Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 08:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 208 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ot tu velnias, Donskio laid? rod? vakar. Dabar teks laukti savait?.

O kuris iš šit? Donskis: dešin?j ar kair?j?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man rodos - dešin?je. Atviresn? kakta...  Iš profilio televizijoje neteko steb?ti, bet lyg tai prisimenant vis? "an fas" vistiek susiprojektuoja ? dešin?j?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
A?i?, Liepa, man irgi atrodo. Turiu Gorkio versij?. Bet visiškai jo nema?ius, straisni? irgi nerandu, tod?l palauksiu iki kito tre?iadienio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius


                            (Paradiniam variante)          (su barzda)        (žvilgsnis)



Atsiliepimai apie Donskio laid? "Toje laidoje gerb. Leonidas svarst? A+A lietuviško roko ir džiazo santykius su dar trimis panašiais ? save kolegomis. Man patinka jo stilius ir amžinai išreikšta nerealaus susidom?jimo pokalbiu poza (suraukti kakt? ir ženkliai pasvirti ? priek?): “…bet ar tuomet j?s nemanote, kad ši paradigma suponuoja tai, kad mes atsiduriame kult?riniame-civilizaciniame akligatvyje? Juk dar Karlas Jaspersas savo laiku buvo pasteb?j?s, kad vertybini? sistem? hierarchin?je strukt?roje ego visuomet renkasi daiktišk?j? b?v?. O jei dar reflektuotum?me tai k? ši? tema 1962 m. dulk?tose Sorbonos auditorijose yra kalb?j?s Sartras… Kaip j?s manote, kolega?” Kolega dažniausiai pradeda neramiai muistytis, dusliai mykti ir gal? gale iškvepia “Be abejo…eee…galima pasakyti ir taip…” Pergalingas Leonido žvilgsnis ? kamer?, o aš bandau ?sivaizduoti kaip tur?t? jaustis koks nors Pand?lio, Kupiškio ar Skuodo gyventojas ant kurio iš vakarinio eterio užgri?na tas pats Leonidas visu savo sunkiasvoriu intelektu…"



Man Donskio laidos patinka. Ir visai nejau?iu jo "sunkiasvoriškumo" :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa raš?:
Nesijau?ia, nes bendraujame tik distanciškai.  Pasteb?jau tiktai etik? - pagal tem? pasirinkim?, pasisakymus.




Tikejausi sitai isgirsti, man taip pat visikai nesijaucia:smile:.

Bet jei mudvieju rysys butu tamprus: bendras darbas, gyvenimas ir pan., tada jau neisvengiamai per laika islystu kontrole, bet ir tada galima kaikada santykius isbalansuoti. Laikantis pakankamo atstumo prasciausias santykis nera blogas, tik tarsi bendraujant reikia daugiau "taisykliu" ir daugiau pastangu kito asmens suvokimui.

Norejau pasakyti tai, kad jei zmones nesusisneka, isizeidineja, nebutinai jau iskarto blogas santykis, lygiai taip pat, kaip yra priesingai.



P. s. prisipazinsiu, butent sitaip rasyti truputi prisibijau, nes jau cia santykiu aiskinimas :wethics:, o visgi cia labai daug "jautriu" sioje sferoje. Jeigu kam netycia kur uzgavau, iskarto atsiprasau, nieko asmenisko.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: Donskis dešin?j. Kair?j - Rein Raud, Talino univesriteto rektorius, poliglotas, šenkantis kelaisdešimt kalb?, ?skaitant ir lietuvi?. jo žmona taip pat yra lietuv?. fenomenalus žmogus. kiek teko bendrauti, gali b?ti hamletas, bet neatmmestina ir hekslio versija. jo tipo rebuso dar nesu išsprend?s.



o su donskio kaip gorkio versija gal geriau nejuokink. šiaip ekstravertas tikrai ir racionalas. taip pat ryški intuicija - m?gsta globalias temas, kiek egocentriškas. savo oratoryst?s geb?jimais pan?š?t? ? hamlet?, bet jo emocijos neretai - bent man - atrodo šiek tiek dirbtin?s, tokios "login?s". tod?l labiausiai tik?tinas variantas - džekas. tai tiek :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



:)))



O apie Donski, tai pamenu ji kaip nuostabu destytoja. I jo kulturos istorijos paskaitas rinkdavosi studentai is kitu fakultetu tiesiog pasiklausyti, nes budavo labai idomu. Tikras eruditas, taktishkas, entuziastingas ir shiaip geras zhmogus :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



...tai va, kodel jis man taipa patinka :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
o su donskio kaip gorkio versija gal geriau nejuokink.


Kad nelabai panašu ? Džek? (bet ?manomas variantas). Bet neskub?k, liutaurai, juoktis. Palauk kito tre?iadienio. O profilis tikrai racionalus.

Beje, jei Brazas Hekslis, kod?l gi Donskiui nepab?ti Gorkiu?:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
m2: gal :smile:



nors va žinau vien? gaben?, kuri tiesiog chroniškai jo nem?gsta, m?gstu j? šia tema paerzinti :smile: bet manau, kad ne tik konfliktinio, bet ir kontroliuojamo atžvilgiu toks nem?gimas gali susiklostyti. kaip beb?t?, iki galo hamleto versijos neatmetu, nors džekas iki šiol man atrod? labiausiai tik?tinas. jam, beje, kaip teko patirti, reikia ger? santyki?, nors pats tuo nemoka pasir?pint, dažnai d?l to su aplinka pykstasi. bet ?ia jau detal?s :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Brazauskas - Hekslis????  ?ia tai sensacija!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: kaip matau, pati nelabai tiki savo versija. o kam to tre?iadienio laukti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



Gal koks mesijas trechiadieni uzhtekes? :)



O kodel tai hekslei Donskis taip nepatinka?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa raš?:
Brazauskas - Hekslis????  ?ia tai sensacija!




?ia mano sen? "nuod?m?" Nadia prisimin?. Pavymui glob. atšalimui j? eskaluoja. Nors abu pamiršta, kad seniai jos esu atsisak?s. Nors... štai, kiek esu girf?j?s, jei neklystu, socionas Braz? laiko donu :smile: man asmeniškai tai dar mažiau ?tikinama nei heko versija (visgi ?ia bent kvadros sutampa ir vertyb?s panašios, o brazas ir šiaip etinius niuansus tam tikrus neblogai ?vald?s), bet visko gali b?ti - ? siel? gi žmogui ne?l?si. :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Spa 2006, 15:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: "Spaudos klubas" ir "Be pyk?io", žinoma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 208 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 96 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007