Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 22:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
kybiras, k? Tau galima pasakyti? Tipiškas vyriškos gimin?s atstovas ir tiek. Nei geresnis, nei blogesnis už statistin? tos paderm?s atstov?. O spalv? koki? nors m?gstam? turi..hm...be raudon? apatini??:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lie 2005, 23:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
?domu su tuo persisotinimu. Pamenu buvo tokia teorija, kad pagal tai, kokios spalvos jauti bad?, ? kokias spalvas traukia, lengvai galima nustatyti, kokie tavo poreikiai nepatenkinti. Gal ir socionikoj kažkas panašaus: kuri funkcija tuo metu labiausiai badauja- link tos spalvos ir linkstama? :strange:



Ir dar yra tokia spalva/nespalva- juoda. Man ji simbolizuoja b?tent neigim?, atsisakym?, ignoravim?- vien tik negatyvi?j? pus?. O va Kybiras neišlenda iš juodos maikut?s, o  Spalvota be jos net negali gyvent. Gal gali paaiškint, k? joje randi teigiamo ar j? kaip fon? naudoji, kad ryškiau matyt?si spalvos? Dar visai neseniai tur?jau tok? beveik ?sitikinim?, kad intuityv?s intravertai dievina juod? spalv?, bet pradedu galvoti, kad klydau... hmmm... :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 01:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: juoda yra labai gerai. Na, aš visa nesirengiu juodai, bet iš juodos maik?s tai beveik neišlendu. Na, ?ia ne penktaeilis yra ir tas momentas, kad juoda spalva lieknina, ir aišku, karšt? vasaros dien? aš teikiu pirmenyb? ne optin?ms apgaul?ms, o praktiškumui ir rengiuosi šviesiai.

Bet šiaip, juod? spalv? m?gstu jau labai daug met?. Man rodos, jos prasm? yra praktiškumas ir stengimasis nekristi kitiems ? akis. O kartais tai- elegancija. KLASIKA netgi, saky?iau.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 01:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
Man rodos, jos prasm? yra praktiškumas ir stengimasis nekristi kitiems ? akis.
D?l šios priežasties aš irgi j? m?gstu bei d?viu (kaip ir dabar - juod? maik?). Taip pat orientuojuosi ? kitas tamsias, pilkšvas spalvas, priešingai nuo visoki? ryškumyn?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 09:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet raš?:


Ir dar yra tokia spalva/nespalva- juoda. Man ji simbolizuoja b?tent neigim?, atsisakym?, ignoravim?- vien tik negatyvi?j? pus?.....Dar visai neseniai tur?jau tok? beveik ?sitikinim?, kad intuityv?s intravertai dievina juod? spalv?, bet pradedu galvoti, kad klydau... hmmm... :strange:




Jei taip, tuomet paryžie?iai visi intuityv?s intravertai :happy:

O šiaip neigimo juodoje ir yra ir n?ra, mat juoda talpina savyje visas spalvas (spalvotyros pagrindai).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 12:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
spalvota: juodoje visos spalvos viename? :strange: Toks paaiškinimas man b?t? artimiausias, nes spalvos pasirinkimas d?l jos praktiškumo ar optini? apgauli?... na nežinau... kvepia sensorika... :wink: Gal tik intuityvams taip norisi, kad spalva atspind?t? j? b?sen?... :strange:

Beje, kokius savo l?kes?ius t?vai perduoda vaikams, juos rengdami atitinkamom spalvom? Va Cassandra buvo rengiama m?lynai, Solanža- rožine/violetine, kokie tipai jus taip spalvino? Mane balzak? reng? beveik išimtinai baltai/raudonai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 13:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet, taip, dail?je visas spalvas talpina juoda. Fizikoje t? funkcij?, kiek man žinoma, atlieka balta. Šiaip jau balta, juoda ir pilka n?ra spalvos, dar jos vadinamos achromatin?mis, t.y. bespalv?mis. Jos nusako šviesum?-tamsum?, t.y. tonalum?. O visos likusios spalvos bei atspalviai yra vadinamos chromatin?mis (gr.chroma - spalva) :smile:



Mane dangiškai reng? sensorik? ir tai buvo siejama ne su l?kes?iais, o siekiant pabr?žti mano žydr?sias akeles (tada jos buvo tokios spalvos) :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 14:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: gal nepakankamai aiškiai išsireiškiau. Man?s rožiniai-violetiniai niekas prinuditelno nereng?. Aš pati tas spalvas m?gau ir s?moningai rinkausi. Pagrinde rožin?, o violetin?- tik epizodiškai. Mano supratimu, man labai tikdavo vasar? prie ?degio rožiniai r?beliai... Nustojau jomis rengtis v?lgi, ne tod?l, kad b?t? kažkam atrod?, kad man netinka tos spalvos. Pati nebenor?jau. Sakiau, kad d?l amžiaus, bet tur?jau omeny ne tai, kad "mano amžiuj neder?t? taip rengtis"- jokiu b?du. Tur?jau omeny, kad nat?raliai su metais pra?jo noras toms spalvoms. Niekada aklai nesivaikiau mados tendencij?. Kad jeigu madoj ryškiai salotiniai r?bai ar ryškiai oranžiniai, tai b?tinai jais rengtis. Ži?ri, labiau koks r?bo modelis, ar tinka prie fig?ros. Ar elegantiškai atrodai.

Vaikyst?je ir v?liau neretai rengdavo mo?iut?, Napoleon?. Bet ?ia pagrinde kas lie?ia iškilmingus drabužius. Jei leisdavau eksperimentuoti, ir r?b? tur?jau pa?i? ?vairiausi? spalv?, visoms ?manomoms progoms. Puik?s laikai buvo.. :happy: Bet ji man juos si?davo, prieš tai suderinusi su manim- ar patiks tokia spalva, toks fasonas. Tur?jau gausyb? sukneli?, kostium?li?.... Spalvos- geltona, juoda, rožin?, švelniai elektrin? ir kitos pastelin?s spalvos, apelsinin?, sidabro pilka... daug ko jau ir neatsimenu....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 15:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
na va kiek naudingos medžiagos. :smile:

Cassandra, tavo paaiškinimas apie achromatines spalvas suk?l? toki? abejon?, kad gal kaip tik jos, apjungdamos visas spalvas(visas funkcijas), rodo ekstra/intraversines savybes ir pereinamuosius funkcij? veiklos periodus? Tada b?t? akivaizdu, kod?l nei viena f-ja j? neatitinka. Tik ta pilka spalva b?t? ne vietoj... hmm... o gal kaip tik vietoj? Gal ji veikia kaip žmogini? santyki? štampas- sulyginimas, sustandartizavimas, kaip ir atitikt? tada :wethics: ...  Jau?iu ?ia giliau pasikaps?ius galima b?t? daug atradim? padaryti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 15:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet, many?iau, kad balta-juoda tikrai susijusi su ekstraversija/intraversija. Balta - ekstraversija, juoda - intraversija.  O k? apie pilk? sugalvojai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 15:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet, na taip, pilka turb?t atitinka 0 matematikoje, neigiam? ir teigiam? skai?i? skal?je. Bet ar galima prilyginti :wethics:, nežinau. Juk :wlogic: irgi m?gsta standartizuoti, ta?iau loginius aspektus...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 15:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra: o kiek pilkoje yra procentaliai juodos ir baltos? Ar yra koks standartas?

Gal ir nesilygina ji su :wethics:, bet kažkoks tarpusavio ryši? standartizavimas gal b?dingas, kaip :wlogic: b?t? tokia labai gili begalin? m?lyna. :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2005, 15:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Skarlet, kiek reik?s - tiek ir bus. Standarto n?ra. Galima padaryti gradacij? nuo labai šviesiai pilkos, beveik baltos iki labai labai tamsios, grafitin?s, beveik juodos. Kai dengiam kvadrat? labai riebiu paprastu grafitiniu pieštuku, jis atrodo juodas, tiesa?Bet jei šalia užt?kšim tušo d?m?, pamatysim t? skirtum? tarp beveik juodos ir juodos :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 10:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Neutrali pilka - be charakterio, t.y. jos gyvenimas ir charakteris priklauso nuo šalia esan?i? spalv?......Pilka nebyli, ta?iau lengvai išjudinama duoda puikius atspalvius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Lie 2005, 12:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
spalvota: o jei prie pilk? kelni? užsid?sim raudon? ar kitoki? ryški? bliuzel?...visai neblogas derinys, viena paryškina kit?, neprarasdamos savo individualumo:)...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 106 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007