Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 13:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 162 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 14:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa raš?:
Glob_atsalimas raš?:
Aistros d?l mano tipo, berods, jau seniai nurimo. O kažkas blogai?


Taigi pats apsiskelb?te mesiju.  Maniau toks tipas...  Tur?t? b?ti labai neblogai.  k? aš žinau... :strange:





Taip, taip, yra pas mus "17 tipas" ir yra tipas "Mesijas", va d?l to abejoni? nekyla.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 14:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Galiu tik tiek pasakyti: kiek mane yra mat? žmoni?, kurie nors kiek išmano socionik?, tai niekam nekilo abejoni?, kad aš robas. Bet m?gstantis išlipti iš robo r?m?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 14:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
O k? reiškia "m?gstantis išlipti"...

Asmenyb? susidvejina sergantiems šizofrenija. Bet ?ia gal ne tas atvejis. Tikiuosi...

Tipas gali reikštis specifiškai streso arba depresijos b?kl?je. Bet tai n?ra "išlipimas" iš tipo.

Va kai žmogelis "sulipa" ? "Napoleon?" arba "J?z? Krist?", tai kur jo ieškoti, adres? žinau...



Koks j?s? "laipiojimo" atvejis?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 14:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Liepa: "Mesijai", gi, išvis neturi joki? rib? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 14:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Liepa: Kam tas visas marazmas? :smile:

Aš labai normalus robas su tam tikru kiekiu papildomos :bethics:, :bsensoric: ir pan. Išsiugdžiau vis? tai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Glob_atsalimas, o kada sugr?žtate ? savo tip? iš "komandiruo?i?"?  Kaip randate orientyrus, kad nepasiklystate? Nes paskui juk gali prad?ti patikti neb?tinai savas tipas... Ar egzistuoja SAV?S "išdavyst?"?



?ia ne joks marazmas. Man tikrai ?domu. Pirm?kart susiduriu. Ir labai nor??iau išmokti tikslingai ugdyti pas?mon?. :strange:



P.S. O "labai normalus Robas" - tai su kokiais aspektais?  (Ir kokiose funkcijose - nes gal j?s? metodikoje kitaip)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Bra?! Tikrai, ko gero, prad?siu kurti nauj? teorij?. Neveltui dabar tiek daug klausin?ju...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Liepa raš?:
Glob_atsalimas, o kada sugr?žtate ? savo tip? iš "komandiruo?i?"?  Kaip randate orientyrus, kad nepasiklystate? Nes paskui juk gali prad?ti patikti neb?tinai savas tipas... Ar egzistuoja SAV?S "išdavyst?"?

?ia ne joks marazmas. Man tikrai ?domu. Pirm?kart susiduriu. Ir labai nor??iau išmokti tikslingai ugdyti pas?mon?. :strange:

P.S. O "labai normalus Robas" - tai su kokiais aspektais?  (Ir kokiose funkcijose - nes gal j?s? metodikoje kitaip)


1. Tiesiog esu savo tipe ir tiek. Manau, daugelis iš j?s? kartais irgi išlipa iš savo tipo r?m?, bet to ne?sisamonina. Išlipa ta prasme, kad labai stipriai suveikia kažkuri iš tolimesni? funkcij?. Galima to siekti ir s?moningai.

2. Naudoju tik oficialias metodikas. :smile: Mano :wlogic: ir :bintuition: yra tikrai stiprios, bet aš dažnai tingiu jas naudoti. Stipr?s ginklai naudojami tik ypatingais atvejais.:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ir visi tipai šitaip "neišsiduoda" pagal savo stipri?sias funkcijas, tik patys sau konstatuoja, kad TURI jas stiprias? Ar jums tiesiog nepasitaiko t? vadinam?j? "yapting? atvej?"?



P.S. O ar n?ra pavojaus, kad netreniruojami "ginklai" papras?iausiai sur?dys. Gal juos kažkuo tepate?  O gal vis d?lto treniruojat?s paslap?iomis nuo vis??  Tai nesibijokite iš ?ia j? išsitraukti.  Mes gi vistiek ne?veiksime sugadinti t? labai stipri? "ginkl?"... na, neatimsime bent jau. :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Liepa raš?:
Ir visi tipai šitaip "neišsiduoda" pagal savo stipri?sias funkcijas (tik patys sau konstatuoja, kad TURI jas stiprias)? Ar jums tiesiog nepasitaiko t? vadinam?j? "yapting? atvej?"?


Tarp kitko, mano tekstuose, ypa? jumore, yra daug :wlogic: ir :bintuition: Tiesiog aš neturiu nei laiko, nei noro rašyti ilg? traktat?, kur atsispind?t? :wlogic: ir :bintuition: Man tai nebe?domu. Prieš kokius 5 metus b??iau tai dar?s.

Aš gi rašiau savo CV, kad bandžiau ?sidarbinti politikos ekspertu rimtoje ?staigoje, atlikau atrankines užduotis, bet nebuvau priimtas d?l visai kit? priežas?i?. Ten bet ko nepriima, reikia parodyti sugeb?jimus, vis? pirma analitinius. Ir nemaž? erudicij?.

Bet tuoj v?l b?siu apkaltintas pasik?limu.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Glob_atsalime, o kuo skiriasi :wlogic: ir :bintuition:  jumore nuo :wlogic: ir :bintuition: traktatuose?  Ar tai taip skirtinga kaip drabužiai (maudymosi kostium?lis pliažui, vakarin? suknia teatro premjerai)?  Va, pa?miau drabuž? ir žinau, kokioje srityje jis tinkamas naudoti.



Aš manau, kad :wlogic: yra :wlogic:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Liepa raš?:
P.S. O ar n?ra pavojaus, kad netreniruojami "ginklai" papras?iausiai sur?dys. Gal juos kažkuo tepate?  O gal vis d?lto treniruojat?s paslap?iomis nuo vis??  Tai nesibijokite iš ?ia j? išsitraukti.  Mes gi vistiek ne?veiksime sugadinti t? labai stipri? "ginkl?"... na, neatimsime bent jau. :strange:


Kaip fizikas esu pakankamai racionalus ir žinau, kad jei didesn?s pastangos (t. y. gilus socionikos studijavimas) ir mažesn?s pastangos (t. y. ne toks gilus socionikos studijavimas) duoda praktiškai t? pat? rezultat? nustatant tipus, tai kurias pastangas rinktis? Aišku, kad mažesnes.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Liepa raš?:
Glob_atsalime, o kuo skiriasi :wlogic: ir :bintuition:  jumore nuo :wlogic: ir :bintuition: traktatuose?  Ar tai taip skirtinga kaip drabužiai (maudymosi kostium?lis pliažui, vakarin? suknia teatro premjerai)?  Va, pa?miau drabuž? ir žinau, kokioje srityje jis tinkamas naudoti.

Aš manau, kad :wlogic: yra :wlogic:


Pasteb?jau, kad kartais vakarin? suknel? nuo maudymosi kostium?lio mažai skiriasi:smile:, ta prasme, pagal uždengiamo k?no plot?. Taip ir pas mane: :wlogic: abiem atvejais ta pati, tik skiriasi pateikimas. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ir taip kalba :wlogic: :bintuition: tipas?  Aš rink?iausi GERESN? rezultat?. Na kaip geresn?, galima suvokti tikslesn?, greitesn?, patikimesn?.



O k? išmokai, ant pe?i? juk netampai...  Be to, netikiu tokia pat kokybe - ar atlieka juvelyras, ar amatininko pameistrys


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2006, 15:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Liepa raš?:
Ir taip kalba :wlogic: :bintuition: tipas?  Aš rink?iausi GERESN? rezultat?. Na kaip geresn?, galima suvokti tikslesn?, greitesn?, patikimesn?.

O k? išmokai, ant pe?i? juk netampai...  Be to, netikiu tokia pat kokybe - ar atlieka juvelyras, ar amatininko pameistrys


Rezultatas socionikoje aiškus: 16 tip?. Ne 100, ne 1000. Tod?l tokie samprotavimai d?l juvelyriškumo nelabai tinka.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 162 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 161 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007