Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 23:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 208 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
D?l tre?iadienio tai viskas aišku - L.Donskio laid? diena. Bus galima paži?r?ti.

Nadia raš?:
Ot tu velnias, Donskio laid? rod? vakar. Dabar teks laukti savait?.




Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Man patinka jo stilius ir amžinai išreikšta nerealaus susidom?jimo pokalbiu poza (suraukti kakt? ir ženkliai pasvirti ? priek?)


Tada gal ir :bethics: tipas:smile:. Dinamikas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Man irgi jokio sunkiasvorishkumo pojuchio nera. Tiesiog idomu. O tie, kam tai persunku, manychiau, tiesiog tokiu laidu nezhiuri. Negi dabar, pvz. antras LTV kanalas neturetu transliuoti klasikines muzikos koncertu, nes tuo izheis Jungenu kaimo kapelos fanu jausmus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
liutauras raš?:
Nors... štai, kiek esu girf?j?s, jei neklystu, socionas Braz? laiko donu :smile: man asmeniškai tai dar mažiau ?tikinama nei heko versija (visgi ?ia bent kvadros sutampa ir vertyb?s panašios, o brazas ir šiaip etinius niuansus tam tikrus neblogai ?vald?s), bet visko gali b?ti - ? siel? gi žmogui ne?l?si. :smile:


Aš neatmetu DonKichoto versijos. Abejon?s kyla - kod?l jam taip "gerai kostiumai s?di"...  D?l etikos sunku pasakyti - vis d?lto politikoje žmon?s b?na su kauke, kurios reikalauja etiketas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
m2 raš?:
O kodel tai hekslei Donskis taip nepatinka?





gabenei, ne hekslei :smile:



Donskis n?ra toks geras, kaip iš šalies gali atrodyti :smile: tai egocentriška asmenyb?, kuri akademiniame pasaulyje gali veik bejausmiai susidoroti su jam kliudan?iais asmenimis, nepaisant, kas jie tokie. Turiu omenyje pirmiausia jo konflikt? su Sodeika (:wintuition::bethics:) ir t.t. Na, bet visko šiam pasaulyj pasitaiko, ir žmoni? vidus yra turtingas ir ?vairus. Tiesiog taip yra :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Tikiuosi neuzmetysite manes akmenimis:strange:..

Bet ziuredama i Donski man vis atrodo, kad visiskai galetu buti Dostikas, tik jau be galo talentingas.

Jo temos gilios, issamios, kaip kad intravertiskos.

Man jis naturalus :wethics: etikas. Visada zino kaip kada pagauti reikiama momenta klausimui. Na ir tos globalios idejos, taip budingos Dostui :happy:..

Dostui budinga sneketi tik tada kai jo klauso ir tik tiek, kiek jo klauso, jaucia kada demesys slugsta, kada reikia ji suaktyvinti. man atrodo butent sias savybes jis turi.

Na, cia tik gal man taip atrodo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



Aaaa, matai, kadangi ash TV zhiuriu stichishkai, t.y. tada, kai neuzhsiemusi kuo nors kitu, tai ir tv laidu grafiku nesidomiu. Pataikau - gerai, ne - ka jau darysi :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: Na, aš kai TV ži?riu tik d?l keli?, vienetini?, laid?, tai be grafiko sunkiai. Kartais net ir šios laidos b?na pamirštos kit? reikal? s?kuryje. :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



Man TV dazhnai buna fonu ka nors darbuojantis virtuveje, arba mezgant. Bet dazhniausiai zhiurimi ne lietuvishki kanalai, o arba History, arba Animal Planet, arba Discovery. O taip, kad atsisesti butent zhiureti TV, buna laaabai retai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 16:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: Mmm, fonas. Na taip, fono kartais reikia. Keista, bet kartais darbas pakylesnis kuomet šalia koksnors nereikšmingas burbeklis kažk? "veikia" :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 16:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O žinai, liutaurai, aš jau su tavo versija beveik sutinku:

toks profilis ir apatin? veido dalis - nu grynai juodaloginiai.

O ir raumenukai berods nekokie, tik kad pilv? užsiaugin?s.

O ir nuotraukoj (Liepa ?d?jus) tokia "?????????" Džekiška.

Gal visgi iki tre?iadienio dar tekstuk? surasiu, berods ma?iau kažkok? istorišk?, turb?t ir :wintuition: pasimatys.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 16:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Kair?j - Rein Raud, Talino univesriteto rektorius, poliglotas, šenkantis kelaisdešimt kalb?, ?skaitant ir lietuvi?. jo žmona taip pat yra lietuv?. fenomenalus žmogus. kiek teko bendrauti, gali b?ti hamletas, bet neatmmestina ir hekslio versija. jo tipo rebuso dar nesu išsprend?s.


A?i?, ?domu. Reik?s pabandyt išsr?sti - rebus?:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Jurga Ivanauskait?





Tibetas – kita realyb?



Nuo to laiko, kai pirm? kart? perskai?iau A.David-Neel knyg? „Magija ir Mistika Tibete“, trys šio pavadinimo žodžiai man tapo neatskiriamai susij?.



Nepamiršdama, kad Tibetas šiandien yra okupuota, iškankinta, išniekinta šalis, visada apie j? galvoju dar ir kaip apie mistin? Kit? realyb?,



Nesu profesionali fotograf?, tod?l dažniausiai pamirštu apie nuotraukos kompozicij? ar meniškum?, o tiesiog stengiuosi užfiksuoti tai, kas man asmeniškai simbolizuoja rib? tarp dviej? tikrovi? – kasdien?s ir magiškosios. Šventykl? durys, ilgi haliucinogeniškai ryški? spalv? koridoriai, šviesos salos tamsiuose gri?van?i? vienuolyn? labirintuose, nuožmi? dievybi? koply?ios, atsiskyr?li? b?stai, akmen? altoriais pažym?tos J?gos vietos m?nuliškame gamtovaizdyje man visada atrodo kaip ta slaptoji erdv?s ir laiko sankirta, kurioje staiga gali prasid?ti pasaulius perkei?iantis vyksmas. Tokio virsmo vieta gali b?ti žmogus: maldininkas, piligrimas, vienuolis, jogas. Taip pat m?gstu fotografuoti tantros apeigas, magijos ritual? atributus, kaukes ir kit? tikrov?s lygmen? – pragariškojo ar dangiškojo – peizažus, nutapytus ant šventykl? sien?. Parodoje visus šiuos motyvus pateikiu tam tikrais ciklais, kuriuse kiekviena fotografija yra tarsi mantros skiemuo, kuris paveikus tampa tiktai ryšyje su kitais skiemenimis. „Mistiškojo ir magiškojo“ Tibeto ne?sivaizduoju juodai-baltose fotografijose, nes ezoterinio budizmo doktrinos yra gr?stos daugialyp?mis penki? spalv? reikšm?mis. Vaivorykštin?s erdv?s, kadais aplankytos vizionieri? ir reg?toj?, v?liau materialiais pavidalais ?sik?nijo šventovi? architekt?roje, freskose ar vienuolišk?j? apeig? simboliniuose daiktuose. O ten, kur spalvas nutryn? ne laikas, bet prievarta, viskas atrodo kaip Tomo Venclovos eil?raštyje:



Negyvenami skliautai srovena

Virš praradusios tiksl? cel?s.

Vienuolyno skeletui nirvan?

Pavaduoja akmuo ir sm?lis.                                                                                                                                                                                                                                                                            Jurga Ivanauskait?



Mano versija Balzakas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 09:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Sveiki, negaliu tyl?ti:smile:

Brazauskas - žukovas. Paži?r?kit, pas j? visur :bsensoric:: išvaizda, veikla, m?stymas, hobiai. 

Donskis - galb?t Balzakas. Veidas, kalb?jimo maniera, apranga - intutiyvaus loginio iracionalo. Tai  lieka arba balzakas, arba don kichotas. Grei?iau balzakas, nors don kichoto versijos visiškai neatmetu. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Spa 2006, 09:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas raš?:
Sveiki, negaliu tyl?ti:smile:

Brazauskas - žukovas. Paži?r?kit, pas j? visur :bsensoric:: išvaizda, veikla, m?stymas, hobiai. 

Donskis - galb?t Balzakas. Veidas, kalb?jimo maniera, apranga - intutiyvaus loginio iracionalo. Tai  lieka arba balzakas, arba don kichotas. Grei?iau balzakas, nors don kichoto versijos visiškai neatmetu. 




Nesutinku su tavim, Brazas - Štirlis.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 208 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 75 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007