tu - kaip tankas, stovi, nejudi, kiti straksi aplink, kažk? daro, kažk? kalba, r?kauja, prašo, reikalauja, o tu sau ramiai stebi, o paskui tik - šast ir ?važiuoji ten, kur tau reikia, taip, kad visi strykaliojantys nušluoti lieka". va taip veikia bazin?. O per k?rybin?, atvirkš?iai, žmogus m?gsta mažum?l? pasiafišuoti ir pasipuikuoti : 'ži?r?kit, kaip aš meistriškai tatai valdau!" Aš tokius "numerius" m?gstu išdarin?ti per savo :wlogic:; "Na, "nukirsiu tave" logiškai, ži?r?siu, k? tu tada pasakysi".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 19:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:
Pelene: kaip jautiesi? Kur mano žinut?je yra kas nors užsiminta apie mano jautim?si? :shocked:


Nebutina uzsiminti.

tu rasei:

"Tu j? prid?jai pati ir interpretavai su atitinkamu akcentu..."

Va butent, kai perskaitau komentara as galeciau pasakyti ta pati, rasiau vienaip, o suprasta kazkaip kitaip.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 20:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Cassandra, va, labai graziai tu cia isaiskinai, kas man niekaip nesiseke.



Tai vat ir Dostikas savo morales suvokima tures sau, harmonija ar ne ir visas kitas plonybes tarp zmoniu jaus, bet ta informacija taip pat turesis sau. Tik esant konkreciam reikalui ar situacijai gali mazomis dalimis, dozemis ta suvokima reiksti. Nekisa, nemoralizuoja vat siaipsau, nes tiesiog neimanoma kazka apibendrinto sneket.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 21:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tikrai gražiai išaiškinta apie bazin?s funkcijos "veikimo metodus" :happy:

O kur žmogus reiškiasi, kad tik b?t? pasteb?ta, jog t? savyb? turi - grei?iausiai bus rolin? funkcija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 22:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: dar ži?rint su kuo šnekama. kai šneku su superego, tai tik ir "mosuoju" roline, laikas nuo laiko. :wink: Ajaj, kiek ?tampos b?na. Bet nieko, viskas išgyvenama :wink:

Kita vertus, po to kyla didelis poreikis pasireikšti iš k?rybin?s, nes toks kalb?jimas - jau POILSIS po raiškos iš superego bloko...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 22:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene raš?:
Cassandra, va, labai graziai tu cia isaiskinai, kas man niekaip nesiseke.



Tai vat ir Dostikas savo morales suvokima tures sau, harmonija ar ne ir visas kitas plonybes tarp zmoniu jaus, bet ta informacija taip pat turesis sau. Tik esant konkreciam reikalui ar situacijai gali mazomis dalimis, dozemis ta suvokima reiksti. Nekisa, nemoralizuoja vat siaipsau, nes tiesiog neimanoma kazka apibendrinto sneket.





Pelene, aš b?tent ir kaifuoju tod?l nuo tavo teksto. Kadangi moralizavimo pas tave n?ra daug, bet užtat :bintuition: variant? - aps?iai. Skaitau ir deduos ? galv? :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 09:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Taip, Pelene labai teisingai paraš? apie bazin?.

O kur žmogus reiškiasi, kad tik b?t? pasteb?ta, jog t? savyb? turi - grei?iausiai bus rolin? funkcija.
Jei ?ia kalbama apie Arcand, nemanau, kad jis nori, kad t? pasteb?t?. ?ia yra tiesiog šauksmas iš sielos gelmi? (kaip aš t? matau) - bukime gi žmoniški!!!

Aš manau, kad ?ia yra b?tent :wethics: tr?kumas ir skaudumas.

Beje, jo "moral?" iš šono atrodo labai "neadekva?iai". Kas neb?dinga stipriom funkcijom, ir netgi rolinei.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 10:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Taip, Pelene labai teisingai paraš? apie bazin?.

O kur žmogus reiškiasi, kad tik b?t? pasteb?ta, jog t? savyb? turi - grei?iausiai bus rolin? funkcija.
Jei ?ia kalbama apie Arcand, nemanau, kad jis nori, kad t? pasteb?t?. ?ia yra tiesiog šauksmas iš sielos gelmi? (kaip aš t? matau) - bukime gi žmoniški!!!

Aš manau, kad ?ia yra b?tent :wethics: tr?kumas ir skaudumas.

Beje, jo "moral?" iš šono atrodo labai "neadekva?iai". Kas neb?dinga stipriom funkcijom, ir netgi rolinei.




?ia kalbama ne apie Arcand, o apskritai. Bet jei kalb?ti apie j? - ne joks ?ia ne šauksmas. Žmogus tiesiog d?sto savo pozicij?. Ir tik tada, kai jo apie tai užklausi. Viskas labai adekvatu ir savo vietoje.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 11:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
Pelene, aš b?tent ir kaifuoju tod?l nuo tavo teksto. Kadangi moralizavimo pas tave n?ra daug, bet užtat :bintuition: variant? - aps?iai. Skaitau ir deduos ? galv? :wink:


Na ka jau cia, ka jau cia :strange:, net susikuklinau...:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 15:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra: labai puikiai aprašei bazin?s veikim?. Jei taip sutraukus mint?- bazin? daro, o ne kalba apie darym?, ar ne? Tikra tiesa. O jei sugr?žus prie pradinio klausimo- iš kuri? funkcij? mieliausiai kalbama? Pirmoje vietoje aišku iš k?rybin?s, tai gana ryškiai apibr?žta teorijoje. O toliau? Iš rolin?s manau reiškiamasi dažniausiai tik bendravimo pradžioje, o iš skaudžiosios? Ar gali žmogus normaliose s?lygose, kai iš jo to nereikalaujama, pats savo noru veržtis reikštis per MPT?



Pelene: Dostikas savo morales suvokima tures sau, harmonija ar ne ir visas kitas plonybes tarp zmoniu jaus, bet ta informacija taip pat turesis sau. Tik esant konkreciam reikalui ar situacijai gali mazomis dalimis, dozemis ta suvokima reiksti

Manau bazin? yra automatiškai veikianti, kaip gerai matosi iš Cassandros pavyzdžio, ir tos info, kuri? ji turi, ji nesugeba s?moningai laikyti sau, ji yra ta, kuri matosi aiškiai net ir su minimalia žodine išraiška.

O kaip tada su Dreizeriu, jo ta pati bazin? :wethics: ir jau tikrai nelaiko jis užspaud?s savo moral?s suvokimo... (kas džekams be galo patinka :wink: )


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 16:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Skarlet raš?:
Ar gali žmogus normaliose s?lygose, kai iš jo to nereikalaujama, pats savo noru veržtis reikštis per MPT?


Manau, kad MPT srityje žmogus daugiau link?s gilintis pats, tyliai kaupti patirt?, negu eksperimentuoti. Pvz. tinka literat?ros ta tema studijavimas. Taip pat skaitin?jamos diskusijos ta tema (vargu ar jose dalyvaujama aktyviai - nebent išreiškiamos nuostatos (pasitikrinama), gal paklausin?jma kit?, kas pa?iam aktualu).

Labai gera patirtis gaunama b?nant kartu su dualu ir tiesiog stebint kaip jis "lengvu rankos mostel?jimu" sprendžia situacijas. Jo pasakojimai "iš patirties" irgi imami dom?n.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 16:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:
Manau bazin? yra automatiškai veikianti, kaip gerai matosi iš Cassandros pavyzdžio, ir tos info, kuri? ji turi, ji nesugeba s?moningai laikyti sau, ji yra ta, kuri matosi aiškiai net ir su minimalia žodine išraiška.

O kaip tada su Dreizeriu, jo ta pati bazin? :wethics: ir jau tikrai nelaiko jis užspaud?s savo moral?s suvokimo... (kas džekams be galo patinka :wink: )


Taip, ji yra automatiskai veikianti, bet ne demonstratyvi. Na, duosiu pavyzduka del tos :wethics::

Zukovas susitare su zmogum kazkatratai tai valanda pas ji nuieti, nes buvo pasisikolines kazkoki daikta, turejo grazinti. Zinoma zukovas uztruko, ir nelabai ten gilinasi, kad zmogus laukia, tiesiog jis neturi laiko apie tai dabar galvoti. Galimas Dostiko moralas: "Jeigu tu susitarei, tu turi taip padaryti, jei matei, kad negalesi, nereikejo tartis. Gal zmogus atidejo savo kazkokius darbus, lauke taves, o tu sau zabalioji..."

Manau cia Zukovui tikrai Dostikas kirstu per jautria vieta su savo moralais, o va Stirliui butu pamoka visam gyvenimui.

Konkretus moralas, konkrecioje vietoje, o ne kazkur apie kazka. Kad ir apie kazka, bet apie konkretcias situacijas.

Dreizeriai su savo :wethics:reiskiasi kitaip, nei Dostikai, kaip ir Stirliai nuo Dzeku skiriasi. Sensorika inesa detalumo, konkretumo, atibreztumo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 18:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:


Taip, ji yra automatiskai veikianti, bet ne demonstratyvi. Na, duosiu pavyzduka del tos :wethics::

Zukovas susitare su zmogum kazkatratai tai valanda pas ji nuieti, nes buvo pasisikolines kazkoki daikta, turejo grazinti. Zinoma zukovas uztruko, ir nelabai ten gilinasi, kad zmogus laukia, tiesiog jis neturi laiko apie tai dabar galvoti. Galimas Dostiko moralas: "Jeigu tu susitarei, tu turi taip padaryti, jei matei, kad negalesi, nereikejo tartis. Gal zmogus atidejo savo kazkokius darbus, lauke taves, o tu sau zabalioji..."

...

Konkretus moralas, konkrecioje vietoje, o ne kazkur apie kazka. Kad ir apie kazka, bet apie konkretcias situacijas.

Dreizeriai su savo :wethics:reiskiasi kitaip, nei Dostikai, kaip ir Stirliai nuo Dzeku skiriasi. Sensorika inesa detalumo, konkretumo, atibreztumo...




:confused: Mano mama (Draizeris) mane labai "prausdavo" vaikyst?je už tokius dalykus: "Vaikeli, taigi taip negalima! Tu turi gerbti ir t? žmog? ir save! Jei jau susitarei ir padaryk, o jei negali - nesitark. Turi b?ti atsakinga ir nedaryti g?dos nei sau, nei man. Man tokia g?da buvo, kai aš šiandien vykdomajam komitete susitikau X, ir ji prie vis? garsiai pasak?, kad tu jau pus? met? neatneši jai knygos... Tod?l dabar pat paimi ir nuneši...ir atsiprašai..." Va...Po šiai dienai prisimenu...:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 156 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007