Socionikos forumas

Dabar yra 31 Kov 2023, 10:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Aspektų veikimas iš skirtingų funkcijų
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 17:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
:bsensoric: - valios sensorika

1 funkcija (Žukovas, Napoleonas)
Gerai jaučiama jėgos pusiausvyra bendravime su kitais: tiek savo paties, tiek kitų. Todėl mokama padaryti valios spaudimą tiek, "kiek reikia". Greit atrandama oponento "silpnoji vieta". Geras taktinis "manevringumas". Nepasiduodama tiesioginiam valios spaudimui iš šono, taipogi galimybių apribojimui. Greitas sprendimų priėmimas nepaliekant laiko abejonėms. Tikslui pasiekti pasirenkami patys įvairiausi metodai - nuo tiesioginio spaudimo iki laviravimo per aplinkinius.

2 funkcija (Gorkis, Draizeris)

Realistinis požiūris į savo siekiamus tikslus bei poveikio aplinkiniams metodus bei priemones. Gina savo bei savo grupės interesus pradžioje bandydamas "susitarti gražiuoju“, vėliau - darydamas valios spaudimą. Ši funkcija suteikia tvirtumo, užsispyrimo siekiant savo tikslų net ir nepalankiomis sąlygomis. Taipogi kruopštumo, atsakingumo, užsispyrimo atliekant nemalonius bet būtinus darbus: "Nenoriu, bet reikia"

3 funkcija (Hekslis, Don Kichotas)

Mobilizavimasis ekstremaliose situacijose, ginant savo poziciją. Į valios spaudimą taipogi atsako valios spaudimu, tačiau ilgai išlaikyti šią funkciją "įjungtą" konkurencinėje kovoje yra sunku. Kartais meta momentinį iššukį priešininkui iš šios f-jos pozicijų, pereidamas į griežtą trumpos psichologinės distancijos ataką.

4 funkcija (Dostojevskis, Robespjeras)

Valios spaudimą ignoruoja, pats jo taip pat nedaro. Jei ekstremaliose situacijose paliečiami jam artimi žmonės - reaguoja ryžtingai, tačiau tai gali pasireikšti per emocijas arba logiką. Pats žmogaus "į kampą" nevaro". Randa kitokių poveikio būdų ("įkalba", "susitaria", "nusileidžia" ir pan.) Įtempti santykiai, kuriuose būtinas dominavimas, jį išsekina.

5 funkcija (Balzakas, Jeseninas)

Žavisi valingais, "stipriais" žmonėmis. Nors pats už valios pasireiškimus kasdieniniame gyvenime, tačiau pačiam prisiversti kažką padaryti ar juo labiau kitą priversti tai padaryti yra sunku. Todėl teigiamai reaguoja į valią mobilizuojančias pastabas, daromas iš šono. Tiesioginio despotizmo nepakenčia. Atsitraukia.

6 funkcija (Hamletas, Džekas)

Nemėgsta grubios jėgos. Orientuojasi į mandagų bendravimą. Tačiau ekstremaliuose situacijose gali apsiginti. Vadovauti ir panaudoti valios spaudimą gali tik būdamas emociškai stabiliai geros nuotaikos. Esant emociniam "nuopoliui", ši funkcija išsijungia. Jos "įjungimui" reikalingas partnerio "niuksas".

7 funkcija (Gabenas, Diuma)

Gerai jaučia jėgų išsidėstymą kitose, taipogi gerai gina savo interesus, moka taktiškai išlaviruoti, jaučia kada ir kaip padaryti spaudimą, tačiau vadovauti kitiems, būti lyderiu nesiveržia.

8 funkcija (Štirlicas, Hugas)

Moka priversti kitus veikti taip, kaip reikia jam. Gina savo interesus bei savo teritoriją. Tačiau nenaudoja tam, kad tapti lyderiu. Daugiau domimasi dalykiniu aktyvumu bei reikalo nešama nauda.

Naudotasi http://www.socionics.org medžiaga.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 17:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cassandra, labai taikliai ir koncentruotai!  Pagal šią funkcijų schemą galima nagrinėti ir kitų aspektų poveikio išraiškas.

Būtų puiku šitaip "iškedenti" ir vitalinio žiedo funkcijas. Ar yra informacijos?

Man lengviau išskirti tiktai vitalinių blokų veikimą.

SUPERID - Individualus aktyvumas "Noriu". Individas pateikia savo poreikius sociumui. Tačiau kartu ir pasiduoda manipuliacijoms - imlus per šiuos aspektus.

ID - Individuali kontrolė "Galiu". Tenkinami individualūs poreikiai, savo jėgomis, savarankiškai, dažniausiai tylomis.

Individas linkęs keistis informacija per EGO ir SUPERID blokus. Jie dar vadinami verbaliniais.  SUPEREGO ir ID blokai - neverbaliniai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 20:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ačiū, Liepa :smile:

:wlogic: - struktūrinė logika

1 funkcija (Gorkis, Robespjeras)

Aiškus schemos, "stuburo" matymas visuose reiškiniuose bei jų (schemų) kūrimas. Tikslus ir greitas pirmaeilio nuo antraeilio pagal svarbą atskyrimas. "Teisingumo/neteisingumo", "logiškumo/nelogiškumo" pagrindimas pagal šiuos principus. Logiškas ir nuoseklus minčių (teorijų) išdėstymas, sukuriant ištisą išplėtotą bei detalizuotą sistemą.

2 funkcija (Don Kichotas, Žukovas)

Geras įvairių sistemų bei reiškinių tarpusavio ryšių suvokimas, skirtingų sistemų palyginimas. Bendras problemos "pagriebimas", jos nedetalizuojant ir logiškas jos sprendimo radimas, "persukant" kelis variantus ir pasirenkant logiškiausią iš jų. Išsamus, nuoseklus aiškinimas (minčių dėstymas), mintį iliustruojant konkrečiais pavyzdžiais.

3 funkcija (Dostojevskis, Draizeris)

Didelis dėmesys skiriamas faktams, detalėms, jų objektyviai analizei. Nors stengiamasi situaciją įvertinti be emocijų, visgi likti bešališkam sunku. Išsakyti mintį analitine kalba yra gan sunku.

4 funkcija (Hekslis, Napoleonas)

Skaudžiai reaguoja, jei neįvertinamos pateiktos loginės išvados. Darant logines išvadas gali įvelti subjektyvių klaidų. Nėra aiškios, griežtos suvokimo ir veiklos sistemos, todėl dirbti griežtai reglamentuotoje sistemoje yra sunku.

5 funkcija (Hamletas, Hugo)

Jį supanti sistema bei "tvarka" įtakoja jo gerą nuotaiką bei fizinę savijautą. Gerai pagauna mažiausius nuokrypius nuo "sistemos". Savo loginėse išvadose gana subjektyvus, tačiau kito asmens objektyvi bešališka nuomonė veikia raminamai.

6 funkcija (Jeseninas, Diuma)

Informacija "be sistemos" išmuša iš vėžių. Logiškai pagrįstas veiklos planas skatina veiklai. Tačiau svarbu, kad "sistema" "patiktų".

7 funkcija (Štirlicas, Džekas)

Daug dėmesio skiria disciplinai, informacijos srautui, taip sistematizuodamas veiklą. Aklai, be sistemos veikti nemėgsta. Tačiau analizuoti ir aiškinti nemėgsta, renkasi metodą "daryk kaip aš".

8 funkcija (Gabenas, Balzakas)

Svarbų dėmesį skiria technologiniam problemos sprendimui, labai dėmesingas detalėms. Griežtai ir šaltakraujiškai laikosi situacijos vertinimo iš savo logikos taško.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Aspektų veikimas iš skirtingų funkcijų
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 23:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia rašė:
liutaurai, kaip apibrėžtum stiprumą? Kodėl 7,8 yra stipresnės už 5,6? Gal ir taip. O gal ir ne:).
na, tai elementarūs teoriniai dalykai. reiktų su jais paprasčiausiai susipažinti.

labai gerai, kad Cassandra čia pateikė visų :wlogic: ir :bsensoric: išklotinę. palygink, kaip aprašo 7 ir 8 bei 5 ir 6. Ir tada spręsk, kuri iš šių grupių atrodo "stipresnė". bent man abejonių nekyla. o tau?

Liepa rašė:
funkcija                  matiškumas    adekvatumas
1. bazinė                      4                    patirtis, norma, situacija, laikas
2. kūrybinė                  3                    patirtis, norma, situacija
3. rolinė                       2                    patirtis, norma
4. skaudžioji                1                    patirtis
5. sugestyvinė              1                    patirtis
6. aktyvacinė                2                    patirtis, norma
7. stebimoji                  3                    patirtis, norma, situacija
8. demonstratyvinė        4                    patirtis, norma, situacija, laikas

Liepa, įdomi ta matiškumo teorija, bet vis vien ji man kelia tam tikrų abejonių :smile:

pagal tokią koncepciją, tarsi išeina, kad, pavyzdžiui, bazinė ir kūrybinė viena nuo kitos skiriasi tiesiog vienu matmeniu ir tiek. kitaip tariant, bazinė - 1 matmuo = kūrybinė ir t.t. bet ar tai tikrai? kaip ši matmenų koncepcija suderinama su mentalinio/vitalinio žiedo sąvoka bei akceptinių/produktyvinių funkcijų terminu? ar priimama tai domėn ir kaip tada tai yra kartu inkorporuojama ar atmetama? pagal šią schemą tas nevisai matosi, o visgi turūt?...

na, pateiksiu pavyzdį (gal nevisai vykusį, bet...).

štai Cassandra išdėsto kūrybinę :bsensoric:: Realistinis požiūris į savo siekiamus tikslus bei poveikio aplinkiniams metodus bei priemones. Gina savo bei savo grupės interesus pradžioje bandydamas "susitarti gražiuoju, vėliau - darydamas valios spaudimą. Ši funkcija suteikia tvirtumo, užsispyrimo siekiant savo tikslų net ir nepalankiomis sąlygomis. Taipogi kruopštumo, atsisakingumo, užsispyrimo atliekant nemalonius bet būtinus darbus: "Nenoriu, bet reikia"

vat šios dalykinės savybės, kurias aš matau pas gorkius ir dreizerius, mane tikrai žavi, man tas visai neišeina. mano :bsensoric: - trečia (rolinė). bet štai robikai ar dostikai (kurių :bsensoric: turėtų būti dar "žemesnio" lygio, t.y. tik vieno matmens) šiaip tai kruopštumu ir atsakingumu tikrai labiau pasižymi nei hekai ir donai. jie irgi gali prisiversti "nenoriu, bet reikia". kitas dalykas, kad jautriai reaguoja į stiprią mentalinę akceptinę, bet šiuo atveju, savo "produktyvumu" (laikau tai gebėjimo prisiversti daryti nemalonius, bet būtinus darbus) ji "pranašesnė" už trečiąją, t.y. silpną mentalinę akceptinę. bet viso to, taikant tik matmenų koncepciją, nebūtų galima paaiškinti, jei, žinoma, kaip nors iš viso tai galima paaiškinti :smile: taigi, klausimas susijęs ne tiek su pačios matmenų koncepcijos kvestionavimu, kiek su jos galimybėmis (ar būtinybe) būti inkorporuotai į bendrą socionikos teoriją.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 23:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Produktyvumą aš suprantu kaip APDOROTOS informacijos išdavimą. Skaudžioji fukcija ją turi palyginti su savo patirtimi praeityje - ir produkuoti rezultatą. Kuo daugiau patirta situacijų - tuo geriau orientuojasi.

Akceptinė funkcija gal ne taip linkusi keisti "ką rado". Ji tiesiog veikia pagal pagaunamą tikrovės atspindį. Pagal gatavas normas. Bet tas atspindys sąmonės "televizoriaus ekrane" - žymiai iš grubesnių kvadratukų. Ji nepagauna tokio ryškumo, tiek smulkių detalių kaip bazinė.

Sunku man paaiškinti. Aš pati savyje grynai iš patirties pastebiu tokį dalyką, kad pagal 4-ąją funkciją nebijau būti "balta varna" (neafišuoju, neišstatau šito, bet laikau savyje savitumą). Tai nėra "kaip visi" ar "taip pat kaip ir visiems". Tai yra labai individualu - mano susikurta. Ir aš pati sau taikau labai griežtus "kokybės standartus".  Galbūt dėl to susidaro įspūdis, kad 4-oji funkcija yra skrupulingesnė, subtilesnė negu trečioji.

Pvz. ir Tu kai ką nors įrodinėji - prieini labai delikačiai (Dreizeriai ar Dostikai išsireiškia vienareikšmiškiau galbūt ir kategoriškiau). Tu labai ryškiai savo pozicijos neaštrini. Tarsi pažymi, nusakai ribas tarp kurių maždaug numanomas individualus požiūris. Bet jis niekada nebus "ribinis" ar pateikiamas su iššūkiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 10:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras rašė:
labai gerai, kad Cassandra čia pateikė visų :wlogic: ir :bsensoric:  išklotinę
Fantastiškos išklotinės!

Gal taip ir apie kitus elementus bus :wink:?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Aspektų veikimas iš skirtingų funkcijų
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 10:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene rašė:
liutauras rašė:
labai gerai, kad Cassandra čia pateikė visų :wlogic: ir :bsensoric:  išklotinę
Fantastiškos išklotinės!
Gal taip ir apie kitus elementus bus :wink:?
Žadu pateikti informaciją apie visus elementus, tik truputį einamieji darbeliai spaudžia, tai galbūt tą padarysiu per kelias dienas, o jei pavyks - tai ir šiandien :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 10:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa ir Liutaurai dar daugiau galėtumėte pasiaiškinti apie šitą padarą - :bsensoric: .

Pvz. ir Tu kai ką nors įrodinėji - prieini labai delikačiai (Dreizeriai ar Dostikai išsireiškia vienareikšmiškiau galbūt ir kategoriškiau). Tu labai ryškiai savo pozicijos neaštrini. Tarsi pažymi, nusakai ribas tarp kurių maždaug numanomas individualus požiūris. Bet jis niekada nebus "ribinis" ar pateikiamas su iššūkiu.

Gal čia būtų galima išsiplėsti? Taip smulkmeniškiau :wink:. Suprantu, abu intuityvus, bet.. Labai įdomu, norisi viską tiksliai suprasti kas parašyta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 11:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pelene rašė:
Liepa ir Liutaurai dar daugiau galėtumėte pasiaiškinti apie šitą padarą - :bsensoric: .
Liutauras pateikė mintį, jog skaudžioji funkcija, nors būdama vienmatė, veikia kruopščiau ir atsakingiau už dvimatę rolinę. Jis kaip pavyzdį pateikė Dono ir Hekslio (rolines) bei Robo ir Dostiko (skaudžiąsias) :bsensoric:

Aš kalbėjau apie kitą "padarą" - Dostikų, Dreizerių (rolinę) ir Hekslio (skaudžiąją) :wlogic: Tiesiog norėjau, kad Liutauras palygintų savo rolinės :bsensoric: ir skaudžiosios :wlogic: "delikatumą".

O problema kilo dėl funkcijų "matiškumo" - kaip tai pajausti savyje ir žiūrint į kitus tipus iš šono. Aš pritariu Liutaurui, ir pati jaučiu, kad pvz. mano (skaudžioji) :wethics: yra delikatesnė už (rolinę) :bsensoric:. Skaudžioji disponuoja tiktai vienu matu - individualia patirtimi. Atrodytų, jog rolinė yra pranašesnė, kadangi įvaldžiusi ne tik individualią patirtį, bet dar ir visuomenės normas. Tačiau rolinė yra akceptinė, t.y. "atspindinti".  Skaudžioji gi - kzrybinė.  Mano supratimu ir jautimu skaudžioji veikia atsargiau, daugiau "pamatuoja". Bet tas atsargumas, kruopštumas, atsakomybė (asmeninis kokybės ženklas) yra dėl jos silpnumo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 11:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: man atrodo, kad tu labai gerai ir tiksliai apibendrinai. visiškai pritariu. šiaip reiks tą dar giliau panagrinėti, gausesniais pavyzdžiais apipinti. labai gerai, kad Cassandra tas išklotines pateikė (ir gal dar daugiau pateiks) - iškart lengviau ir aiškiau viskas :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
:bintuition: - galimybių intuicija

1 funkcija (Don Kichotas, Hekslis)

Greitai pastebimas unikalumas, perspektyvumas, paslėptos galimybės – tiek žmonėse, tiek projektuose, tiek idėjose. Tai, kas neperspektyvu – atmetama. Neprisirišama prie tradicijų, kadangi tai „jau pasenę“, generuojamos naujos idėjos, kuriama jomis paremta asmeninė gyvenimiška filosofija, su kuria supažindinami aplinkiniai. Tiek savyje, tiek kituose siekiama atskleisti paslėptas potencialias galimybes, jas išnaudoti - „Būk laisvas žmogus“. Domimasi tiek visuomeninėmis, tiek buitinėmis naujovėmis, „pramatant“ jų naudingumą ateityje bei globaliomis problemomis.

2 funkcija (Dostojevskis, Robespjeras)

Pastebimas žmonių bei idėjų unikalumas bei žinoma, kaip tai atskleisti, ištraukti „į dienos šviesą“. Nepriklausomas, drąsus, abstraktus mąstymas, kurio dėka „sugaunami“ paslėpti skirtingas teorijas siejantys ryšiai. Iškeliami nauji, drąsūs, nestandartiniai problemų sprendimo būdai, to dėka gerai susitvarkoma su sudėtingomis, daug paslėptų motyvų turinčiomis žmogiškų santykių ar mokslinių teorijų problemomis, net kai trūksta realių faktų.

3 funkcija (Žukovas, Napoleonas)

Domimasi reikalo ar žmogaus perspektyva bei galimybėmis. Visuomenėje siekiama atrodyti plačių, nestandartinių pažiūrų ir galimybių žmogumi. Greitai, tačiau negiliai pagaunama problemos esmė. Mėgsta priešpastatyti savo poziciją visuotinei nuomonei. Greitai keičiamas kursas, jei reikalas tampa neperspektyvus.

4 funkcija (Gorkis, Draizeris)

Sunkiai keičiama sava pasaulėžiūra, vertinamos tradicijos ir visuomeninės normos, nemėgstami „išsišokėliai“, kurie netelpa į tą „standartą“. Kitų žmonių gabumai ir galimybės suvokiami sunkiai, vertinami pagal save: „Jei aš galiu, kodėl jis negali?“ arba „Jei jis gali, tai ir aš galiu“. Sunkiai susitvarkoma su situacijomis, kurioms trūksta realių konkrečių faktų, kur reikia remtis tik hipotezėmis. Nemėgsta girti kitų sugebėjimų, tačiau mielai išklauso pagyrimus savų gabumų adresu.

5 funkcija (Gabenas, Diuma)

Vengiama kasdieninės rutinos ir monotonijos, todėl arba domimasi bendravimu su įdomiais nestandartiniais žmonėmis, arba naujomis situacijomis darbe, kur galima pademonstruoti savo sugebėjimus. Nestandartinius siūlymus būtina pastebėti, įvertinti ir pagirti. Patys nemoka sau nustatyti tolimų tikslų ir įvertinti jų perspektyvumo. Jiems būtinas patarimas, „užvedimas ant kelio“.

6 funkcija (Štirlicas, Hugas)

Žavisi įdomiais originaliais žmonėmis ir idėjomis. Pačių „giluminis atsiskleidimas“ priklauso nuo emocinės būklės – tam būtina gera nuotaika. Turi turėti prieš akis tikslą, kitaip veikla tampa beprasmė. Tikslo siekimas skaidomas į etapus „step by step“. Mėgsta turėti kelias alternatyvas – jų buvimas bei galimybė pademonstruoti savo gabumus ir galimybes kelia entuziazmą.

7 funkcija (Balzakas, Jeseninas)

Padėtį dažnai įsivaizduoja labiau supainiotą, nei iš tiesų yra, todėl mintyse praskaičiuoja visus galimus variantus ir atideda sprendimus. Savo galimybes ir gabumus vertina kritiškai, skeptiškai, dažnai sumenkindamas, tačiau kitiems gali duoti puikių patarimų, kaip „atskleisti save“. Taip pat labai atsargiai vertina įvairias naujoves bei naujas idėjas, nors jas seka ir jomis domisi. Nemėgsta, kai niveliuojami jų ar aplinkinių gabumai.

8 funkcija (Hamletas, Džekas)

Veikloje mėgsta netikėtai atskleisti savo ir kitų gabumus, todėl dažnai renkasi „ekstremalią“ profesiją ar hobi. Domina ne tiek asmeninių problemų sprendimas, kiek indėlis žmonijos naudai. Sunkiai priima savo gabumų ir galimybių kritiką. Jei randa sritį, kurioje gali pilnai realizuoti savo galimybes, dažnai puola į ją stačia galva, tampa „darboholikais“.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 13:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, Žukovo modelio eilės tvarka pateikinėji :happy: .


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 13:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia rašė:
Cassandra, Žukovo modelio eilės tvarka pateikinėji :happy: .

Taip, man taip yra lengviausia - "pasitikrinant pagal save". Nes šią informaciją nekopinu, o pati darau santrauką iš visų tipų savybių aprašymų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 13:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: aš sužavėta! Viskas taip aiškiai ir suprantamai ir tiksliai. (Pasitikrinu pagal save ir aplinkinius, kurių tipai aiškūs, tuos aspektų veikimo aprašymus ir viskas labai tinka).

Reikės kažkur išsisaugot, kai užbaigsi ir naudoti kaip pagalbinę priemonę. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2006, 13:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, tikrai neieškok "tenai" sliekų...

Aš matau funkcijų eilės tvarką: bazinė, kūrybinė, rolinė ir t.t.

Kiekvienas aspektas pateikinėjamas būtent tokiu eiliškumu.

Kiekvienas tipas gali pažiūrėti norimo aspekto SAVO funkciją (jeigu nutuokia, kuri ji yra).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 114 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007