Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 13:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Razborkės. Antras dublis
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 15:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Heh.. t?skite Glob_atsalimas, t?skite. Mes paži?r?sime, pasiklausysime. Tamsta ant scenos gerai atrodai, tinka. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Vartotojas 2: Geriau b?t?, jei ?siklausytum ? kritik? (ji ir tau tinka) ir mažiau rodytum kaprizus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 16:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Glob_atsalimas: Tikrai?

Man tik ?domu paklausyti pamoksl?, kuomet žmogiukas ne tik neišmano apie k? kalba, bet ir neišmano kam taiko.

Na, bet tu kalb?k, kalb?k :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 16:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:


Viskas ?ia ir taip aišku. Be abejo, kad užtenka nustatyti dvi pirm?sias funkcijas, o kitos išsid?sto savaime.

1. Šitame forume populiaru bandyti nustatin?ti tipus iš žmogaus tekst?, ir iš karto ieškoma vis? 8 funkcij? pasireiškimo. Saky?iau, užsi?mimas gal ir neblogas, bet sud?tingas ir painus. Nesusigaudysite tekste, kur ten kiekviena iš 8 funkcij?. Pavyzdžiui, mane daug kas ?ia laik? sensoriniu ekstravertu.

2. Kiek pastebiu, ?ia ne iki galo ?sisamoninta, kuo praktiškai skiriasi racionalus ir iracionalus tipas. Kad jie skiriasi vizualiai, kalba, tekstais, apranga ir pan. Neužtenka paklausti, ar tu punktualus ar ne - pvz, aš jau daug met? nepunktualus. Išsprendus rac/irac klausim?, tip? nustatyti daug papras?iau. Be to, nepakankamai vertinami skirtumai tarp ekstraverto ir introverto. 

Žodžiu, kaltas aukl?jimas:smile:







Kaip supratau, m?s? sen?j? tem? nesivarginate skaityti. K? gi, laukiam tamstos ?sis?monintos versijos, kuo skiriasi racionalus ir iracionalus tipai beigi intravertas ir ekstravertas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 16:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Nesivarginu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 16:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra: Nesivarginu.




O tau neatrodo, kad už?mus toki? tuš?iagarbišk? pozicij? "ak, koks aš "kr?tas bi?as", o j?s ?ia visi durniai aplinkui", paprastai liaudiškai tariant, ? tave visi ži?r?s kaip ? gaid? ant m?šlyno, o ne rimt? ir kažk? išmanant? žmog?? Tam, kad kiti pamatyt?, jog tu kažk? sugebi, reikia ne savimi girtis ir didžiuotis, o kažk? išties realiai PARODYTI. Tai ir rodyk žmogau, k? sugebi, rodyk, o ne pintinais žvangink. Bet, matyt, be tuš?i? frazi? n?ra k? parodyti.



Tušti puodai garsiai žvanga, kaip sakoma...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 16:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Ko taip susijaudinote?:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 16:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas, paukšteli baland?li, iki susijaudinimo man oi, kaip dar toli. Daug toki? "žvangal?", kaip tu, esu ma?iusi, tod?l man visai tai sukelia tik šypsen?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 16:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra raš?:
Glob_atsalimas, paukšteli baland?li, iki susijaudinimo man oi, kaip dar toli. Daug toki? "žvangal?", kaip tu, esu ma?iusi, tod?l man visai tai sukelia tik šypsen?.




Jei tikrai taip, tai ar gražu teršti gimt?j? forum? asmenin?mis rietenomis?

Manau, kad rimti žmon?s taip nedaro.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 16:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra raš?:
Glob_atsalimas, paukšteli baland?li, iki susijaudinimo man oi, kaip dar toli. Daug toki? "žvangal?", kaip tu, esu ma?iusi, tod?l man visai tai sukelia tik šypsen?.




Jei tikrai taip, tai ar gražu teršti gimt?j? forum? asmenin?mis rietenomis?

Manau, kad rimti žmon?s taip nedaro.:smile:




:happy::happy::happy:Ir kas gi tame blogo? Kad išsiryškinsim, kas yra kas? O kaip kas k? daro - ?ia j? reikalas. Man visiškai nusispjaut ? tai, k?, tavo nuomone, daro ar nedaro "rimti žmon?s". O aš darau tai, k? laikau esant reikalinga ir teisinga. Paskaityti pamokslus apie graž? elges? gali eiti kur nors kitur :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 17:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Kam eiti kitur, jei ir ?ia pamokslai neblogai skaitosi?:smile:

Cassandra, gali kiek nori aiškinti, kad tau ? mane nusispjaut, kad aš priklausau gyv?nijos pasauliui ar pan. Savo tokiomis kalbomis tamsta parodai savo gil? susidom?jim? mano asmeniu. Jei neb?t? susidom?jimo, neb?t? ir susirašin?jimo. Teisingai dirbo mano protukas?:smile: 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 17:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas, kaip ? tave nekreipsi d?mesio, jei tu vis strakalioji prieš akis? Tai n?ra susidom?jimas tavo asmeniu, tu su savo pozicija man esi grei?iau išš?kis, bo tokius "kietuolius" aš m?gstu nutupdyti :tongue: (profesin? liga, tsakant). Jei jau taip draskaisi, kad esi šio to vertas, tai, kaip min?jau, ir rodyk, ko esi vertas. Ir kreipsiu d?mes? tol, kol straks?si ir arba aps?si, arba parodysi kažk? išties vertingo. Bet tai, kad kreipiu d?mes? ? tave, tai dar nereiškia, kad tave gerai vertinu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 17:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Glob_atsalimas raš?:
Teisingai dirbo mano protukas?:smile: 
Na, ateidamas ? š? forum? parodei savo neišmanym? ne tik teorijoje, bet ir praktikoje. Savo, kaip indivodo, "grož?", "intelektualum?" ir t.t. Suformavai neigiam? dalyvi? nuomon? apie save, ar net priešišk? pozicij?. Tavo sapalion?s nepakeit? dalyvi? pozicijos, o daug kam turb?t ir nelabai apskritai jos r?pi. Jeigu toks beprasmis tavo tikslas ir buvo: ateit, pamatyt, tapt "pažiba" - tavo protukas dirbo tikrai teisinga linkme :smile:

O susidom?jimas tavimi tikrai yra, ta?iau kaip artistu. Gali t?sti savo pamokslus toliau - nebebtrukdau ir labai labai ?d?miai klausau!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 17:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Neatsibodo girtis? Savo grožiu, protu, profesin?m ligom ir t. t. Steikit savo fanklub?.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2006, 17:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Vartotojas 2: Mano tikslai ir uždaviniai (kitaip tariant misija :smile:) - ne Vartotojas 2o nosytei.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 168 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007