Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 02:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mėgstamiausi gyvūnai
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Žinot k? sugalvojau? Manau, kad patinkantys gyv?nai gal?t? tur?ti ryš? su tipu. Mano versija - prioritetai tur?t? b?ti superid bloke. Žodžiu - m?gstamiausi gyv?nai - m?s? papildiniai:smile:.

Kas užved? ant šios minties? Ži?r?jau savo piešinius ir pasteb?jau, kiek daug nupiešta pl?šri? gyv?n?: ereli?, sakal?, pl?šri? stambi? ka?i?.

Mano m?gstamiausi gyv?nai - šuo (vilkšuniai, laikos, sibiro kinkomosios veisl?s, ?iau-?iau), vilkas; net labai nor?jau tur?ti vilk?, nor?jau tur?ti ir gepard?; piešiniuose - tigrai, manulas, vis? r?ši? pl?šrieji paukš?iai (tik ne pel?dos); žirgai - ?ia jau realyb?;

Labiausiai nepatikdavo visokie p?kuoti minkšti padarai - pers? kat?s, pudeliai, bolonk?s...



Kas man gaunasi: pirmoji meil? - šunys. Žmoni? ištikymiausi draugai - :wethics:. Manau, kad kadangi :wethics: mano yra bloke su :bsensoric:, man patikdavo b?tent stipr?s šunys. B?tent - valingi. Tokie kaip šiauri? vilkini? veisl?i? šunys. Bjariausia - iš :wsensoric: srities - minkšti dekoratyviniai padarai.

Visi gyv?9nai, kuriais žaviuosi - b?tent valios, j?gos ?sik?nijimas - :bsensoric:.

Žirgai turb?t irgi tur?jo ryš? su :bsensoric: - ?sivaizduodavau b?tent šuoliavim? - erdv?s ?veikim?.

O dar man visada patikdavo tie, prie ko prilipdytas žodis "taurusis", "kilnusis". Taurusis elnias, kilnusis erelis. Man atrodo - kad kilnus - b?tent tas, kas yra stiprus ir geras, geraširdis. :wethics: ir :bsensoric:

Na, aš nor?jau tur?ti gyv?n?, kuris b?t? ištikimas ir galingas - ištikim? stipr? draug?. Net apysakos, kurios labiausiai patikdavo, yra Setono-Tompsono "Vuli", "Bingo", "Lobo", "Snapas". Apie nepriklausomus, stiprius, ryžtingus, ištikimus gyv?nus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
M?gstu tokius:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



....o kodel tu manai, kad megstamiausias gyvunas butinai turi buti papildinys? Zhmogus gi gali ieshkoti sau tapataus gyvuno. Pvz., ash save tapatinu su kate. Ir katinas yra mano megiamiausias gyvunas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



nesimato :(



P.S. O zhinai naujiena - ash pasirodo esu Balzakas :) ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, keista, nes man rodo kuo puikiausiai...Kacas ten. Rainas. O apie Balzak?  - jo, gird?jau. Man rodos, kad pagal Nadios sistem? etiniai- sensoriniai ir atvirkš?iai yra prilyginami dinozaurams.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
....o kodel tu manai, kad megstamiausias gyvunas butinai turi buti papildinys?


Nesakau, kad b?tinai. Gali b?ti ir tapat?s gyv?nai. Gali. Bet tikriausiai mažiausiai patiks iš superego bloko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Tai vat ash itariau, kad kacas, bet man vietoj jo rodo raudona kryzheli :) Mano svajoniu katinas yra kaip ish Wiskas reklamos, t.y. marmurinio atspalvio britukas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 17:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2, mano tai kacus vulgaris :wink:, ?metu nuorod?:



http://www.cat-dog-names.com/kitten-names.jpg


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 17:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Ten kur mixed breed cats, vienas katinukas ish profilio tip-top mano sugyventinis kyculis :) Tik manishkis jau senukas, kaprizingas darosi i senatve.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 17:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Aš nemanau, kad m?s? gyv?nas atspindi dual?. Tikrai nemanau. Manau, Nadios atveju pasirinkimas atspindi tai, ko labiausiai jai tr?ksta. Tarkim, aš jau?iuosi visiškai saugi ir nestokoju taip jau labai :bsensoric:. Nors galima gal paaiškint tuo, kad nuo vaikyst?s supo tik intuitai, na su retom išimtim- :wsensoric:. Tod?l esu ?pratusi apsieiti be :bsensoric:



Many?iau, galima kelti ?vairiai šit? klausim?: kokie yra GRAŽ?S. kok? nor??iau TUR?TI. su kokiu save TAPATINU. Ir visais atvejais gausim skirtingus atsakymus.



Pvz. aš jau nuo sen? senov?s tapatinau save su koala (tingi, švelni, komfortiška, p?kuota...), su mešk?nu (jei kas pamatytum?t, KAIP vaikšto mešk?nas (kitaip oposum, gal dar yra koki? termin?), kaip jis lipa per tvor?, tai sakytum?t, tikras :wsensoric: ?sik?nijimas).... o hekslis, su kuriuo tuo metu susitikin?jom, dievino juod?sias panteras. O man panteros, tigrai niekad perdaug nepatiko. Na, gal išimtis b?t? leopardai, li?tai iš t? pl?šri?j?. Bet tik ži?r?t ? juos, kaip jie juda, o ne tapatintis.



Jei kalb?t, kokie graž?s, žav?s, kažkuo traukiantys (paslaptingumu?) man gyv?nai, tai saky?iau, ....šikšnosparniai. Kai kurie mat?t, mašinoj pas mane tokis kabo:). Taip pat visokios sterblin?s skraidan?ios australiškos lap?s ir panašiai:).

Dar labai graž?s ir mieli beveik vis? veisli? ka?iukai ir šuniukai, kol jie mažy?iai, minkšto kailio cypsintys p?kuotukai:). Yra kelios graži? šun? veisl?s (soluki - reta tokia veisl?, liekni tokie rudi šunys, panaš?s truput? ? dobermanus, tik daug kart? gražesni :wink:; vakar? europos vokie?i? aviganiai, kaukazo aviganiai).

Yra gražios ir malonios rankai tokios juodos p?kuotos kirm?l?s (iš kuri? turb?t ir drugeliai graž?s išsirita. Beje, drugeli? negaliu pak?sti :neutral: ). Yra labai graž?s veidrodini? spalv? boruž?s dydžio vabal?liai, kurie gyvena ant dilg?li?.

Vat visi išvardintieji kelia b?tent estetinio pasig?r?jimo jausm?. Be to, juos visus labai malonu liesti (na, išskyrus tuos vabal?lius spalvotus).



O nor??iau tur?ti, galb?t, jeigu netur??iau savo katin?lio, tai v?l katin?l?- sfinks?, ar rus? m?lyn?j?. K? nors tokio keisto, egzotiško.



Neken?iu vor?. Nors keistai šlykš?iai graž?s tie p?kuoti vorai (pamiršau kaip vadinas). Bet tik trumpam paži?r?t. Laikyt negal??iau šitos bjaurasties. Šlykštu yra tarakonai, daugyb? vabal?, lerv? ir panaši? bjaurybi? r?ši?. Kartais bišk? gražios yra bit?s ir kaman?s. Nem?gstu ropli?. ?domu juos steb?ti, bet nem?gstu (?dom?s chameleonai, gyvat?s, bet v?lgi, trumpam, per stikl?). Gražu akvariumin?s žuvyt?s, bet po teisybei, neitin jas m?gstu. Trumpam,pasigrož?t ?domu, bet pra?jai, užmiršai ir gerai....

Nem?gstu žiurki?, kurios auginamos namuose, bet turi ilgas plikas uodegas (atrodo visai kaip tos, ir rus? multiko "Spragtukas".. pamenu, kaip jos ?aiž? j? savo uodegomis.).



Daugiau nem?gstu negu m?gstu bet kokios r?šies paukš?ius. Apskritai, plunksn? nem?gstu.

Nekelia joki? emocij?, esu neutrali arkli?, karvi? ir kitoki? stambi? gyv?n? atžvilgiu.



Vienžo, darau išvad?, kad patinka tas, kas švelnu, gražu, miela, neagresyvu. Ir tai, ko gero, visgi labiau atspindi mano pa?ios prigimt?, o ne dualo, aktyvatoriaus ar superego.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 18:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Va butent! Pagalvojau, kad man katinas patinka labiausia del to, kad nepriklausomas, visada turintis savo nuomone, kada nori buna shvelnus, kai nenori-abejingas ar net pleshrus. Neikyrus :)



P.S. Del sfinksu jusu su Debesium skoniai sutampa. O man jie....niu kaip chia shvelniau ishsireikshti....ishvirkshtukai tokie :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 21:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
vaikyst?je labai nor?jau v?žliuko :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 21:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Mane labiausiai myli katinai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 20:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, o opusumas - ?ia šitas mielas simpatiškas gyv?n?lis:wink:?:







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 20:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: oj ne, ?ia kažkokie šlykštukai :strange:

b?siu pavadinim? sumaišius. Realiai, mešk?nai ir tiek. Racoon angliškai....






_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 126 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007