Socionikos forumas

Dabar yra 15 Geg 2024, 03:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 208 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 12:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
Nu, nieks neturi Zavaliausko versij?, tod?l sakau savo: Štirlicas. :.


Man taip pat buvo kilusi tokia mintis, Stirlico versija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2006, 14:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nu va, kandidatai berods pasibaig?. Ar bus dar? Aš visada laukiu:happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2006, 15:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Nadia: anglijos karaliene (aktuali tema), vis dar neaisku man del Valinskienes..



dabar dar aktualus - dima bilan - saldainiukas:) labai visiems zinomi - ala pugaciova, kirkorovas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2006, 15:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle raš?:
Nadia: anglijos karaliene (aktuali tema), vis dar neaisku man del Valinskienes..

dabar dar aktualus - dima bilan - saldainiukas:) labai visiems zinomi - ala pugaciova, kirkorovas.





Angl karalien? - iracionali sensorin?, turb?t introvert?

Valia - štirlic?

Bilanas - aiškiai etinis ekstravertas, gal hekslis

Puga?iova, Kirkorovas - napoleonai



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2006, 17:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Glob_atsalimas: angl? karalien? savo elgsena labiau racional?s ?sp?d? - pvz., skirtingai nuo Jono Pauliaus II (kur? kai kas laiko Diuma), ji niekuomet stengiasi nenukrypti nuo protokolo, ir nori išsiaiškinti iki galo visas detales, net ir tai, kiek laipteli? tur?s per vizit? užlipti... iš kitos pus?s, ji išties sesnoriška ir nelabai panaši ? etik?, juolab ji išties aristokrat? (net ir ?vertinant jos pabr?žtinai aristokratišk? socialin? status?). lieka gork?s ir štirl?s variantai. abu ?manomi.



p.s. bet persp?ju - tai tik fragmentiškais ?sp?džiais pagr?sti samprotavimai, t.y. tik tiek, kiek mes galime išd?styti ši? asmenybi? atžvilgiu (nebent kas nors herojiškai imt?si nuodugniai nagrin?ti vieno ar kito ?žymaus žmogaus biografij?, raštus etc.). tiek šie samprotavimai ir verti - žaidimas ir tiek.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 10:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
liutauras raš?:
angl? karalien? savo elgsena labiau racional?s ?sp?d? - pvz., skirtingai nuo Jono Pauliaus II (kur? kai kas laiko Diuma), ji niekuomet stengiasi nenukrypti nuo protokolo, ir nori išsiaiškinti iki galo visas detales, net ir tai, kiek laipteli? tur?s per vizit? užlipti... iš kitos pus?s, ji išties sesnoriška ir nelabai panaši ? etik?, juolab ji išties aristokrat? (net ir ?vertinant jos pabr?žtinai aristokratišk? socialin? status?). lieka gork?s ir štirl?s variantai. abu ?manomi.



1. D?l protokolo laikymosi: tai ne vien karalien? jo laikosi, bet jos visa aplinka priverstinai jo laikosi. Jie ?prat? jo laikytis kaip automatai. Tai mažai k? bendro turi su racionalumu.

2. Tas pats ir d?l laipteli? skai?iavimo: jos aplinka juos skai?iavo, kad suplanuot? vizit? sekund?s tikslumu. Nes taip reikia.:smile: V?l gi neaišku, ar tai susij? su racionalumu.

3. Ar ji etin?, ar login? sunku pasakyti, nes ji nuo pat k?dikyt?s buvo mokama elgtis taip kaip pridera, atseit: netriukšmauti, nenutaisyti keist? grimas?, mandagiai bendrauti ir t. t.:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 10:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
D?l Anglijos karalien?s aš liutaurui pritarsiu. Visai ?manomas Štirlico variantas. Visgi aristokratams labiausiai tinka šis tipas - tegul nešioja:smile:. Yra toks geras žodis rusiškas - "????????", labai dažnai Štirliai tokie ir b?na.

Valinskien?, ta kuri Inga? Aš tokia žinov?, kad geriau pasitikrint. ?manomas Štirlico variantas. Bet aš info nerandu.

Dima Bilan - gird?jau daug versij?:smile:. Man Dono artimiausia.

Pugaciova taip, Napk?.

O Kirkorovas Hugas.

?domu b?t? išgirsti, k? kiti mano apie Kirkorov?.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 11:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:


?domu b?t? išgirsti, k? kiti mano apie Kirkorov?.







Aš tai manau, kad jo skonis - baisus, elgesys - išsišok?liškas, makijažas - per ryškus. Apskritai, jis visas man yra kažkokios nenusakomos lyties padaras. Rusiškas Maiklo Džeksono variantas tik gal su mažiau nuokrypi?. Brrr...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Nadia raš?:
D?l Anglijos karalien?s aš liutaurui pritarsiu. Visai ?manomas Štirlico variantas. Visgi aristokratams labiausiai tinka šis tipas - tegul nešioja:smile:. Dima Bilan - gird?jau daug versij?:smile:. Man Dono artimiausia.

O Kirkorovas Hugas.

?domu b?t? išgirsti, k? kiti mano apie Kirkorov?.



1. Aristokratams tinka štirlico tipas? 3 x cha! Kai iš žmogaus nuo k?dikyst?s daro aristokrat?, tai juo ir tampama, nepriklausomai nuo tip?.

2. Bilanas - joks don kichotas. Jeigu don kichotas užlips ? scen? - tai ne tam, kad dainuot?. :smile: Bilanas - etinis ekstravertas, gal hekslis. Šitame forume don kichotai, saky?iau, šiek tiek pervertinami.

3. Kirkorovas - napoleonas, žr. kalb?jimo manier? ir veido form?. Hugai kalba greitakalbe, o j? veidai n?ra plat?jantys ? apa?i?.   



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 11:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: o kokie tipai dar kalba greitakalbe? kurie - leti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 11:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Aš tai manau, kad jo skonis - baisus, elgesys - išsišok?liškas, makijažas - per ryškus. Apskritai, jis visas man yra kažkokios nenusakomos lyties padaras. Rusiškas Maiklo Džeksono variantas tik gal su mažiau nuokrypi?. Brrr...
O gal ne baisus, o tiesiog k?rybin? :wsensoric:? Kaip kitiems jo skonis (pati, deje, nieko pasakyt negaliu:sad:). Išsišok?liškas elgesys, ryškus makijažas - viskas ?ia labai labai hugiška!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 11:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle raš?:
Glob_atsalimas: o kokie tipai dar kalba greitakalbe? kurie - leti?


Greitakalbe kalba tik hugai, kiti - nebent retkar?iais.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 11:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: tada as - hugas. :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 11:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Nadia raš?:
Išsišok?liškas elgesys, ryškus makijažas - viskas ?ia labai labai hugiška!!!


Ne. Kaip tik hugai kaip racional?s mažesni išsišok?liai nei iracional?s napoleonai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Spa 2006, 11:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle raš?:
Glob_atsalimas: tada as - hugas. :happy:


Ne. Greitakalbe net ir aš kartais kalbu, o etiniai ekstravertai (t. y. tu) tai daro dar dažniau. Bet vien tik hugai greitakalbe kalba nuolat.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 208 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 200 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007