Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Apie skirtingus požiūrius
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 11:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Mes tau taip pat choru šauk?m: "Atsiprašom, bet mums Tipologo id?j? NEREIKIA!" ir ne vien?kart.Atsiprašau, bet aš visk? matau kiek kitaip. Toki? pozicij? buvo už?m?s tik Vartotojas 2as, gal Cassandra irgi šalia prisiplakus.

Kit? pozicija buvo toli gražu ne tokia jau ir aiški.

liutauras sutiko tipuotis, bet kadangi nustat? ne t? tip?, plius jam ne?tiko disproporcija, jo nuomon? pasikeit? ? blog?j? pus?; bet aiškiai savo nepasitenkinim? prad?jo reikšti tik š? m?nes?;

Liepa parsisiunt? Tipologo klasifikatori?, netgi planavo j? išversti, kaip ir buvo sutikus netgi dalyvauti praktikume; kada kas pasikeit?? gal kai Tipologo forume prad?jo tipuoti socionikus?

Solanža nieko prieš netur?jo;

kiti forumo dalyviai irgi;

kas š? forumo k?r? - aš neturiu jokio supratimo; aš žinau tik t?, kad matyt daugiausia pastang? ?ia ?d?jo Vartotojas 2as, bet jis nebuvo išsak?s joki? pageidavim? d?l mano ?ia buvimo ar ne;

Liepa, liutauras berods at?jo paskui ir prie k?rybos n?ra prisid?j?.

Taigi, kokius forumo steig?jus aš esu ?žeidus? Vartotojas 2? ir Cassandr??

Vartotojas 2ui pakakt? pajudinti piršt? ir man?s ?ia neb?t? - jeigu to nepadar?, reiškia (mano nuomone)nenor?jo.

Iš kitos pus?s, aš ir pati daug kart? planavau išeiti - bet j?s patys palaik?t mano pasilikim?. Aš daug kart? gird?jau, kad pagyvinu forum? ir t.t. ir pan.

Manau, problema ?ia ne manyje (jums gal buvo netgi visai linksma su manim gin?ytis ir iš man?s šaipytis), o tame, kad vizualiai tipuojan?i? pasidar? daugiau (aš, Globas, migl?; Narys irgi prijau?iantis).

Ir jums pasidar? nebejauku. O kiaul?, kuri at?jo ir prišiukšlino, padar?t iš man?s. Nors, berods dar prieš por? m?nesi? buvau žvaigžd?, kuri gyvina forum? ir be kurios jums b?t? li?dna...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 11:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Mes tau taip pat choru šauk?m: "Atsiprašom, bet mums Tipologo id?j? NEREIKIA!" ir ne vien?kart.
Atsiprašau, bet aš visk? matau kiek kitaip. Toki? pozicij? buvo už?m?s tik Vartotojas 2as, gal Cassandra irgi šalia prisiplakus.

Kit? pozicija buvo toli gražu ne tokia jau ir aiški.

liutauras sutiko tipuotis, bet kadangi nustat? ne t? tip?, plius jam ne?tiko disproporcija, jo nuomon? pasikeit? ? blog?j? pus?; bet aiškiai savo nepasitenkinim? prad?jo reikšti tik š? m?nes?;

Liepa parsisiunt? Tipologo klasifikatori?, netgi planavo j? išversti, kaip ir buvo sutikus netgi dalyvauti praktikume; kada kas pasikeit?? gal kai Tipologo forume prad?jo tipuoti socionikus?

Solanža nieko prieš netur?jo;

kiti forumo dalyviai irgi;

kas š? forumo k?r? - aš neturiu jokio supratimo; aš žinau tik t?, kad matyt daugiausia pastang? ?ia ?d?jo Vartotojas 2as, bet jis nebuvo išsak?s joki? pageidavim? d?l mano ?ia buvimo ar ne;

Liepa, liutauras berods at?jo paskui ir prie k?rybos n?ra prisid?j?.

Taigi, kokius forumo steig?jus aš esu ?žeidus? Vartotojas 2? ir Cassandr??

Vartotojas 2ui pakakt? pajudinti piršt? ir man?s ?ia neb?t? - jeigu to nepadar?, reiškia (mano nuomone)nenor?jo.

Iš kitos pus?s, aš ir pati daug kart? planavau išeiti - bet j?s patys palaik?t mano pasilikim?. Aš daug kart? gird?jau, kad pagyvinu forum? ir t.t. ir pan.

Manau, problema ?ia ne manyje (jums gal buvo netgi visai linksma su manim gin?ytis ir iš man?s šaipytis), o tame, kad vizualiai tipuojan?i? pasidar? daugiau (aš, Globas, migl?; Narys irgi prijau?iantis).

Ir jums pasidar? nebejauku. O kiaul?, kuri at?jo ir prišiukšlino, padar?t iš man?s. Nors, berods dar prieš por? m?nesi? buvau žvaigžd?, kuri gyvina forum? ir be kurios jums b?t? li?dna...




Mano nuomon? apie fiziognomik? nuo pat pradži? buvo pastovi ir nekintanti.

Liepos nuomon? ? tipavim? iš nuotrauk? yra taip pat kritiška. m2 to taip pat nelaiko tipavimu. Nesu pasteb?jusi, kad Pelen? ar Skarlet b?t? palaikiusios tavo pozicij?, tiesiog jos n?ra m?g?jos savo nuomon? išsakyti kategoriškai. Socionas irgi nebuvo tavo palaikymo komandoje. Narys ir Scarto aiškios pozicijos šiuo klausimu neturi. O liutauras ir Solanža, manau, ir patys gali pakomentuoti tai, kaip jie vertina fiziognomik?.



Aiškus tavo metodikos šalininkas ?ia t?ra Globas.



O d?l bendravimo - visi diskutuotojai ?ia yra laukiami, tame tarpe ir tu. Su viena s?lyga - nebandant pakeisti forumo krypties. Bus bandymai - bus kertama per nagus.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 11:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Kad Skarlet ir pati iš nuotrauk? tipuoja:smile:, ma?iau senose tipavimo temose.



Aiškus tavo metodikos šalininkas ?ia t?ra Globas.
Ne, m?s? metodikos labai skiriasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 11:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Kad Skarlet ir pati iš nuotrauk? tipuoja:smile:, ma?iau senose tipavimo temose.



Aiškus tavo metodikos šalininkas ?ia t?ra Globas.
Ne, m?s? metodikos labai skiriasi.




Taip, buvo bandymai. Ir taip pat ji už tai gavo atitinkam? doz? kritikos. Tod?l naujose temose pasidar? išvadas ir nebetipavo iš nuotrauk?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 11:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, tu dabar susikaupk, pagalvok ir pasakyk - ko tu nori? D?l "tipavimo" iš nuotrauk? viskas aišku ir vienareikšmiška - "Socionikos" skiltyje to nebus. Nori ar nenori, bet teks su ta mintimi susigyventi.

Kas dar?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 12:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, o kod?l manai, kad kažko noriu?:smile:

Galb?t nor?siu jus matyti savo forume.

Dabar noriu tik kad nelikt? apie mane blogios nuomon?s, neigiam? emocij? ir nemaloni? prisiminim?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 12:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra raš?:
O liutauras ir Solanža, manau, ir patys gali pakomentuoti tai, kaip jie vertina fiziognomik?.





Cassandra, tai kad jau tiek kart? prikomentuota...:smile:

Aš laikausi pozicijos, kad galima atsižvelgti ? veido bruožus tik kaip ? papildom? informacij? (man rodos, kartais yra šoki? toki? panašum? tarp kai kuri? tip? atstov?, ta?iau tai gali b?ti ir atsitiktinumas) ir jokiu b?du nelaikau, kad reikt? j? imti už pagrind?, nustatant tip?.

? fiziognomik? ži?riu tik kaip ? atrakcij?, kaip kad ži?riu ? populiariuosius testus žurnaluose iš serijos "ar esate seksualus" arba kaip kad šiandien atsiunt? man test?: reikia nupiešti kiaul? ir pagal tai, kaip aš j? nupiešiau, nusakomas mano gyvenimas: charakteris ir t.t. Nu yra tam tikr? atitikim?, ir kas iš to:). Tai t?ra žaidimai, ir su socionika to nesuplaku.

Aš esu iš prigimties tolerantiškas žmogus ir gal tod?l nem?gstu kategoriškai pasisakyti "škac iš mano sm?lio d?ž?s" kit? žmoni? atžvilgiu, net jei man t? žmoni? pastangos pasirodo beprasm?s ir betiksl?s. Ver?iau pati atsiriboju. Bet tai tam man ir duotas toks dualas, kad už mus abu pastov?t? :wink:

Vienžo, palaikau Cassandros ir Liepos visus argumentus, kurie buvo išsakyti fiziognomikos atžvilgiu. Neturi b?ti forume tuo remiamasi rimtuose blokuose, ta?iau tai gali egzistuoti kaip atskira viena ar kelios temos, skirtos tik tokiems dalykams, ar pan.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 12:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra, o kod?l manai, kad kažko noriu?:smile:

Galb?t nor?siu jus matyti savo forume.

Dabar noriu tik kad nelikt? apie mane blogios nuomon?s, neigiam? emocij? ir nemaloni? prisiminim?.




Nusprendžiau, kad kažko nori tod?l, kad nepalieki šios temos ramyb?je ir dar kapstaisi po j?, tarsi ne visi argumentai b?t? išsakyti ir tau vis dar b?t? lik? neaiškum?. Tarsi nor?tum kažkokio patikslinimo. Ar kažkokios reakcijos.

Matau, kad nori, bet nesuprantu - ko, tod?l ir klausiu.

O dabar po tavo posto viskas pasidar? aišku - nori atstatyti pusiausvyr? bendravime, gerus santykius. Tik darai t? ?domiai - vaizdžiai pasakojant, v?l pasiimi šakes ir mosikuoji jomis prieš akis: "o tai, k? aš viena kalta???" Ne t?velio Dono ?taka ?ia kartais :wink:? Pažinojau vien? Don?, kuris analogiškai elgdavosi, kai pamatydavo, kad santykiai išsibalansavo :smile:



OK, Nadia, aš iš t? žmoni?, kurie žodži? ? vat? nevynioja - sakau visk? taip, kaip yra. Tiek gera, tiek bloga. Normalioje situacijoje (apie ligas ir b?das nekalbu, savaime suprantama, kad tada b?na ir kita atmosfera, ir kitas tonas). Esu griežta motera, škes. Tai va, nepaisant mano griežto poži?rio, kiaule aš tav?s nelaikau. Taip, laikau žmogumi iš priešinink? stovyklos, t? jau sakiau, ir budri mano akis tave stebi :wink: Laikau tave užsispyrusia ir atkaklia mergiote siekiant id?jini? savo tiksl?, tikra savo id?jos entuziaste, kuri d?l jos eina "napralom" ir nesiskaito su tuo, kur ji yra ir kas j? supa. Ta?iau, turiu teisyb?s d?lei pasakyti, kad pastar?j? pusmet? tavo galvosenoje matau daug teigiam? permain?, kad tu skaitai Jung?, domiesi, tobul?ji ir pagaliau su tavimi galima pasikalb?ti ne vien tik apie fiziognomik?. Ir tas yra sveikintina.

Aš turiu vilties, kad ir toliau Linijoje tu eisi b?tent šia linkme. Juk pagalvok pati, jei dabar aš atei?iau ? tavo forum? ir saky?iau: "Viskas ?ia "chernia", visos tos j?s? nuotraukos, vsio takoje, meskit lauk, dabar tipuosim taip, kaip tipuoju aš, bo tatai vienintelis teisingas kelias", juk b?t? nemalonu, tiesa? Tiesiog apie tai buvo šneka...na, bet jau kartojuos...esi nekvailas žmogus, pati visk? supranti...



Va :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lap 2006, 14:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia raš?:
Liepa parsisiunt? Tipologo klasifikatori?, netgi planavo j? išversti, kaip ir buvo sutikus netgi dalyvauti praktikume; kada kas pasikeit?? gal kai Tipologo forume prad?jo tipuoti socionikus?


Tai tik parodo, kad joki? išankstini? nuostat? netur?jau...

Aš iki tol visiškai nebuvau gird?jusi apie Tipolog?. Tu davei nuorodas - nu?jau pasiži?r?jau. Skai?iau nemažai tem? forume (ir Tavo pasisakymus). Aišku, pra?jo tam tikras laiko tarpas, kol išsiaiškinau. Pas j? viskas suplakta, nieko nežinan?ius apie socionik? žmones jis gali ir suklaidinti. Pvz., aprašo socionines funkcijas (vadina jas ??????) aprašymai iš ties? atitinka - paimti iš socionik? darb?. Tai b?dinga šarlatanams - paimti tikrus faktus, tikrus duomenis ir padaryti iš j? "visiškai nauj? atradim?", kurio dar nebuvo ir kuris tuoj tuoj "padarys perversm? moksle" ir visi "steb?sis kaip ligi šiol smarkiai klydo". Vienintelis jis "žino ties?"... Na šitoki? min?i? pilna jo forume - visus socionikus jis "siun?ia" persitipuoti. :happy:

Ma?iau jo diskusijas su Lytovu, Lytovo kritik? Tipologo adresu straipsniuose internete. Kit? socionik? atsiliepimus skai?iau. Supratau, kad iš esm?s jis toli nuo socionikos, remiasi fiziognomika. Maža kad skai?iau kritinius atsiliepimus apie fiziognomik? - pati ieškojau internete medžiagos ir aiškinausi, kas tai yra.

Apskritai, esu daug medžiagos prisigraibiusi iš interneto, parsisiun?iu, paskui pamažu studijuoju, aiškinuosi. Pasitaiko tarp visko ir "šiukšly?i?"...  Ekstravert? juk gausa nevargina - intuicija ir logika padeda atsirinkti.

Susidariau savo nuomon?. Negali, Nadia man?s kaltinti, kad nesusipažinau su tuo, k? kritikuoju...





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 116 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007