Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 18:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
?ia kalbama ne apie Arcand, o apskritai. Bet jei kalb?ti apie j? - ne joks ?ia ne šauksmas.


Nadia, antrasis scenarijus zymiai baisesnis... maza to, jei pades, tai sis scenarijus buvo realus mano gyvenime...


Cassandra, esi tikra?

Ech, negalite j?s suprasti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 19:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



:)))) Ash va taip panashiai savo vyra ir dukra moralizuoju :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 20:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Štai jau du pavyzdžiai, kad bazin? :wethics: visai nelaiko savo moral?s suvokimo tik sau, o skleidžia ? pasaul?... Žinoma, "skleidžia" nereiškia, kad pliauškia ant kiekvieno kampo, kaip ?ia taikliai Cassandra pasteb?jo, bet skleidžia taip, kad ne aklam matosi, o ne kur?iam girdisi.

Ir man atrodo Pelen?s min?tas "konkretus moralas konkre?ioje vietoje, o ne kažkur apie kažk?" b?tent Dreizeriui ir yra b?dinga, o ne Dostikui...



O beje, nuo temos apie fantazijas ir jautrumus seniai nukrypta, taip ir nepri?jus logiškos išvados... :sad:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 20:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:
Ir man atrodo Pelen?s min?tas "konkretus moralas konkre?ioje vietoje, o ne kažkur apie kažk?" b?tent Dreizeriui ir yra b?dinga, o ne Dostikui...


Tai man prasyciau gyvenimiska pavyzduka, kaip tie Dostikai moralizuoja. Labai idomu vaizdas is salies. :wink: Jau man taip pasidare idomu, kad as savo visom giminem ir artimiesiems apklausa padarysiu.:happy:



O beje, nuo temos apie fantazijas ir jautrumus seniai nukrypta, taip ir nepri?jus logiškos išvados... :sad:


Gyvenimas, kartais labai smarkiai nukrypsta nuo logikos, taigi ne visada verta jame jos ir ieskoti :wink::happy:.

O jei rimtai, tai tikiuosi grisim prie temos, kai issisakysism rupimais klausimais:wink::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 21:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene: taip, dostojevskis "subtiliau" moralizuoja arba visai nemoralizuoja, jei n?ra reikalo - tai sakau tur?damas savo mamos pavyzd?. šiaip tylesnis tipas yra. tarp kitko priminsiu, kad pati visai neseniai berods miglei tiesiogiai demonstravai savo "dostojevskiško" moralo pavyzd? (taip t? konkre?iai ir ?vardindama) - pasiži?r?k :wink:



be to, kaip kažkieno pasteb?ta, jam mažiau nei dreizeriui r?pi ta "išorin?" moral? (kuri paprastai ir suvokiama kaip moral? "butine" prasme, t.y. graži, mandagi išorin? laikysena) nei "vidinis" moralinis elgesys (kuris savaime suprantama yra tyliau komentuojamas ir mažiau aiškiai pastebimas).



kita vertus, atsimenu ir tok? (berods  Filatovos pavartot?) "klasikin?" dostojevskio moral? (palyginant, tiesa, su hamletu). Tai yra, jei vidury nakties hamletui paskambint? telefonu ir jo paklaust?: "gal pažadinau?", tai jis tiesiai ir r?žt?: "taip, pažadinai!" jei tuo tarpu tas atsitikt? dostikui, tai jis pasakyt? "ne, nepažadinai..." tokiu tonu, kad pats žmogus savaime pats suvokt? savo elgesio gil? netaktiškum? ir nemandagum?. manau, tai gal visai vyk?s pavyzdukas - bent jau turintis nuorod?, kad dostikas "moralizuoja" netiesiogiai, per tam tikras nuorodas - ne taip konkre?iai dr?tai kaip dreizeris ar koks kitas labiau atviraujantis tipas. Tai yra, pasteb?j?s kokio nors tipažo akivaizd? ar grub? - jo akimis - netakt?, jis gali apskritai nustoti su juo bendrauti arba žymiai "atšalti" taip gal ir niekada tiesiai ? akis neišr?ždamas, kod?l jis toks "šaltas" kažkada pasidar?.



na, o jei reikia dar daugiau dostojevskio "pamoralizavimo" pavyzdži?, si?ly?iau pasiskaityti pat? išsamiausi? Augustinavi?i?t?s Dostojevskio aprašym? - http://socionics.org/type/Default.aspx?type=INFJ&all=true&load=type_aINFJ.html. Mano galva, tai bus vis naudingiau nei gimini? ir artim?j? apklausa :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 22:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutaurai, aciu.

Jau nekarta vis pastebiu toki dalyka, kad tu Liutaurai labai teisingai ivardini kaikurias mano mintis, kurias as suvokiu, zinau, o va pasasakyti, isreiksti savo zodziais sunku. Jei cia taip reikstusi veidrodinis santykis, but idomu Casandros ir Vartotojas 2 pastebejimas.

O is to velgi issirutuliotu, kaip Arcand ar Liepa, ar Liutauras geriau perteikia jo mintis, kurias jis noretu, bet sunku isreiksti zodziais.

Skarlet jei jau ir rutuliosis kazkokios temos, tai jau jos turi kur issikraustyti. Tai kaip jau ir lyriniai nukrypimai baigti. :wink:. Tikiuosi. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Gru 2006, 22:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:
liutaurai, aciu.

Jau nekarta vis pastebiu toki dalyka, kad tu Liutaurai labai teisingai ivardini kaikurias mano mintis, kurias as suvokiu, zinau, o va pasasakyti, isreiksti savo zodziais sunku. Jei cia taip reikstusi veidrodinis santykis, but idomu Casandros ir Vartotojas 2 pastebejimas.

O is to velgi issirutuliotu, kaip Arcand ar Liepa, ar Liutauras geriau perteikia jo mintis, kurias jis noretu, bet sunku isreiksti zodziais.

Skarlet jei jau ir rutuliosis kazkokios temos, tai jau jos turi kur issikraustyti. Tai kaip jau ir lyriniai nukrypimai baigti. :wink:. Tikiuosi. :wink:




Manau, kad minties tikslumas - dalykas, kuris atrodo problematiškas etiniams. Man asmeniškai niekada nebuvo sunku tiksliai reikšti savo mintis. Tod?l Vartotojas 2o min?i? d?styme d?mes? kreipiu ne ? tai. Vartotojas 2o min?i? esm? man dažnai atrodo labai artima manosioms, tik pakreipta truput? kažkokiu kitu kampu. Perskaitau jo mintis ir pagalvoju "Hm...Taigi ir aš t? žinojau. Tik kažkaip neužakcentavau."


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 91 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007