Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Vedančiųjų funkcijų įtaka pokalbių temoms
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2005, 18:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Manau, kad kolektyve (laikiname, laisvalaikiniame, šeimos, darbiniame ar net ir virtualiame) nuo vyraujan?ios funkcijos priklauso kokios sferos temos bus dažniausios, aktyviausiai pl?tojamos. Laukiu j?s? papildym?/koregavim?, o mano pasteb?jimai b?t? tokie:

kai vyrauja

:wlogic: (donai, robikai, žukovai, gorkiai)- politika

:blogic: (balzakai, džekai, gabenai, štirlicai)- darbas darbas ir darkart darbas :strange:

:wintuition: (jeseninai, hamletai, balzakai, džekai)- mistika, ezoterika

:bintuition: (donai, robikai, heksliai, dostikai)- filosofija

:wethics: (cezariai, dreizeriai, heksliai, dostikai)- žmoni? elgesio vertinimas

:bethics: (hugo, diumos, hamletai, jeseninai)- jausmai (galiu prid?ti dar, kad tarp ši? tip? aš jau?iuosi kaip teatre)

:wsensoric: (diumos, hugo, gabenai, štirlicai)- malonumai, grožis

:bsensoric: (žukovai, gorkiai, cezariai, dreizeriai)- pinigai ir valdžia


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2005, 19:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Skarlet raš?:


o mano pasteb?jimai b?t? tokie:

kai vyrauja

:wlogic: (donai, robikai, žukovai, gorkiai)- politika


Diskusij? motyvas - arba kažk? sau išsiaiškinti, suprasti, arba suteikti tok? malonum? kitiems - tada pats turi jaustis šioje srityje stiprus.

Manau, kad :wlogic: diskusij? objektas gal?t? b?ti teoriniai išvedžiojimai. 

Politika netraukia. Man politika visada buvo mistika. ?ia n?ra teorijos - grynai praktinis mokslas, poveikio svert? panaudojimas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2005, 19:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Liepa: sutinku, kad reikt? pakeisti žodžiu "teorijos", bet ? jas ?eit? ir politin?s teorijos, ir istorin?s, ir ?vairiausios kitos, tik nesigilinant labai ? kaip tai veikia praktikoje, ar taip?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2005, 19:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš net nežinau....  Nemoku išsireikšti. Ko gero, kažkas statiško - strukt?ra, bet ne proces? eiga.

Politika, istorin?s teorijos susijusios su procesais. Ir tod?l turb?t netinka.

Dar pagalvojau apie veikimo mechanizmus - ?domu juos nagrin?ti. Rasti taisykles, d?snius, pagal k? tai veikia. Bet tai objekto veikimo mechanizmas, santykiai ?ia ne?eina.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2005, 19:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Liepa: gal. Reikt? tik kažkaip suformuluoti konkre?iau, kas tai yra teoriniai išvedžiojimai... kokios sferos temos jiems priklausyt?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2005, 19:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tebemoku vaikišk? eil?rašt?, kuris ?ia labai tikt?:



Tarška barška barškaliukas

Žvilga rankena nauja.

O galvel?j - mintys sukas:

- Mama, - kas ten VIDUJE?



-Žirniai, - sako man mama,

mezgin?l? megzdama.

Aš tik pa?miau plaktuk?...

Taukšt!  - ir sprogo barškaliukas.



- Mama! byra... Mama! byra,

tik ne žirniai, o pipirai.

O mamyt? sako:

- Vaike, tau pa?iam pipir? reikia!



Tai va, :wlogic: nesigirs kad TURI t? barškaliuk? kitiems vaikams, nelygins, kieno gražesnis, ko gero, tuoj pat užmirš ir dovanotoj? - visas d?mesys bus sutelktas - o kaip tai veikia, o iš ko jis padarytas, o jeigu vietoj žirni? pripilsim vandens...  Ir visa tai turi išsiaiškinti pats.



Man rodos, kad sistemos, strukt?ros gali b?ti nagrin?jamos j? susilietimo taškuose, sand?roje; vienos strukt?ros taisykl?s, d?sniai, bandomi pritaikyti kitai strukt?rai, paaiškinti j? visiškai netradiciškai ir pan. Palyginti, sugretinti, rasti bendrumus

Gal tegu pasisako sensoriniai logikai - jiems lengviau ap?iuopti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Rgp 2005, 22:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: Nesikuklink, labai teisingai ir tiksliai apib?dinai :wlogic:, be joki? individuali? savybi?! Tik šis sakinys: "paaiškinti j? visiškai netradiciškai ir pan" - tai jau tavo intuicija. Lyginimai ir vertinimai - beabejo logika.



Skarlet raš?:
:wlogic: (donai, robikai, žukovai, gorkiai)- politika
Neneigiu, kad ?domu panagrin?ti politik? visomis prasm?mis, o taip pat ir istorinius ?vykius, ta?iau kaip tema - galiu tik pasteb?t, kad ji labai reta. O kaip vyraujanti tema - na k? aš galiu pasakyti, kai didesn? dalis mano paž?stamu :wlogic: yra netgi apolitiški. Tiesa, Gabenai gali tokia aktyviai bendrauti, tik j? poži?riai labai jau iš kitos pus?s, nei baltos logikos.



Skarlet raš?:
:bsensoric: (žukovai, gorkiai, cezariai, dreizeriai)- pinigai ir valdžia
Pinigai? Ties? sakant, net ne?sivaizduoju k? apie juos ?domaus galima b?t? šnek?ti. Finansai ir machinacijos? Tuomet galiu dar ir už Žukovus pasakyti - nykus reikalas...

Valdžia - labai jau abstraktus žodis, kur? imant bendr?ja prasme - nelabai matau k? ten apie j? diskutuoti.

Jei kalbant apie valdymo, vykdymo, tvarkymo, koreagavimo formas, b?dus, išraiškas, galimybes, rezultat? (ir t.t. bei pan.) - tuomet sutik?iau su pasteb?jimu, tik vat žodis "valdžia" tuomet ?ia visai netinka, nes jo atspalvis visai ? kit? pus?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2005, 03:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet raš?:

:wintuition: (jeseninai, hamletai, balzakai, džekai)- mistika, ezoterika




Aš tikiu, kad taip GALI b?ti, suvedus VISUS keturis. Bet šiaip jau su hamletais aš niekada apie mistik? nekalbu, o tik- kaip parašyta žemiau- apie jausmus. Turiu omeny, jei esu su kokiu hamletu dviese.

Su džeku- kartais, bet labai retai. Su balzaku- dažnai, mistika viena iš esminesni? tem?.

Bet sakau, pas mane n?ra patirties grupiniam tokiam elgesiui.

Be to, jeigu prisijungi prie grupel?s, kur yra vyr.lyties džekas ir balzakas, kaip taisykl?, jie šnekasi apie DARB?. :shocked: :smile:



:bethics: (hugo, diumos, hamletai, jeseninai)- jausmai 




Nu irgi yra tik patirties, bendraujant pavieniui. Su visais min?tais tipais išties maksimaliai laiko kalbam?s apie jausmus.



----------------



Kalbant apie visas grupes iš esm?s ir j? temas, visgi nor??iau atskirti lyties aspekt?.... Moterys tradiciškai mažiau domisi politika nei vyrai, net ir b?damos to paties tipo. Ir... net ir su logik?mis galima kalb?tis apie jausmus, ta?iau tai gaunasi kitokio pob?džio informaciniai mainai: etikas pasakojasi, logikas dedasi ? galv? ir mokinasi :wink: Arba logikas pasakoja faktus, o etikas už t? fakt? bando ?žvelgti motyvus, simpatijas ir pan. :smile:






_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgp 2005, 16:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Hmmm...Kazhkaip apie pinigus visai neidomu kalbeti. Geriau ju tiesiog tureti :smile: Zhmoniu elgesio vertinimas...Taip, nepavyksta to ishvengti pokalbiuose, kad ir kaip save auklechiau :smile: jog tai ne mano reikalas ir reik tureti daugiau tolerancijos. Pazhistamos Diumes viena pagrindiniu pokalbiu temu tikrai yra malonumai visom prasmem (nuo ko kartais viduj pasishiaushiu). O kalbantis su Gabenu, tikrai, beveik visada pokalbis nuklysta i darbine tematika. Nors visai gaunasi ir apkalbet (ne blogaja prasme)-ivertinti kazhka, stiliuje: grazhu, negrazh, ka butu galima pakeisti, kad butu grazhiau/geriau ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgp 2005, 21:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aha, tai panašu, kad neteisingai ?vardintos :wlogic: ir :bsensoric: temos, o kitos kaip ir ? t? pus?...



m2, dar pasmulkink apie pokalbius su gabenu: gražu/negražu, tai ?ia b?t? apie kok? išorin? daikt?/žmoni? grož?, pvz dizain?, skoningum? ir pan?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgp 2005, 22:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gabenas, Diuma (Hugo, Štirlicas) - pagal :wsensoric: - tur?t? kalb?ti apie harmonij?, savijaut?, sveikat?, kokyb?, jaukum?, estetik?, komfort? «?ia ir dabar»....

Žukovas, Napoleonas (Maksimas, Dreizeris) - pagal :bsensoric: - tur?t? kalb?ti apie išor?, form?, spalvas, savo teritorij? (aplink?), tos aplinkos ?valdymo pastangas, potekst?je tur?t? jaustis raginimas mobilizuotis....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgp 2005, 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Niu mes taip nelabai grazhiai atsiliepiam apie moteris, kurios rengiasi neatsizhvelgdamos i savo fizinius duomenis...Man kliuna neskoningumas.Tik ash ishkart mintyse koreguoju, kad jeigu prideti-atimti ta ar ana, tai butu geriau, o Gabenas sako: "atrodo baisiai", nesigilindamas i detales. Dar Gabenas labai apie savo sveikata megsta kalbeti iki smulkmenu, kas mane ish pradziu shiurpino :smile:, atrode netinkama. Bet tai gal reishkia Gabeno pasitikejima? Aaaaa, dar, pastebejau, kad, tarkim, Gabena labiausiai domina faktai, o mane - motyvai, t.y., vsuomet kyla klausimas "kodel?".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2005, 12:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Skarlet raš?:


:wlogic: (donai, robikai, žukovai, gorkiai)- politika

:bsensoric: (žukovai, gorkiai, cezariai, dreizeriai)- pinigai ir valdžia







Bent jau aš tai save laikau apolitiška, nes ten toks nešvarus ir purvinas reikalas... Jeigu kyla diskusija, aišku savo nuomon? visada galima rasti ir išsakyti, bet iš kart aspektas ? priežastis, suk?lusias dabartinius ?vykius.

Taip apie jausmus galima padiskutuoti, jie labai ?dom?s paanalizuoti, tod?l bent jau aš kažkiek dom?jausi psichologija...

Temos gali b?ti istorija, religija, misticizmas, IT - juk visur bus reiškiniai...

su Štirliu m?gstama tema istorija, kompiuterija...



Nežinau, kaip j?s bet aš galiu ir apie medicin? ir apie bet k?..:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2005, 11:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Rusu socionikos forume tokie specialus temu skyriai atskiriems klubams:



loginiams intuityvams- mokslas, technika, isradimai

etiniams intuityvams- kultura, menas, literatura

loginiams sensorikams- karjera, biznis, politika

etiniams sensorikams- poilsis, linksmybes, hobi, keliones



Idomu, kad jose tikrai vyrauja to numatyto klubo tipai. Vadinas kazkas veikia.

O puikiausia tai, kad socionika dera prie kiekvieno- ji tinka ir mokslinems diskusijom, ir lietraturos, meno analizems, ir panaudojimui karjerai, ir aisku linksmybems... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2005, 13:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Iš išvardint? tem?:

loginiams intuityvams- mokslas, technika, isradimai
Tikrai ?domu.

loginiams sensorikams- karjera, biznis, politika
Apart politikos (jei proces? nagrin?jimas iš istorin?s pus?s) - nykios ir ne?domios temos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 102 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007