Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2007, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Solanža: Po šimts pypki?, visas parašytas tekstas nety?ia dingo.



Trumpai parašysiu. Vien? kart? kažkas sutvark? m?s? namus, gaila neatsimenu kas. Buvo labai tvarkinga. Atsivedu draug? - man scena, kad ? bardak? atsivedžiau. Kažkoks teroras, ar kas.



Tvarka mano žmonos akims (jai priskiriu jesenin?) tai ideali švara ir tvarka.



Nežinau kaip kit? jesenin?.



Aišku, pats prisikalb?jau, dabar turiu teisintis. Na, atsiprašau, jei k? ižeidžiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Vas 2007, 00:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vaidai101: a?i? ir už trump? atsakym?:)...

Tu nieko negal?jai ?žeisti. Tiesiog nor?jau pasakyti, kad tvarka didele dalimi- šeimos išmokytas dalykas. Nors visumoje yra tokios tendencijos, kad sensorikai tvarkingesni negu intuitai.



O užklausiau tod?l, kad nustebino tokia išvada apie visus jeseninus. Ji priešinga tam, k? man teko matyt ir gird?t. T.y., dauguma man žinom? jesenin? kaip tik ir n?ra labai tvarkingi. Jie tvarkosi daugiau d?l kit?, nei d?l sav?s pa?i?. T.y. jeigu laukiama sve?i?, tai galima padaryti "parodom?j? tvark?". Ta?iau tik ne kasdienyb?je.

Pas mane pa?i? tas tvarkingumas "svyruoja". Jau kuris laikas po remonto stengiuosi tikrai tvarkingus namus palaikyti (nors kas žino, ar sensoriko akiai jie irgi tokie pasirodyt? :strange:. Štai kad ir atvejis šiandien: atvažiavo vienas paž?stamas pad?t prisijungti televizori? prie kompo, nor?jau dvd pasiži?r?ti. Nu ir k?, kai prad?jo komp? su visu stalu stumdyt, tv perneš? ar?iau kompo, tai ir pasimat?, kad ant televizoriaus kitos pus?s- dulki? sluoksnis :neutral:). Bet iki remonto buvo totalus bardakas, dar net su viena jesenine "rung?m?s", pas kuri? bardakas namie didesnis, pasakodamos, kaip atrodo kurios butas:).



Vienu žodžiu, arba tavišk? ne jesenin? (bet ?ia jau Tu geriau žinai nei mes), arba jai nuo vaikyst?s labai ?skiepytas tas tvarkingumas. Gal jos mama kokia štirlic?? :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 112 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007