Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 15:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 19:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Man labai patinka meshkenu precizishkumas valgant :) Jie betkokimaista megsta nusiplauti, ir po to labai delikachiai ji naikina :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 13:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
idomi tema. mane visada zavejo kates. juoda pantera visada buvo pati graziausia. elegancija, grakstumas, ramybe. orumas. va.



sunys man nepatinka. jie ikyrus, ir dar padlaiziai, vis nori itikti. fe, bjauru.



va, katinas - vaiksto vienas kur nori ir kada nori. cia tai pozicija. kad ir maniskis - "sodu puikusis" - graziai eda, graziai vaiksto, graziai esti praso (galva meiliai pasukes i sona), ir niekada niekur nekliuna,- aptakus, sakyciau. del nieko nepergyvena ir dusion nieko neima.



girdejau anekdota "i tema":

suo galvoja:- zmogus mane priziuri ir seria, zmogus - dievas. katinas galvoja - zmogus mane priziuri ir seria, as - dievas.



kirmeles, gyvates, vabalai manes niekada nezavejo. siksnosparniu, ziurkiu, tarakonu net labai bijau. man savotiskai mielos karves - siltos, motiniskos, jaukios.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 149 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007