Socionikos forumas

Dabar yra 12 Geg 2024, 20:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 496 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tas variantas, kad galb?t esi intuityvus loginis intravertas, t.y. Balzakas - visai ?manomas. Bent jau griežtai neatmestinas. Ta?iau tu ir Nadia - tikrai ne tapatuk?s.


Cassandra, juokinga.

Aš gal geriau jau?iu, artimas man žmogus ar ne? Aišku, ?ia tur?t? ir migl? pasisakyti, gal?t? ir mano atsakymus ? klausimus paskaityti.

O ? mano bendravim? forume ži?r?ti iš viso nereikia. ?ia mažyt? žmogaus gyvenimo dalis, kuri? galima b?t? pavadinti: "Elgsena konflikto metu virtualioje realyb?je".

Aš gyvenime visiška kitokia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, man irgi juokinga :smile: Malonu, kad bent kažkur m?s? nuomon?s sutampa :wink: Nes ži?rint iš šono, nieko tapatukiško tarp tav?s ir migl?s nepastebiu. Man, pvz. Vartotojas 2 galb?t atrodo labai artimas arba liutauras, tai dabar jau tur??iau pasidaryti išvad?, kad mes - to paties tipo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle: as - analitikas (robikas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na, jei tu Vartotojas 2o ar liutauro visai nežinotum ir vien perskai?ius anket? pajaustum, kad tai yra taviškis žmogus, kod?l gi ne? Pamenu, buvo ?ia žmogus kur? j?s tipavot ? Žukov?, analogiška situacija.

Galu gale paimkime anketos atsakymus ir palyginkime. :smile:

Bet ne vert? t? pat? per t? pat?.:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 10:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Man irgi nelabai atrodo, kad jus su migle tapatukes. Skirtingas pojutis nuo jusu.  Aishku, Tave jau geriau pazhistu nei ja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
m2: idomu, kaip gaunasi tipuoti pagal santyki i zmogu. kokius variantus iziurite?



kaip matau, Cassandros ir Nadios santykis nelabai jaukus, o Zukovas-Balzakas turetu sutarti neprastai (pusiauspapildymas). taigi, cia kazkokie galai nesueina..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle raš?:
m2: idomu, kaip gaunasi tipuoti pagal santyki i zmogu. kokius variantus iziurite?




Jei bendravimas vyksta susirašin?jant, tai prastai gaunasi. :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Glob_atsalimas:



Mano atveju, su Nadia teko bendrauti ir realiai. Taigi shiuo atveju ishkishtas liezhuvis netinka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: :wink: tu teisus. man patinka tavo lengva ironija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
migle:



Pagal tai, kad vis rashau i Tavo tema, (o shiaip nesu labai didele megeja reikshtis :)), Tu visai gali buti mano aktyvatoriumi, t.y., Balzaku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
m2, jau sakiau Cassandrai, nereikia kreipti d?mesio ? t? pojut?. Man ir pa?iai nuo sav?s ?ia yra keistas poj?tis. Kaip filme "????????? ?????" ar "?????? ??????". Kaip jis ten sak?: "? ???? ??? ????? ??? ????????, ??? ???? ???? ???????":smile:.

Aš kai eina ? š? forum?, iš karto t? jau?iu, kaip kei?iuosi. Jau sakiau net širdis pradeda kitaip plakti. Šiaip turb?t negerai sveikatai. Nežinau, vat ir liutauras sak?, kad aš Izraelio armij? primenu. Ir man ?ia kaip kažkokia batalija. O gyvenime gi aš ramus tylus taiklus žmogus. Šiektiek keistas ir ne visiems suprantamas ir tiek.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
m2: dar vienas pliusas Balzako naudai..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
Aš tai mislyju, kad ty tas tipavimas pagal patigrapij? yr labai i labai razumnas. Va tuoj aš vis? praud? api migl? pasakysiu.



Kur ty tas patigrapijas???



Aaa, va...Ruskam forumi...



Nu tai akis labai didelas i pla?ias - vadinasi visk? pamatyt nori, matyt, bus sensorik?. I smakras tre?ioj patigrapijaj kap pas Maryti Melnikaiti ing priek? išstumtas, užsispyrus, vadinasi, tep langvai nepasiduos. Irgi sensorika. Nu i da nagai numaliavoti. Tai ?ia tai jau visiška sensorika.



Patigrapijaj ana su draugi stovi i kok? ty g?rim? geria. Vadinasi, ana su žman?m bendraut m?gsta - etin? bus. I antakiai lankti, ne ties?s, nu tai ?ia irgi prieg etikas. I paskutin?j patigrapijaj - zren?na merga, ale ko tais labai susiraukus, sava emocijas demanstruoja. Nu tai irgi etika. Ale praugdyta. Tod?l login?.



Nusipatigrapavus visur ramiai. Nigdy liežuvia neroda. Nu tai intravert?. I tas koj? sukryžiavojimas paskutin?j patigrapijaj t? da labiau pabr?žia.



I da odin? striuk? m?gsta. I juod? spalv?. Tai bus racional?. Misliju, kad Gorkis. Akurat, kap Vartotojas 2as. A jai da i ?sus užsiaugyt?...





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
migle, aš esu Žukov?. O Nadia - tikrai ne Balzak?. Tod?l tas santykis toks ir yra. Nes su savo vyru ir seserimi, kurie yra Balzakai, sutariam puikiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 11:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Peliaucku_Jadze: nu va, kaip fainiai suraitei, tamsta. paprastume genialumas. gorkis matai. o as buvau beapsistojanti ties balzaku.. paciu laiku trigrasi ikisai. tik va, Vartotojas 2'o tai as prisibijau, jis jau kad rezia, tai tik patyleti belieka.. tai nedristu nei tapatintis. :0



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 496 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 180 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007