Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 16:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 312 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Bet gi ?ia užduoties su temperamentais analogija. Pati aš taip vaisi? neidentifikuoju:smile:. Užduoties ir jos spendimo analogija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
tu ?ia liutaurai kabin?jies, ar rimtai neaišku? Buvo pateiktas temperament? suskirstymas ? 4 kategorijas. Toliau kieviena kategorija buvo suskirstyta ? dar dvi ir t.t. Cassandra kažkod?l prad?jo rinktis ne iš pradini? keturi? tip?, o iš konkretaus temperamento por?ši?. Bent jau taip argumentavo.




Rimtai jau nebesuprantu... Rodos, tu prašei, kad tave nutipuot? štai pagal šiuos apib?dinimus.



Liepa raš?:[quote]
Radau ištrauk? (rodos, V. Gulenko):

Iš viso 16-tipiniame socione galima išskirti keturis apibendrintus temperamentus:

1) ekstra-racionalusis (s?lyginai choleriškas),  kurio elgesiui b?dingas tiesumas ir emocinis nesusilaikymas,

2) intra-racionalusis (s?lyginai flegmatiškas),  kuriam priklauso  ištvermingiausi ir tolygiai dirbantys tipai,

3) ekstra-iracionalusis (salyginai sangviniškas),  kuriam b?dingas gyvumas ir nenugalima išorini? ?sp?dži? poky?i? trauka,

4) intra-iracionalusis (s?lyginai melancholiškas), kuris pasižymi didesniu jautrumu ir subtiliais vidiniais pergyvenimais.

Kad socionini? temperament? nepainiotume su fiziologiniais, vadinsime juos atitinkamai 1) Atkaklus, 2) Pusiausvyras, 3) Lankstus ir 4) Jautrus.




Cassandra pa?m? ir nutipavo - kad ekstra racionalusis. o tu sakai, ne nuo to galo prad?jai, reikia nuo atkaklus, pusiausvyras, etc.



ir kod?l?? juk atkaklus priligintinas ekstra-racionalam (t.y. s?lyginai choleriškam), pusiausvyras - intraracionaliam, lankstus - ekstrairacionaliam, jautrus - intrairacionaliam. koks skirtumas, kur? pirm? pasakysi, šiaip ar taip t? pat? reiškia. už tai ir nesuprantu, ko ten Cassandr? mokei.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O tu ?sid?m?jai, koks argumentavimas buvo?

Many?iau, kad tamstel?s komunikabilumas yra aistringas labiau nei dalykinis ir destruktyvus grei?iau nei diplomatiškas


Paimti ?vair?s cholerik? variantai (kažkod?l), iš j? parinktas man tinkamesnis, ir padaryta išvada, kad esu cholerikas.

beje, pvz. cholerik? kaip ir sangvinik? - komunikabilumas gali b?ti (Gulenko vartoja tokius terminus) - dalykinis arba aistringas.

Flegmatik? kaip ir melancholik? - šaltakraujiškas arba geraširdiškas.

Cholerik? ir sangvinik? argumentacija - restruktyvi arba diplomatiška.

Tai išeina, kad kiekvienas cholerikas yra unikalus (taip pat ir sangvinikas, flegmatikas, melancholikas)


už tai ir nesuprantu, ko ten Cassandr? mokei.
Ne taip supratai. Aš pacitavau Atkaklus, jautrus ir t.t. tod?l, kad taip buvo trumpiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 16:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liutaurai, ir man po šiai dienai neaišku buvo, kame ten problemos Nadiai.



Nadia raš?:
Paimti ?vair?s cholerik? variantai (kažkod?l), iš j? parinktas man tinkamesnis, ir padaryta išvada, kad esu cholerikas.





Manau, prie kitiems temperamentams b?ding? savybi? Cassandra neaptiko nieko, kas tau tikt?. Na nepanaši tu jai nei ? flegmatik?, nei ? melancholik?. Tai k? dabar. O ? cholerik? panaši. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
4) intra-iracionalusis (s?lyginai melancholiškas), kuris pasižymi didesniu jautrumu ir subtiliais vidiniais pergyvenimais.
O tai šitas man netinka?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 16:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: tai kad mes matom tavo IŠORINIUS pergyvenimus. Ta prasme, tu tai labai jau išspinduliuoji ? išor?. K? aš žinau...



Man tu elgiesi labai panašiai, kaip elgiasi ekstravertai + racionalai :strange:



Ver?iau nueik ? tem? "Tipai mano akimis" (beje,b?t? gerai kad kas atskirt? nuo tos temos atskir?, temperamentus...), jei ži?r?t pagal paskutin? Liepos post?, tai daug k? prisitaikytum sau balzako ko gero. :)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 16:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nadia: tai kad mes matom tavo IŠORINIUS pergyvenimus. 

Ta prasme, tu tai labai jau išspinduliuoji ? išor?. K? aš žinau...
O gal rimtai paimti ir prad?ti išspinduliuoti visus savo pergyvenimus?:wink: Tada gal pasimatyt? skirtumas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 16:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: kod?l gi ne. Jeigu pati sav?s taip netraumuosi.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 17:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
jei ži?r?t pagal paskutin? Liepos post?, tai daug k? prisitaikytum sau balzako ko gero. :)
Solanža, kaip tu atsp?jai?:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, aš pasakiau, KAIP aš tave matau, kaip tu man atrodai, ži?rint iš mano pozicij?. Kiek tai atitinka tavo pa?ios ?sivaizdavim? apie save - nežinau. Bet jei prieštaravimai yra dideli, gal paklausk sav?s - kod?l aš save ?sivaizduoju vienaip, o žmon?s mane mato kitaip :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 14:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Bet jei prieštaravimai yra dideli, gal paklausk sav?s - kod?l aš save ?sivaizduoju vienaip, o žmon?s mane mato kitaip
Išties ?domus klausimas. Pagalvokime?

Gal tod?l kad aš ?ia ne tokia, kokia esu gyvenime?

Buvau gyvenime "?????? ???????" kuris gyvena atsiskyr?s nuo vis? ir laukia savo valandos...

O ?ia net išgirdau žod? "žvaigžd?"...

Visada laikiau save silpnu žmogumi, nesugeban?iu apsiginti, a ?ia patapau "Izraelio armija"...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 14:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: nu betgi ir tavo pa?ios tipavimas jau persik?l? prie ?žymybi? skyrelio :happy:



ko tada nor?t? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 312 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 146 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007