Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 09:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: beje, kaip tau mano parasas, nieko nesako? man rodos, siuo metu forume jis - taiklus (cia biski pasigyriau/pasitikejau savo jegom):smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra: Vemiamieji veiksmai nepageidautini.:smile:
- genialiai gaudai forumo stiliu. gal, ziurek, tau sis vaiku darzelis ka nors duos?:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra: Vemiamieji veiksmai nepageidautini.:smile:




O tu, pasirodo, netgi Šveiko neskait?s, erudite :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle:

Atsipalaiduodamas nuo darb? t?siu savo misij?.:smile:

?ia tu gana gerai parašei, aišku, yra ir daug kas tavo nesuprasta, bet palyginus gana gerai. O aš buvau besi?l?s tau pataisyti savo prieraš?: tarp 1 ir 2 žodžio pad?ti tašk?. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle raš?:
Glob_atsalimas: beje, kaip tau mano parasas, nieko nesako? man rodos, siuo metu forume jis - taiklus (cia biski pasigyriau/pasitikejau savo jegom):smile:


Persigyrei, nes tavo parašas labai lengvai pataisomas:

Vidutinyb?. Negailestingai ir t. t.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
migle raš?:
Glob_atsalimas: beje, kaip tau mano parasas, nieko nesako? man rodos, siuo metu forume jis - taiklus (cia biski pasigyriau/pasitikejau savo jegom):smile:


Persigyrei, nes tavo parašas labai lengvai pataisomas:

Vidutinyb?. Negailestingai ir t. t.




Raminkis, narsuoli. Nepereidin?k ? asmenin? migl?s ?žeidin?jim?, bo gausi iš man?s, kaip moderator?s, ?sp?jim?, o po kažkiek laiko, jei neapsiraminsi, ir trump? atostog?. Kad nekilt? neaiškum?, pasiskaityk forumo taisykles.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: musu "solidi diskusija  paneseja i vaiku darzeli: "tu - durnius, ne - tu - durnius. o tu -  asilas, kas ant saves sako, ant kito pasisako be be beeeeee."



beje, ko as ten nesupratau? butu gerai, jei ne per sunku, kad paasiskintum. cia mano silpnybe - noriu viska zinoti. beje, kas butu su prierasu - irgi nesuprantu..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: dar vieno dalyko nesuprantu.  tai tau mano nuotrauka - grazi, tai - makiazas, sukuosea - neitinka. dabar vel - logika nekliuvo, nekliuvo, ogi eme ir uzkliuvo? kas pasikeite?



O Sveikas - gera smagi knygiote "tarp darbu".



P.S. o tai kokio rimtumo tavo "misija", kad laiko skiri tik tarp darbu? as tai tarp darbu laiko skiriu tik visokiems nerimtiems dalykams. gal tu vistik pavadink tai "laisvalaikiu", nes "misija" truputi sizofreniskai/sypsena kelianciai skamba.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Sakiau, kad neverta bandyt su manim galin?tis šmaikštumu. Mažai t?, kurie gali mane nugal?ti. :smile:

D?l ?žeidin?jim? - tai mane ?žeidin?ja ir Migl?, ir Vartotojas 2as, ir Cassandra, netgi kuklioji M2. Tiesiog stengiuosi kalb?ti argument? kalba, retkar?iais j? pa?vairindamas forumo gyventoj? stiliumi. Koki? sankcij? bus prieš juos imtasi?

Atrodo, gimsta Migl?s fanklubas.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: nu, mane, kad ir kokia kukli bebuciau(ziurekim tiesai i akis), vis myli (aplodismentai), ka jau man daryti, kad as tokia sauni, zinai, kartais man to demesio per daug, bet ka jau cia... reikia susitaikyti su "numyletines" statusu.



o kodel tave izeidzia? juk tu - loginis. maniau, etiniai linke isizeidineti, (todel man su jais sunku). pataisyk, jei klystu.  manes, pvz, - tokie dalykai nezeidzia. tik privercia suklusti, taisytis. jei kritika - pelnyta, argumentuota - as tik dziaugsiuosi, kad kazkas teikesi man tai pasakyti.



o del sankciju - tai jau as nekompetetinga. drsiu tik pasiulyti - numoti ranka, juk tavo originalumas - viska kompensuoja.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Cassandra: Sakiau, kad neverta bandyt su manim galin?tis šmaikštumu. Mažai t?, kurie gali mane nugal?ti. :smile:




Na k? tu????:shocked: Ir kaip gal??iau? Ir kaip ?steng?iau???? Net neišdr?s?iau...Kur gi man, tokiai bukai išsišok?lei, tave nugal?ti??? Ne, ne ir dar kart? ne!!!! To nebus niekada...Ar jau galiu suklupt ant keli? prieš jumis išmint? irgi prot??



D?l ?žeidin?jim? - tai mane ?žeidin?ja ir Migl?, ir Vartotojas 2as, ir Cassandra, netgi kuklioji M2.




Ak...Ir kaip jie, nenaud?liai, dr?sta :shocked: Prieš tok? žmog?...prieš Mesij?...Šitaip...Verkiu ir li?džiu kartu su jumim...







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Cassandra: :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:



as irgi prie to garbinimo/meldimosi prisidedu. visgi, kaip mums nuskilo, pilkoms zemes dulkems, ka? ot laime. neispasakyta. :happy:



o adr smaikstumu beigi protu ... dristi... net issizioti apie tai negaliu... brr...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 15:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
migle raš?:
Cassandra: :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:



as irgi prie to garbinimo/meldimosi prisidedu. visgi, kaip mums nuskilo, pilkoms zemes dulkems, ka? ot laime. neispasakyta. :happy:



o adr smaikstumu beigi protu ... dristi... net issizioti apie tai negaliu... brr...




Va va, aš nusprendžiau atsiversti, žinok. Dabar gaudysiu kiekvien? Globo žod?, pritarsiu ir daužysiu kakta ? grindis.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2006, 17:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Glob_atsalimas raš?:
liutauras raš?:
Glob_atsalimas: taip, pilnai tau pritariu. objektyviai vertinant tavo galimybes, tau yra dar kur pasitempti. šaunuolis, kad t? pastebi ir pripaž?sti.


?ia tok? kandžiojimosi stili? rodai, deja. Tai b?dinga daugeliui rob?, ypa? jaunesni? (s?lyginai). Atseit, tu man - aš tau. N?ra objektyvios analiz?s.




chichichuchachi. na ir durnelis atsirado. atleisk, bet nor?jai objektyvios analiz?s - štai ji ir atvažiavo.



(prierašas po keli? valand?)



persitengiau truput?, atsiprašau vis?, bet netrinsiu :smile: - bišk? užsitarnavo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 162 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007