Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 02:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nor??iau pakalbinti jus šia tema:). Turb?t kiekvienas esam pasteb?j?, kad nuo kai kuri? kompliment? norisi ver?iau po stalu pal?sti, geriausiu atveju- nurausti. O kai kurie- tarsi sparnus užaugina. Mano manymu, komplimentai tur?t? b?ti malon?s, jei pataiko ? rolin?s funkcijos veiklos srit?. Tada jauti kad "viskas yra gerai". Jeigu jie pataiko ? MPT- galvoji, kad tai turb?t atsitiktin? to žmogaus nuomon? apie tave, arba net nepatiki tais komplimentais. Arba imi neigti, kad tu ne toks, koks jam pasirodei....arba..netgi imi save per gerai vertinti, nes KITAS pasak?, kad tu- s?kmingas ten, kur laikai save tokiu, švelniai tariant, nelabai kam tikusiu:).

Galim analizuot per funkcijas, o galim pradžioj pam?gint tiesiog pakalb?ti praktiškai, su pavyzdžiais:



- kokie komplimentai konkre?iai JUMS yra patys maloniausi d?šioj?

- kokius komplimentus dažniausiai su dideliu malonumu sakote kitiems žmon?ms? arba, kokie

lengviausiai jums, savaime pasisako kit? žmoni? atžvilgiu? (ar pastebite j? išvaizd? ir j? giriate, ar pvz. kažkokius charakterio bruožus (kokius?).



Pam?stykim, neting?kim:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 09:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Solanža raš?:


- kokie komplimentai konkre?iai JUMS yra patys maloniausi d?šioj?

- kokius komplimentus dažniausiai su dideliu malonumu sakote kitiems žmon?ms? arba, kokie

lengviausiai jums, savaime pasisako kit? žmoni? atžvilgiu? (ar pastebite j? išvaizd? ir j? giriate, ar pvz. kažkokius charakterio bruožus (kokius?).





..komplimentus noriu girdeti tik is tu zmoniu kurie man svarbus.. nemegstu pavirsutiniskumo ir pataikavimo... jei komplimentas tik del komplimento..

o pati..  nelabai moku sakyti komplimentus.. :strange:.. gal labiau gali pasakyti kur matau zmogaus potenciala kuriame jis gali atsiskleisti.. sustipinti tam tikras savo savubes.. bet zmonems daznai to nereikia..





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 09:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
nors jeigu matau zmogu kuriam reikia pastiprinimo, tada butinai surandu silta ir gera zodi.. tai gali buti ir apie isvaizda apie pasiekimus apie savijauta..

bet kas liecia stirli.. tai jam tik pataikauti reikia...:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 11:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
tai jam tik pataikauti reikia...:happy:


O ka tu turi galvoje sakydama "pataikauti". As nemegstu pataikauti, bet cia galima pta pataikavima skirtingai suvokti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 11:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaaraš?:
abiau gali pasakyti kur matau zmogaus potenciala kuriame jis gali atsiskleisti..




Taigi, vat cia ir yra patys fainiausi komplimentai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 12:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene raš?:
uogaa raš?:
tai jam tik pataikauti reikia...:happy:


O ka tu turi galvoje sakydama "pataikauti". As nemegstu pataikauti, bet cia galima pta pataikavima skirtingai suvokti.



siuo atveju pataikauti stirlicui - tai kaip maza vaika vis pgriti - pastiprinti .. namineje aplinkoje..



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 12:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
siuo atveju pataikauti stirlicui - tai kaip maza vaika vis pgriti - pastiprinti .. namineje aplinkoje..


Va, kaip idomiai gaunasi. As lyg taip ir nedarau, nei giriu, nei ten stprinu. Bent nesijauciu, kad taip daryciau.

Na, bet jeigu, sakykime, yra taip, kad man zmogus kazkur pagelbsti, paaiskina, ko as nesuprantu (o nesuprantu, mano manymu, vis pastoviai ir labai daug :happy:), arba padeda isspresti situacija, kur reikia:bsensoric:  man automatiskai prasiverzia pasitenkinimo jausmas, padeka :"kaip gudriai sugalvojo", "o, kokia durne ir kaip as nesupratau", "buvo apemusi neviltis, tu mane isgelbejai". Arba tiesiog apkabinti ir pabuciuoti galiu is to dziaugsmo, nes issisprende man sunki situacija ir sukilo teigiamos emocijos. Bet dazniausiai toks pasitenkinimas atsispindi mano veide, grimasose, mimikoje.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
uogaa:

pritariu :) Mano patirtis su Shtirliais analogishka :) Juos tiesiog butina girti. Jie kartais patys prashosi buti giriami.



O mane pachia komplimenta dazhniausiai glumina. T.y. nezhinau kaip i juos reaguoti. Galvoju: "ko tam zhmogui ish manes reikia?" Komplimentas turi buti labai laiku ir savo vietoje, kad nueitu maloniai. Nemegstu komplimentu daiktams...:( pvz.:"kokie tavo batai grazhus :) " Patinka, kai subtiliai ivertinami mano talentai, arba neverbaliniai komplimetai :) Pachiai man komplimentu sakymas labai priklauso nuo nuotaikos, kai ji gera - galiu lietis plachiai :) Dazhnai sakau komplimentus kai matau, kad zhmogus jauchiasi neuzhtikrintai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2 raš?:
Mano patirtis su Shtirliais analogishka :) Juos tiesiog butina girti.


Paradoksas gaunasi, na o as nemoku nei girti, nei komplimentu sakyti. Save vis mokinu, mokinu, bet vis uzsimirstu :happy:, jei as kazka grazaus pagalvoju apie zmogu butinai jam tai ir pasakyti.

O jie patys, tie Stirliai, kazin kaip ten provokuoja, prasosi buti giriamais. Na, kad jie patys pasigirti, pervertinti save megsta tai jau seniai pastebejau :wink::happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Mano Shtirlis megsta teigianchia intonacija uzhklausti, ar jis pats geriausias ar panashiai....:)  tiesiog prvokuoja, kad ji pagrichiau. O man tada atvirkshchiai nesinori girti :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 14:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2 raš?:
O mane pachia komplimenta dazhniausiai glumina. T.y. nezhinau kaip i juos reaguoti.


O kaip reaguoji i tokius komplimentus, kaip:"As su tavimi atsipalaiduoju, tu man desertas po sunkios darbo dienos:wink:. Kokia tu man gera, kaip su tavimi smagu ir gera." na ir pan.

Arba, lyg tarpkitko:"fainai atrodai".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 14:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2 raš?:
Mano Shtirlis megsta teigianchia intonacija uzhklausti, ar jis pats geriausias ar panashiai....:)  tiesiog prvokuoja, kad ji pagrichiau.


Vat kaip. :happy: As irgi negirciau, jei nebuciau tos nuomones, kad jis geriausiais. O jei istiesu man jis atrodytu saunuolis ir to prasytusi, tai truputi taip demonstratyviai, truputi pasisaipant :"Ai, ai, ai, kokie mes saunuoliai"

Galeciau ir pradeti diskusija, pasigilinima, o kas visgi yra geriausias, kaip kas suvokia, kas kaip vertina. Ir apskritai, ar ant sio margo svieto yra kazkas geriausio ir t.t. :happy:

Vnz, sakes butu Stirliui, praeitu noras pagyru prasytis. :happy::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91


idomu, kad stirlicui sakau - tu pats sauniausias, protingiausias.. banaliai skamba.. bet taip yra..

tik jo - stirlico tai neveikia :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 14:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
galbut reiketu atidaryti nauja tema - dovanos socionikos tipazams :)

bet kadangi labai neissiplestumm.. manau :strange: galbut trumpai galim apatrati ir cia..

juk dovana kaip ir komplimentas :strange:



man asmeniskai butu idomu, ka galima dovanoti stirlicui.. kad patiktu :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 15:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Na apiue atsipalaidavima...tai gal labiausiai patinka, kai sakoma, kad: "man gera su tavim", "tu mane nuramini". Bet tai ne komplimentai....labiau busenos konstatavimas :) O "fainai atrodai" man toks labai neidomus, bespalvis komplimentas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 90 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007