Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 21:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa raš?:


Pvz. Paimsim Tavo tip? - Jeseninas (Tutanchamonas, Lyrikas)....

žym?jimas IEI (intuityvus etinis intravertas)  atitiks :wintuition: :bethics:   

(tre?ioji raid? I reiškia intraversij?, vadinasi pirma fig?ra (intuicija) turi b?ti balta.)

Racionalum? labai lengva prisiminti pagal pirmojo aspekto "kvadratiškum?" (tvirtus nepajudinamus pamatus) tai bus  :blogic: :wlogic: :bethics: :wethics:

O iracionalum? rodys pirmoje vietoje esan?ios "mažiau kamp?" turin?ios fig?ros  :bintuition: :wintuition: :bsensoric: :wsensoric:

Jeseninas yra, žinoma, iracionalas...

Argi keblu?




Taip, žinoma, tiesiog begaliniai aišku ir ?simintina. Taip pat aišku, kaip Vartotojas 2o tarptipini? santyki? lentel?, kuri ar yra ar n?ra, man tas pats, nes naudoti vistiek neišeina (man asmeniškai).



Gal logikams ir aišku ir lengva ?siminti tais kvadratais apskritimais ir spalvom, o man asmeniškai tai tik apsunkina papras?iausi?, lengv?, primityv? raidin? ?siminim?.

Aš suprantu, kad yra skirtingi tipai. Ir ko gero, b?tent tod?l atsirado tiek daug skirting? žym?jim?- kaip kažkuriam tipui patogiau, taip jis ir naudoja. O man asmeniškai simboliai vargu ar reikalingi. Nebent tik susikalb?jimui su kitais, jeigu kitaip susikalb?ti atrodo sud?tingiau ar mažiau informatyvu...

Tik, ties? sakant, visa laim?, kad kai forume paspaudi kok? simbol?,  parodo, kad tas kvadratikas tai juodoji logika (man iššifruojama, pasufleruojama), o kai to n?ra, tai... Ai, d?l man?s tai j?s kaip norit darykit, kad ir lotyniškai išmokit raidži? kombinacijas sykiu su visais tais  :bintuition: :wintuition:. :wink: :happy: O aš, spr?sdama ši? problem? (kaip su jumis susikalb?ti), visada žinosiu, kad nu?jus ? ger? puslap? www.socionics.org , šalia kiekvieno tipo rasiu paaiškinimus iš karto trimis b?dais (Pvz. Jesenino atveju tai bus INFP, IEI, Jesenin) ir kartu rasiu visus tuos sunkiai ?simenamus simbolius  :wintuition: :bethics: :wsensoric: :blogic: :bsensoric: :wlogic: :bintuition: :wethics: kurie v?liau visgi bus aprašyti tekstu ! :happy:




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 21:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
.... kita vertus, dar niekam nepakenk? silpnosios funkcijos ugdymas, taigi nepakenks ir man  :wink:

tik... k? ?ia jums paugdžius ta proga....  :wink: :happy: :happy:



nepyk, Liepa, bet kai imi kalb?ti strukt?riniais tarp objekt? ryšiais, formul?mis, schemomis, tai na, nors naiviai neklausk: negi neaišku? negi ne paprasta?  :smile: Toli gražu ne kiekvienam tipui tai taip gražu, paprasta ir suprantama. Deja....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 21:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Matai kaip?!....

Mano suvokimas eina tiktai per tuos simbolius. Raides išvedu iš j? - ir koks skirtumas ar angliškos raid?s, ar lietuviškos?

"Loginis" ar "Thinking" - vistiek reiškia t? pat? gal? gale -  :blogic: :wlogic:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 21:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: sorry, matyt kažkas jautraus ?ia man. Pati nesuprantu, kod?l taip prieš tuos simbolius spardausi. Gal išties, vert?t? pralaužti šitai savyje man.




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 21:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa entuiziastingai išvedin?ja teoremas, braižo ?vairius aukšt? materij? simbolius, o Solanž? ži?ri ir akim klapsi. O kai pradeda samprotauti, kad tie kvadra?iukai visai graž?s/negražus arba juos paspalvint reikt?...  Žodžiu pakeliat man nuotaik? :happy:

Dvi intuityv?s, ale iš toki? skirting? pusi? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 22:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2, gi k?rybin?s (produktyvin?s) funkcijos priešingos....  Produkcija gaunasi ne ta, kokios tikimasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 22:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: Tai gerai, vyrauja intuityvi harmonija! Gražu :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 22:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2005, 21:18
Pranešimai: 39
Liepa:

oi kaip d?kui, kad visk? apie mane parašei  ! nes ruošiausi jau morališkai koki? savait?l? paaukoti, kad savo tipo simbolius atkapano?iau:)  Vis d?lto man priimtiniausias atrod? variantas kur? pat? pirm? pasi?lei - surašyt visus esamus žym?jimus ? vien? viet?, kad prireikus neieškoti, nes atrodo, kad mums su Solandža vistiek tekt? naudotis savos gamybos "špargalk?m" :) o kompromisui su Vartotojas 2, si?lau vien? žym?jim? išryškint kaip pagrindin? ir labiausiai rekomenduotin? - tai gal?t? b?ti ir tos trys raid?s, jei jau pasaulio galvos taip žymi (kiti gi paliks kaip orientaciniai). Gal vien? dien? susikurs tokia PSO (na.... pasaulin? socionikos organizacija..  o k? j?s pagalvojot?:) ir priims t? visuotin? standart?.. ir bus tada pasauly vienyb?, taika ir g?ris:))))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 23:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Visuotinio raidinio standarto gali ir neb?ti. Nebent mes, lietuviai, visiškai "suangl?sime"  :confused: (bais ?domu - kaip estai ar kokie arabai žymi!)  :happy:

Palyginkite - JAV, USA, SŠA (rus. kirilica) - šalis žem?lapyje vistiek ta pati.

Lygiai taip pat, kad Jeseninas yra intuityvus etinis intravertas ir dar iracionalus -  irgi niekas nesigin?ija. Bet kokio stiliaus raidži? ar fig?r? kombinacija reiškia t? pat? asmenyb?s tip?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 00:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2005, 21:18
Pranešimai: 39
Liepa:

d?l to, kad jeseninas, kitaip sužym?tas, vistiek yra jeseninas, aš tikrai nesigin?iju:)))  gal nelabai suvokiau j?s? sprendžiamos problemos rimtum? ir svarb? jums...  šiaip tai pajuokavau d?l to PSO..:)))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 00:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: Mano nuomon?, kad b?tent už visuotin? standart?. Kad b?t? visiems aišku ir suprantama.

O lietuvyb?s ir banalyb?s, techniniame pasaulyje tik problemas sukelia, daugiau nieko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 15:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Aš b??iau už triraid? žym?jim?, man jis atrodo universaliausias. lengviausiai suvokiamas visiems tipams. O ir nei su lietuvybe, nei su anglybe, nei su vokietybe, nei dar su kokia nors banalybe anot Vartotojas 2, jis nesikerta.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 16:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kalbant ar rašant lietuvių kalba - aš irgi už triraidį žymėjimą.
Jeigu rašyčiau angliškai - naudočiau keturraidį.

O žinoti jų atitikmenis - lietuvių-anglų vertėjo kompetencija.
(Tai tas pats kaip rašant angliškai vartoju USA, o į lietuvių kalbą verčiu JAV).

Žinoma, mano svajonė, kad socioniką galima būtų užrašinėti kaip chemijos formules - simboliais. Tai ir yra universalus raktas.

:bintuition: :wlogic: - Donas
:wlogic: :bsensoric: - Maksimas
:wintuition: :bethics:  - Jeseninas
:blogic: :wintuition: - Džekas  ir t.t.


P.S. Galima, žinoma, "išversti" ketrurraidžio žymėjimo RAIDES ... bet tai dar labiau klaidina - visiška nesąmonė

          E-  "Extravert" Ekstraversija
          I -  "Intravert" Intraversija

T verčiame į L - "Thinking"  Logika (mąstymas), 
F ver?iame į T - "Feeling"  eTika (jutimas),

          S - "Sensitive"  Sensorika,
          N - "iNtuitive"  iNtuicija,

J večiame į R - "Judging"  Racionalumas,
P verčiame į C - "Perceiving"  iraCionalumas,


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tipų pavadinimai
StandartinėParašytas: 12 Gru 2008, 14:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Rgp 2005, 15:29
Pranešimai: 121
Sakinio pradžioj ir vidury - vis tiek didžiosios ir mažosios? Gramatikams nepatiks ;)

Kuo blogai triraidis žymėjimas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Tipų pavadinimai
StandartinėParašytas: 12 Gru 2008, 14:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
:wintuition:


Paskutinį kartą redagavo Globas A 23 Gru 2008, 13:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 101 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007