Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 10:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sensorika, jos aspektų skirtumai
StandartinėParašytas: 10 Spa 2014, 11:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Martynas0708 rašė:
Man atvirksciai - skaudzioji pojuciu sensorika, nejauciu PAVIRSIU. Erdvej orientuojuosi ne per geriausiai, bet lygiai taip pat kur nors isipjaunu, nusibrozdinu, uzkliunu ir pan.
Atriboti :wsensoric: ir :bsensoric: veikimo sritis intuityvams nėra taip paprasta. Nesupratau, ką reiškia "nejausti paviršių" (gal suplakta :bsensoric: ir :wsensoric: ?). Užkliūvimas, nusibrozdinimas, sakyčiau, yra dėl silpnos :bsensoric: . Blogas orientavimasis erdvėje gali būti tiek dėl silpnos sensorikos, tiek dėl silpnos logikos, žiūrint, apie ką kalbama. Blogas suvokimas objektų išsidėstymo būtų dėl silpnos :bsensoric: , tačiau nesiorientavimas vietovėje geografine prasme būtų dėl silpnos logikos. Aš niekada nepasiklystu nežinomoje vietoje, pavyzdžiui, miške, nors orientuojuosi ne pagal medžių žieves (nelabai skiriu dėl silpnos sensorikos samanų skirtumus ant medžių žievių) ir ne pagal saulę (kurios gali nebūti), bet kažkaip pagal judėjimo kryptį. Miške žiūriu, kokia kryptimi einu ir kokius darau posūkius. Paskui analogiškai "atsuku" viską atgal.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorika, jos aspektų skirtumai
StandartinėParašytas: 10 Spa 2014, 11:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Martynas0708 rašė:
Ar pritariat teiginiui, kad iracionalus sensorikai atspariausi priklausomybems??
Man atrodo, kad neatspariausi yra tie, kurie turi stipriąsias funkcijas :bethics: ir :wintuition: .


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorika, jos aspektų skirtumai
StandartinėParašytas: 13 Rgs 2019, 05:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Globas A rašė:
Man atrodo, kad neatspariausi yra tie, kurie turi stipriąsias funkcijas :bethics: ir :wintuition: .


Niekad apie tai negalvojau ir neskaičiau, tačiau visai įmanoma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007