Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 02:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Sau 2007, 02:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
Teisingos išvados d?l "nežudyk". Lygiai taip pat galima pasakyti ir apie kitas taisykles, kuri? gyva bala yra prikurta, visos jos suprantamos ir interpretuojamos savaip. Pvz. negeisk svetimo turto - o kas jau tada yra savas? negi dabar dirbsiu už duon? ir pastog????



P.S. m2 tai dar ne vaikelis, o embrionas... Bet aš asmeniškai savo merginai tikrai nepatar?iau darytis aborto (jei kartais...), o prisiim?iau atsakomyb? (kaip tai vadina Liepa) ir augin?iau, nors ir vienas, savo atžal? (neduok dievuli tokio likimo jokiam vaikui :happy:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Sau 2007, 13:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
benskius:



Mano supratimu cinishka keliu dienu vaisiu vadinti "dar ne vaikeliu", o jau gimusi - vaikeliu. Jie skiriasi tik lasteliu skaichiumi, o esme tai ta pati! Mano (ir ne tik) nuomone vaikas yra vaikas nuo pat pradejimo akimirkos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Sau 2007, 13:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
m2: Suprantu, kad ciniška, bet tai lygiai taip pat ciniška pjauti veršelius, paršelius bei viš?iukus. Keista kod?l žmon?s (dauguma) b?na humanistais tik savo (žmonijos) atžvilgiu. Tai yra tas pat, kaip su nelaimingais atsitikimais: kuo toliau nelaim? ?vyko, tuo daugiau reikia auk?, kad tai sudomint?... graudu.

P.S. aš tikrai nesu žmogus, kuris dži?gauja d?l abort?, bet esu realistas, visi kažkada miršta (ir šiek tiek fatalistas :tongue:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Sau 2007, 15:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
benskius:



Na, parsheliu beigi versheliu man irgi gaila....bet jie zhudomi tam, kad butu suvalgyti, tai bent neisheina i niekur be naudos. Sutinku, kad visi kada nors mirshta (nu, ishkyrus kalnieti Maklauda...:)) Tachiau manau, kad tai padaryti geriau veliau, nei ankschiau. Ir geriau mirti sava mirtim, nei kazhkam pasistengus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Sau 2007, 17:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Gru 2006, 04:00
Pranešimai: 56
m2: ne visada geriau, kai mirštama sava mirtimi, pvz. paršelis ar veršelis, mirus?s sava mirtim, ir ant piet? stalo... :shocked: ?ia juokais.

O jei rimtai, kaip ir anks?iau min?jau, yra ne abortas, o tai kas veda prie jo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 138 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007