Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 09 Lap 2008, 13:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:


turi progą už ją prabalsuoti:
http://www.lrytas.lt/seimo_grazuole/

aš radau ir už ją gražesnių tris (tiek reikia išrinkti): Aleknaitę, Bilotaitę, Teišerskytę. Ale dėl skonio nesiginčijama. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 10 Lap 2008, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
aš radau ir už ją gražesnių tris (tiek reikia išrinkti): Aleknaitę, Bilotaitę, Teišerskytę. Ale dėl skonio nesiginčijama. :smile:
Na, be abejo, jei vyras pagyrė moters akivaizdoje kitos moters grožį, negi ji su tuo sutiks :wink:
Mano sąrašas: Užlytė, Stancikienė (prasta nuotrauka įdėta), Juknevičienė. Kaip matai, jokių populiarių gražuolių mano sąraše nėra.


Paskutinį kartą redagavo Globas A 10 Lap 2008, 12:24. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 10 Lap 2008, 10:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
actekas rašė:
:bintuition: yra ne tik stipri, bet ir dominuojanti funkcija jo atveju. tai visiškai iracionalus tipas.
o maivytis ir prisiimti klouno rolę labiau tinka etiniam tipui. savo etinius polinkius jis pademonstravo (kaip galiu spręsti iš spaudos) ir aktyviai lankydamasis po dzūkų turgus, kultūros centrus etc. kaip galiu suprasti, lengvai sueidavo į kontaktą ir to net siekdavo. tas jam buvo visai paprasta.
1. Iš ko aišku, kad iracionalus tipas? Ta f-ja, kuri labiausiai krenta į akis, nebūtinai yra pirma, reikia ir kitas f-jas nagrinėti.
2. Jis neprisiima klouno rolės, jo natūralus elgesys yra tiek neįprastas, kad dauguma mano, jog jis vaidina. Kai jis juokauja, tai šneka kažkokias nesąmones apie marsiečius ar apie tai, kad rankoje jis tariamai turi mobilų telefoną. Grynai loginės intuityvios nesąmonės.
Jei žmogus ryžtasi kandidatuoti į Seimą, tai susitikimų su rinkėjais vengti būtų visiškai kvaila. Ir nuo tipo tai nepriklauso. Tavo pasvarstymai apie :wethics: yra pritempti ir tolimi, pvz žmogus sueina į kontaktą - tai jau etinis, atseit.
Beje, kur kas didesni nuopelnai klounadai būna :bethics: f-jos, bet apie tai kalbėta skyriuje apie aktorinius sugebėjimus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 10 Lap 2008, 13:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Solanža rašė:
aš radau ir už ją gražesnių tris (tiek reikia išrinkti): Aleknaitę, Bilotaitę, Teišerskytę. Ale dėl skonio nesiginčijama. :smile:
Na, be abejo, jei vyras pagyrė moters akivaizdoje kitos moters grožį, negi ji su tuo sutiks :wink:
Mano sąrašas: Užlytė, Stancikienė (prasta nuotrauka įdėta), Juknevičienė. Kaip matai, jokių populiarių gražuolių mano sąraše nėra.


Populiarumas, manau, čia ne prie ko. Juk jeigu jau renkam kažkokią mis, tai turbūt vadovaujamės SAVO skoniu? Bent aš taip darau.
Ir tikrai ne dėl to nesutinku-tiesiog mūsų grožio etalonai labai skiriasi. Matau pagal foto, kad tau patinka platesnio veido, tam tikrų bruožų merginos. Man gi gražios pailgaveidės didžiaakės (oj, tik tas netinka Valinskienei-ji man visai negraži, nors būtent šita foto jos turbūt geriausia, kokią yra tekę matyti).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 10 Lap 2008, 14:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Populiarumas, manau, čia ne prie ko. Juk jeigu jau renkam kažkokią mis, tai turbūt vadovaujamės SAVO skoniu? Bent aš taip darau.
Ir tikrai ne dėl to nesutinku-tiesiog mūsų grožio etalonai labai skiriasi. Matau pagal foto, kad tau patinka platesnio veido, tam tikrų bruožų merginos. Man gi gražios pailgaveidės didžiaakės (oj, tik tas netinka Valinskienei-ji man visai negraži, nors būtent šita foto jos turbūt geriausia, kokią yra tekę matyti).
1. Aš irgi vadovaujuosi savo skoniu, bet yra pakankamai žmonių, kuriems svarbu žmogaus žinomumas, populiarumas ar turtingumas.
2. Man išvis patinka neplonos merginos (aišku, ne kūlverstukai :tongue: ), pageidautina sensorinės arba susitvarkiusios hamletės, o taipogi etinės. Iš žinomų moterų man labiausiai patinka Jankauskaitė (hugo; tiesa, po tam tikrų antivyriškų pasisakymų ji pakliuvo į mano nemalonę), Riaubiškytė (hugo), Vaškytė iš LNK (dar nenustačiau tipo), Jasikevičiaus pana Sabutytė iš "69 danguje" (susitvarkiusi hamletė), taip pat Berneen (susitvarkiusi hamletė). Jokių valinskienių ar donaldų mieželyčių šiame sąraše nėra.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 10 Lap 2008, 14:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Būtų, Solanža, įdomu išgirsti, kokie gi žymūs vyrai tau patinka. Įtariu, kad Valinskas tvirtai stovi tame sąraše.
Ad hinc montem nivalem
Certus sto!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 11 Lap 2008, 01:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Būtų, Solanža, įdomu išgirsti, kokie gi žymūs vyrai tau patinka. Įtariu, kad Valinskas tvirtai stovi tame sąraše.
Ad hinc montem nivalem
Certus sto!


Gal išversi ką pasakei?

ir niekaip nesuprantu, prie ko čia Valinskas. Ar čia šiaip provokuoji, kad būtų dėl ko ginčytis? :strange: Už prisikėlimo partiją nebalsavau, jei ką.

Iš žymių vyrų (reiktų patikslinti, kaip kas supranta žymius (aš suprantu kaip "žinomus LT visuomenėje")) man patinka Mindaugas Stasiulis (ne Saulėno personažo amplua, o kai nieko nevaidina), Rimvydas Valatka, Edmundas Jakilaitis...yra ir daugiau. Bet šiuo atveju kalbu ne apie išvaizdą, o grynai apie asmenybes, apie charakterį, elgseną. Man malonu stebėti kaip jie dirba, jų minčių dėstymas. Išvaizda jų yra sakykim "priimtina", neatstumianti, deranti su charakteriu. Simpatiški, bet ne gražuoliai. Na Jakilaitis gal sakyčiau man gražus. Stasiulis-ne, bet iš jo vidaus kažkokią charizmą jaučiu sklindant.
Jei apie grožį kalbėt, tai nėra ant LT tokio, kuriuo labai žavėčiausi. Man gražūs tie, kas ir daugeliui moterų gražūs: B.Pitas, S. Seagalas (jaunystėje), A. Banderas (turbūt vienintelis Banderasas žukovo sociotipo. bent jau taip tipuojamas.). :oops:

Koks visgi tavo nuomone, mane traukia vyrų sociotipas? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 11 Lap 2008, 11:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Ad hinc montem nivalem
Certus sto!

Gal išversi ką pasakei?

Iš žymių vyrų (reiktų patikslinti, kaip kas supranta žymius (aš suprantu kaip "žinomus LT visuomenėje")) man patinka Mindaugas Stasiulis (ne Saulėno personažo amplua, o kai nieko nevaidina), Rimvydas Valatka, Edmundas Jakilaitis...yra ir daugiau. Bet šiuo atveju kalbu ne apie išvaizdą, o grynai apie asmenybes, apie charakterį, elgseną. Man malonu stebėti kaip jie dirba, jų minčių dėstymas. Išvaizda jų yra sakykim "priimtina", neatstumianti, deranti su charakteriu. Simpatiški, bet ne gražuoliai. Na Jakilaitis gal sakyčiau man gražus. Stasiulis-ne, bet iš jo vidaus kažkokią charizmą jaučiu sklindant.
Koks visgi tavo nuomone, mane traukia vyrų sociotipas? :smile:
1. Prie šio sniego kalno [su tavimi] stoviu tvirtai! (lot.)Šitą frazę paėmiau iš vienos bohemiškos literatų kompanijos arsenalo - jie juokais garbino išgalvotą dievą Hokį, buvo apie jį sukūrę lotynišką poemą, o tai, ką pacitavau, yra ištikimybės priesaika Hokiui. Na, o aš tai juokais pritaikiau tavo ir Valinsko atvejui.
2. Saulėnas - hamletas, Valatka - gorkis, Jakilaitis - niekaip neišsiaiškinu - gal dostikas koks? Kaip matai, traukos vienam tipui neturi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 11 Lap 2008, 13:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Bet šiuo atveju kalbu ne apie išvaizdą, o grynai apie asmenybes, apie charakterį, elgseną. Man malonu stebėti kaip jie dirba, jų minčių dėstymas. Išvaizda jų yra sakykim "priimtina", neatstumianti, deranti su charakteriu.
Dar pridėčiau, kad realiai nustatyti, ar man patinka (tiksliau - tinka) mergina, galiu tik su ja pabendravęs. Jos profesinės savybės ar gebėjimas atlikti tam tikrą darbą bei didelė dalis asmeninių savybių man tikrai nėra patrauklumo/nepatrauklumo rodiklis.
Man svarbiausia yra išvaizda + tarpusavio kontaktas, kuris galų gale viską ir nulemia.
Beje, kiek pastebiu, moterys dažniausiai vyrus irgi renkasi labai panašiais principais, kur vyro išvaizda skiriama toli gražu ne paskutinė vieta, na dar svarbu, kad jis daug visko pripasakotų bei pūstų miglą į akis, kokia ji fantastiška.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 11 Lap 2008, 15:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
1.Dar pridėčiau, kad realiai nustatyti, ar man patinka (tiksliau - tinka) mergina, galiu tik su ja pabendravęs. Jos profesinės savybės ar gebėjimas atlikti tam tikrą darbą bei didelė dalis asmeninių savybių man tikrai nėra patrauklumo/nepatrauklumo rodiklis.
2.Man svarbiausia yra išvaizda + tarpusavio kontaktas, kuris galų gale viską ir nulemia.
Beje, kiek pastebiu, moterys dažniausiai vyrus irgi renkasi labai panašiais principais, kur vyro išvaizda skiriama toli gražu ne paskutinė vieta, na dar svarbu, kad jis daug visko pripasakotų bei pūstų miglą į akis, kokia ji fantastiška.


1.tai savaime aišku, kad foto nepakanka.
2. išvaizda tradiciškai svarbesnė vyrams. nemažai žinau moterų, kurioms nepatinka visuotinai gražiais laikomi vyrai. Man pakanka kad vyras būtų man patrauklus, simpatiškas. O etaloninis grožis kaip toks...nežinau, jis tiesiog neįdomus man. Gražu į tokius pažiūrėt, bet tik tiek. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 11 Lap 2008, 16:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža rašė:
išvaizda tradiciškai svarbesnė vyrams. nemažai žinau moterų, kurioms nepatinka visuotinai gražiais laikomi vyrai. Man pakanka kad vyras būtų man patrauklus, simpatiškas. O etaloninis grožis kaip toks...nežinau, jis tiesiog neįdomus man. Gražu į tokius pažiūrėt, bet tik tiek. :strange:

Šiuo (išvaizdos) klausimu mano nuomonė irgi sutampa. Etaloninis grožis ne tiek žavi, kiek kelia įtarimą, kad vyras sąlyginai per daug dėmesio skiria "ne tam", kam reikia. Ne visada tai reiškia blogus dalykus. :tongue: tačiau dažniausiai tai neigiamai atsiliepia charakteriui - gali būti, kad jis tiesiog perdėm smulkmeniškas, priekabus, įklimpsta (eikvoja jėgas) neesminiuose dalykuose. Pastebėjau, kad tokie vyrai neretai mėgsta pletkus, intrigas (kas man netgi labai nepatinka, taigi atgrąso).
Man vyras gražus, kai jis PROTINGAS. Su išvaizda tai nesisieja tiesiogiai... Turiu jausti jo vyrišką jėgą - autoritetą, nusimanymą - ne su pretenzijomis, reikalavimu tai pripažinti, o natūralų, užsitarnautą kasdieniniu elgesiu. Toks vyras paprastai turi gerą jumoro jausmą. Jo jėga pasireiškia atlaidumu, globa, stipresniojo teise prisiimti atsakomybę ir iniciatyva vesti paskui save.
Beje, yra buvę, kad man patinka netgi turintys fizinių trūkumų, bet gražūs savo proto, minčių jėga.

P.S. O iš Seimo narių man labiausiai patinka Glaveckas. "Įsižiūrėjau" seniai, kai dar buvo storuliukas. Taigi dabar - netgi labai išgražėjo!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 11 Lap 2008, 19:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa rašė:
Etaloninis grožis ne tiek žavi, kiek kelia įtarimą, kad vyras sąlyginai per daug dėmesio skiria "ne tam", kam reikia. Ne visada tai reiškia blogus dalykus. :tongue: tačiau dažniausiai tai neigiamai atsiliepia charakteriui - gali būti, kad jis tiesiog perdėm smulkmeniškas, priekabus, įklimpsta (eikvoja jėgas) neesminiuose dalykuose. Pastebėjau, kad tokie vyrai neretai mėgsta pletkus, intrigas (kas man netgi labai nepatinka, taigi atgrąso).
Man vyras gražus, kai jis PROTINGAS. Su išvaizda tai nesisieja tiesiogiai... Turiu jausti jo vyrišką jėgą - autoritetą, nusimanymą - ne su pretenzijomis, reikalavimu tai pripažinti, o natūralų, užsitarnautą kasdieniniu elgesiu. Toks vyras paprastai turi gerą jumoro jausmą. Jo jėga pasireiškia atlaidumu, globa, stipresniojo teise prisiimti atsakomybę ir iniciatyva vesti paskui save.


Pagalvojus, žmonės gi nekalti, kad gražūs gimė, tiesa? :wink: Bet faktas- kartais tas grožis tikrai gadina žmones. Jie nuo vaikystės išmoksta tuo naudotis ir mažiau skiria dėmesio intelekto lavinimui bei apskritai, gyvenimo siekiams. Čia turbūt tinka tiek vyrams, tiek moterims. Tik moterų toks elgesys gal ne taip negatyviai priimamas visuomenėje. :strange:
Tavo vyro grožis atitinka daugmaž ir maniškį grožio supratimą. Gal tik kiek kitaip akcentus sudėliočiau: protingas, plačių interesų, intelektualus, tvarkingas, toks su kuriuo galima juoktis iš tų pačių dalykų (nes jumoro jausmas gi skiriasi pas žmones); mokantis atstovėti savo nuomonę ir jos nekeičiantis triskart dienoje, bet sykiu ir einantis į kompromisus; linkęs padėti; energingas, turintis gyvenime aiškius tikslus.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 12 Lap 2008, 10:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Man pakanka kad vyras būtų man patrauklus, simpatiškas.
Štai šitame nekaltame sakinyje ir slepiasi visa esmė. Patrauklus ir simpatiškas - suprask kaip nori.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 12 Lap 2008, 23:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Solanža rašė:
Man pakanka kad vyras būtų man patrauklus, simpatiškas.
Štai šitame nekaltame sakinyje ir slepiasi visa esmė. Patrauklus ir simpatiškas - suprask kaip nori.


Na, aš ir sakiau, kad MAN patrauklus. (Patrauklus, simpatiškas-šie žodžiai man yra sinonimai).
Aišku,kad tai yra subjektyvūs dalykai. Man patinka pailgo protingo veido liekni vyrai didelėmis akimis su kibirkštėlėmis akyse ir mokantys šypsotis (ta prasme, ne susiraukėliai). Tikriausiai, pakankamai daug skirtingai atrodančių žmonių tilptų po šiuo apibūdinimu. :smile: Net ir mūsų forumiečiai, bent kokie trys turbūt. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Blyn, gyvenimas išties ypatingas yra
StandartinėParašytas: 13 Lap 2008, 00:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Mano nuomone grazu vyra sudaro jo charizma, stilius ir tvarka. Taipogi kiekviena is musu traukia tam tikri, jau igimti bruozai (sviesus/tamsus plaukai, dideles/mazos akys t.t.. mane pacia visada zavejo duobutes zanduose :D) cia ir atsiranda skoniu skirtumas.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 97 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007