Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 13:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 15:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa, negaliu tiksliai pasakyti ar tai teisybe, bet lygtais kazkada seniai mano nepastabi akis buvo uzmacius tema apie dovanas, o gal ten tiesiog tai pokalbis tik apie tai buvo...



Jei man dabar reiktu pirkti dovana stirliui as pasigilinciau ka jis labiausiai vertina, ka megsta, ko noretu. Tiesiog uzvesciau pokalbi ta tema. O kad nieko neitartu, galima tiesiog siaip: "va ten drauge ar draugas gavo dovanu ta ir ta, jei labai patiko, o kaip tau tai patiktu, jei nepatiktu, tai kodel, o kas tada tau patiktu ir t.t." Vistiek kazkokia uzuomina gauciau.

Arba lieka teorinis varijantas. Jis logikas, tai ji papirktu etine aplinka, ta prasme kazkas malonaus, jiems viskas neidomu greitai, tada vadinasi kazkas netiketo, staigmena. Jiems reikia adrenalino, vadinasi kazko tokio su nervu pakampymais...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2 raš?:
Na apiue atsipalaidavima...tai gal labiausiai patinka, kai sakoma, kad: "man gera su tavim", "tu mane nuramini". Bet tai ne komplimentai....labiau busenos konstatavimas :)


O tai jau as susipainiojau, tai kas tada vadinama komplimentais?

Ar kazkokios busenos, susizavejimo, jausmo, pastebejimo issakymas.

ar

Smegenu belekoks pudrinimas, kuris toli nuo realybes?:confused:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 15:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
uogaa raš?:
galbut reiketu atidaryti nauja tema - dovanos socionikos tipazams :)

bet kadangi labai neissiplestumm.. manau :strange: galbut trumpai galim apatrati ir cia..

juk dovana kaip ir komplimentas :strange:



man asmeniskai butu idomu, ka galima dovanoti stirlicui.. kad patiktu :tongue:




tokia tema jau yra, tai geriau ten ir t?sti apie tai, o komplimentai tegul nesipina su dovanomis :wink:



štai ?ia apie dovanas: http://forum.linija.org/?t=298

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 15:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Komplimentas mano supratimu tai ne busenos, o savybes konstatavimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 19:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2,

Tai nejaugi jei zmogus apsako savo teigiama busena, tai si neisplaukia is tavo kazkokios tai savybes? Tai vat ir yra, kad vienam patinka tiesioginiai komplimenta, o kitam tarsi uzslepti.

O is teiginio, kad tik savybes, o ne busenos konstatavimas yra komplimentas reiktu transformuoti tokius pasakymus nuo "man gera su tavimi" i "tu moki priversti mane pasijusti gerai":strange::confused:. Kaikuriems tipams tai gali buti dirtinas reikalas, kaikuriems tai naturalus.

Zinoma,  galima gilintis, ir i komplimento apibrezima, bet kur toki rasti?

O kaip vienu zodziu ar trumpa fraze pavadinti teigiamos busenos isreiskima, kuri gali sukelti tik tam tikras asmuo?



Tai logika (ne tipa, o elementa) tarsi butu galima paslovinti: koks tu protingas, ismoningas, gudrus (na cia gal ir kitiems elementams tinka), blaiviai mastantis...

O etikai tektu, koks tu supratingas, jautrus. Na nezinau, nesugalvoju :confused: :happy: kazkaip nera tiksliu zodziu, kurie galetu apibudinti etikska poveiki, o tiedu tokie primityviai skambantys.

I intuicija butu: kokios puikios tavo idejos, tavo puiki fantazija, kaip gerai sureguliuoji laika...

Na, o i sensorika, tai jau apsciai nuo atrodymo, kvapu, kerincio balso, valgio gaminimo...

Cia jau retesni i kitos sensorikos rusi, koks tu atkaklus, kiek pasiekiai...



O is viso to velgi isplaukia, kad zmones komplimenta suvokia dazniausiai i :wsensoric:, jie tarsi pripazinti komplimentais :smile:.



Taigi, mano supratimu i komplimentus galima irasyti ir busenos nupasakojima, o kad zmogus geriau pasijustu ji labiau uzakcentuoti :happy:.



m2 pagal tavo teorija as nemegstu komplimentu :sad:, o pagal mano oi, kaip megstu :smile::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 23:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Na, musu su Tavim komplimento samprata skiriasi. Nes man busenos ivardijimasyra labai malonus,bet ash to nelaikau komplimentu :) Tai man yra tarsi pasidalinimas ispudzhiu, isileidimas zhmogaus i savo vidu, pasitikejimo parodymas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 23:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Komplimentus galima suvokti ?vairiai.  Pasakyti kompliment? - tai padaryti kitam žmogui malonum?. O tokius žodžius paprastai sakome, kai mums patiems malonu su tuo žmogum ar d?l to žmogaus kažkoki? veiksm?, poelgi?, savybi?.

Man pvz., malonu, kai ?vertina mano pastangas. Kai pastebi mano sugalvot? naujovi? pritaikym? (pasako, kad tai padeda, yra naudinga). Dažnai susilaukiu maloni? atsiliepim?, kad pad?jau susigaudyti painiuose klausimuose, kažk? "?kiškai paprastai" išaiškinau... (?ia b?na nuostat?, ?vairi? administracini? proced?r? sritis).

Visada m?gstu komplimentus su sveiko jumoro doze (nuo to jie tampa dar labiau komplimentiškesni ir nuoširdesni).



m2 užsimin? apie savybes... Na gal sensorikos ar etikos srityje tai nat?raliau išplaukia. Bet iš logikos pus?s - maloniau yra konkretumas (už k? vertina). Jei sako "protinga", "gabi", "sumani" - malonu šiaip, bet kažkaip nespalvota, blanku.   



?tariai ži?riu kai bando sakyti komplimentus apib?dindami mano fizinius bruožus. Paprastai ned?koju už tokius komplimentus. Stengiuosi grei?iau nukreipti, perkelti kalb? kitur. Iš svetim? žmoni? nemalonus b?na per karštas simpatij? reiškimas ar panašaus pob?džio komplimentai mano atžvilgiu. Jei žmogus išsako savo b?senas (ramu, malonu, gera - tada suprantu).

D?l aprangos irgi - maloniau kai pasako konkre?iai (pvz. spalva, ar drabužis tinka prie veido, pagyvina ir pan.) Abstrakt?s komplimentai atrodo dirbtiniai ("budintys žodžiai" - sakomi visoms tradiciškai).



Paprastai jau?iu - ar komplimentus sako nuoširdžiai (iš malonumo), ar manipuliuojant (nor?dami kažk? išgauti, ar tur?dami kok? slapt? tiksl?). Manipuliacijos atstumia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Gru 2006, 00:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene raš?:
m2,

O is teiginio, kad tik savybes, o ne busenos konstatavimas yra komplimentas reiktu transformuoti tokius pasakymus nuo "man gera su tavimi" i "tu moki priversti mane pasijusti gerai":strange::confused:. Kaikuriems tipams tai gali buti dirtinas reikalas, kaikuriems tai naturalus.

Zinoma,  galima gilintis, ir i komplimento apibrezima, bet kur toki rasti?




"Komplimentas- pagiriama, maloni pastaba kieno nors adresu, pagyrimas"

:smile:



Liepa raš?:


m2 užsimin? apie savybes... Na gal sensorikos ar etikos srityje tai nat?raliau išplaukia. Bet iš logikos pus?s - maloniau yra konkretumas (už k? vertina). Jei sako "protinga", "gabi", "sumani" - malonu šiaip, bet kažkaip nespalvota, blanku.




Pelen? jau anks?iau sak?, kokie variantai tinka kokiam elementui. Ir b?tent, jeigu sakom kompliment? etikui, jam visai gali ir pakakti pasakymo, kad esi "protinga", nedetalizuojant ir nekonkretinant. O logikui, suprantama, norisi konkretumo ?ia.

Ta?iau kai etikui sako kompliment? iš etikos srities, situacija apsiver?ia. Pasakymai "kokia tu gera", ir pan.- sukelia daug klausim?: kuo, kod?l gera? kas b?tent patiko?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Gru 2006, 18:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Man pa?iai kažkod?l gana sunku sugalvoti/suklasifikuoti, kokius komplimentus gird?ti patinka. Pasteb?jau, kad baltieji etikai sako gražius komplimentus- skaitau, ir galvoju, kad ir aš nor??iau taip mok?ti pasakyti, kaip, pvz. Pelen? ar Liutauras :smile:

Deja, kur kas lengviau- tiesiog išreikšti savo emocijas kito žmogaus atžvilgiu: "gera/smagu/malonu tave matyti, pasiilgau :smile:".

Kartais išreiškiu, kaip m2 min?jo, b?sen?- na toki? refleksij? poveikio, kur? daro man kitas žmogus: "man gera su tavimi", "tu toks mielas". B?na ir kad parodau susižav?jim? konkre?iomis žmogaus savyb?mis ar juo kaip visuma: "tu toks nuostabus žmogus", "mane žavi tavo protas; tavo geb?jimas taikliai apibendrinti; tavo žinojimas, ko nori iš gyvenimo", "man patinka tavo blaivus poži?ris ? gyvenim?", "tau visad kyla toki? originali? id?j?", "tu taip puikiai atlieki š? darb?, tarsi savaime, be pastang?, ir sykiu tobulai", "tu toks išradingas", "tu taip sugebi gražiai išspr?sti konflikt?", "tavo puiki intuicija", "tu esi gera mama/ar t?tis"... Kitaip tariant, viskas priklauso nuo to, KOKS tas žmogus, su kuriuo bendrauju: kiekviename pastebiu tai, kas man patinka, išskiriu ir pasakau. Kadangi žmon?s skirtingi, pasižymi skirtingais b?do bruožais ir geb?jimais, tai ir komplimentai jiems skiriasi, nat?ralu.



Kaip Pelen? teisingai pasteb?jo, tarsi universalu, priimta girti :wsensoric:. Taigi ir aš t? darau. Kartais pagiriu konkre?ius išvaizdos elementus, kurie man pasirodo kažkuo original?s, išskirtiniai. Tai yra, jeigu žmogus labai gražiai susiderin?s r?bus, bet tas derinys yra klasikinis, neutralus, tai tik be žodži? pasig?r?siu, bet galiu nieko garsiai neišsakyti- sugersiu vaizd? kaip teigiamas emocijas keliant? ir tiek:). Ta?iau jei matau kažk? netik?to, b?tinai pasakau. Ypa? krinta ? ak? ?vair?s original?s papuošalai, žiedai, pa?ios pasidaryta ?domesn? šukuosena ir pan.



Ta?iau turiu ir kit? savyb?- girti veido bruožus, k?no dalis... ?ia jau, kaip sakant, k? dievas dav?, t? žmogus ir turi, ir turb?t k? nors gali tokie komplimentai priversti pasijusti nejaukiai?:). Nors aš pati juos priimu normaliai, man patinka. Turb?t tod?l ir kitiems be baim?s sakau. Pvz. galiu pagirti akis, j? išraiškingum?, spalv?, nosies dailum?, kok? nors graž? apgam?, laikysen? (žaviuosi tiesiais žmon?mis, nes pa?iai sunkiai sekasi kontroliuot savo laikysen?), rankas (pamenu, kažkada viena mergina pasak? kompliment? mano rankoms ir nag? formai. buvau tada labai nustebusi, bet keistai ir malonu tas buvo. Nors tokie komplimentai turb?t visai n?ra man b?tini.), gražius proporcingus raumenis ir t.t. ir pan.



Dabar apie tai, kokius komplimentus man pa?iai gird?ti patinka. Saky?iau, neutraliai priimu komplimentus apie k?no/veido dalis iš vyr?, o jei iš moter? išgirstu, tai b?na, kad ir suglumstu, nežinau k? tur??iau atsakyti ? tai? "A?i?, tu irgi labai graži?":))).O jei taip nemanau, k? tada sakyt?:). Liežuvis meluoti juk nesiver?ia... Tai belieka pad?koti tada ir nusukt kalb? kitur.

Visai malonu, jei pagiria mano kažkoki? aprang? (tau tinka sijonas, dažniau d?v?k), papuošalus, daiktus ("geras fotoaparato pasirinkimas"), nam? interjer?/spalvas/baldus/aksesuarus ir t.t.

Malonu gird?ti emocinius komplimentus: "pasiilgau", "gera su tavim", "su tavim prarandu laiko poj?t?" (dažnas ir labai malonus komplimentas. nes b?dama su žmogum, jei man malonu, laiko poj?t? ir pati prarandu visiškai), savybi? konstatavim?: "gera", "protinga", "?domi", "pastabi", "d?mesinga", "moki išklausyti" ir t.t. (tod?l ir patiko Nadios komplimentas "esi plataus akira?io", kaip savyb?s konstatavimas).



Nepatikt?, jei mane pavadint? gudria, apsukria, meilia ar dar kokia, kokia sav?s nelaikau. Many?iau, kad žmogus visiškai man?s nepaž?sta, ir d?l kažkoki? priežas?i? mano elges? ar jo motyvus traktuoja visiškai klaidingai (kas aišku pykdo), arba s?moningai sako šitaip, tik?damasis, kad aš užsinor?siu atitikti jo piešiam? vaizd? ir imsiu demonstruoti jo pamin?tus "savo" bruožus (galb?t b?tent tokie bruožai, tokio tipažo žmon?s jam patinka).



Truput? glumina ir išmuša iš v?ži? komplimentai, susij? su tiesioginiu darbu. Paprastai net savotiškai negera, kai sako "jei ne Solanža, šitas darbas b?t? sužlug?s", "tu padarei didži?j? darbo dal?, tik tavo d?ka tai buvo ?gyvendinta". Noris, kaip pirmam poste sakiau, sl?ptis po stalu.

Dar, tokie komplimentai tarsi ragina pagirti juos sakant?j?: "na k?, tu, tu irgi be galo daug padarei". Dažnai taip ir darau, ypa? jei jau?iu, kad sakydama nedaug nutolstu nuo tiesos. O jei išties aš visk? padariau viena, nu tai išklausau ir galvoju: "nu užteks jau...kiek galima....užsikiškit j?s visi...nu jau atsibodo....."

Prisimenu, kažkada Nadia gyr?, kiek aš daug šiame forume esu padariusi, kiek visoki? tem? užvedusi ir info prid?jusi. Nu viskas taip, priimu tai kaip fakto konstatacij?, bet iš esm?s, tai- jau kadaise padaryti darbai. Ir padaryti NE tam, kad gautum ?vertinim? "šaunuol?", o tod?l, kad pati to nor?jau. Nor?jau ir tiek. Tod?l ir suerzina. Geresnis b?das- tuo momentu, kai šviežiai kažkas padaryta, pasidžiaugti, kad va, ?domi info, ar ?domi tema, ar panašiai. O ne girti t? žmog? kaip asmen? (juk pasakymas "šaunuolis" - kaip sykis giria abstrak?iai, pat? žmog? kaip tok?. O ne jo darbo rezultat? (pvz.: "kaip puikiai, konkre?iai ir aiškiai pateikta informacija"). Dabar, kod?l reikia, kad girt? rezultat?? Tod?l, kad tai - užsl?ptas, netiesioginis komplimentas pa?iam darbo atlik?jui. Kadangi netiesioginis, tai nepriver?ia kompliment? gavus?j? pasijusti nepatogiai (beje, gal ?ia tik tipams su skaudži?ja :blogic: b?dinga tokia reakcija- toks kuklinimasis).



Apskritai, turb?t didel? ?tak? daro ir intonacija, ir kas yra tas, kuris sako t? kompliment?. Kadangi kartais taip gaunasi, kad iš dualo l?p? tie patys žodžiai visai kitaip nuskamba, nei tarkim, iš revizuojamojo. :smile:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Gru 2006, 17:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



O man vis delto stipriausia poveiki daro neverbaliniai komlimentai...T.y.pasikeitusi veido ishraishka, zhvilgsnis, balso tembras, arba jaustukai :) Arba rankos paspaudimas kaip kazhko, ka ash padariau, ivertinimas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Gru 2006, 18:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: :smile: skirtingos esam :smile:

aš tuos dalykus irgi labai pastebiu, ta?iau kažkod?l man labai žodžiai svarb?s. Ta prasme,  t? akimirk?, kai sugaunu atitinkam? daug sakant? žvilgsn?, kai padaroma kažkas ypatinga (tarkim, vyras ži?ri tau ? akis ir jose parašyta, kad jis myli...jis l?tai pakelia tavo rank? sau prie l?p?, tebeži?r?damas ? akis...), tai gali tur?ti labai stipr? emocin? poveik? ir tas vaizdas daug met? gali stov?ti atmintyje, ta?iau man vistiek geriau, jeigu tai lydi ir žodžiai (ir, be abejon?s, kai jo jausmus ?rodo veiksmai, ir yra t? ženkl?, žodži?, veiksm? pastovumas laiko atžvilgiu. Bet tai jau nebe kompliment? tema). Toks jausmas, kad žodžiais galima labiau remtis, pasikliauti nei emocijomis. Tarsi žodžiai b?t? bent kiek stabilesni, nei emocijos (ne jausmai, o emocijos).

Galima galvoti, kad emocijos yra jausm? išraiška. Ta?iau emocij? etikams nesud?tinga emocijas parodyti tokias, kokias norime (neb?tinai taip ir darome, bet galimyb? manipuliuoti iš principo yra). Tod?l matyt kažkur pas?moningai galvojama, kad ir kitas žmogus taip pat gali su tavim pasielgti, ir tais signalais nepasitikima. Aš pati, jeigu man žmogus nepatinka, turb?t niekaip nesugeb??iau balsu ištarti, kad jis man brangus. Ir matyt, analogiškai galvojama, kad ir kitas negali m?tytis tokiais žodžiais.

Žodžiu, pagal save sprendžiama apie kitus.

Jeigu ?ia esm? visgi yra etikos spalvose, tai tada išeit?, kad jums, :wethics:, tur?t? b?ti viskas atvirkš?iai, nei aprašiau apie save. Bet ar tikrai taip yra?



Ah dar pamaniau, kad man svarbu išeinant iš :wintuition: pozicij?, ar tie žodžiai yra savalaikiai. Kaip ir tos rodomos emocijos. Jeigu tarkim, tu žmog? paž?sti pora valand?, o jis jau sako, kad tu jo svajoni? moteris- tai sukelia skeptiškum?, nor? atsitraukti, ir abejones, ar tam žmogui apskritai su galva gerai:).


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Gru 2006, 23:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Matai :) O man atrodo, kad prishneketi galima visko, o neverbaliniai dalykai nemeluoja. Todel shnekuchiai kavalieriai (kuriems komplimetai liejasi laisvai) greit pasiunchiami "v sad" visada budavo :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Gru 2006, 23:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: na aš irgi galvoju, kad prišnek?t galima visko, jeigu esi tam gabus:). Bet tie dalykai greit ir matosi: kiek tie žodžiai atitinka to šnek?tojo jausmus. Tarkim, turb?t nemažai yra heksli?, napoleon?, kurie labai graži? kompliment? moka prisakyti, ir aš ? tai ži?riu atlaidžiai:). Man tai nekelia pyk?io, bet ir galvos neapsuka visai :smile:

Tiesiog kalb?jau apie tuos atvejus, kada iš tikr?j? kažk? žmogus tau jau?ia, ir jeigu jis iš esm?s yra sant?rokas (toks tipas vyr? man patinka), tai m?ginau paanalizuot, ar svarbiau bus jo žodžiai, ar žvilgsniai? Ir pri?jau išvados, kad geriau kai žvilgsnius lydi žodžiai:). Nes jeigu žmogus sant?rus, nesim?to žodžiais, tai ir tie keli išspausti iš sav?s malon?s pasakymai mano adresu labai TIKRI atrodo. Bet jeigu jis to neišdr?sta, o tik "valgo akimis" ir d?sauja, tai...nu, vienžo, man to maža. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2006, 01:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, ?domiai pasakoji.

Manau, kad žodžiuose gaudausi. Vien tik žodžiai n?ra rodiklis. Tuos žodžius turi patvirtinti k?no kalba (sensorika). Jei jie vienas kitam neprieštarauja - galiu patik?ti.  Jei matysiu prieštaravim? - man tai sukels ?tamp?, galvosiu, kad "kažkas ?ia negerai" ir ieškosiu kas tikra, kuri sritis meluoja. Jei mane suerzina - žodžiais ir pati galiu "egzamin?" surengti (patikrinti j? logiškum?) :tongue::happy:



Galb?t daugiau pasitikiu sensorika. Suprantama, ji turi harmoningai der?ti su verbaline išraiška. Taip pat atsiklausiu savo nuojautos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Gru 2006, 11:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:


Jeigu ?ia esm? visgi yra etikos spalvose, tai tada išeit?, kad jums, :wethics:, tur?t? b?ti viskas atvirkš?iai, nei aprašiau apie save. Bet ar tikrai taip yra?


Na gal truputi ir priesingai.:smile:

Turbut zmogiska, kad jauciu malonuma girdedama kazka gero savo adresu. Kaip ir kiekvienam mirtingajam to gero turbut nebuna perdaug. Bet tusti, kad ir mieliausi, graziausi zodziai yra beverciai. O tusciais jie tampa tada, kai matai, jog sakomi zodziai priestarauja visai zmogaus povyzai, tokie nuvalkioti, tie patys zodziai, frazes sakomi visiems, ar visoms.

Man labai svarbu zmogaus teigiama emocine reakcija, kokia ji, cia priimu individualiai (Jesenino bus vienokia, Gabeno kitokia), ji daugiausia pasako, zodziai tarsi geles prie dovanos.

Praejus kuriam laikui as tiksliai paciu zodziu galiu ir neprisiminti, tik pacia minti, bet reakcija, nuotaika, mano pacios busena tuo metu, jei ji buvo ipatinga as prisiminsiu.



Yra zmoniu, tipu, na sakykim kokie Heksliai, Napoleonai  :wink:, jie gali "suda manlti" (atsiprasau uz issireiskima, bet tokios gyvenimo realijos :wink:), kai ateina ir pradeda pagyru tirada, jau ir lauki, na kada paprasys ko nori :happy: Visi tokie ir panasus manipuliavimai zodziais yra tokie permatomi, nebutinai konkreciai Heksliu, apskritai. Tik klausimas ar tu tam pasiduodi, ar ne, bet tai darai samoningai, ne delto, kad apkvailino.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 147 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007