Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 02:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgs 2006, 09:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pasikalb?kime apie laik?. Kas tai? Kaip j?s suprantate/jau?iate/apibr?žtum?t laik??

M?s? nedaug, bet socioniniu poži?riu gal?t? gautis ?domi tema.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgs 2006, 11:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Ash nuolat jauchiu, kad man truksta laiko viskam, ka norisi nuveikti :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgs 2006, 16:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914


Veiklus Dreizeris gali ryskiai perdaug uzsiplanuoti veiksmu, kuriuos praktiskai igivendinti gali buti neimanoma. Arba uzstrigti kazkokioje veikloje, kurioje praranda laiko nuovoka, nors ir taip jos nelabai turi. Jis nori, butent nori nudirbti visus norimus darbus, o kai nespeja labai nervinasi. Jam reikia zmogaus is salies, kuris laiks nuo laiko primintu, ar pastebetu, kad jau reiktu kazkokia veikla baigti ar pradeti.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgs 2006, 16:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914


Dostojevskiui butu mazdaug taip, pacia laiko tekme labai jaucia, jaucia ateiti (na ne taip, kaip burtininkai :happy:), jaucia praeiti, jaucia sio momento esama, o ypac busima sios akimirkos reiksme ateityje.

O jei kalbeti apie laiko planavima, tai tarsi rankiniu budu nuleidziama svirtis, kai ja paleidi, ji atsoka atgal. Kol "nulenkes laikai" gali tiksliai apskaiciuoti laika, tiek savo, tiek kitu ivertinant zmogiskas savybes, kas kur kiek gali sugaisti, bet, kaip "atleidi rankenele" laikas tampa erdve, bet vistiek kazkiek jauciamas. Is to isplaukia, kad sklandziai dirbti galima tik is anksto uzplanavus darbus, ar veiksmus, eksprontu - moralinis diskonfortas.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 19:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
as tai nzn ka pasakyti apie laika. na man jo tarsi ir truksta, nes kazkaip nesijauciu lyg buciau padares viska ka noriu padaryt, bet kartu niekur neskubu dabar sededamas darbe, galeciau pasiprasyt darbo, turbut ner, kad neduoda, laikas galima sakyt bega veltui, bet ir namo nenoriu.. veluoju dazniausiai 15 minuciu, t.y. kiek maziau nei planavau veluoti, bet velavimo neisvengiu, atrodo, kad tai nieko tokio visiskai, bet kiti aisku tai pastebi, ir del to nepatenkinti viduje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Pas mane visada plan? daugiau nei galimybi?. Ir visada nieko nesp?ju. Anks?iau d?l to labiausiai ir jaudindavausi, dabar po truput? mokinuos liautis planuoti. Nes realiai visvien darau t?, kas ši? akimirk? atrodo maloniausia ar šiaip staiga užsinoriu.

Bet kad laiko nuolat tr?ksta, tai oi kaip tr?ksta.... :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Rgs 2006, 11:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Laikas - tai sunkiai ap?iuopiamas ir nusakomas procesas, kurio egzistavim? geriausiai iliustruoja paros laik?, met? laik? ir konkretaus organizmo kaita. Pats geriausias laiko simbolis ir ?rankis man yra laikrodis, nes be laikrodžio apsieiti nemoku ir laiko b?gimo nejau?iu. O kadangi nejau?iu tai taip ir b?na, kad kartais atrodo, kad laikas b?ga labai greitai (kai yra kr?vos darb?), arba slenka labai l?tai (kai s?di prie gydytojo dur?, o iš ten pacientas, ??j?s prieš tave, niekaip neišeina). Kalbant apie laik? pla?i?ja prasme - ateitis, dabartis, praeitis, mane visuomeyt be joki? išlyg? domino ir domina dabartis. Asmenin? mano praeitis man?s visiškai nedomina, nem?gstu kapstytis po prisiminimus, k? aš ten tokio ma?iau/jau?iau/ išgyvenau, eidama ? devint? klas?. Po teisybei tai ir neprisimenu. Iš praeities reiškini? mane labiausiai domina istorija, bet domina tas aspektas, kaip žmon?s sugeb?jo kažk? sukurti, padaryti, atrasti ?domaus ir naudingo. Taipogi ?domu pasteb?ti istorinius d?sningumus. Ateitis mane, savaime suprantama, kažkiek domina, bet kadangi aš neturiu joki? super duper gali? numatyti, kas vyks, tai man pakanka nuostatos "Viskas tik ? ger?", o kaip bus - taip bus. Kažkaip bus. ?domiausia yra dabartis su visais realaus gyvenimo pasireiškimais :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2006, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Pasikalb?kime apie laik?. Kas tai? Kaip j?s suprantate/jau?iate/apibr?žtum?t laik??


Man laikas yra resursas. Mano resurasas priklauso nuo mano sveikatos. Jei aš ja pasir?pinsiu, aš galiu nugyventi ir 100 met?, gal ir daugiau. Jei nesir?pinsiu, gal pragyvensiu tik 40. Tod?l mane taip erzina sveikatos sutrikimai. Nes tos ligos, kaip konvejeris: viena sukelia kit?, kita - dar kit?. Geometrin? progresija.

Kod?l resurasas? Tod?l, kad aš manau, kad kiekvieno žmogaus paskirtis - nuveikti kažk? teigiamo savo gyvenime. Išauginti vaik?, padaryti mokslin? atradim?, parašyti knyg?, nesvarbu. Svarbu, kad ta veikla keist? kažkieno (ar visos žmonijos) likim? teigiama kryptimi.

Užduotis, arba svajon?, kuri? turiu, yra tiek sud?tinga, kad aš bijau nesusp?ti...



Kaip jau?iu laik?? Susipažinus su socionika, karts nuo karto bandžiau atlikti testuk? - atsp?ti kiek yra laiko. Sek?si gan gerai. Pvz. išvažiavau iš nam? apie 3 (tiksliau nežinau). Po to ? laikrod? neži?r?jau. Baigus joti, pagalvojau kad gali b?ti apie 8. Paklaida buvo 5 minut?s.



Bendrai, laik? mes ko gero jau?iame per kitim?. Jeigu neb?t? kitimo, laikas sustot?. Tod?l, kai nieks nesikei?ia, laikas b?ga taip l?tai. O kai vyksta aktyvi veikla, daug ?vyki? - laikas skrenda.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 126 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007