Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 11:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 14:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Joldija rašė:
O, pasirodo, įsižeidei dėl tos pravardės :happy: Reaguoji ne kaip logikas, o kaip etikas :wink:
Tiesiog sureagavau adekvačiai. Tavo įsižeidimo įžvelgimas ten, kur jo nebuvo, byloja apie pačios etiškumą.
Toliau nesigilinu, nes tavo tipavimo klausimą esu užbaigęs.


O mano tipavimas čia prie ko ? :happy: Jei tau būtų vienodai tau Solanžos duota pravardė, būtum labai ramiai nieko neatrašęs apie jokias pravardes. O dabar...Šūkauji, rėkauji, emocijas demonstruoji :happy: Kur tavo šaltas loginis protas dingo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 14:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
Šūkauji, rėkauji, emocijas demonstruoji :happy: Kur tavo šaltas loginis protas dingo?
Čia aš šūkauju, rėkauju? Parodyk konkrečiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 16:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Solanža rašė:
taip taip, globai, nusileiskim į tą vaikiško prasivardžiavimo lygį :))))
Pati pradėjai tuos prasivardžiavimus, kai pačiai pradėjo nepatikti - bandai viską nuleisti juokais.
Dabar žinai, kad esi pažeidžiama - tau irgi gali būti užlipinta pravardė.


nu jau, ne taip lengva mane pažeisti ar įžeisti :wink: :tongue:
kaip ten sako, nors ir puodu vadink, tik ant ugnies nedėk, ką? :happy: :happy: :happy:
bandau nuleist juokais, kaip išsireiškei,tik todėl, kad man iš tiesų situacija kelia juoką, ir nieko daugiau :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 16:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Čia aš šūkauju, rėkauju? Parodyk konkrečiai.


man tai labai įdomu, kaip tu FORUME suvoki, kad žmogus šūkauja, nervuojasi? :)). gi realiai tekste to visai nesimato.. :wink:
tačiau gi Joldijos ir kitų žinutes tik ir girdim, kaip traktuoji kaip emocijų pliūpsnius :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 17:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
nu jau, ne taip lengva mane pažeisti ar įžeisti
Na, jau nepasakok man. Dėl pastabos apie plaukų spalvą burbėjai metus ar daugiau.


Paskutinį kartą redagavo Globas A 09 Gru 2009, 17:02. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 17:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Globas A rašė:
Čia aš šūkauju, rėkauju? Parodyk konkrečiai.

man tai labai įdomu, kaip tu FORUME suvoki, kad žmogus šūkauja, nervuojasi? :)). gi realiai tekste to visai nesimato.. :wink:
tačiau gi Joldijos ir kitų žinutes tik ir girdim, kaip traktuoji kaip emocijų pliūpsnius :smile:

Gal padarom nuosekliai: pirma klausimas buvo užduotas Joldijai dėl tariamo mano šūkavimo. Tegul ji ir atsako iš pradžių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 17:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vieno "pasisiautėjimo" pavyzdį esu netgi išsaugojusi - labai charakteringas buvo skeryčiojimasis kaltinant kitus...

čia buvo iš vakaro...

(2009-12-01 18:23:56) Tirpi: sveiki :)
(23:01:19) Liepa: Sveika, Tirpi. Gaila, kad nepavyko susiburti grupelei, kai pati esi.

O nuo pat ryto prasidėjo....

(2009-12-02 09:17:51) Globas_A: Ne, nepabėgau, nesimėgaukit mano tariamu pabėgimu
(09:18:21) Globas_A: Darbą baigiu 16.15, tai viskas ir baigiasi
(10:31:47) Liepa: Labas rytas, Jodija.
(10:32:23) Liepa: Šyptelėjau... Jis baigia "darbą" forumo chate?
(11:09:53) Globas_A: Nesėdžiu naktimis prie kompo, priešingai nei Liepa ar kiti. Nėra nei reikalo, nei poreikio
(11:10:35) Globas_A: kompo namie neturiu ir įsigyti nesiruošiu
(11:22:33) Liepa: Turėjau omenyje tiktai "darbo" pobūdį DARBO METU ir DARBO VIETOJE.
(11:37:02) Globas_A: Ne tavo reikalas mano darbo pobūdis. Padarau viską greitai ir esu laisvas
(11:37:24) Globas_A: Dirbu žymiai greičiau nei eilinis pilietis
(11:38:11) Globas_A: Žmogeliai, apsikrovę popieriais ar dar kažkuo, man nekelia jokio susidomėjimo
(11:42:59) Liepa: Atrodo, vėl "užmyniau"...
(11:50:02) Globas_A: Užmynei savo ribotumu - tu kaip ir Joldija turi kažkokį man sunkiai suprantamą ribotumą: arba yra taip kaip jūs suvokėte, arba tai yra nesąmonė
(11:54:05) Joldija: Labas, Liepa ;)
(11:55:43) Globas_A: Nesiečiau to vien tik su silpna logika
(11:56:05) Globas_A: Dalis etinių yra žingeidūs ir naujovės priima su susidomėjimu
(11:56:51) Globas_A: Ar tik nebus klaidingo nusitipavimo įtaka? Veikianti kaip stabdis?
(11:57:18) Globas_A: "Intuicija viską žino" - xaxaxa
(11:57:34) Joldija: Analogišką ribotumą turi tu pats, Globai. Tave erzina tai, kad nei aš, nei Liepa nesam tavo šalininkės ir nepropaguojam tavo požiūrio. Tai tu atmeti kitokią nuomonę, o ne mes. Man tavo nuomonė nei trukdo, nei padeda, tiesiog ji yra kitokia. Bet aš manau, kad tai yra normalu, tai yra tavo teisė turėti savo nuomonę. Tuo tarpu tau yra nenormalu, kad kitų žmonių nuomonės skiriasi nuo tavosios.
(11:57:43) Globas_A: TA "intuicija" negali pateikti nei vienos naujovės
(11:58:32) Globas_A: Tu kalbi tik teoriškai - praktiškai tu pamačiusi neatitikimą tarp savo ir mano suvokimą pradedi įžeidinėti ir šūkauti
(11:59:08) Globas_A: O koks tas mano požiūris, kurio jūs nepropaguojate?
(12:03:19) Globas_A: Atsiversk 2006 m. rudens diskusijas, kur tu (ir iš dalies Liepa) pradėjai savo šūkavimus, kvalus juokelius, įžeidinėjimus, nes tau nepatiko mano nuomonė - taip kad nemeluok ir nevaidink
(12:04:07) Globas_A: man tada buvo keista, kas čia per žukovė su tokiom raiškom, bet tada nesugebėjau tinkamai nutipuoti
(12:05:11) Globas_A: Tu pasižiūrėk į save iš šono: pvz vakar "prigąsdinai" mane Solanža kaip statistikos guru - o iš to nieko ir neišėjo
(12:05:23) Globas_A: Tu šiek tiek pradėk save kritiškiau vertinti
(12:06:06) Globas_A: Arba mažiau rėkauk - tada protingesnė atrodysi
(12:09:00) Joldija: :) Keista, kad tu gąsdiniesi tokių elementarių dalykų :) Juk ne tu vienas Lietuvoje statistika domiesi. Yra juk N žmonių, kurie iš to duoną valgo.
(12:13:12) Globas_A: Tiesiog tu juokingai pasirodei bandydama mane su statistika "pastatyti į vietą"
(12:13:23) Joldija: O šiaip, berneli Globai, aš tau pasakysiu vieną paprastą dalyką: mano asmeninėje ir darbinėje gyvenimiškoje patirtyje nėra buve sudėtingų ir neįveikiamų bendravimo problemų. Žmonės mane vertina ir gerbia, tiek asmeniniuose dalykuose, tiek mano darbiniai kasmetiniai įvertinimai būna aukštumoje, tame tarpe ir bendravimo įgūdžiai, visą tai aš vertinu kaip objektyvią informaciją ir nematau reikalo keistis. Jei aš tau asmeniškai nepatinku - čia yra tavo asmeninė problema.
(12:13:27) Globas_A: Pasimokyk iš Solanžos nuosaikumo ir susivaldymo
(12:14:34) Joldija: :) Nematau reikalo. Man mano darbe ir gyvenime pravertė būtent tos savybės, kurios tave taip erzina :)
(12:14:42) Globas_A: Tu sukiesi aplinkoje, kur visi tokie kaip tu. Čia tu susidūrei su kitokiu suvokimu ir tavo "talentai" čia atrodo menkaverčiai
(12:16:08) Globas_A: Tu nesuvoki, kad neturi loginio mąstymo, be kurio socionikoje - nė iš vietos
(12:16:16) Globas_A: lendi ne į savo sferą
(12:16:56) Joldija: O kokioje aplinkoje, Globai aš sukuosi? Gal galėtum konkrečiau pasakyti?
(12:17:34) Globas_A: Jeseninų aplinkoje, kur visi yra vienodai mąstantys, skiriasi tik niuansai
(12:18:23) Globas_A: Tu ten gal veiklesnė, triukšmingesnė, užtat ir susidarei tokią gerą nuomonę apie save
(12:19:10) Joldija: Nori pasakyti, kad verslo sektoriuje sukasi Jeseninai ?
(12:19:21) Globas_A: be abejo
(12:20:25) Globas_A: ne tik versle - visur didesnė ar mažesnė jeseninų dauguma
(12:24:01) Joldija: :) Nu aišku...Visur tik Jeseninai :) Daug Jeseninų :) Geros dienos tau, gyvenant tarp Jeseninų.
(12:25:29) Globas_A: Taip daug, ir tų viena iš jų, todėl taro jų ir turi kažkokį autoritetą - bet tik ne mano akyse. Mano manymu tu tiesiog riboto mąstymo švelniai tariant
(12:34:28) Globas_A: Aš tave suprantu: tu pripratusi būti lydere ir tau keista, kodėl aš tavęs visiškai nevertinu
(12:34:41) Globas_A: mano kiti vertinimo kriterijai
(12:34:57) Globas_A: ne blogi, ne neteisingi, o kiti
(12:35:15) Globas_A: loginiai, nes socionika reikalauja logikos
(12:35:21) Globas_A: ne bare esame
(12:36:45) Globas_A: dažnau čia girdžiu tokias sąvokas kaip normali logika, standartinė logika, kuri visems priimtina ir suprantama
(12:37:04) Globas_A: visiems=etiniams šiuo atveju
(12:38:24) Globas_A: Liepa, visgi nesulaukiu atsakymo: kiek pateikėte naujovių per pastaruosius, sakykim, metus?
(12:40:57) Globas_A: kiek?
(12:41:02) Globas_A: 0?
(12:47:54) Globas_A: 0.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 09 Gru 2009, 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Solanža rašė:
Globas A rašė:
Čia aš šūkauju, rėkauju? Parodyk konkrečiai.

man tai labai įdomu, kaip tu FORUME suvoki, kad žmogus šūkauja, nervuojasi? :)). gi realiai tekste to visai nesimato.. :wink:
tačiau gi Joldijos ir kitų žinutes tik ir girdim, kaip traktuoji kaip emocijų pliūpsnius :smile:

Gal padarom nuosekliai: pirma klausimas buvo užduotas Joldijai dėl tariamo mano šūkavimo. Tegul ji ir atsako iš pradžių.


Aga, man patinka nuoseklumas :wink: Kadangi tu pirmas pradėjai teigti, kad aš šūkauju ir dar kažkokiu būdu emocijomis šlakstausi, tai laukiu pavyzdėlių iš tavęs, kokiu būdu tu tas mano emocijas, susinervavimus ir pan. regi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 10 Gru 2009, 10:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Kas yra "siautėjimas" ir kur jis yra, Liepa?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 10 Gru 2009, 10:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Joldija rašė:
Aga, man patinka nuoseklumas :wink: Kadangi tu pirmas pradėjai teigti, kad aš šūkauju ir dar kažkokiu būdu emocijomis šlakstausi, tai laukiu pavyzdėlių iš tavęs, kokiu būdu tu tas mano emocijas, susinervavimus ir pan. regi.
Gerai, paaiškinu: neatsakai į klausimus, įžeidinėji, laidai juokelius, tyli. Taip reiškiasi tavo stipri :bethics: ir silpna logika.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 10 Gru 2009, 11:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Globas A rašė:
Gerai, paaiškinu: neatsakai į klausimus, įžeidinėji, laidai juokelius, tyli. Taip reiškiasi tavo stipri :bethics: ir silpna logika.


na, tai moralinio pobūdžio priekaištai, referuojantys į tam tikro realaus elgesio įvertinimą, bet toli gražu ne socioninių funkcijų raišką.

įžeidinėti gali bet kas. taip pat ir tylėti ar neatsakinėti į klausimus. su :bethics: ar kita funkcija tai neturi nieko bendro.

kitaip tariant, pateikei etinį argumentą. o reikėtų loginių.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 10 Gru 2009, 11:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
actekas rašė:
Globas A rašė:
Gerai, paaiškinu: neatsakai į klausimus, įžeidinėji, laidai juokelius, tyli. Taip reiškiasi tavo stipri :bethics: ir silpna logika.
na, tai moralinio pobūdžio priekaištai, referuojantys į tam tikro realaus elgesio įvertinimą, bet toli gražu ne socioninių funkcijų raišką.
Išvedžiojimai. Aš Joldijai užduodu konkrečius klausimus, bet ji nediskutuoja. Vietoj atsakymo laido juokelius - ji ne kupranugaris ir pan., įžeidinėja, aiškina, jog neturi laiko arba tiesiog tyli. Konstatuoju faktą, kad diskutuoti ji negali, o diskusiją bando keisti etine raiška.
Bandymai vadinti mano tokius teiginius moraliniais vertinimais yra nesąmonė. Taip yra dėl to, kad Actekas nesuvokia nei logikos, nei :wethics: . Jei tai būtų moralinis vertinimas, kalbėčiau apie bendravimo kultūrą, išsiauklėjimą - t. y. ką nuolat akcentuoja Liepa.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 10 Gru 2009, 11:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
ir vėl blogai. loginio argumento dar nepateikei.

aiškinimai, kad kažkas kažką įžeidinėja, tyli, neatsakinėja į klausimus, laido juokelius, ir yra teiginiai apie tam tikrą bendravimo kultūrą. tačiau su funkcijomis tai neturi nieko bendro.

galvok dar toliau.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 10 Gru 2009, 12:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Joldija rašė:
Aga, man patinka nuoseklumas :wink: Kadangi tu pirmas pradėjai teigti, kad aš šūkauju ir dar kažkokiu būdu emocijomis šlakstausi, tai laukiu pavyzdėlių iš tavęs, kokiu būdu tu tas mano emocijas, susinervavimus ir pan. regi.
Gerai, paaiškinu: neatsakai į klausimus, įžeidinėji, laidai juokelius, tyli. Taip reiškiasi tavo stipri :bethics: ir silpna logika.


Čia ne paaiškinimas ir juo labiau ne argumentavimas, o tik savo asmeninės subjektyvios nuomonės išsakymas:

1."neatsakai į klausimus" - Čia tau ne kokia nors organizacija, kur privalu atsakyti raštu per 1 ar 21 dieną. Forume kiekvienas laisvas pasirinkti, kada ir į kokius klausimus atsakinėti. Paprastai į logiškus klausimus atsakau. Kai klausimas nelogiškas - nematau reikalo vargintis ir gaišti savo laiką, ieškodama jame "paslėptos gilios minties". Tavo klausimai dažnai būna iš operos: "O tai kodėl nėra Mėnulyje krokodilų? Negali pasakyt kokios spalvos krokodilai ten gyvena ? "

2. Ką reiškia "įžeidinėti" ? Paaiškink man sąvoką "įžeidimas", nes aš jos nesuprantu. Aš labai puikiai suprantu sąvoką "įsižeidimas", t.y. panorėjau ir "įsižeidžiau", nes man kažkas nepatiko. O kas yra "įžeidimas" ? Kas jam būdinga? Bruožai? Kaip pasireiškia įžeidimas? Kuo įžeidimas skiriasi nuo neįžeidimo? Ir, prašyčiau" konkrečius mano "įžeidinėjimų" pavyzdžius pateikti, kad galėčiau suprasti, apie ką eina kalba.

3. "...Laidai juokelius...taip reiškiasi tavo stipri :bethics: " :happy: Suskėlei čia, Globai :happy: Peršasi logiška išvada, kad loginiai tipai jumoro nežino ir nesupranta, nes jų smegenyse neuronų jungtys, atsakingos už jumorą, yra nunykę :happy: Dar viena tema, kurią parutuliojęs gali gauti Nobelio premiją :wink:

4. "...tyli..." Mano realus gyvenimas vyksta anaiptol ne forume, o už jo ribų. Todėl natūralu, kad nebudžiu kiaurą parą on-line. Tai viena. Antra - darsyk atidžiai perskaityk punktą nr.1. Tu kartojies, tą patį teiginį pateikdamas dviem formom. O tai anaiptol nerodo tavo stiprios logikos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: GLOBUI - atsakymai vienoje temoje
StandartinėParašytas: 10 Gru 2009, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Gerai, viskas aišku, diskutuoti nesugebi.
Tavo išvedžiojimus jau girdėjau, nieko naujo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 42 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007