Socionikos forumas

Dabar yra 28 Bal 2024, 03:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2007, 17:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Cassandra: kad lietuviškos literat?ros n?ra jau supratau:). Jei knygynuose nerasiu tai gal verta pabandyti bibliotekose? Kaip vadinasi Augustavi?i?t?s darbas/ai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2007, 17:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka, Augustinavi?i?t?s dabar po ranka neturiu, esu paskolinusi, bet yra dviej? tom? leidinys. Juodas viršelis, auksin?s raid?s "Aušra Augustinavi?i?te, Socionika, balta plona juostel? ir m?lyni simboliai. Vienas tomas berods, "Vvedenyje", o kitas - tiksliai ir nepamenu, visk? ?sid?miu ne pagal užrašus, o pagal spalvas :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2007, 17:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Cassandra: d?kuj, pabandysiu bibliotekoje paieškoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2007, 17:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka, juodas viršelis - be aplankalo, - aplankalas - ultramarininis (ryškiai m?lynas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2007, 17:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Cassandra raš?:
zanka, juodas viršelis - be aplankalo, - aplankalas - ultramarininis (ryškiai m?lynas)


:smile: tikiuosi pagal viršelius ir apsankalus neteks ieškoti:smile:, bet jei teks, tai labai palengvinai man užduot?:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Sau 2007, 22:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Cassandra raš?:
zanka raš?:
Cassandra: supratau, graž? pavizduk? pateikei:smile:.

Išeina, kad jei ilgai žmog? paž?sti, gali pasakyti ar jis sensorikas ar intuityvus pagal tai kaip jis kei?iasi laikui b?gant - jei paauglyst?je jis žav?josi "gulb?mis ant sien?" tai po 10 met? gyvens skoningai apstatytame kambaryje/name ir sve?ius vaišins sausu raudonu vynu su s?riu - tai jis sensorikas, o jei pra?jus 10 met? pas j? vis dar kab?s ant sien? gulb?s (nors pats žmogus jau bus sp?j?s patapti profesoriumi) - tai jis intuityvus?




Teig?iau, kad taip :smile:


:happy::happy::happy: Juokingai nusnekejote.



Cassandra raš?:

intuityvas neeksperimentuos šioje srityje, jis ir toliau kabins arba ne paveiksl?lius su gulb?mis, jei tai ?prasta/priimta jo aplinkoje, o ne tod?l, kad jam tai gražu, net jei tai prieštaraus daugumos skoniui ar bus apskritai nauja, modernu, ne?prasta. Tai ?ia apie




Na jau, kazkaip ne taip.

Intuitas gali tiesiog nesigilinti kas kokius paveiksliukus kabina, tegu kabinasi jeigu kazkam labai jie svarbus. Arba tureti "savo" skoni, "savo" stiliu. Gali ir kurti grozi, nes visgi pilni ideju, tik gal reikia poziurio, ivertinimo is salies, kad uztikrintu, tarsi pamatytu tikra vaizda.



O su  dar aiškiau - ribos. Br?žiamos ribos visame kame, kad apginti savo teritorij? ir tvark? joje


Velgi ne visai taip. Butent zodis "apginti". Gal greiciau sunkiai "kazkas" isileidziama i ta teritorija, kad nereiktu alinti saves gynybos reikalais. Tarsi to isviso, kaip gynybos neturetu buti gyvenime.

Cia toks papildymas is Dostiskos varpines.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Pelene raš?:


Intuitas gali tiesiog nesigilinti kas kokius paveiksliukus kabina, tegu kabinasi jeigu kazkam labai jie svarbus. Arba tureti "savo" skoni, "savo" stiliu. Gali ir kurti grozi, nes visgi pilni ideju, tik gal reikia poziurio, ivertinimo is salies, kad uztikrintu, tarsi pamatytu tikra vaizda.




O k? reiškia intuitas tiesiog nesigilina kas kokius paveisklus kabina? Ar tai reiškia, kad jis tiesiog nepastebi t? paveiskl? ar jie jam nei graž?s nei negraž?s ir tod?l jis nieko nesako ir nieko apie juos negalvoja? Jei intuitas nesigilina, tai sensorikas tur?t? gilintis. Ar tai, kad jis gilinasi reiškia, kad jis at?j?s ? sve?ius ir past?j?s  gulbes ant sien? ims jomis atvirai bais?tis ar tiesiog pamanys, kad tos gulb?s yra klaikios ir jis pats negal?t? gyventi su tokiomis ant sien?, bet nieko garsiai nepasakys? Ar pirmu atveju tai bus tiesiog nemandagus sensorikas, o antru - mandagus?

O k? reiškia intuitas gali tur?ti "savo" stili? ?Sensorikai mažiau link? tur?ti išskirtin? stili? d?l to, kad jiems svarbu k? apie j? mano aplinkiniai ir jis stengiasi rengtis gražiai, bet neišsišokti su savo stiliumi?



O su  dar aiškiau - ribos. Br?žiamos ribos visame kame, kad apginti savo teritorij? ir tvark? joje

Velgi ne visai taip. Butent zodis "apginti". Gal greiciau sunkiai "kazkas" isileidziama i ta teritorija, kad nereiktu alinti saves gynybos reikalais. Tarsi to isviso, kaip gynybos neturetu buti gyvenime.

Cia toks papildymas is Dostiskos varpines.




Gal gal?tum?te, kok? nors trumpa pavyzduk? pateikti kaip juodasensorikas "ne?sileidžia" ar "gina" sav? teritorij??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
zanka:



Kaip juodasensorike, neleidzhiu niekam skriausti (uzhkabineti, kritikuoti) man artimu zhmoniu (nes jie MANO, t.y., jauchiuosi uzh juos atsakinga). Neskolinu savo daiktu, lengviau atiduoti suvisam, nei leisti pasinaudoti. I svechius kviechiuosi tik pakankamai artimus zhmones (mano namai-mano tvirtove) ir t.t.



O del mandagaus- nemandagauys sensoriko Tu teisi. Tai elementaraus ishsiauklejimo klausimas. Mandagus sensorikas net ir pashiurpes viduje nuo "meno" nepuls sheimininkui aishkinti, kad tai yra beskonybe. Gal tik su artimu zhmogumi ish to pakikens :)



Dar, del aprangos. sensorikai, mano nuomone, nesiekia shokiruoti savo ishvaizda (gal Napai kartais tik...:)) Jie gali rengtis neishshaukianchiai, bet rubas bus tikrai geros kokybes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
m2 raš?:
:  Kaip juodasensorike, neleidzhiu niekam skriausti (uzhkabineti, kritikuoti) man artimu zhmoniu (nes jie MANO, t.y., jauchiuosi uzh juos atsakinga).




O ar tai n?ra bendra visiems sensorikams? Ar baltasensorikas turi pirma ?sitikinti, kad ginti reikia, o juodasensorikas iš karto supranta reikia ginti ar ne?



Neskolinu savo daiktu, lengviau atiduoti suvisam, nei leisti pasinaudoti. I svechius kviechiuosi tik pakankamai artimus zhmones (mano namai-mano tvirtove) ir t.t




Kod?l neskolini? Bijai, kad gali sugadinti? Neskolini niekam ar artimiesiems skolini? O pati skoliniesi?

Kod?l nesikvieti? Svetimi žmon?s namuose sukelia kokius nors blogus poju?ius ar tiesiog nematai reikalo susitikin?ti namuose, jei galima kitur?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 12:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
zanka, noriu pasakyti, kad Pelen?s pasteb?jimas buvo gana taiklus. Intuitas gali ir nepasteb?ti KAIP, KOKIOMIS PRIEMON?MIS yra sukurtas grožis ar jaukumas.  Jis galb?t tik konstatuos, kad jam ?ia "patinka", "jauku", "pas Tave gerai jau?iuosi - atsipalaiduoju".  Bet intuitui labai sunku atsakyti - KOD?L taip.



Sensorikas, ?sivaizduoju, net neju?iom analizuos (gilinsis - savaime skverbsis) -  geltonas lempos gaubtas priduoda .... (t? ir t?),  g?l?s vazonas iškrenta iš konteksto (stiliaus).... Fotelis labiau tikt? ana toj vietoj - b?t? užbaigta poilsio zona...    Na ir panašiai... man, kaip intuitei,  sunku spr?sti


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
zanka:



Baltasensorikai ne tokie kovingi :) O neskolinu todel, kad tai MANO daiktas, jis man brangus ir reikalingas. Ir jei juo pasinaudos kas nors kitas, tai jau bus nebevisishkai mano, o tokiu dalyku man nereikia. Saviems zhmonems  galiu savo daiktus gana lengvai atiduoti, jei matau, kad labai patinka ir norisi (kaip ir demesi, rupesti ir t.t.). Pati irgi nesiskolinu. Nuo pat mazhens.

O svetimu zhmoniu savo aplinkoje nemestu todel, kad nenoriu ju isileisti per arti. Isileidimas i namus tai pasitikejimo parodymas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
m2, ar Tau priimtina teorija, kad naudojamas daiktas ?gauna to žmogaus "energetik?"?  Galb?t d?l to artimam žmogui aš j? paskolinsiu (nes m?s? energetika artima). Nemaloniam žmogui - jokiu b?du! Nes daiktas sugr?š tarsi "suteptas" "išpurvintas" (nor?sis j? "išvalyti", "nuprausti")....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
m2 raš?:
O svetimu zhmoniu savo aplinkoje nemestu todel, kad nenoriu ju isileisti per arti. Isileidimas i namus tai pasitikejimo parodymas.


Aš irgi laikausi tokios pat nuostatos. ?sileidimas ? namus - tarsi "atsiv?rimas". Nenor??iau atsiverti žmon?ms, kuriais napasitikiu arba svetimiems.

O labiausiai nepatinka, kai sve?ias, PIRM?KART ?sileistas ? namus - ima visur landžioti ir ži?rin?ti. Suprantu, kad jam smalsu. Bet galb?t aš nenoriu iki tiek atsiverti (o jis net neklausia, ar galima). Jau?iuosi tada kaip prievartaujama. Ir jo vizitas tikrai bus pirmas ir kartu paskutinis. Labai gali b?ti, kad nutr?ks ir apskritai bendravimas (aš nuo jo atsiribosiu).



Yra žmoni?, kuriuos ?sileidusi jau?iuosi saugiai, jie labai nat?raliai "pritampa", "?sipaišo" ? mano namus.  Šia prasme savo namus gal??iau pavadinti ir savo sielos dalele.  Bent jau ? žmoni? ?sileidim? reaguoju panašiai (ar ? siel?, ar ? namus).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
m2: Kaip pasireiskia baltasensorik? mažesnis kovingumas?  Toje pa?ioje sitacijoje baltasensorikas elgsis ne taip agresyviai?



Sugalvojau:smile: - gal juodasensorikas, paman?s, kad jo artimasis yra skriaudžiamas iš karto puola skriaud?j?, nesigilindamas ar tariamas skiaud?j?s tikrai nor?jo k? nors nuskriausti? O baltasensorikas neskub?s taip - pirma išsiaiškint ar tariamas skriaud?jas iš tikr?j? kažk? skriaudžia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Sau 2007, 13:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Galb?t juodasensorikis tam VEIKSMUI - duos ATKIRT?.

O baltasensorikis aiškinsis kokia savijauta sužadino tok? veiksm?, k? padaryti, kad žmogus jaustusi gerai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 189 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007